Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
To musí byť zúfalec. A niekedy ani nie, je to vychc***c.
Som proti tomu, ale ak niekto vykradne banku, pumpu aká je taxa? Nízka!. Za odpľutie pred policajtom dostaneš dvojnásobok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....tak a prišiel čas na kávičku možno už niektorí tu vedia, že som úchylná na keramiku, ktorú si v pondelok chodím vyrábať a tým aj relaxujem, ale okrem toho som maxi úchylná na hrnky a doma ich mám fakt xy kusov a teraz pred chvíľkou mi padol do oka tento /napriek tomu že ho mám na očiach/ no povedzte nie je úžasný - pozitívny. no nesprav si do neho malé presíčko želám pekný nedeľný večer / inak ja osobne nedeľu neznášam, ale keď tak pekne svieti slniečko/
Snímka1652.jpg  
3 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

lujza.j Pozri príspevok
....tak a prišiel čas na kávičku možno už niektorí tu vedia, že som úchylná na keramiku, ktorú si v pondelok chodím vyrábať a tým aj relaxujem, ale okrem toho som maxi úchylná na hrnky a doma ich mám fakt xy kusov a teraz pred chvíľkou mi padol do oka tento /napriek tomu že ho mám na očiach/ no povedzte nie je úžasný - pozitívny. no nesprav si do neho malé presíčko želám pekný nedeľný večer / inak ja osobne nedeľu neznášam, ale keď tak pekne svieti slniečko/
Nádherný je a káva z neho musí byť výborná!
A Ty si šikovnica!
1 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Pridám aj ja svoj "nedeľný postreh"...:
Po včerajšom smutnom sivom dni dnes u nás svieti slniečko a nedeľnú náladu sa nám pokúsil vylepšiť aj neznámy dobrodinec, ktorý celú pravú stranu mužovho fádneho strieborného auta polial pekne ladiacou tmavozelenou farbou... Díky, Broňa!
Najviac ma ale štve to, že celý policajný zápis aj s fotodokumentáciou bude slúžiť len ako podklad pre poisťovňu, pretože žiadne pátranie sa asi ani nezačne (ale tak pažbou samopalu po paprčiach toho umelca... juj!).
(Záleží to zrejme od výšky škody – a tá zas bude závisieť od toho, či sa muž rozhodne vrátiť k pôvodnej striebornej farbe, alebo či si ho namaľuje celé po novom na tmavozeleno...)
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zimama Pozri príspevok
Nádherný je a káva z neho musí byť výborná!
A Ty si šikovnica!
Zimi, ale toto nie je moja výroba, ale zajtra sa asi do nejakého pustím a našla som taký aj väčšíííí na čajíík
0 0
ivaral ivaral

ivaral je offline (nepripojený) ivaral

Škoda, že to nie je tvoja práca, lebo je naozaj pekne vytvarovaný a aj je na ňom krásna maľba
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zimama Pozri príspevok
Pridám aj ja svoj "nedeľný postreh"...:
Po včerajšom smutnom sivom dni dnes u nás svieti slniečko a nedeľnú náladu sa nám pokúsil vylepšiť aj neznámy dobrodinec, ktorý celú pravú stranu mužovho fádneho strieborného auta polial pekne ladiacou tmavozelenou farbou... Díky, Broňa!
Najviac ma ale štve to, že celý policajný zápis aj s fotodokumentáciou bude slúžiť len ako podklad pre poisťovňu, pretože žiadne pátranie sa asi ani nezačne (ale tak pažbou samopalu po paprčiach toho umelca... juj!).
(Záleží to zrejme od výšky škody – a tá zas bude závisieť od toho, či sa muž rozhodne vrátiť k pôvodnej striebornej farbe, alebo či si ho namaľuje celé po novom na tmavozeleno...)
.....hm, tak to "poteší" mám "rada" umelcov toho druhu, niekto farbou maľuje iný zase klincom robí umenie. toto nebude útecha, ale mohlo sa stať aj horšie napr. že by tam auto už nebolo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivaral Pozri príspevok
Škoda, že to nie je tvoja práca, lebo je naozaj pekne vytvarovaný a aj je na ňom krásna maľba
možno raz chcem vyskúšať aj techniku na hrnčiarskom kruhu, zatiaľ robím len ručné modelovanie keramiky http://www.porada.sk/album.php?albumid=832
2 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

lujza.j Pozri príspevok
možno raz chcem vyskúšať aj techniku na hrnčiarskom kruhu, zatiaľ robím len ručné modelovanie keramiky http://www.porada.sk/album.php?albumid=832
Aj tie Tvoje práce sa mi páčia, sú pekné farebné - dobrý relax si si našla...
Naposledy upravil Zimama : 20.03.11 at 17:57
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

lujza.j Pozri príspevok
.....hm, tak to "poteší" mám "rada" umelcov toho druhu, niekto farbou maľuje iný zase klincom robí umenie. toto nebude útecha, ale mohlo sa stať aj horšie napr. že by tam auto už nebolo
To máš pravdu, že je lepšie takto "vynovené" auto než žiadne...
Mne raz na tej istej strane cesty vypustili predné kolesá, ale to som parkovala akože pred garážou, odvtedy si tam dávam bacha...
(A možno sa niekto tvorivo hľadá - ešte nevie, že farebne sa môže realizovať napr. na vlastnoručne vyrobenej keramike... )
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zimama Pozri príspevok
Aj tie Tvoje práce sa mi páčia, sú pekné farebné - dobrý relax si si našla...
ďakujem a ako relax odporúčam
0 0
ivaral ivaral

ivaral je offline (nepripojený) ivaral

lujza.j Pozri príspevok
možno raz chcem vyskúšať aj techniku na hrnčiarskom kruhu, zatiaľ robím len ručné modelovanie keramiky http://www.porada.sk/album.php?albumid=832
No, je to piplačka kým sa človek naučí urobiť ten ladný pohyb s hlinou, aby bol hrnček či tanierik takmer ako zo stroja. A chce to aj presné, priam hodinárske oko. Viem si predstaviť, ako sa s tým trápim
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivaral Pozri príspevok
No, je to piplačka kým sa človek naučí urobiť ten ladný pohyb s hlinou, aby bol hrnček či tanierik takmer ako zo stroja. A chce to aj presné, priam hodinárske oko. Viem si predstaviť, ako sa s tým trápim
ale ručné modelovanie nie je o tom, aby to bolo ako zo stroja tam je výhoda tá, že môžeš vymodelovať čokoľvek ale na hrnčiarskom kruhu je to trošku obmedzené.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ale ručné modelovanie nie je o tom, aby to bolo ako zo stroja tam je výhoda tá, že môžeš vymodelovať čokoľvek ale na hrnčiarskom kruhu je to trošku obmedzené.
Ani ručné niekedy nezaškodí...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No,takže už to v Lýbii začalo a som z toho nesmierne ale nesmierne smutný a to z týchto dovodov- po 1. začal sa ďalší útok na suverennu krajinu,ale najhoršie na tom všetkom je, že aj keď viem, že plk. Kaddáfi nieje žiadne neviniatko a určite ma na svedomí toho dosť, ale čo si zadubenci s Francie Ameriky a Angláni neuvedomujú je to,že aj keď je dá sa povedať diktátor ale vďaka nemu sa z Afriky darilo udržiavať na uzde radikálov a rozne radikálné moslimslé skupiny- zaujímavé je,že doteraz si s ním francúzi a pod, podávali ruky a zrazu im nieje dobrý- neviem, veru neviem ,čo si o tom myslieť...

A navyše- bude nenormálným sposobom ohrozená Europa a očakávam veľké
---------------------------------------------------------------
množstvo( keď nie obrovské) atentátov po celom území Europy a najma vo
-------------------------------------------------------------------------
francii- zas tam zauraduje na letisku v Paríži nejaký samovražedný útočník a
-------
budeme tu všetci plakať ako tam zomreli stovky ľudí...-ale budeme plakať nad svojou( europskou) hlúposťou a nevieme si bohužial spočítať kolko je 1 a 1...

Ja neviem, nikdy som nemal moc vysokú mienku o Nemcoch a pravdupovediac ich moc nemusím, ale teraz ma prekvapili, vedia čo sa rozpútava...Klobúk dolu pred Angelou...
Europa bude nenormálne ohrozená:
1-Veľkým množstvom atentátov
2-bude a už aj je ohrozená nekontrolovaným nárastom cien benzínu a nafty.
Čo myslíš,čo spraví s anglickým,francuzskym alebo aj našim hospodárstvom,ked liter bude stáť povedzme 4 ečka?Co realne hrozí,ked tam zostane Kaddáfi.
Takže ako rozhodnete pán premier Stanislav ,volíte vo svetle zodpovednosti za Slovensko/Francuzsko,Anglicko/ variantu 1 alebo 2?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

BXL , to čo tvrdíš zaváňa demagogiou,

treba si poprečitovať aj opozičné portály ako napr. prop.sk,

zvedavec.org, dolezite.sk

a potom človek získa iný nadhľad oproti tomu čím nás "kŕmia" vieme komu poplatné masmédia.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Indeed Pozri príspevok
BXL , to čo tvrdíš zaváňa demagogiou,

treba si poprečitovať aj opozičné portály ako napr. prop.sk,

zvedavec.org, dolezite.sk

a potom človek získa iný nadhľad oproti tomu čím nás "kŕmia" vieme komu poplatné masmédia.
Na toto nepotrebujem čítať portály.Suez patrí Líbyi,aj obrovská kopa ropy a začali sa tam mlátiť,pričom aj jedna aj druhá strana sa dožadovala podpory západu.Západ stavil na opozíciu a teraz sa už ťažko dohodne s Kadáfim,ak ten nepadne.Na toto nepotrebujem žiadny portál,stačí mi sedliacky rozum.Co si o tom myslím ľudsky je na inú debatu.
Dodatok:Tieto portály poznám.Rovnaká demagogia ako na druhej strane,chýba nám normálna diskusia.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Trebars ja by som chcel žiť v Lýbii

benzín je lacný, žiadné alebo len minimalne dane

žiadné nájomne za byvanie

atd, atd...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

BXLmiami Pozri príspevok
Na toto nepotrebujem čítať portály.Suez patrí Líbyi,aj obrovská kopa ropy a začali sa tam mlátiť,pričom aj jedna aj druhá strana sa dožadovala podpory západu.Západ stavil na opozíciu a teraz sa už ťažko dohodne s Kadáfim,ak ten nepadne.Na toto nepotrebujem žiadny portál,stačí mi sedliacky rozum.Co si o tom myslím ľudsky je na inú debatu.
Dodatok:Tieto portály poznám.Rovnaká demagogia ako na druhej strane,chýba nám normálna diskusia.
Nemusiš čítať celé portály,

len zbieraj informácie aj z druhej strany

len toto som chcel povedať.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zaujímavé.Prečo teda Arabi včetne tých čo mám v rodine a medzi priateľmi chcú žiť výlučne v Europe?Síce,oni možno preto,že sú kresťania a tá mierumilovná moslimská spoločnosť im už všeličo vyviedla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať