Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Betina2 Pozri príspevok
Júúúj, práve tohto som sa bála, že ten text bude takto pochopený, myslela som tým, že nemajú čo cez den velmi robiť, akurát tí šťastnejší vybehnú do záhradky a tí menej šťastí pozerajú telenovely....a nemyslela som to tak, že majú ešte kopec času do smrti.

PS: Až ja budem v dôchodkovom veku, tak dôchodky dovtedy zaniknú Nebude tých čo by na naše dôchodky robili, lebo viac nám pribúda dôchodcov než detí, ktoré by na náše dôchodky v budúcnosti prispievali. Takže ja to vidím tak, že doterajší systém časom zanikne, a budeme odkázaní len na seba a vlastné úspory prípadne komerčné poistenie.
...ale ani ja som na to ani nepomyslel ...

Ak máš čo robiť , nie je problém ...ten prvý pol rok - až rok sa jeden dokopy dáva ...veď aj oddýchnuť je potrebné ...

Ale vážne inak ...tiež som si myslel , že ktož vie , koľkože času budem mať voľného ...
Opak bol a aj je pravdou ....
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Buchač a ty si dôchodca? To by som asi mala Vykať, či nie? Teraz vyzerám ako nevychovaný puberťák a to už dávno nie som
A ved aj dôchodci vedia byť čiperní a aktívny v mnohých smeroch ....... Takže až pôjdem do dôchodku, tak 1/2 roka až rok sa budem z toho šoku spamätávať? No pri mojich dvoch synoch sa spamätávam doteraz. Už niekoľko rokov. A to som ich vôbec nemala v 20-tke
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Betina2 Pozri príspevok
Buchač a ty si dôchodca? To by som asi mala Vykať, či nie? Teraz vyzerám ako nevychovaný puberťák a to už dávno nie som
A ved aj dôchodci vedia byť čiperní a aktívny v mnohých smeroch ....... Takže až pôjdem do dôchodku, tak 1/2 roka až rok sa budem z toho šoku spamätávať? No pri mojich dvoch synoch sa spamätávam doteraz. Už niekoľko rokov. A to som ich vôbec nemala v 20-tke
...nie tak doslova a do písmena ....

...výsluhový ...

Ale dedko už som ...........čiperný a aktívny ....vo všetkých smeroch ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
...nie tak doslova a do písmena ....

...výsluhový ...

Ale dedko už som ...........čiperný a aktívny ....vo všetkých smeroch ...
čo sa týka starostlivosti o deti si myslel, však .... či?
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Indeed Pozri príspevok
Mňa dnes potešila jedna TV reklama v ktorej :

"Macko ráno vstane , pozrie sa na seba a s údivom v hlase hovorí : Pyžamko sa na mne nejako zmenšilo. "

Môžeš konkretizovať, ktorá TV a reklama je na čo?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mňa dnes veľmi potešilo, že som mohla zablahoželať pánu učiteľovi a aj jeho manželke ku sviatku, už je to skoro polstoročie čo ma učil.
Ďakujem všetkým učiteľom za ich neľahkú prácu a želám im veľa síl a samých dobrých žiakov, šikovných a dobre vychovaných.
4 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Betina2 Pozri príspevok
Buchač a ty si dôchodca? To by som asi mala Vykať, či nie? Teraz vyzerám ako nevychovaný puberťák a to už dávno nie som
A ved aj dôchodci vedia byť čiperní a aktívny v mnohých smeroch ....... Takže až pôjdem do dôchodku, tak 1/2 roka až rok sa budem z toho šoku spamätávať? No pri mojich dvoch synoch sa spamätávam doteraz. Už niekoľko rokov. A to som ich vôbec nemala v 20-tke
Koľký to optimizmus, že 70-ky dožiješ
Ešte si nepočula, že na budúci rok má byť koniec sveta?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

To superstar je celé akési zmanipulované..., dobrý podvod to je...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Rozalka Pozri príspevok
Môžeš konkretizovať, ktorá TV a reklama je na čo?
Vetíčko - rastlinne maslo pre deti aj dospelych
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia Pozri príspevok
Koľký to optimizmus, že 70-ky dožiješ
Ešte si nepočula, že na budúci rok má byť koniec sveta?
A šak dochodí, ak?

Neprežije?

Koncom leta!
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Rano som vypustila nasho Bruna von nech si vykona co treba po noci a ked som ho asi po 15- tich minutach volala dnu,tak sa objavil s niecim tmavym v papulke.Najprv mi to nechcel doniest,ale potom sa rozhodol,ze sa predsa len pochvali a ten moj puk mal v puse malu,ozuzlanu a ocucanu mys , tak teraz neviem,ci ju ulovil,alebo ju len niekde nasiel........ Absolutne nechape preco som ju svihla do kosa Som zvedava co mi dovlecie najblizsie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
magno Pozri príspevok
Rano som vypustila nasho Bruna von nech si vykona co treba po noci a ked som ho asi po 15- tich minutach volala dnu,tak sa objavil s niecim tmavym v papulke.Najprv mi to nechcel doniest,ale potom sa rozhodol,ze sa predsa len pochvali a ten moj puk mal v puse malu,ozuzlanu a ocucanu mys , tak teraz neviem,ci ju ulovil,alebo ju len niekde nasiel........ Absolutne nechape preco som ju svihla do kosa Som zvedava co mi dovlecie najblizsie
..


..ale mojuš, Bruno je chovaný na šunke a granuliach a vieš ty, aká je to dobrota, taká vlastnoručne ulovená myška???...a ty, nechápavá, mu to zahodíííš!!!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som od včera na nervy..známkovanie na našich školách ma tak nas*alo, že som nemohla spať!..ale ani nie tak to, že za dve nesprávne čiarky som mala dvojku, ale že kamoška mala za dve hrubice tiež!...takže čiarka je taká istá chyba ako hrubica..do porazenia!!!...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

pepsikova Pozri príspevok
..


..ale mojuš, Bruno je chovaný na šunke a granuliach a vieš ty, aká je to dobrota, taká vlastnoručne ulovená myška???...a ty, nechápavá, mu to zahodíííš!!!..

..........no strasna svinucha zo mna takuto maskrtku mu vyhodim - no neviem ci mu nepojdem ulovit druhu
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Veď mu vyber tú z koša
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..ja som od včera na nervy..známkovanie na našich školách ma tak nas*alo, že som nemohla spať!..ale ani nie tak to, že za dve nesprávne čiarky som mala dvojku, ale že kamoška mala za dve hrubice tiež!...takže čiarka je taká istá chyba ako hrubica..do porazenia!!!...

Skús nabudúce urobiť aj Ty dve hrubice a uvidíš čo dostaneš. No viješ, hyba ako hyba.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zastavte už prosím Vás niekto toho Sulíka, to je strašne niečo vymleté...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Čo chvíľa ich bude tristo! Ako Sparťanov. Nedajú nás ...

Alebo, nedajú nám ...

0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

pepsikova Pozri príspevok
..ja som od včera na nervy..známkovanie na našich školách ma tak nas*alo, že som nemohla spať!..ale ani nie tak to, že za dve nesprávne čiarky som mala dvojku, ale že kamoška mala za dve hrubice tiež!...takže čiarka je taká istá chyba ako hrubica..do porazenia!!!...
pepsikova, ty si este len studentka???
to cumim... lebo karierne si na tom velmi vynikajuco, som milo prekvapena,
ze skoly uz zacnu chrlit takych vynikajucich absolventov...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať