Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
willma Pozri príspevok
Čo už, život nám prináša rôzne prekvapenia.
Hm,, hm...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
anklar Pozri príspevok
Teraz ma akosi zarmútilo, že som práve bola na Porade neúspešná. Neúspešný mám tento deň od začiatku. No, neva.
Avšak toto ma špeciálne mrzí: Chcela som prideliť bod nicku Danila. Veľmi som v jej prípade ocenila, že bola ochotná poskytnúť konkrétnu radu zadávateľke prosby o pomoc. Tá ju asi veľmi potrebovala. Ale napriek núdzi, v ktorej sa nachádzala, dožadovala sa pomoci Vás, Poraďákov - účtovníkov dostatočne neúctivým oslovením na to, aby jej nik neodpovedal. A Danila jej aj tak pomohla. Za toto som jej chcela poslať bodík. A nešlo to. Čo sa deje?

hmmm, žeby preto, že dnes je 13 ého?????
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

No dnes toho už mám DOSŤ. Celý deň mám obrátený na ruby, aj ja som smutná... ale to nechajme.
Celý deň uzatváram predchádzajúce roky u dvoch klientov, robím výstupné zostavy z PC, takže som nemala čas ani poštu si zobrať zo schránky. Bola som preparkovať autá a zobrala poštu ... UPOMIENKA z obecného úradu za neuhradenie dane za psa na rok 2008. VČERA t.j. 12.3. som bola na obecnom úrade a ešte som sa aj spýtala ekonomky-pokladníčky, či sa už platia poplatky a ona: nie, zatiaľ nič. reku však do konca mesiaca/vždy platím do konca marca/ je ešte čas.

Upomienka na rok 2008 a to sa podržte 600,- SK a druhá za rok 2007 - 300 Sk. Tento rok no budiš, je stanovený poplatok na 300,- Sk ale snáď to nechcú uplatniť aj spätne a mám doplatiť aj za minulý rok??? Všetky poplatky zvýšili o 100%, nič nepošlú - no ja nemá čas a ochotu sledovať a počúvať obecný rozhlas aj keby mi za to platili.

Do 15 dní uhradiť - inak exekučné konanie - to by ste sa nenas..... srdili.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

VladoaKatka Pozri príspevok
No dnes toho už mám DOSŤ. Celý deň mám obrátený na ruby, aj ja som smutná... ale to nechajme.
Celý deň uzatváram predchádzajúce roky u dvoch klientov, robím výstupné zostavy z PC, takže som nemala čas ani poštu si zobrať zo schránky. Bola som preparkovať autá a zobrala poštu ... UPOMIENKA z obecného úradu za neuhradenie dane za psa na rok 2008. VČERA t.j. 12.3. som bola na obecnom úrade a ešte som sa aj spýtala ekonomky-pokladníčky, či sa už platia poplatky a ona: nie, zatiaľ nič. reku však do konca mesiaca/vždy platím do konca marca/ je ešte čas.

Upomienka na rok 2008 a to sa podržte 600,- SK a druhá za rok 2007 - 300 Sk. Tento rok no budiš, je stanovený poplatok na 300,- Sk ale snáď to nechcú uplatniť aj spätne a mám doplatiť aj za minulý rok??? Všetky poplatky zvýšili o 100%, nič nepošlú - no ja nemá čas a ochotu sledovať a počúvať obecný http://www.porada.sk/images/smilies/redface.gif
rozhlas aj keby mi za to platili.

Do 15 dní uhradiť - inak exekučné konanie - to by ste sa nenas..... srdili.
Vtedy mi nešlo, dneska mi nejde, zajtra mi nepôjde, a tak ďalej ( Ploštínpank, či ako sa píšu.) Jediná útecha, že gravitačný zákon a zákon schválnosti nezruší veru žiadna vláda. Nech už je 1. apríl, deň mužov, vtákov a unavených účtovníkov!!!!!!!!!!!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dnes som sa potešila, keď po výmene niekoľkých ss pri poďakovaní za bodík som zistila, že ide o dcéru mojej kamarátky z detstva. Je to Slovensko malé ...
0 0
Maxima25 Maxima25

Maxima25 je offline (nepripojený) Maxima25

mne sa dnes stalo, ze mi klientka priniesla doklady na zauctovanie novovzniknutej nadacie v roku 2007(?), to je ok ved este stihame... ale sok nastal po prestudovani, zakladatelom bola spolocnost, ktoru uz mam uzavretu,pripravene dp + prislusenstvo, dnes som jej to chcela dat podpisat, a ona len: jaaaaj, to som vam asi mala doniest este v aprili 2007, ked som to zalozila.... vobec ma to nerozculilo, uz som zvyknuta, a ved mame dost vysoky datum.... hura, "vstřic" k aprilu...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Maxima25 Pozri príspevok
mne sa dnes stalo, ze mi klientka priniesla doklady na zauctovanie novovzniknutej nadacie v roku 2007(?), to je ok ved este stihame... ale sok nastal po prestudovani, zakladatelom bola spolocnost, ktoru uz mam uzavretu,pripravene dp + prislusenstvo, dnes som jej to chcela dat podpisat, a ona len: jaaaaj, to som vam asi mala doniest este v aprili 2007, ked som to zalozila.... vobec ma to nerozculilo, uz som zvyknuta, a ved mame dost vysoky datum.... hura, "vstřic" k aprilu...
No už som si to 2x prečítala, aj 2x preglgla ale ešte stále akosi .... ani neviem ako to povedať
A len tak mimochodom, ešte žije?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Olice Pozri príspevok
Ja by som povedala, že rozčarovalo. Už aj dlh 0 Sk a úroky 0 Sk treba platiť. Čoho sa ešte dožijeme .

niečo podobné:
toto ma dnes po príchode z práce "potešilo": taktiež na skoro infark,,

žiaľ, neviem ten naskenovaný dokument pridať, lebo je príliš veľky (ale ja na to prídem a prilepím ho sem.)




mimochodom ma dnes "potešil" aj môj šéf, od rána nás preháňal... prirovnanie ani nechcem povedať, lebo by bolo neslušné

a poobede prišiel, samý úsmev a priniesol nám zákusky, že mal cestou cukráreň tak sme si aspoň zamlsali (a pribrali
Naposledy upravil Ivana Š : 13.03.08 at 22:01
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

VladoaKatka Pozri príspevok
No dnes toho už mám DOSŤ. Celý deň mám obrátený na ruby, aj ja som smutná... ale to nechajme.
Celý deň uzatváram predchádzajúce roky u dvoch klientov, robím výstupné zostavy z PC, takže som nemala čas ani poštu si zobrať zo schránky. Bola som preparkovať autá a zobrala poštu ... UPOMIENKA z obecného úradu za neuhradenie dane za psa na rok 2008. VČERA t.j. 12.3. som bola na obecnom úrade a ešte som sa aj spýtala ekonomky-pokladníčky, či sa už platia poplatky a ona: nie, zatiaľ nič. reku však do konca mesiaca/vždy platím do konca marca/ je ešte čas.

Upomienka na rok 2008 a to sa podržte 600,- SK a druhá za rok 2007 - 300 Sk. Tento rok no budiš, je stanovený poplatok na 300,- Sk ale snáď to nechcú uplatniť aj spätne a mám doplatiť aj za minulý rok??? Všetky poplatky zvýšili o 100%, nič nepošlú - no ja nemá čas a ochotu sledovať a počúvať obecný rozhlas aj keby mi za to platili.

Do 15 dní uhradiť - inak exekučné konanie - to by ste sa nenas..... srdili.
Včera som sa rozčúlila a určite právom, ja viem že zákon o miestných daniach
v niektorých § má účinnosť od 1.decembra 2007, aj to je tam, že ktoré poplatky sa kedy a na základe čoho sa platia, ale z praxe poznám, že nikdy sa neriadili s dátumami. Mám preštudované aj VZN obecného zastupiteľstva,
a to nadobúdlo platnosť 1.1.2008 bez záverečných ustanovení, že aj keď platí až od r.2008 ale bude mať účinnosť už na 12/2007.
No dnes tam idem, som zvedavá .
Som aj na to zvedavá, že keď mám daň z nehnuteľnosti a za TKO zaplatiť do 15 dní od obdržania platobného výmeru a má to byť do konca marca, kedy mi doručia výmer?
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

andreaS Pozri príspevok
Mna ide slaktrafit zo Slovak Telekomu!!!!

Minuly tyzden nesiel cely den webmail a dnes sa to zda sa opakuje!!! Co si oni myslia je neskutocne... nejdem tam uz ani volat, lebo by si to zlizlo to chuda na telefone, kt. za to ani nemoze...

Cakam dolezite mejly a teraz mam akoze co robit? Aj keby som tam zavolala, tak mi povie ze je to v rieseni a prislubili im opravu do troch hodin - ako mi povedala minuly tyzden, ked im to vypadlo od 7.00, volala som o 13.00 ale k mejlom som sa dostala az kdesi o 18-19.00, co nie je o tri hodiny!

Ale samozrejme ze si za poskytnutu sluzbu nechaju dalej platit...
Presne takto isto som sa stresovala aj ja!
Ak Ti môžem poradiť, urýchlene si zmeň mailovú adresu. Mne sa totiž niekoľko dôležitých mailov jednoducho stratilo pri tých ich častých niekoľkohodinových výpadkoch. A to ešte pánko bol na mňa drzý, že určite mám chybu niekde v počítači ja. Darmo som mu vysvetľovala, že jediný problém mám s ich webmailom...
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

No ja sa musim pozastavit sama nad svojou hlupostou. Rano cestou do prace ma zastavil na ulici chlapec,vraj predava noviny o Ziline a vytazok ide na postihnute deti a operaciu jeho ruky.Mal ju pokrutenu v zapasti,asi od narodenia.A tak som mu dala 30 sk, s dobrym pocitom s dobreho skutku som isla prec. Az teraz som si isla pozriet tie noviny a cuduj sa svete, nie su vobec o nasom meste ale je to mesacnik komunistov este z vlanajska. Super.Pochybujem uz aj o mojom dobrom umysle. Urcite to nebolo na ucel aky mi dany chlapec opisal......
0 0
hetty hetty

hetty je offline (nepripojený) hetty

Aj mne sa to stáva, že dávam peniaze na noviny a iné "dobré veci". Nikdy nie veľa, len nejaké drobné. Manžel sa ma minule pýtal, že čo keď si ten človek za to kúpi alkohol. Ja si však "zaúčtujem" dobrý pocit, že som niekomu pomohla a ten dotyčný nech si podvod vysporiada so svojím svedomím.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Včera som sa potešil, že som pripravil DPPO+výkazy na podpis.
Dnes ma "potešili" z SPP - poslali ešte pár dobropisov do roku 2007...
0 0
heja3 heja3

heja3 je offline (nepripojený) heja3

Aj keď aj ja mám stresssssssssssss, dnes ma potešil tento mail.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

vtipné
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mne dnes vyčaril úsmev na tvári (teda s ktorým sa musím podeliť) vyhľadávanie tu na porade. Niečo som si chcela pozrieť v téme srandičky a ako prvú tému vo vyhľadávaní mi hodilo Etiketu Porady. Je to taký udivujúci úsmev vzhľadom na tému v etikete, ktorá sa tam rozoberá.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Tak bola som na OÚ, pokladníčka hromží, že druhá zamestnankyňa rozposlal všetkým upomienky, chodia jej tam nadávať a druhá sa len usmieva. A ten vlaňajší poplatok za psov, no nemali zaúčtované - kam tie peniaze zaúčtovali?????? ešteže som mala so sebou z vlaňajška to potvrdenie.
Bojdej... ako by povedala naša vnúčka.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

VladoaKatka Pozri príspevok
Tak bola som na OÚ, pokladníčka hromží, že druhá zamestnankyňa rozposlal všetkým upomienky, chodia jej tam nadávať a druhá sa len usmieva. A ten vlaňajší poplatok za psov, no nemali zaúčtované - kam tie peniaze zaúčtovali?????? ešteže som mala so sebou z vlaňajška to potvrdenie.
Bojdej... ako by povedala naša vnúčka.
A náhodou v rozhlase to nevyhlásili, že tie upomienky sú bezpredmetné?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ešte predýchavam faktúru od nemenovanej firmy za internetové pripojenie. Majú úplne inú matematiku, než akú som sa učila v škole, inú, ako vie moja čínska kalkulačka aj americký Excel, a predovšetkým inú, ako sľubovali v zmluve
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

VladoaKatka Pozri príspevok
Tak bola som na OÚ, pokladníčka hromží, že druhá zamestnankyňa rozposlal všetkým upomienky, chodia jej tam nadávať a druhá sa len usmieva. A ten vlaňajší poplatok za psov, no nemali zaúčtované - kam tie peniaze zaúčtovali?????? ešteže som mala so sebou z vlaňajška to potvrdenie.
Bojdej... ako by povedala naša vnúčka.
Katka, čo tam potvrdenie, mala si na OÚ zobrať radšej vášho drobčeka(havina). Hádam aj poplatky za neho by odpustili na 10 rokov dopredu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať