Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Betina2 Pozri príspevok
Šak sa dajme dokopy a nejakú založme A čo sme my menjecenní? Ved na Slovesnku zakladá stranu kdekto, hlavne že má peniažky a známosti. To by sme mali zmeniť!
No keďže sa ešte nikto nehlásil za predsedu tak som dnes večer usporiadal voľby (verejné) na základe výsledkov som sa vymenoval za predsedu členské príspevky mi môžete posielať už od tohoto okamihu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Omyl! Ty si len predseda! Ale pokladníkom budem JA, príspevky posielajte mne, ja ich už nejako "účelne" využijem .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To,že Sulík je vagabund a klamár to som vedel od začiatku, bohužiaľ za predsedu parlamentu máme " megatupca" , ale máš pravdu, aj mňa prekvapil Fígel, tiež som mal o ňom dobré názory, ale bohužial- vyfarbil sa krásne teda..., veru, KDH sa zopsulo odvtedy, čo odišli odtiaľ Palko a spol.
mňa nie, slizký ako had
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To je asi nejaký fígeľ, ten Fígel
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Betina2 Pozri príspevok
Stanko, šak čo čakáš od bývalého smetiara ? Aj ked z vrchnej stoličky s výhľadom, ale predsa len smetiara.....a smetiari sú vždy obklopení smetím a haraburdami.....Ty ale ako im to spolu ladí, že?
krááásne pomenovanie napr. tá stará haraburda čo chcela byť primátorka BA. inak ja im zase hovorím " hemoroidy"
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes ma potesili a prekvapili v obchode.
Potrebovala som spray na cistenie okien. tak som behla do Bipa-drogerie.
Mam bipa kartu,tak ju vyuzivam,lebo su na nu dobre zlavy.
Pri pokladni mi pokladnicka zagratulovala k narodeninam a dostala som darcek-poukazku na 10% zlavu pri dalsom nakupe.
Datum narodenia asi mali z registacnej karticky a pokladna ich upozornila...

Celkom ma to potesilo,lebo raz do mesiaca tam robievam velky nakup pre nas zverinec v podobe macacich a psacich konzerv,granul,podtielok a ost. drogerie do domacnosti.

Mile, nie?
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

arizona Pozri príspevok
Dnes ma potesili a prekvapili v obchode.
Potrebovala som spray na cistenie okien. tak som behla do Bipa-drogerie.
Mam bipa kartu,tak ju vyuzivam,lebo su na nu dobre zlavy.
Pri pokladni mi pokladnicka zagratulovala k narodeninam a dostala som darcek-poukazku na 10% zlavu pri dalsom nakupe.
Datum narodenia asi mali z registacnej karticky a pokladna ich upozornila...

Celkom ma to potesilo,lebo raz do mesiaca tam robievam velky nakup pre nas zverinec v podobe macacich a psacich konzerv,granul,podtielok a ost. drogerie do domacnosti.

Mile, nie?
Vsetko najlepsie k narodeninam.
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vela zdravia, spokojnosti a stastia na mile predavacky.
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

A mňa dnes prepáčte za výraz, ale napíšem to - nasral jeden klient a to poriadne
tak ja sa starám o to, aby načas podal dane, volám,nedvíha, sms posielam, žiadna odozva, po jeho mame som mu odkázala, nech sa mi ozve, ozval sa

on mi dnes napísal správu - že - ja už mám DP podané, inak ďakujem

Už ma len vycapiť na reklamu - že díki Ivana

Nevadí, o jedného igelitkára menej, ešte aj to, že jeho IQ je porovnateľné s mojim bicyklom. Len jedno by ma zaujímalo, z čoho tá nová vychádzala, keď všetky doklady z r. 2009, aj kópie DP, výkazov aj RZZP sú u mňa
Naposledy upravil Ivana Š : 29.03.11 at 21:34
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pri takom IQ mohol na ne zabudnut
...alebo zacina novy zivot...od nuly
4 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

lujza.j Pozri príspevok
krááásne pomenovanie napr. tá stará haraburda čo chcela byť primátorka BA. inak ja im zase hovorím " hemoroidy"
Luizi, poslala by som Ti vztýčený palec, ale nedá sa, tak aspoň príspevok som tak označila. Máš moj bod. : Ideš za člena tej našej novej strany? Ja som zakladajúci člen, Misoft pokladník a Pavol bude predseda. Môžeš byť popredseda, na tento post sa nám ešte nikto neprihlásil, tak ak máš nejaké love, ktorými by si prispela, potešíš nás ( a najm. Misofta. Ten sa už teší, ani ešte Logo strany nevidel Nemá niekto nápad? A ešte potrebujeme nejaký chytlavý názov strany.....napr. Lapaj, ako ten pes, ale ten je hnusný, zákerný, ako tí v Parlamente. Najskôr zožere žrádlo, čo mu z lásky donesieš a ked odžerie, tak ide po Tebe, zákerák ľstivý !!!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-DD,nikdy v živote nevolím novú stranu,je ešte nenakradnutá,volím len strany,ktoré si doteraz dostatočne nakradli a najlepšie aj osoby ktoré si najviac nakradli,nech tá zlodejina nezačína zase znova.:-DD
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

BXLmiami, ešte si nepočula toto: s jedlom rastie chuť?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Počula,ale ked si predstavím dalších nových pri tej žranici......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Betina2 Pozri príspevok
Luizi, poslala by som Ti vztýčený palec, ale nedá sa, tak aspoň príspevok som tak označila. Máš moj bod. : Ideš za člena tej našej novej strany? Ja som zakladajúci člen, Misoft pokladník a Pavol bude predseda. Môžeš byť popredseda, na tento post sa nám ešte nikto neprihlásil, tak ak máš nejaké love, ktorými by si prispela, potešíš nás ( a najm. Misofta. Ten sa už teší, ani ešte Logo strany nevidel Nemá niekto nápad? A ešte potrebujeme nejaký chytlavý názov strany.....napr. Lapaj, ako ten pes, ale ten je hnusný, zákerný, ako tí v Parlamente. Najskôr zožere žrádlo, čo mu z lásky donesieš a ked odžerie, tak ide po Tebe, zákerák ľstivý !!!
Bet, ja chcem byť ale 1.podpredseda...,dá sa ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Betina2 Pozri príspevok
Luizi, poslala by som Ti vztýčený palec, ale nedá sa, tak aspoň príspevok som tak označila. Máš moj bod. : Ideš za člena tej našej novej strany? Ja som zakladajúci člen, Misoft pokladník a Pavol bude predseda. Môžeš byť popredseda, na tento post sa nám ešte nikto neprihlásil, tak ak máš nejaké love, ktorými by si prispela, potešíš nás ( a najm. Misofta. Ten sa už teší, ani ešte Logo strany nevidel Nemá niekto nápad? A ešte potrebujeme nejaký chytlavý názov strany.....napr. Lapaj, ako ten pes, ale ten je hnusný, zákerný, ako tí v Parlamente. Najskôr zožere žrádlo, čo mu z lásky donesieš a ked odžerie, tak ide po Tebe, zákerák ľstivý !!!
názov som vymyslel- SAP - Strana alternatívnej propagandy...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Chcel som sa pochváliť, že som dneska odovzdal RZZP do VŠZP...

Aký som...???
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Bet, ja chcem byť ale 1.podpredseda...,dá sa ?
Vidím že funkcie sa rozdávajú. Hlásim sa za predsedu odštiepeneckej frakcie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ibaka Pozri príspevok
Vidím že funkcie sa rozdávajú. Hlásim sa za predsedu odštiepeneckej frakcie.
Halooo- ešte strana ani neexistuje a už máš frakciu? To čo je toto za poriadok - takto to nepojde- bude tam poriadok a klud, určite to nemože byť ako v SNS...
0 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

Ja som po dnešnom ráne na mŕtvicu!

Na pracovnom stole je Zmluva o postúpení pohľadávok a Dohoda o započítaní pohľadávok a o odpustení dlhu (mimochodom, doručená dnes, s dátumom 2/11. 2010!). Môže si vôbec firma, ktorá na peniaze čaká ako na božie zmilovanie, dovoliť odpustiť niekomu dlh? Z toho cca 8000 eur prešlo na úplne cudziu stranu (mimochodom firmu, ktorá tomu nášmu dlžníkovi dlží vyše roka) - prečo by mali byť nejakým zdrapom papiera zaviazaní platiť nám, keď neplatili tak dlhý čas iným?

A z akých dôvodov sme odpustili dlžníkovi 3449 eur??????????
Ja som totálny debil asi, keď nechápem podnikanie svojho šéfa. Dlhy na našich došlých fa sú cez 200tisíc eur... a každý - KAŽDÝ!!! - cent by nám pomohol!

Bože, čo je to za rozmýšľanie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať