Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Llívia Pozri príspevok
Že ako zdaníš? Čokoláda má 5 pásikov, jeden pásik donesieš na DÚ.
(Keby len príbuzní, ale aj známi, ale nie "vlastní" známi, ale známi príbuzných, ktorých posielajú príbuzní )
no však toto bol taký príbuzný príbuzných
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

A tvoje číslo na mobil ešte nekoluje po celom Slovensku - medzi známymi príbuzných príbuzných?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zas mi nefunguje šuťák...tak kávu dávam sem...tu je väčší stôl.. ..dobré ráno vám a krásny deň s úsmevom na tvári vám prajem...a žiadnych oneskorencov s igelitkami...(aj keď čokoládka vždy dobre padne)...
Naposledy upravil pepsikova : 31.03.11 at 03:42 Dôvod: ...ani obrázky nejdú..hrôza toto!!..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Čokoládka vždy dobre padne, lenže sa o ňu treba podeliť s daňovým úradom
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

A hlavne nech je horká, s obsahom aspoň 70% kakaa, inak sa nám to po DP prejaví tam kde nechceme
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ako sa sposoby platenia vracaju: moj stary otec bol kovac a vlastnil aj mlatacku na obilie. Gazdovia ho vyplacali zemiakmi, vajickami, mliekom, maslom, pretoze peniaze mal maloktory.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No len neboj sa,ked bude niečo potrebovať ona.Pekne zacvaká.Toto mám dokonale oskúšané.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Ako sa sposoby platenia vracaju: moj stary otec bol kovac a vlastnil aj mlatacku na obilie. Gazdovia ho vyplacali zemiakmi, vajickami, mliekom, maslom, pretoze peniaze mal maloktory.
To sa odborne volá výmenný obchod :-)- to sme sa učili na dejepise, že peniaze sa málo používali, vačšinou sa vymieňali tovary, služby- holič niekoho ostrihal a ten ostrihaný, nejaký brusič mu za to napríklad nabrúsil kosu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Keď možem poradiť- nekupujte ten Tescový , akciový kancelársky papier- to je strašný šmejd- tenký je ako sklo, normálne je cez neho vidieť- strašný šmejd...-ako sa povie- za málo peňazí, málo muziky...
1 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Kto chce radšej cudzí, medzinárodný výraz, tak "BARTER"
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Keď možem poradiť- nekupujte ten Tescový , akciový kancelársky papier- to je strašný šmejd- tenký je ako sklo, normálne je cez neho vidieť- strašný šmejd...-ako sa povie- za málo peňazí, málo muziky...
To myslíš ten najlacnejší v bielom obale s červeným nápisom alebo ten v modrom obale?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Betina2 Pozri príspevok
To myslíš ten najlacnejší v bielom obale s červeným nápisom alebo ten v modrom obale?
Ten s červeným písmom, tak je tenký,že tlačiareň mi ho krčí..., asi ho dám na wc- tam bude akurát
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ten s červeným písmom, tak je tenký,že tlačiareň mi ho krčí..., asi ho dám na wc- tam bude akurát
stenly máš pravdu ale aj maestro standard od mondi je na dve veci ... ten je chlpatý (nevyholený) strašne zanáša papierovým prachom moju oki. dobrý je ibm all business ale ten kupujem len keď je dakde v akcii
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

máš namyslenú a prieberčivú tlačiareň, postav ju do kúta
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kukučka Pozri príspevok
máš namyslenú a prieberčivú tlačiareň, postav ju do kúta
šak je od nova v kúte (stola) ale vážne - robí dobre a skoro dva roky bez problémov - len ten toner keby bol lacnejší
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
máš namyslenú a prieberčivú tlačiareň, postav ju do kúta
Je pravda, že tlačiareň mám už taký starší črep- ale stále je to od uja HP...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly máš pravdu ale aj maestro standard od mondi je na dve veci ... ten je chlpatý (nevyholený) strašne zanáša papierovým prachom moju oki. dobrý je ibm all business ale ten kupujem len keď je dakde v akcii
No to preto, že chcú zaujať cenou a na tom trpí kvalita- to ako keď kúpiš nejaké lacné párky, nejaký grc- maso tam ani nieje, všetko sama múka- šak tie študentské párky za 2,50 eur- to je iný humus...- i keď už ani spišské niesú také ako boli volakedy, tiež je vidieť, že šetria na materiále...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No to preto, že chcú zaujať cenou a na tom trpí kvalita- to ako keď kúpiš nejaké lacné párky, nejaký grc- maso tam ani nieje, všetko sama múka- šak tie študentské párky za 2,50 eur- to je iný humus...- i keď už ani spišské niesú také ako boli volakedy, tiež je vidieť, že šetria na materiále...
no ja mám s tými originál spišskými párkami z "iglova" tú smolu, že si naozaj pamätám ich kvalitu v 60-tych rokoch 20. storočia. (a to môj tatko už vtedy hovoril, že to není ono) dobré sú v spišskej 3 dni v roku - keď je v júli jarmok.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
no ja mám s tými originál spišskými párkami z "iglova" tú smolu, že si naozaj pamätám ich kvalitu v 60-tych rokoch 20. storočia. (a to môj tatko už vtedy hovoril, že to není ono) dobré sú v spišskej 3 dni v roku - keď je v júli jarmok.
no 60-te roky si akosi už nepamatám...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no 60-te roky si akosi už nepamatám...
to si oveľa prišiel vieš si predstaviť babenky v štrikovaných šatách, ktoré končili tesne pod zadočkom? ktoré ste ich tu prítomné dámy nosili???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať