Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Teším sa, že mám zajtra dovolenku a ani sa neviem dočkať večera. Dnes si ideme pre šteniatko, takže huráááááááááá Doma už máme 10 mesačnú fenku, tak dúfam, že bude všetko OK.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Potešilo ma a kameň mi spadol zo srdca - výsledky hystológie z odstráneného melanómu z líca mám: negatívne. Uznajte, je to dôvod na oslavu.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mňa dnes potešilo, chronologicky:
1. Že mi prišiel výsledok konkurzu do jednej firmy, kde som skončila druhá v poradí
2.Že sa dcére osobne-telefonicky ospravedlnila pracovníčka banky za chybu pri rušení vkladu a že rozdiel, pôvodne v jej neprospech, jej poslali na účet
3. Že mám oddnes tucet bodov.

A trvalá radosť - že existuje Porada.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

VladoaKatka Pozri príspevok
Potešilo ma a kameň mi spadol zo srdca - výsledky hystológie z odstráneného melanómu z líca mám: negatívne. Uznajte, je to dôvod na oslavu.
Katka to je veľmi dobrá správa
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

VladoaKatka Pozri príspevok
Potešilo ma a kameň mi spadol zo srdca - výsledky hystológie z odstráneného melanómu z líca mám: negatívne. Uznajte, je to dôvod na oslavu.
Katka teším sa s Tebou moja.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ZuzanaP Pozri príspevok
Potešilo ma (dnes mám fakt nejaký dobrý deň), že aj na stránke drsr je odkaz na túto supiš pupiš stránku
a keby len tam. Odkaz na túto stránku je aj v časopise EVA a patrí medzi 50 vybraných stránok.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A pridám sa aj ja s mojou troškou radosti, Mám za sebou ďalšiu úspešnú kontrolu :-).
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Srdečne blahoželám.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ďakovááám
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Včera mal drahý meninky a stále som mala pocit, že nemám nič, čo by ho extra potešilo. Kozmetika, sladké, to dostane hocikedy, ale potom som zohnala lístky na DESMOD a CHINASKI a tá radosť stála za to. Takže 9. apríla si to užijeme.....
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Mne sa začal zobrazovať podpis, ale len v dlhších príspevkoch.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Práve teraz zisťujem, čo sa mi stalo za 2 mesiace

Začala som číselný rad pokladne P/700001-P/7000040,
V/700001........V/700100

Šľak ma ide trafiť, veď je rok 2008

PS: Ani sa radšej nepozriem do druhých firiem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ošetri v smernici a máš to v poriadku.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Včera mal drahý meninky a stále som mala pocit, že nemám nič, čo by ho extra potešilo. Kozmetika, sladké, to dostane hocikedy, ale potom som zohnala lístky na DESMOD a CHINASKI a tá radosť stála za to. Takže 9. apríla si to užijeme.....
To si vymyslela dobre, drahý mal meniny a užiješ si aj ty!
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Pripojim trosku inu temu. Dnes isla dcera vybavit si predoperacne vysetrenie, za dva tyzdne ide rodit a musi to byt na cisársky, co sa dozvedela minuly tyzden.
V poliklinike na internom ju objednali na koniec maja 2007. A ked sa opytala, ze teda potrebuje skor, lebo uz do dvoch tyzdnov sa narodi druhy drobec, dostala odpoved : No a ?
Sme urcite na Slovensku ???
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Emwa Pozri príspevok
Pripojim trosku inu temu. Dnes isla dcera vybavit si predoperacne vysetrenie, za dva tyzdne ide rodit a musi to byt na cisársky, co sa dozvedela minuly tyzden.
V poliklinike na internom ju objednali na koniec maja 2007. A ked sa opytala, ze teda potrebuje skor, lebo uz do dvoch tyzdnov sa narodi druhy drobec, dostala odpoved : No a ?
Sme urcite na Slovensku ???
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Emwa Pozri príspevok
Pripojim trosku inu temu. Dnes isla dcera vybavit si predoperacne vysetrenie, za dva tyzdne ide rodit a musi to byt na cisársky, co sa dozvedela minuly tyzden.
V poliklinike na internom ju objednali na koniec maja 2007. A ked sa opytala, ze teda potrebuje skor, lebo uz do dvoch tyzdnov sa narodi druhy drobec, dostala odpoved : No a ?
Sme urcite na Slovensku ???
To bolo o 10,35.
Teraz je po 13.oo a ešte stále je to "No a?" ? Alebo "No a?" má už červené oči?
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Jóóój, ako mi je už dobre (široký úsmev)! Konečne mi ide net.
Konečne som opäť uvidela Poradu.sk. Od minulého štvrtka až doteraz som bola zablokovaná. Hádam, nič mi nechýbalo v takej miere, ako práve Porada. Srdečne Vás zdravím.
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Odpovedam az teraz, bola som mimo internetu. Vybavili sme to "klasicky slovensky", po znamosti. Ked bude mat vysledky, potom sa do toho pustime, asi len ja bude uz v porodnici.
Inac volala do zdrav.poistovne, v ktorej je poistena a ziadala od nich, aby jej stanovili zdrav.zariadenie, v ktorom jej urobia predoperacne vysetrenie. Zajtra sa maju ozvat. Tak cakame.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Mne sa to stalo pred sviatkami. Trochu som upratoval v kuchyni v rámci toho som presypával cukor z otvorených sáčkov do spoločnej cukorničky. Potom sa tak dívam z boku na cukorničku a vidím, že ten druhý cukor je o niečo tmavší. Hneď som začal tušiť kde je pes zakopaný a mal som pravdu. Ten pôvodný cukor bola soľ.

Myslel som, že porazí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať