Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A stálo by to za porazenie? Vyšla kniha" Zbavte sa zlosti, lebo zlosť sa zbaví vás". Preštuduj a nejaký cukor a soľ Ťa vôbec nevytočí.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Emwa Pozri príspevok
Pripojim trosku inu temu. Dnes isla dcera vybavit si predoperacne vysetrenie, za dva tyzdne ide rodit a musi to byt na cisársky, co sa dozvedela minuly tyzden.
V poliklinike na internom ju objednali na koniec maja 2007. A ked sa opytala, ze teda potrebuje skor, lebo uz do dvoch tyzdnov sa narodi druhy drobec, dostala odpoved : No a ?
Sme urcite na Slovensku ???
NO A ? veď ten termín je s dostatočným predstihom! Veď oni vás objednali už pri počatí....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
NO A ? veď ten termín je s dostatočným predstihom! Veď oni vás objednali už pri počatí....
Tak ja budem úplne ....
TANČE, kde si Ty bola po celý čas?...Nebolo Ťa vidieť dlho-predlho, čo si sa vrátila z Veľkonočných ostrovov?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

danushka Pozri príspevok
Tak ja budem úplne ....
TANČE, kde si Ty bola po celý čas?...Nebolo Ťa vidieť dlho-predlho, čo si sa vrátila z Veľkonočných ostrovov?
Danushka, možno má Tanče hotové už všetky DP, tak relaxuje a my môžeme závidieť
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Toto je len začiatok, že podľa nadmorskej výšky budeme platiť za spotrebovaný plyn. Čo bude nasledovať - vzduch????

http://tvojepeniaze.pravda.sk/siroka...a/plyn_a_d.htm
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Pri raňajkách som si prečítala článok z dnešného SME o zdrojoch a stupňoch vnútornej spokojnosti. Myslím, že aj mnohí Poraďaci nestávajú svoje štastie len na prvom stupni ....
Pripájam článok

http://www.sme.sk/c/3793536/Stastie-...iba-zlata.html
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Aj keď sa práve nechystám zachraňovať dažďové pralesy, predsa len snažím sa ako viem, aby som povzdvihla "dušu z prachu". Ale zároveň vo mne hlodá červíček pochybností, či predsa len jednou nohou pevne nestojím na tom prvom stupni blaženosti. Spomienka na mlieko za dve koruny je vo mne pevne zakorenená a spomienka na to, že mi stačila 10-korunáčka na nákup vo mne vyvoláva pocit smútku za časmi minulými. Nuž, raz darmo. Nie je so mňa rocková hviezda. Oko zazobaného vidí inak.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kazu Pozri príspevok
Aj keď sa práve nechystám zachraňovať dažďové pralesy, predsa len snažím sa ako viem, aby som povzdvihla "dušu z prachu". Ale zároveň vo mne hlodá červíček pochybností, či predsa len jednou nohou pevne nestojím na tom prvom stupni blaženosti. Spomienka na mlieko za dve koruny je vo mne pevne zakorenená a spomienka na to, že mi stačila 10-korunáčka na nákup vo mne vyvoláva pocit smútku za časmi minulými. Nuž, raz darmo. Nie je so mňa rocková hviezda. Oko zazobaného vidí inak.
Zuzka nič sa neboj, zachvílu to bude zase 10,- ,leneže eurovka
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

VladoaKatka Pozri príspevok
Zuzka nič sa neboj, zachvílu to bude zase 10,- ,leneže eurovka
Môžeš hádať. Potešila si ma, alebo ........ ?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dneska ma jedujú milí klienti. Všetky papiere (kópie DP, RZZP) im poctivo odovzdávam a keď ich teraz potrebujem, tak ich nemajú, lebo nevedia, kde to dali

Aj vašim sa to stáva alebo máte ich kópie u seba. Veď to by som potrebovala zvlášť miestnosť, aby som si ich mohla nechávať....
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

ZuzanaP Pozri príspevok
Dneska ma jedujú milí klienti. Všetky papiere (kópie DP, RZZP) im poctivo odovzdávam a keď ich teraz potrebujem, tak ich nemajú, lebo nevedia, kde to dali

Aj vašim sa to stáva alebo máte ich kópie u seba. Veď to by som potrebovala zvlášť miestnosť, aby som si ich mohla nechávať....
Zuzanka, ten istý problém mám aj ja.
Už asi 2 roky si tlačím výkazy a DP aj pre seba a toto si odkladám, aby som si mohla odsúhlasiť výkaz o majetku v nasledujúcom roku.
Dokonca klient nevie kde dal všetky doklady z jedného roku. Je to 15 šanonov. Tak to už fakt nechápem.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
tinaM Pozri príspevok
Zuzanka, ten istý problém mám aj ja.
Už asi 2 roky si tlačím výkazy a DP aj pre seba a toto si odkladám, aby som si mohla odsúhlasiť výkaz o majetku v nasledujúcom roku.
Dokonca klient nevie kde dal všetky doklady z jedného roku. Je to 15 šanonov. Tak to už fakt nechápem.

Koľko času mi ale zaberie, aby som to na príslušných miestach vyzistila.....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Tinka máme rovnaký počet bodov
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Všimla som si.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mňa asi trafí šlak, idem vybuchnúť od jedu..... Tak ten milý SZČO neodovzdal na ZP preukaz ZŤP, takže máme úplne iné čísla a nedá sa nám to porovnať, im vyskakuje nedoplatok jak hrom a ja nemám to sprosté RZZP, doma som našla len nejaké poznámky, tak to skúsim napasovať, aby mi to sedelo.... Idem sa prejsť na poštu, lebo mi vytečú nervy.....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
tinaM Pozri príspevok
Zuzanka, ten istý problém mám aj ja.
Už asi 2 roky si tlačím výkazy a DP aj pre seba a toto si odkladám, aby som si mohla odsúhlasiť výkaz o majetku v nasledujúcom roku.
Dokonca klient nevie kde dal všetky doklady z jedného roku. Je to 15 šanonov. Tak to už fakt nechápem.
Kópie pre seba som robil asi 10 - 12 rokov. Už nerobím. DP tlačím z internetu, RZ ZP z programu. Všetky výstupné zostavy mám odzálohované. V počítači sú na dobrom mieste, a nezaberajú toľko miesta, ako šanony.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
smith Pozri príspevok
Kópie pre seba som robil asi 10 - 12 rokov. Už nerobím. DP tlačím z internetu, RZ ZP z programu. Všetky výstupné zostavy mám odzálohované. V počítači sú na dobrom mieste, a nezaberajú toľko miesta, ako šanony.
Aj ja som zálohovala, ale sťahovala som sa a veci okolo RZZP zostali u maminy v PC, než som ich stihla zálohovať, tak jej padol systém....Čo už, keď som sa spoľahla, že to budú mať....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Aj ja som zálohovala, ale sťahovala som sa a veci okolo RZZP zostali u maminy v PC, než som ich stihla zálohovať, tak jej padol systém....Čo už, keď som sa spoľahla, že to budú mať....
Tak moj PC, na ktorom mám zálohy predchádzajúcich rokov, a bežného roka je tabu pre každého. Akákoľvek manipulácia s ním môže mať za následky ťažkú ujmu na zdraví. Srandujem. Okrem PC zálohy mám aj na USB, CD a voľakedy som mal aj na FDD.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Mňa rozčuľuje celý tento týždeň, daňové priznanie, daň z motorových vozidiel, hlásenie na daňový úrad, cez víkend tri skúšky a tri práce, čo ešte k tomu dodať.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

smith Pozri príspevok
Tak moj PC, na ktorom mám zálohy predchádzajúcich rokov, a bežného roka je tabu pre každého. Akákoľvek manipulácia s ním môže mať za následky ťažkú ujmu na zdraví. Srandujem. Okrem PC zálohy mám aj na USB, CD a voľakedy som mal aj na FDD.
Čo je to FDD?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať