Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... no k tomuto nedá nenapísať názor, peniaze sa vo veľkom míňajú v zdravotníctve, len pracujúci to nie je , čo na neho sa to míňa, lebo zväčša nemá čas- choďte sa pozrieť do areálu nemocnice napr. Nitra- samé tmavšie tváre... všade ich plné chodby ... na detskom som tu už svoj zážitok z 2nocí a troch dní - popísala- ale ak sa nebude selektovať poskytovanie podľa toho či si zamestnaný a vôbec niekedy či si odviedol aspoň cent- nebude nikdy nič v poriadku! Väčšina romskej populácie nikdy nepracovala , a ako mi jedna taká ako zdrav. sestre povedala: Vy bieli ste, aby ste robili a my , aby sme rodili.... nehovoriac o nezamestnaných , ktorí nerobili a ani robiť nechcú- manžel má v rodine jednu "vydarenú" tetu a jej dcéra- presný odliatok. A teta teraz ochorela a všetky možné vyšetrenie jej kto zaplatil? a z čoho, keď nikdy nikde nepracovala.... kým to bude takto- "fajčiť handry pod most" .... bohužiaľ treba sa inšpirovať zahraničím- kým nemá odvedené - základná starostlivosť a inak dovi dopo- je to tvrdé riešenie, ale inak bude stále takto an h...no . Treba zmeniť celý systém....
Lekári , chceli by vyššie platy- ale bez úplatku to už poriadne nikde nejde- prečo im nezaviesť ofi cenník úplatkov- aj by ich zdanili, aj odvody poplatili ... Trebalo by však ešte jednu vec uviesť na pravú mieru- vzdelanie lekár- vyštudovali zadarmo, preto si myslím, že mali by byť limitovaní koľko odpracujú v zdravotníctve aj za nižší plat - ono mnohé oddelenia som zažila, že sestra behá ako "šrób" aj s vysokou školou ( hoci mnohé dnes doštudované pôsobia akoby učňovku skončili- vedia menej ako tie čo končili so SŠ) a lekár spinká na lekárskej izbe... a ešte je nafuňaný, že ho budia.....
6 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Potešili ma ,,fantastické výsledky polície,,ešte keby si tie výsledky všimli aj občania-viete ako by to dopadlo keby si žiak sám sebe určoval učivo a sám sa za to učivo aj známkoval?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
vcielkaisr Pozri príspevok
Potešili ma ,,fantastické výsledky polície,,ešte keby si tie výsledky všimli aj občania-viete ako by to dopadlo keby si žiak sám sebe určoval učivo a sám sa za to učivo aj známkoval?
..

...však bol zlatý!!..tie jeho kydy, to je fakt hit!...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Keby mali F..., tak majú ich hneď dve.
Keď robí v tej dcérskej poradenskej firme pre SPP že?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Toto stvorenie ma vždy potešká ......

Alebo ...." čo sa za mladi naučí...."
Kuša.jpg  
Kuša 2.jpg  
1/1
9 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... Juraj, žeby sa vydalo v tvojich šľapajách? ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zimama Pozri príspevok
Misoft, plne s Tebou súhlasím, vrátane komerčného (pri)poistenia – ostatné červeným v texte.
No čo sa rozčuľuješ doteraz si sa flákala kdesi miesto toho aby si si založila firmu a tou firmou súkromnú zdravotnú poisťovňu, to by si robila bez zisku? A čo by robili tvoje dcérske firmy ak by nemohli poskytovať služby najmä poradenského charakteru pre tvoju zdravotnú poisťovňu, však by ti musel dať za pravdu aj ústavný súd že tvoja takáto firma má právo na zisk vytvorený z platieb povinných poistencov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zimama Pozri príspevok
Prečo sa napr. pri hospitalizácii neplatí za stravu??? Veď to je úplne legitímne! Komu nemocničná strava nechutí, jednoducho ju nemusí jesť a nech sa stará sám, aj doma by sa musel. Doma ušetrí elektrinu, vodu, tak nech zaplatí aspoň symbolicky za lôžko. Ešte aj tých 20 Sk pri každej návšteve lekára mi tak nevadilo, ako to, čo sa deje teraz...
A na WC dať mincový zámok, keď sa už platí za parkovisko pre nemocnicou, tak prečo by sa nemohlo aj toto alebo nech si donesie varič a DIXI
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
A takto sa šetrí v SP a VZP

http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=...serId=MunkDusa

http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=...serId=VisnMart

http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=...serId=OckaVikt

a tak ďalej, len stačí odkliknúť...
1 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

buchač Pozri príspevok
Toto stvorenie ma vždy potešká ......

Alebo ...." čo sa za mladi naučí...."
Akoby som môjho vnuka videla a jeho otca /môjho syna/ počula, len tak naokraj obaja sú Jurajovia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babi2 Pozri príspevok

Akoby som môjho vnuka videla a jeho otca /môjho syna/ počula, len tak naokraj obaja sú Jurajovia
Lenže toto maličké beťársto je vnučka ....he a v trezore je schované ešte nejaké toť prekvapenie ...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Juraj no tototo veď ja v rukách detí ani drevené vidly nemôžem vidieť
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
Lenže toto maličké beťársto je vnučka ....he a v trezore je schované ešte nejaké toť prekvapenie ...
glock competition g34
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
glock competition g34
eeeeeeeeeee......

Ruger .....aj .......aj ......a možno aj .......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
eeeeeeeeeee......

Ruger .....aj .......aj ......a možno aj .......
fajnšmeker
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nedal si tieňovú ministerku sociálnych vecí a súdruha expredsedu aj s jeho firmami.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami Pozri príspevok
Nedal si tieňovú ministerku sociálnych vecí a súdruha expredsedu aj s jeho firmami.
Veď si to tam môže každý vyhľadať.
Všetci sú jednakí.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ked ja to tam neviem pridať.Ale to máš pravdu,keby sa v každej oblasti života opozícia a koalícia dohodla tak ako pri tunelovaní zdravotníctva,nemáme v tejto krajine žiadny problém.
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

BXLmiami Pozri príspevok
Nedal si tieňovú ministerku sociálnych vecí a súdruha expredsedu aj s jeho firmami.
http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=...serId=TomaVier
http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=...serId=PaskPavo
http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=...serId=FicoRobe
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

pavol54 Pozri príspevok
No čo sa rozčuľuješ doteraz si sa flákala kdesi miesto toho aby si si založila firmu a tou firmou súkromnú zdravotnú poisťovňu, to by si robila bez zisku? A čo by robili tvoje dcérske firmy ak by nemohli poskytovať služby najmä poradenského charakteru pre tvoju zdravotnú poisťovňu, však by ti musel dať za pravdu aj ústavný súd že tvoja takáto firma má právo na zisk vytvorený z platieb povinných poistencov.
... no, ja sa už len budem radšej ďalej flákať , lebo brať vysoký plat alebo ešte aj odmeny k tomu, a súčasne nevyplatiť mzdu svojim zamestnancom, prípadne dlhovať dodávateľom za služby či tovar, atď, atď, na to ja nemám ani žalúdok, nie že svedomie, ba ani len predstaviť si to neviem, a už ma neprerobíš...
Aj Zemková ma sklamala, že zobrala také vysoké odstupné - nehovorím, že v SRo neurobila kus dobrej práce, ani že jej práca nie je náročná (a čo ju ešte len čaká...), ale sú situácie, keď by cennejšie bolo (apoň podľa mňa) "symbolické gesto", a keď sme v takom svrabe, v akom všetci sme... Skrátka sklamalo ma to...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať