Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no aká som ja dnes usilovná!!..až mi neni rady..a ešte aj knellu vyrábam, lebo moje decko povedalo, že sa z kupuvanej nenajjí...ja som raz dobrá rodička...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zimama Pozri príspevok
... no, ja sa už len budem radšej ďalej flákať , lebo brať vysoký plat alebo ešte aj odmeny k tomu, a súčasne nevyplatiť mzdu svojim zamestnancom, prípadne dlhovať dodávateľom za služby či tovar, atď, atď, na to ja nemám ani žalúdok, nie že svedomie, ba ani len predstaviť si to neviem, a už ma neprerobíš...
Aj Zemková ma sklamala, že zobrala také vysoké odstupné - nehovorím, že v SRo neurobila kus dobrej práce, ani že jej práca nie je náročná (a čo ju ešte len čaká...), ale sú situácie, keď by cennejšie bolo (apoň podľa mňa) "symbolické gesto", a keď sme v takom svrabe, v akom všetci sme... Skrátka sklamalo ma to...
..

...ale Zim, nebuď nostalgická..keby Zemka vrátila prachy, alebo ich nebodaj dala na charitu, mohlo by sa to stať v parlamente športom veľmi obľúbeným a predstav si, že by fšetci dávali to, čo majú navyše!!..šak by ich šéfstvo muselo vymeniť..nutne a rýchlo!..
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. pepsi- moji fajnoví- tí už dlho žiadnu kupovanú "knelu" nejedia! Buď im rohlíkovú alebo takú klasik kysnutú z hrubej múky robím... ale musím uznať, že fakt je chutnejšia ako z obchodu....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zimama Pozri príspevok
... no, ja sa už len budem radšej ďalej flákať , lebo brať vysoký plat alebo ešte aj odmeny k tomu, a súčasne nevyplatiť mzdu svojim zamestnancom, prípadne dlhovať dodávateľom za služby či tovar, atď, atď, na to ja nemám ani žalúdok, nie že svedomie, ba ani len predstaviť si to neviem, a už ma neprerobíš...
Aj Zemková ma sklamala, že zobrala také vysoké odstupné - nehovorím, že v SRo neurobila kus dobrej práce, ani že jej práca nie je náročná (a čo ju ešte len čaká...), ale sú situácie, keď by cennejšie bolo (apoň podľa mňa) "symbolické gesto", a keď sme v takom svrabe, v akom všetci sme... Skrátka sklamalo ma to...
No ty si nepoučiteľná, už som si myslel že by sme ťa boli navrhli na podnikateľku roka, a nič. Takto to nikam nedotiahneš, spamätaj sa, a tí zamestnanci ak to takto pôjde ďalej tak budú dávať províziu aby mohli chodiť do práce nie to aby si ešte nebodaj plat pýtali. A ešte nejaké odstupné no čo by ešte nechceli. (Dúfam že sme sa pochopili že som to myslel ironicky).
2 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

pavol54 Pozri príspevok
No ty si nepoučiteľná, už som si myslel že by sme ťa boli navrhli na podnikateľku roka, a nič. Takto to nikam nedotiahneš, spamätaj sa, a tí zamestnanci ak to takto pôjde ďalej tak budú dávať províziu aby mohli chodiť do práce nie to aby si ešte nebodaj plat pýtali. A ešte nejaké odstupné no čo by ešte nechceli. (Dúfam že sme sa pochopili že som to myslel ironicky).
Igen že pochopila som... (Aj keď v irónii často aj kus pravdy býva...) Normálne niekedy rozmýšľam, či ja nepochádzam z takého bohom zabudnutého ostrova - raz bežal v telke americký seriál o "bratransovi", ktorý z tohto ostrova prišiel do Veľkej Ameriky za bratransom, a rozprával tomu Američanovi, že u nich, keď niekto ide do väzenia, tak nakreslia okolo neho kruh a kým mu nepovedia, nesmie sa z toho kruhu pohnúť preč. Američan sa začal smiať, že veď keď to nemá steny ani dvere, nie je problém hocikedy z takého väzenia odísť - "ostrovan" sa naňho pozrel s úprimným zdesením a povedal: "Ale to sa nesmie!" No tak taká som aj ja - to sa nesmie, takto sa to predsa nepatrí... Ja by som najskôr skrachovala týždeň pred tým, než by ma vôbec napadlo založiť nejakú firmu či poisťovňu...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54 Pozri príspevok
No ty si nepoučiteľná, už som si myslel že by sme ťa boli navrhli na podnikateľku roka, a nič. Takto to nikam nedotiahneš, spamätaj sa, a tí zamestnanci ak to takto pôjde ďalej tak budú dávať províziu aby mohli chodiť do práce nie to aby si ešte nebodaj plat pýtali. A ešte nejaké odstupné no čo by ešte nechceli. (Dúfam že sme sa pochopili že som to myslel ironicky).
Asi takto?

Rozprávajú sa dvaja podnikatelia. Jeden hovorí druhému. Platíš zamestnancov. Nie. A ty? Nie. A chodia ti do práce? Áno, aj mne. Tak nezačneme od nich vyberať vstupné?
Naposledy upravil marjankaj : 12.04.11 at 15:07
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marjankaj Pozri príspevok
Asi takto?

Rozprávajú sa dvaja podnikatelia. Jede sa hovorí druhému. Platíš zamestnancov. Nie. A ty? Nie. A chodia ti do práce? Áno, aj mne. Tak nezačneme od nich vyberať vstupné?
na pumpách to bývalo bežné (to vstupné)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No to ano.Za socíka to bol fest lukratívny flek.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
No to ano.Za socíka to bol fest lukratívny flek.
Ktohovie na akom príncípe funguje výber rôznych poradcov s neuveriteľne vysokými platmi? Či aj tam to nebude niečo podobné "Dám ti na výplatu 50000€, dáš mi 5000€ zbytok je tvoj a ešte k tomu vysoký dúchod zabezpe."
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
No to ano.Za socíka to bol fest lukratívny flek.
to áno, ale stavalo sa aj to, že z toho bol aj pobyt s plnou penziou v štátnej zotavovni
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Ktohovie na akom príncípe funguje výber rôznych poradcov s neuveriteľne vysokými platmi? Či aj tam to nebude niečo podobné "Dám ti na výplatu 50000€, dáš mi 5000€ zbytok je tvoj a ešte k tomu vysoký dúchod zabezpe."
..

..kamarát má kamaráta a ten má sprostého syna, no a aby sa minul (ten syn)preperú sa peniažky, pekne sa rozdelia a všetci sú spokojní..lebo to má kto zaplatiť,pokiaľ sú na Slovensku ešte nejakí odvodovchtiví zamestnanci...mafia potichučky...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna dnes potesila jedna znama, ktora ma nasla na facebooku. Ako dieta som si pisala vramci klubu druzby s jednym dievcatom zo ZSSR. Ked som mala 18 r. bola ma navstivit, potom tu este bola ked mal syn 3 tyzdne a teraz po presne 16 rokoch ma nasla. Mne sa ju nedarilo najst hoci som sa o to snazila uz dost dlho. Aj o "Poste pre Teba" som rozmyslala, len TV dost rozsiruje tak som nemala odvahu
A jej sa to podarilo. No budem musiet oprasit rustinu a nejako sa snazit aj komunikovat v anglictine, len ked ja som taky antitalent na jazyky.
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Ktohovie na akom príncípe funguje výber rôznych poradcov s neuveriteľne vysokými platmi? Či aj tam to nebude niečo podobné "Dám ti na výplatu 50000€, dáš mi 5000€ zbytok je tvoj a ešte k tomu vysoký dúchod zabezpe."
na vstupnom fungovala aj zamestnanecká privatizácia
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nika.sum Pozri príspevok
Mna Mne sa ju nedarilo najst hoci som sa o to snazila uz dost dlho. Aj o "Poste pre Teba" som rozmyslala, len TV dost rozsiruje tak som nemala odvahu
treba prepnúť zo 16:9 na 4:3
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

srska Pozri príspevok
treba prepnúť zo 16:9 na 4:3
pri mojej sucastnej vahe to nepomoze
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..kamarát má kamaráta a ten má sprostého syna, no a aby sa minul (ten syn)preperú sa peniažky, pekne sa rozdelia a všetci sú spokojní..lebo to má kto zaplatiť,pokiaľ sú na Slovensku ešte nejakí odvodovchtiví zamestnanci...mafia potichučky...
Za socializmu som sa na výške stretal s nejakým bezvýznamným referentíkom( absolventom tej školy) všeobecne mal klasifikáciu "pablb" neschopný reálneho života, keď som sa po pár rokoch vrátil späť k ďalšiemu štúdiu, už zastával podstatne vyššiu funkciu, zhodli sme sa na tom že tam vytrval dovtedy až ho do tej funkcie vybrali. Takže aj sprostejší majú niekedy lepšiu perspektívu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
pri mojej sucastnej vahe to nepomoze
Doporučovali tu niekde používať miesto šampónu JAR, tá tuk dokonale odstraňuje
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Mna dnes potesila jedna znama, ktora ma nasla na facebooku. Ako dieta som si pisala vramci klubu druzby s jednym dievcatom zo ZSSR. Ked som mala 18 r. bola ma navstivit, potom tu este bola ked mal syn 3 tyzdne a teraz po presne 16 rokoch ma nasla. Mne sa ju nedarilo najst hoci som sa o to snazila uz dost dlho. Aj o "Poste pre Teba" som rozmyslala, len TV dost rozsiruje tak som nemala odvahu
A jej sa to podarilo. No budem musiet oprasit rustinu a nejako sa snazit aj komunikovat v anglictine, len ked ja som taky antitalent na jazyky.
Ogoňok alebo Kolobok???
Ja som si písal s jednou dievčinou až od uralu, mali sobaku a avtomobil žiguli...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ogoňok alebo Kolobok???
Ja som si písal s jednou dievčinou až od uralu, mali sobaku a avtomobil žiguli...
aj ja som si písala, ale moja bývala až za severným polárnym kruhom,písanie bolo tak na dlhé lakte ale teraz ma napadlo, že moja mamina by mohla nájsť "svoju Rusku " písala si s ňou teda už v dávnych časoch, ale má na ňu úžasné spomienky, teda majetné v podobe krásnych vecí.
inak mne sa strašne páčia matriošky
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
aj ja som si písala, ale moja bývala až za severným polárnym kruhom,písanie bolo tak na dlhé lakte ale teraz ma napadlo, že moja mamina by mohla nájsť "svoju Rusku " písala si s ňou teda už v dávnych časoch, ale má na ňu úžasné spomienky, teda majetné v podobe krásnych vecí.
inak mne sa strašne páčia matriošky
matriošky alebo skor matrioši ,lujzi? Zas povedzme si to na rovinu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať