Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mária27 Pozri príspevok
Aha, čo viem!

..

..mojuší, šak my vieme, že si ty šikovnica...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....aha .....čo vedia iní ...................






http://free.zoznam.sk/video/reklama-na-RENAULT
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pozerám správy a k titulke "Hrad opravia nezamestnaní" pricapili obraz princa Wiliama a Kate ... Ale však oni sú asi vlastne tiež nezamestnaní, teraz fakt neviem - sú, nie sú...?
Ktovie, či berú také kráľovské veličenstvá aj gastráče či diéty, keď sa toľko natrmácajú po služobných cestách po celom svete, chúdence...
A ujo moderátor dokonca aj na záver povedal - prepáčte technickú poruchu...
Len ako k tomu ten mladý pár príde, keď si Slovák-divák pár sekúnd mohol myslieť, že tie naše rozsypané hrady majú prísť opraviť naozaj oni - žeby vrámci svadobnej cesty?
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Oliwa Pozri príspevok
Pozerám správy a k titulke "Hrad opravia nezamestnaní" pricapili obraz princa Wiliama a Kate ... Ale však oni sú asi vlastne tiež nezamestnaní, teraz fakt neviem - sú, nie sú...?
Ktovie, či berú také kráľovské veličenstvá aj gastráče či diéty, keď sa toľko natrmácajú po služobných cestách po celom svete, chúdence...
A ujo moderátor dokonca aj na záver povedal - prepáčte technickú poruchu...
Len ako k tomu ten mladý pár príde, keď si Slovák-divák pár sekúnd mohol myslieť, že tie naše rozsypané hrady majú prísť opraviť naozaj oni - žeby vrámci svadobnej cesty?
Inak by to bol dobrý podnet na to, ako ukázať národom, že ak "veličenstvá" vedia makať...nielen po zahraničných návštevách chodiť a pod. Kto vie, možno dá slovenská strana návrh Wiliamovi a Kate a oni to s pokorou prijmú (aby Wiliam vyzeral ako charitatívna nebohá matka Diana)-čo si myslím, že zatial na nu nemá....ale je este mladý, tak snád neskôr....Len či tí naši nezamestnaní sa dostatočne vyškolia, aby nám hrady nepadali po pár rokoch....no tak na rýchlo všetko....zrazu je penazí na pamiatky....len či sa fakt ušetrí....o čo sa dá menej nezamestnanému o to viac si vezme inštruktor a majster....či????
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

katarina.j Pozri príspevok
Inak by to bol dobrý podnet na to, ako ukázať národom, že ak "veličenstvá" vedia makať...nielen po zahraničných návštevách chodiť a pod. Kto vie, možno dá slovenská strana návrh Wiliamovi a Kate a oni to s pokorou prijmú (aby Wiliam vyzeral ako charitatívna nebohá matka Diana)-čo si myslím, že zatial na nu nemá....ale je este mladý, tak snád neskôr....Len či tí naši nezamestnaní sa dostatočne vyškolia, aby nám hrady nepadali po pár rokoch....no tak na rýchlo všetko....zrazu je penazí na pamiatky....len či sa fakt ušetrí....o čo sa dá menej nezamestnanému o to viac si vezme inštruktor a majster....či????
Našťastie sú hrady stavané z kameňa, takže je pomenej toho, čo sa dá odniesť do zberu alebo spáliť v kachliach... Inak by skončili ako tie rozobraté paneláky na Luníku IX...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes ma rozčúlil mimo iných doplatok za liek z cca 60 centov išiel na cca 6 eur ,číže narast o 1000 %
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
trisestri Pozri príspevok
dnes ma rozčúlil mimo iných doplatok za liek z cca 60 centov išiel na cca 6 eur ,číže narast o 1000 %
Co sa cudujes, ved treba vyzbierat peniazky na predrazene najmy a zlate padaky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

trisestri ===> vitaj v realite zdravotného zabezpečenia.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No ja neviem - keby si bola jedna sestra, tak by si možno menej doplácala... Ale keďže ste trisestri, tak Vám to v tej lekárni pekne zrátali...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som dnes mala úplne super deň!..hneď ráno som sa tu vytešila s prekrásnym chlapom, potom cestou do práce môj kolega mal nervy na každý traktor a kamion, každého posielal do kanála a priľahlých oblastí...nepomáhalo ani tíšenie, ani pekné slovo.....ale to najlepšie ma ešte len čakalo, na fajčiarskej...ale ešte predtým som našla pod stoličkou zlatý náramok môjho kolegu, ktorý sa mu odopol a spadol, vedela som, že je jeho...a nič..ale na tej fajčiarskej mi kolega volá- Veronička , nenašla si náhodou niekde na zemi zlatý náramok, asi mi spadol (a blablabla)...a ja-nieee...
..keby ste videli ten ksichtík, keď sa vrátil z cigaretky-jedno utrpenie..(ale povedala som si, že ho ešte podusím)..začal tak nevinne, že to mal od kolegov z bývalej práce, a za čo mu to dali, a prečooo mu to dalííí,slzičky na krajíčku...no dusil sa, veru statočne..ale potom to už bol pohľad na strašne smutného chlapa a to ja nemôžem...vytiahla som náramok, pošmotrila som mu pred nosom a spýtala sa-aká som???...no, nebudem sa tu chváliť,ale na blbú otázku, prečo som ho nechala skoro plakať, dostal iba úsmev a -to máš za tie komentáre na rannej ceste...
2 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... pepsi mali by sme ťa premenovať na záchranírku ...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... či je dobre a či zle ti,
naša Pepsi, pomôže ti
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, a čo nálezné? Nebolo...?!!!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
Co sa cudujes, ved treba vyzbierat peniazky na predrazene najmy a zlate padaky.
Ako účtovníčke by ti malo byť jasné že každá firma potrebuje reálny kapitál aby mala s čím vstúpiť do inej firmy to sa týka aj firiem z Cypru a Panenských ostrovov. Peniaze vo firmách fungujú ako tranzistory v elektrotechnike ich malý prúd otvorí veľký tok a taký vytvorený zisk v zdravotnej poisťovni nie je na zahodenie. Tie predražené nájmy sa riešia z iných prostriedkov tu sa rieši primeraný zisk zdravotných poisťovní pre minoritného vlastníka.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Dnes, 08:55 PM
Pepsi, a čo nálezné? Nebolo...?!!! ..


...ale Oliw,hádam si nenechám pre nejaký kus zlata vypichnúť očky žiarlivou manželkou...nikdy nevieš, ako sa to dozvie!...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No ale však si im kus hnuteľného majetku zachránila ...! Tak by sa patrilo od kolegu aspoň pozvanie na obed , alebo v horšom prípade krabičku fajných cigariet ... ale to radšej nie, čo Ti bude ešte aj on zdravie ničiť, stačí, že si ho ničíš sama ... Teda Pepsi, nemôžeš s tým fajčením prosím Ťa niečo urobiť...? Však Ty si taká rozumná ženská...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nemôžem..posledné slovo...a ani nechcem...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

a ja mám nové okuliaretak som zase v prvom ročníku a učím sa čítať..
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

a zase som "zbohatla" mám aj zvýšený cholesterol a veci okolo neho, ale to ma teda nepotešilo, musím začať na sebe makať
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..teda Lub, málo máš a aj toho sa chceš zbaviť.......okuličky sú dôležité, z prvej školy pôjdeš do druhej, potm na výšku-čo chceš, bude z teba múdra žena!!..
..a cholesterol, no, ak nenájdu nič iné, zvalia nevedomosť na cholesterol..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať