Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

pepsikova Pozri príspevok
..teda Lub, málo máš a aj toho sa chceš zbaviť.......okuličky sú dôležité, z prvej školy pôjdeš do druhej, potm na výšku-čo chceš, bude z teba múdra žena!!..
..a cholesterol, no, ak nenájdu nič iné, zvalia nevedomosť na cholesterol..
si ma potešila a veľmi, veď ani by som nezaspala, a už netreba protekciu alebo euríčka na tu výšku?, vieš tie okuliare ma celkom vyčerpali finančne, tak neviem ako by som to zvládla
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mňa šokovalo a rozosmutnilo, že uniesli šeherezádu...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
mňa šokovalo a rozosmutnilo, že uniesli šeherezádu...
ty si ale romantik, manzelka musi byt rada, ze s nou sledujes seherezadku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
mňa šokovalo a rozosmutnilo, že uniesli šeherezádu...
že môj "pán bytný" prišiel o cca. hodinu skôr z roboty na moju otázku "ty čo už robíš doma" som dostala otázku "čo nestihol odísť ?"
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako sa do hory volá, taký navekyamen!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
mňa šokovalo a rozosmutnilo, že uniesli šeherezádu...
..

..novidíšto!!..toto nám urobia na noc- a fčuľ , že, spi!!..a choď ráno do roboty!!..však to jeden psychicky nezvládne!!!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lubaba Pozri príspevok
si ma potešila a veľmi, veď ani by som nezaspala, a už netreba protekciu alebo euríčka na tu výšku?, vieš tie okuliare ma celkom vyčerpali finančne, tak neviem ako by som to zvládla
..

..ale ,mojuš, netreba,,kdesi som čítala, že v roku 2015 bude svet ústretový, ľudia budú k sebe milí, všetko bude platiť Vatikán a rusi s američanmi už nebudú vládnuť svetu, ale vesmíru a tak ti môže byť jedno, či budeš mať prachy na výšku, alebo nie,výška bude patriť do základného vzdelania, lebo nemecko už bude mať otvorený pracovný trh a berie len vysokoškolákov...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

no neviem, či je to tou neskorou hodinou, alebo už neviem či nemám haluze, ale práve som odhlasovala a prihlasovala zamestnancov na stránke SP a mám pocit, že elektronická podateľňa funguje tak ako pred tou zmenou, na ktorú sme nadávali, ale už sme si zvykli.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Renííí, ak to bolo všetko oki,tak to neboli haluze, ale počiatok tej ústretovosti, o ktorej som písala vyššie(tej, čo nás čaká))))
a stopercentne nebude dlho trvať...pri SP nič nie je nemožné...

..krásne ráno vám a fajn deň...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ach dnes sa musím normálne vyrozprávať. Nechápem, prečo sú ľudia tak zlý na seba navzájom. Máme nové priestory salónu asi 2 mesiace a nejaký neprajník nám občas strhne cedulku na zvončeku a zamyká bránu a tak musíme behať dole otvárať ikeď sa tá brána nezatvára... Do kelu je to závisť, alebo ja neviem. Totižto máme salón v polyfunkčnom dome, kde sú firmy, ale aj tu býva pár ľudí. Nikomu nevadíme, každý je milý, no mňa to tak zamrzí, keď vidím strhnutú cedulku. Normálne ráno mám kŕče v bruchu, či zas niekto nespravil niečo proti nám. Prečo ten dotyčný nemôže prísť a povedať čo mu vadí, prečo si musia ľudia takto strpčovať život ? Na toto odpoveď nedostanem,ale trošku mi je lepšie
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dantess Pozri príspevok
Ach dnes sa musím normálne vyrozprávať. Nechápem, prečo sú ľudia tak zlý na seba navzájom. Máme nové priestory salónu asi 2 mesiace a nejaký neprajník nám občas strhne cedulku na zvončeku a zamyká bránu a tak musíme behať dole otvárať ikeď sa tá brána nezatvára... Do kelu je to závisť, alebo ja neviem. Totižto máme salón v polyfunkčnom dome, kde sú firmy, ale aj tu býva pár ľudí. Nikomu nevadíme, každý je milý, no mňa to tak zamrzí, keď vidím strhnutú cedulku. Normálne ráno mám kŕče v bruchu, či zas niekto nespravil niečo proti nám. Prečo ten dotyčný nemôže prísť a povedať čo mu vadí, prečo si musia ľudia takto strpčovať život ? Na toto odpoveď nedostanem,ale trošku mi je lepšie
to sa s tým asi treba vyrovnať..., u nás zasa občas ktosi-čosi prebehne pár áut kľúčami..., tiež neviem, aký to má pre dotyčného význam, či mu to dobre robí alebo aký je dovod...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to sa s tým asi treba vyrovnať..., u nás zasa občas ktosi-čosi prebehne pár áut kľúčami..., tiež neviem, aký to má pre dotyčného význam, či mu to dobre robí alebo aký je dovod...
..ked si spomenul auta, nedavno muz rano z balkonu videl ako pri susedovom aute jeden chalan z trojice holohlavych sa isiel akoze vycurat za auto a loktom mu dzugol do zadneho skla tak, ze ho uple prevalil a siel si veselo do obchodu akoby sa nechumelilo...videli to viaceri z balkonu, ale nik sa neodvazil povedat susedovi, ze to boli vagabundi z nedalekeho vchodu..asi sa ludia boja, nechcu mat neprijemnosti...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Prišla som z chalupy, som unavená, ale mám posadené skoro všetko.
Po pár dňoch som sadla za internet a poriadne ma vytočilo to, že už nebudem môcť čítať na nete bez obmedzenia zadarmo, čo rada čítam, lebo: http://www.pianomedia.sk/about/co_ziskate.php.
No je to úžas, komu už vadia názory a diskusné príspevky? Žeby pre toto? http://hugan.blog.pravda.sk/2011/04/...-co-je-za-nim/
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Prišla som z chalupy, som unavená, ale mám posadené skoro všetko.
Po pár dňoch som sadla za internet a poriadne ma vytočilo to, že už nebudem môcť čítať na nete bez obmedzenia zadarmo, čo rada čítam, lebo: http://www.pianomedia.sk/about/co_ziskate.php.
No je to úžas, komu už vadia názory a diskusné príspevky? Žeby pre toto? http://hugan.blog.pravda.sk/2011/04/...-co-je-za-nim/
Kvaka, za tým nehľadaj žiadne obmedzovanie alebo niečo také,že by bolo niečo cenzurované- proste pán Bella sa rozhodol,že si založí svoj kšeftík a toto je toho dosledkom...
troška to síce aj mne vadí, ale len troška nakolko Sme moc nemusím, neobjektívne médium- ja viac menej čítam radšej české netové média- idnes, tn,lidovky a pod.- slovenské moc nemusím a diskusie už vobec nie, lebo je to u nás čosi nekultúrneho...-samozrejme s výnimkou Porady- tá je dobrááá
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kvaka, za tým nehľadaj žiadne obmedzovanie alebo niečo také,že by bolo niečo cenzurované- proste pán Bella sa rozhodol,že si založí svoj kšeftík a toto je toho dosledkom...
troška to síce aj mne vadí, ale len troška nakolko Sme moc nemusím, neobjektívne médium- ja viac menej čítam radšej české netové média- idnes, tn,lidovky a pod.- slovenské moc nemusím a diskusie už vobec nie, lebo je to u nás čosi nekultúrneho...-samozrejme s výnimkou Porady- tá je dobrááá
Mne to vadí, Stanislav, čítavala som aj HN, aj Pravdu, porovnávala som názory a komentáre, inak tie stránky idnes.cz a aktualne.sk nie sú zlé, ale ja chcem všetko. Toto ma dosť nahnevalo.
piano.jpg  
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Mne to vadí, Stanislav, čítavala som aj HN, aj Pravdu, porovnávala som názory a komentáre, inak tie stránky idnes.cz a aktualne.sk nie sú zlé, ale ja chcem všetko. Toto ma dosť nahnevalo.
no, ak to chceš,tak si za to mesačne budeš musiet zaplatiť- proste biznis p.Bellu je biznis...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no, ak to chceš,tak si za to mesačne budeš musiet zaplatiť- proste biznis p.Bellu je biznis...
a čo my vieme, možno sa raz bude platiť aj za prístup na Poradu- všetko je možné...

A nekameňovať ma dopredu- napísal som možno...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Kto sledoval zostrihy z dnešných tlačových besied politických strán na TA3, určite nemal dôvod, aby ho v nich niečo potešilo. Za seba môžem povedať, že po prvý raz od nástupu do funkcie mi bolo pani premiérky úprimne ľúto. Nie politicky, ale ľudsky. Na politiku treba ozaj mať "silný žalúdok". Aj zo strany občanov. Lepšie by však bolo mať "plný žalúdok", ale nie politikov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Spoplatnenie má celkovo dva dôvody:
1) Biznis - je potrebné zo všetkého vytĺcť prachy! Aj z informácií.
2) Strach - strach z názorov (nemyslím tým rôzne vulgárnosti a debilinky) čitateľov, ktorí často veľmi otvorene a jasne vyjadria, čo si myslia o dianí u nás i vo svete. A pokiaľ si všimnete, ani terajší politici neradi počúvajú názory občanov a teda voličov - radšej utečú, alebo oponujú, prípadne zmenia zákon tak, aby vyhovoval politikom a nie občanom.
1 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
tak s tým plne súhlasím. Politici sa boja, keď ľudia rozmýšľajú a majú svoj názor
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať