Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No v správach ma potešilo, že prezident aj číta to, čo podpisuje. Pretože objavil, ako naši "zákonodarcovia" vedia robiť poriadne K*k****y - v zákone o platoch poslancov a primátorov si zakomponovali odstupné vo výške 3 priemerných platov, ale zrátaných za 36 mesiacov. A to sa ani nehanbili poprieť - vraj chyba. Prd chyba - dobre vedeli, čo robia.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ved preto zvysuju dane a poplatky, aby sme sa im na to odstupne pekne vyzbierali.
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ale stale nechapem ako je mozne ze vobec maju narok na odstupne, ved bud skoncia po volebnom obdobi alebo z funkcie odidu pre nejaku kauzu co spravili. Predsa obycajny zamestnanec ked ma prac.pomer na dobu urcitu nema narok na odstupne a ak nieco vyvedie tak tiez mu za to nik odstupne neda. Ake su to vobec zakony. Miliony eur sa vyhadzuju na odstupne politikov a manazerov statnych podnikov, na obrazy. Ved podla toho co sa tu deje, to vyzera ze Slovensko ma bezodnu kasu.....len my obycajni sme na nejakom tom dne a ak to pojde dalej sa z neho ani nezvihneme....
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Su zakony pre obycajnych ludi a pre elitu. Vzhladom k tomu, ze zakony schvaluje elita, bude to vzdy takto.
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

durisovad Pozri príspevok
Su zakony pre obycajnych ludi a pre elitu. Vzhladom k tomu, ze zakony schvaluje elita, bude to vzdy takto.
už sa treba len správne zaradiť
5 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ale na to "spravne" zaradenie treba silny zaludok a velmi ohybnu chrbticu.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

..... je to pomaly tu už teraz mám z toho paniku
http://www.topky.sk/cl/10/1267487/Ob...latit-o-tyzden
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

lujza.j Pozri príspevok
..... je to pomaly tu už teraz mám z toho paniku
http://www.topky.sk/cl/10/1267487/Ob...latit-o-tyzden
Bývaš v tej zóne?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mária27 Pozri príspevok
Bývaš v tej zóne?
ja tam mam lekara, aj detskeho ale snazila som si spravit rychlo teraz preventivku, aby som tam nemusela ist. Ja si myslim, ze bude katastrofalna dopravna situacia....hlavne ze bude vsak spokojny ten co si presadil tu "prerabku" stadionu v meste namiesto postavenia noveho v Petrzalke, kde by bolo vsetko jednoduchsie.....ale na Slovensku je to tak
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ODCHOD- BRATISLAVA- NITRA-ZVOLEN- RIMAVSKÁ SOBOTA- KOŠICE- SEČOVCE( NEW JERSEY ) :-)))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mária27 Pozri príspevok
Bývaš v tej zóne?
chvala bohu nie, to by som už určite z infaktovala. 2týždne to tu bude živá katastrofa, tu nemusí byť ani MS a kolaps ako vyšitý. stačilo že opravovali závez prístavného mostu smerom do Pétržky a boli sme z toho všetci no a o tom, že v akej časti mesta je ten štadión už ani nehovorím
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ODCHOD- BRATISLAVA- NITRA-ZVOLEN- RIMAVSKÁ SOBOTA- KOŠICE- SEČOVCE( NEW JERSEY ) :-)))
.....tak si to tam uži
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...mňa dnes "potešilo" že keď som sa zobudila tak som zistila, že na hornej pere mám herpesy no fúúúúj a neviem z čoho ani chorá nie som ani som nebola vystresovaná tak som sa išla posťažovať mojemu dieťatku a ona mi zahlási "nemala si sa bozkávať s cudzími chlapmi" toľko pochopenia. čo už len môžem priať
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dcéra má prehľad.Vymením moju trampotu za vašu.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ODCHOD- BRATISLAVA- NITRA-ZVOLEN- RIMAVSKÁ SOBOTA- KOŠICE- SEČOVCE( NEW JERSEY ) :-)))
vitajte na východe
Naši sú tiež na ceste k nám
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Dnes, 10:50 AM
Dcéra má prehľad.Vymením moju trampotu za vašu.


tak daj, možno bude príjemnejšia ako ten "bordel" čo sa mi rána vyhodil. má tu smolu, že to mám v tele
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
zodraté stavce , možno zrastené.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 - už som sa zľakla, že by si sa radšej bozkával s cudzími chlapmi , ako tuto lujza.j , teda podľa jej dcéry...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
zodraté stavce , možno zrastené.
toto neuveríš, ale ja ich mám tiež-zrastené 3-4ks v sebe aj s výrastkami do strán
tam ešte niečo na výmenu máš
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
...mňa dnes "potešilo" že keď som sa zobudila tak som zistila, že na hornej pere mám herpesy no fúúúúj a neviem z čoho ani chorá nie som ani som nebola vystresovaná tak som sa išla posťažovať mojemu dieťatku a ona mi zahlási "nemala si sa bozkávať s cudzími chlapmi" toľko pochopenia. čo už len môžem priať
..

..notybrďo!..a hneď, že s "cudzími"...jeden je málo?..teda mojuš?..???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať