Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

beba13 Pozri príspevok
no motala som sa tam lebo som tam bola pre manžela,
Manžel je maďar, či...?
Nesprávnych si sa pýtala, keď ho nik z tých 6 nepoznal...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
BXLmiami Pozri príspevok
Ako keby som svoju dcéru videla,raz mi takto upratala aj výplatu,ved papiere predsa nemajú byť na stole.Zahodila tie papiere do koša.
To mi niečo pripomenulo síce je to už 5 rokov a nepatrí to do rubriky dnes.
Zmizla mi peňaženka bolo tam 12000SKK bankové karty, techničák, vodičák.Po dlhom celodennom hľadaní keď sme prevrátili celý dom hore nohami som sa zmieril s tým ,že mi ju ukradli ,večer som sa ustavil na pivo.Ešte v ten deň som zablokoval karty,nahlásil krádež dokumentov od auta,a šiel vybavovať nové.Navyše som zistil že mám neplatný pas tak od začiatku matrika,občiansky,vodičský technycký,pas.Neuveriteľné ale poddarilo sa mi to za jeden deň,okrem pasu.Celkovo ma to stálo cez 3500 SKK.
Peňaženku som našiel sám po dvoch mesiacoch .Naša ratolesť ju upratala medzi svoje kresby,a maľby do na to určenej krabice.Som si po tom čase spomenul ,že som jej to ja sám kázal poupratovať, ten bordel čo narobila.
Všetko zlé je na niečo dobré ,aspoň som nemusel narýchlo pred dovolenkou vybavovať nový pas.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no keď sme pri tom upratovaní..ja som si niekde v počítači upratala moje fotky (spomienky na časy, keď som bola pekná) a fčuľ ich za svet neviem nájsť..presnorila som všetko, ale nie sú..a neviem celkom naisto, ale asik mi zostanú len oči pre plač beeeee...
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nafot si nove, ved si stale pekna
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Nafot si nove, ved si stale pekna
..

..no kde som sama)))))...nedá sa..tam som mala dlhé vlasy...
..a díky za kompliment..krásny deň ti..
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pepsikova Pozri príspevok
..

..no kde som sama)))))...nedá sa..tam som mala dlhé vlasy...
..a díky za kompliment..krásny deň ti..
No ale akýže problém?
Už aj Ti posielam dlhovlasé parochne poštou.
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj kadernici za mierny poplatok vlasy predlzia, ked uz silou-mocou trvas na dlhych.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes ma priateľ mojej dcéry oficiálne požiadal o jej ruku, súhlasila som, tak na jeseň bude asi svadba
14 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

jozka56 Pozri príspevok
Dnes ma priateľ mojej dcéry oficiálne požiadal o jej ruku, súhlasila som, tak na jeseň bude asi svadba
Gratulujeme Jožka, dúfam, že sa tešíš .
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tuším sa aj teším, nech sú kočeny na poriadku, ako sa patrí
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

jozka56, pripájam sa a teším sa s Tebou
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

jozka56 Pozri príspevok
Tuším sa aj teším, nech sú kočeny na poriadku, ako sa patrí
Musím si ísť tuším pre "oči"... Najskôr čítam, že jozka sa teší, že ju priateľ jej dcéry požiadal o ruku a potom, že si želá, nech sú končatiny v poriadku...
Ale inak jozka56 gratulujem... Ak je číslo za Tvojím nickom Tvojím vekom, tak najvyšší čas na vnúčatá - kým sú končatiny v poriadku , aby si im stačila, keď ich budeš naháňať...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ešte číslo v mojom nicku nie je mojim vekom, ale jednu vnučenku už nedobehnem a druhá je ešte len malé bábätko tak tú stíham
Naposledy upravil jozka56 : 24.04.11 at 19:55
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Teda Jožka, a tá 56 je na zmätenie súpera? Alebo si si dala do nicku súpisné číslo domu, či čo...? Mimochodom, ak to bábätko tlačíš v kočíku pred sebou, tak to by v tom bol čert, aby si nestíhala...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
Dnes ma priateľ mojej dcéry oficiálne požiadal o jej ruku, súhlasila som, tak na jeseň bude asi svadba
..

..teda jožka, ty sa nezdáš..na tebe tuším sedí šťastena!..svadba na krku, vnúčenky- len závidieť!!...ale my ti doprajeme šťastie, lebo inak , aspoň zo mňa by sa stala závistlivá baba (pre vnúčenky)...nech sa všetko vydarí tak, ako má...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ak tu zajtra nebudem, som v base...moje decko vykotilo 4litrový vandel šalátu v špajzi na koberec...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsi hádžem Ti 2kg šalátu, akosi som množstvo neodhadla....ak sa ešte niekto pridá, nepôjdeš do basyDD
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Oliwa, až teraz ma napadlo, že tá 56 môže mať súvis so súpisným číslom 7x8=56, na dobrá si, to mi ani nedošlo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...ak tu zajtra nebudem, som v base...moje decko vykotilo 4litrový vandel šalátu v špajzi na koberec...
pepsi, keby sa to stalo mne neboj sme tam spolu tiež by som ju zabila
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...ak tu zajtra nebudem, som v base...moje decko vykotilo 4litrový vandel šalátu v špajzi na koberec...
Pepsi, len dve veci, teda vlastne tri:
1. žeby v base nebol internet? Ja teda neviem, ešte som tam nebola, ale toť nedávno som mala v nemocnici spolupacientku bacharku v ženskej väznici a tá keď začala rozprávať o tých vymoženostiach, ktoré tam majú... ale či majú internet, som sa nepýtala - nebola som ešte celkom pri vedomí...
2. kto to kedy videl, mať v špajzi koberec!!! Čo to chúďa dieťa za to môže? Dúfam, že keď sa bude robiť sčítanie ľudu, domov a bytov /a ich vybavenosti/, tak sa tam pekne-krásne k tomu kobercu priznáš ... šak to som ešte ani v telke nevidela, žeby to niekto mal... Nám obyčajným ľuďom stačí kúsok linolea alebo obyčajná dlažba ... ešte napíš, že to je pravý peržan!
3. návrh na riešenie: odstrihni ten kus koberca aj so šalátom a stolujte á la orient: Ty budeš Sežerehada /v tomto prípade Sežerešalát/ a ten Tvoj vinník môže hrať Oňúra... len nech sa moc neoňúra...
Naposledy upravil Oliwa : 24.04.11 at 20:17
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať