Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...joooj, to je pohľad- moje decko rajbe koberec,drhne suchými handrami, utiera chladničku, stojany -dobre vedieť, že to vie..nabudúce umýva suterén...a to všetko bez rečí...hm,hm, ...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

aspoň vidíš, aký je šikovný... Pracuje aj cez V.N.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, len dve veci:
1. žeby v base nebol internet? Ja teda neviem, ešte som tam nebola, ale toť nedávno som mala v nemocnici spolupacientku bacharku v ženskej väznici a tá keď začala rozprávať o tých vymoženostiach, ktoré tam majú... ale či majú internet, som sa nepýtala - nebola som ešte celkom pri vedomí...
2. kto to kedy videl, mať v špajzi koberec!!! Čo to chúďa dieťa za to môže? Dúfam, že keď sa bude robiť sčítanie ľudu, domov a bytov /a ich vybavenosti/, tak sa tam pekne-krásne k tomu kobercu priznáš ... šak to som ešte ani v telke nevidela, žeby to niekto mal... Nám obyčajným ľuďom stačí kúsok linolea alebo obyčajná dlažba ... dúfam, že to nie je pravý peržan!
..

..mojuš, tiež neviem, ako to v base vypadá,ale dokázala som schovať nervy, ktoré som chytila pri pohľade na tú smršť..
..a ten koberec je pozostatok komunizmu, dobrá kvalita kovralu, znesie všetko a na tú hrúzu doby je ešte celkom zachovalý..a plánujem ho tam mať ešte nejakú dobu, lebo na ňom bolo pepsikoláčikovi najlepšie a chladno, tak len pre spomienku...a vyhodím ho až potom ,keď si nejaká dobrá duša vezme do opatery moje debilné decko..tak, mojuš...


...jožkááá, ďakujem ti za pomoc, ale ja by som radšej decko poslala ku tebe..spotrebu má veľkú...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

chudáčisko chalanisko, bez šalátu musí drieť, to je neféééér
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, mne nemusíš zdôvodňovať pôvod Tvojho špajzového koberca ... ja nie som sčítací komisár ani daňový úrad... ale na druhej strane priznanie je poľahčujúca okolnosť...
Pepsikoláčika mi je ľúto, čím nechcem povedať, že mi nie je ľúto Tvojho dieťaťa... a toho šalátu...
A chlapec keď pôjde zajtra na nejakú oblievačku, tak mu hádam dajú najesť...
A pozri sa na to z tej lepšej stránky: čo keby na tom koberci ležal pepsikoláčik a ten vandel so šalátom by skončil na ňom ... vlastne môžeš byť rada, že to dopadlo tak ako to dopadlo...
Naposledy upravil Oliwa : 24.04.11 at 20:26
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, mne nemusíš zdôvodňovať pôvod Tvojho špajzového koberca ... ja nie som sčítací komisár ani daňový úrad... ale na druhej strane priznanie je poľahčujúca okolnosť...
Pepsikoláčika mi je ľúto, čím nechcem povedať, že mi nie je ľúto Tvojho dieťaťa... a toho šalátu...
A chlapec keď pôjde zajtra na nejakú oblievačku, tak mu hádam dajú najesť...
A pozri sa na to z tej lepšej stránky: čo keby na tom koberci ležal pepsikoláčik a ten vandel so šalátom by skončil na ňom ... vlastne môžeš byť rada, že to dopadlo tak ako to dopadlo...
..

..moje decko nacvičuje na mňa smutné oči- že:"poď kuknúť, či je to dobre?..(a nezabudol pri tom čistení len tak zo zvyku , zakričať-potvorá, šalátik je na zemííí, poooď okoštovať...)
..ten tepich ani nový taký čistý nebol..občas sa zadarí)))

..a sčítací kominár sa nemá čo zaujímať o môj koberec!!))))))))
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pepsi, tvoj koberec v špajzy je úplne v pohode to si nevšímaj to je len slepá závisť ale čo ja? náš pes má svoju izbu, čo ja nahlásim sčítacím komisárom keď to zistia ešte mi tu nasťahujú nejakých opálených
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..moje decko nacvičuje na mňa smutné oči- že:"poď kuknúť, či je to dobre?..(a nezabudol pri tom čistení len tak zo zvyku , zakričať-potvorá, šalátik je na zemííí, poooď okoštovať...)
..ten tepich ani nový taký čistý nebol..občas sa zadarí)))

..a sčítací kominár sa nemá čo zaujímať o môj koberec!!))))))))
...hihihi pepsi, Ty ma dnes bavíš! - že sčítací kominár aj taký je?
To bude asi taký, čo sčítava - komíny...
No ja neviem presne, čo všetko sa sčituje, ale mne sa len tak marí, že tuším aj chladničky, telky a tak - aby sme vedeli, ako sa ako národ máme... Ale zasa si myslím, že pri zostavovaní dotazníkov nikoho nenapadlo dať tam otázku: "Máte v špajzi koberec?"

Len aby to nedopadlo ako s tým cigáňom, čo hľadel do neba a gadžo sa ho pýta, kam to pozerá. A on nato: Kukám, že s tým letallom je to jak s našú životnú úrovňúúú - čím je vyšší, tým je menší...
Naposledy upravil Oliwa : 24.04.11 at 21:27
1 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Oliwa Pozri príspevok
Manžel je maďar, či...?
Nesprávnych si sa pýtala, keď ho nik z tých 6 nepoznal...
..ešte to tak maďar...,nie vrátil sa z Talianska a bolo treba nechať auto v mlyne v piatok ráno ho mali nakladať,nechcel tam nocovať ved tam, zostal kolega, tak som ho bola preto zobrať,a ked som sa pýtala madarov kde je tam mlyn,tak ma poslali k vodnému
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
Pepsi, tvoj koberec v špajzy je úplne v pohode to si nevšímaj to je len slepá závisť ale čo ja? náš pes má svoju izbu, čo ja nahlásim sčítacím komisárom keď to zistia ešte mi tu nasťahujú nejakých opálených
No čo sa tu človek nedozvie ... predchvíľou sa danushka priznala a aj foto pricapila, že ich pes má vlastný zrub , Tvoj pes má vlastnú izbu...
A ja, čo ja? Ja nemám ani vlastného psa...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
No čo sa tu človek nedozvie ... predchvíľou sa danushka priznala a aj foto pricapila, že ich pes má vlastný zrub , Tvoj pes má vlastnú izbu...
A ja, čo ja? Ja nemám ani vlastného psa...
no ale zrub to je už iné caffe, to je už potom "pán pes" čo náš len s izbičkou
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

beba13 Pozri príspevok
..ešte to tak maďar...,nie vrátil sa z Talianska a bolo treba nechať auto v mlyne v piatok ráno ho mali nakladať,nechcel tam nocovať ved tam, zostal kolega, tak som ho bola preto zobrať,a ked som sa pýtala madarov kde je tam mlyn,tak ma poslali k vodnému
Beba, nič si z toho nerob - človek sa učí celý život... Neviem si predstaviť /teda viem, ale radšej nebudem/, že ako si sa pýtala na ten mlyn... to si ukazovala akože obrovské koleso či čo? Prvýkrát a asi aj posledný sa tých chudákov maďarov zastanem - ako to mali rozlíšiť, však oba mlyny majú veľké koleso ...Nabudúce si vezmi so sebou kilo múky a kýbel vody - a v prípade potreby sa posyp alebo polej... To hádam už aj maďar pochopí, keď budeš celá pomúčená, že nehľadáš vodný mlyn...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
no ale zrub to je už iné caffe, to je už potom "pán pes" čo náš len s izbičkou
Lujzi, povedala by som, že to je už caffe latte...
1 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Oliwa Pozri príspevok
Beba, nič si z toho nerob - človek sa učí celý život... Neviem si predstaviť /teda viem, ale radšej nebudem/, že ako si sa pýtala na ten mlyn... to si ukazovala akože obrovské koleso či čo? Prvýkrát a asi aj posledný sa tých chudákov maďarov zastanem - ako to mali rozlíšiť, však oba mlyny majú veľké koleso ...Nabudúce si vezmi so sebou kilo múky a kýbel vody - a v prípade potreby sa posyp alebo polej... To hádam už aj maďar pochopí, keď budeš celá pomúčená, že nehľadáš vodný mlyn...
..no pýtala som sa na mlyn,no a neukazovala som,ale doma sme sa pobavili na tom,a hádam tam už viacej nepôjdem
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... nikdy nehovor nikdy...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mimochodom baby, kde sú všetci chlapi - teda tých pár, čo zablúdi občas aj do kaviarne? Buchač, erzet, marjankaj, misoft, pivko, Srska, Stanislav1975, 220870... pekne podľa abecedy, aby sa nikto neurazil... - len ten posledný mi robil trošku problém - či ho zaradiť na začiatok alebo na koniec... ale keď vezmeme do úvahy, že poslední budú prvými...
Niežeby mi ktovieako chýbali , ale čo majú vyhlásené - stanné právo?
Čo si chystajú na zajtra korbáče a vedrá, či čo?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Oliwa Pozri príspevok
Mimochodom baby, kde sú všetci chlapi - teda tých pár, čo zablúdi občas aj do kaviarne? Buchač, erzet, marjankaj, misoft, pivko, Srska, Stanislav1975, 220870... pekne podľa abecedy, aby sa nikto neurazil... - len ten posledný mi robil trošku problém - či ho zaradiť na začiatok alebo na koniec... ale keď vezmeme do úvahy, že poslední budú prvými...
Niežeby mi ktovieako chýbali , ale čo majú vyhlásené - stanné právo?
Čo si chystajú na zajtra korbáče a vedrá, či čo?
22870 je Tonko, dobre si ho zaradila
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

danushka, ale ja som myslela 220870 ... asi Ti tam vypadla jedna nula...
- teda niežeby bol Tonko nula, eštežečo!
- ale je celkom možné, že si mala na mysli iné číslo...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Oliwa Pozri príspevok
danushka, ale ja som myslela 220870 ... asi Ti tam vypadla jedna nula...
- teda niežeby bol Tonko nula, eštežečo!
- ale je celkom možné, že si mala na mysli iné číslo...
Oliwi, jedna nula mi ušla
Hoci ten Tonko by mohol byť aj ako Anton na začiatku zoznamu Tvojich stratených šibačov .
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Akých mojich?! Ja len, že kde sú všetci zalezení...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať