Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
terezamaria Pozri príspevok
Jarmilka ešte že si napísala, že to pochádza od anonyma. Lebo také porekadlá sa na Porade nenosia. Živo si pamätám jednu dámu, ktorá zrejme pre
takéto podobné vyletela.Takže ako citát je to veľmi pravdivé.
Terezka aj aj sa na to veľmi dobre pamätám ...
Ale v tejto súvislosti ma zase napadlo jedno príslovie: "trafená hus zagága", takže ten, kto ju vyhodil sa držal tohto príslovia ... pritom ona to, za čo vyletela, anii nemusela adresovať jemu ...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
......................toto je pre calawenku, Jasa a Aďka...
nejde mi to do profilu, lebo zase je font allowed...
2 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

No mňa dnes vytočili z daňového úradu Som vypisovala na poradu a kade tade ohľadom zamestnaneckej prémie na pracovníkov, ktorí sú v chránenej dielni. Taktiež som si dopisovala s pracovníkmi z daňového v BB a dnes mi zavolajú normálne naštvaní, že prečo som neuplatnila pracovníčke zamestnanenckú prémiu no banda......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
miriza Pozri príspevok
No mňa dnes vytočili z daňového úradu Som vypisovala na poradu a kade tade ohľadom zamestnaneckej prémie na pracovníkov, ktorí sú v chránenej dielni. Taktiež som si dopisovala s pracovníkmi z daňového v BB a dnes mi zavolajú normálne naštvaní, že prečo som neuplatnila pracovníčke zamestnanenckú prémiu no banda......
..

..najhoršia zrážka je zrážka s blbcom...nedaj si pokaziť deň...
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, to nie je časom, ale očkami..ja som včera čítala tému "Párky 16.storočia (a veru sama seba sa som sa pýtala, či mi už nešibe) a boli to Parky- ako tie lúky so stromami...takže sa vítam v klube nedočítavajúcich a prečítavajúcich...

..a posielam stískanec pre vás na dnešný deň..riadny, "okolokrčkový", každému po jednom....

Jéj tu sa rozdávajú objatia?? Aj ja si prosím.. . Alebo si kúpim plyšového macíka a budem ho stískať..
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nasa dcera ako 16 rocna spavala s plysovym zajacom. Manzel sa jej vysmieval, na co mu ona povedala - bud rad, pokial spavam so zajacom.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

......bóžinku tak to neboli párky to boli parky a ja som stále rozmýšľala že už vtedy robili párky, nešlo mi to do hlavy. no len u mňa neviem či ide o oči, alebo dyslexiu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

durisovad Pozri príspevok
Nasa dcera ako 16 rocna spavala s plysovym zajacom. Manzel sa jej vysmieval, na co mu ona povedala - bud rad, pokial spavam so zajacom.

to je ešte dobré. ale čo tie 50-tničky čo spávajú so zajačikmi?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
srska Pozri príspevok

to je ešte dobré. ale čo tie 50-tničky čo spávajú so zajačikmi?
Tie 50-tničky sú stále 17-ky, tak prečo nie?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

rodina1 Pozri príspevok
Tie 50-tničky sú stále 17-ky, tak prečo nie?
nie všetky - niektoré fakt vyzerajú lepšie ako ich dcéry. ale sú aj také, ktoré sa limitne sprava blížia vzhľadom k fantociho dcére.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

srska Pozri príspevok

to je ešte dobré. ale čo tie 50-tničky čo spávajú so zajačikmi?
Niektorým mužom vyhovujú staršie ženy a naopak. Môj bratranec sa oženil so skoro o 18 rokov staršou ženou s už veľkým dieťaťom. To si pamätám ten poprask po rodine. Teraz už majú spolu dospelú dcérku. Vídavala som ho málo robil na veľvyslanectve v Číne ešte za socíku ale.. Pred 5 rokmi som ich videla na pohrebe tety Magdy.. Bratrancovej mamičky. Musím povedať, že som bola prekvapená tým, že vyzeral staršie ako jeho žena. Hodili sme aj spolu reč. Klape im to. Takže...
6 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Oprava.. Jeho žena vyzerala mladšie ako on
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A čoby im to neklapalo... Ak on bol v Číne a ona tu...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ale no tak... Veď tam boli spolu a ich spoločná dcérka tam chodila do školy.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hovorí kamarát kamarátovi, ktorý si berie za manželku staršiu ženu:
ty máš koľko?
20
a ona?
30
no pozri, o desať rokov budeš mať 30 a ona 40. o ďalších 10 rokov budeš mať ty 40 a ona 50. čo budeš potom robiť s takou starou ženou?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

srska Pozri príspevok
hovorí kamarát kamarátovi, ktorý si berie za manželku staršiu ženu:
ty máš koľko?
20
a ona?
30
no pozri, o desať rokov budeš mať 30 a ona 40. o ďalších 10 rokov budeš mať ty 40 a ona 50. čo budeš potom robiť s takou starou ženou?
Hm.. podľa Tvojich posledných príspevkov zisťujem, že po 50_tke nie je žena žena.. Veď je iba v polke svojho života. Ľudský organizmus je uspôsobený na takých 120 rokov. Hm.. pozor ja plánujem v 80_tke cestu okolo sveta prevažne loďou. Takú ročnú okružnú cestu... Hm.. ak ovšem nebudú stále predlžovať ten dôchodkový vek. Do kelu ja tam idem tuším v 65. Ak to medzitým zas nepredĺžili.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

2009 Pozri príspevok
Hm.. podľa Tvojich posledných príspevkov zisťujem, že po 50_tke nie je žena žena.. Veď je iba v polke svojho života. Ľudský organizmus je uspôsobený na takých 120 rokov. Hm.. pozor ja plánujem v 80_tke cestu okolo sveta prevažne loďou. Takú ročnú okružnú cestu... Hm.. ak ovšem nebudú stále predlžovať ten dôchodkový vek. Do kelu ja tam idem tuším v 65. Ak to medzitým zas nepredĺžili.
vtedy už nebudu lode
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

srska Pozri príspevok
vtedy už nebudu lode
A čo vzducholode?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
2009 Pozri príspevok
A čo vzducholode?
..

...nie je dôležité, ako pocestuješ, ale s kým...lebo taká svižná 85-tka potrebuje šik a šlang spoločníka,aby sa nenudila...nebudeš na kopy vody nakúkať z propeleru sama..no...a na Aljaške tiež nebudeš krky lámať na lyžkách sama, kto ťa zodvihne?..mojuš, premysli to...lebo psychicky budeš mať len 28 aj niečo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať