Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Majstro....C3.A9_skupiny
300px-Goooly.JPG  
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Som ja ale provokatér. Navečer som špeciálne pre hokejový účel nasmažila malé fašírky, pekne som ich nakrájala, špáratkom pripichla aj s rajčinami na kúsky chleba, nachystala fľašku piva, položila na stolík pred televízor, manžel pohľadom vyjadril spokojnosť a venoval sa sledovaniu kecania predzápasového. O chvíľu som prišla znova, na tácke som niesla pohár vody, lyžičku a sódu bicarbonu. Kuky mu vybehli a ja vravím: To sem ti donésua prevenciju. Ket prohráme, abys to láchčej stroviu. Šak to máš jednoduchší, jak utekat s korčulama do Bratislavi, preca len, si už starší čovjek. Ešte že som o 30 kilo ťažšia, strach mu nedovolil to po mne hodiť Čestné pionierske, už s tým končím, lebo po majstrovstvách by som mohla mať "úsmjev kouem ceuej huavy.
Naposledy upravil Kazu : 01.05.11 at 10:46 Dôvod: chýbalo písmenko
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Veru Zuzi úsmev " kolem celej hlavy" nie je nič moc, tak neprovokuj Tvojho zaneprázdneného manžela
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zuzka,keby som bola aj na smrtelnej posteli,tvoj prispevok ma urcite znovu postavi na nohy :-DDD

Dik za tip ,aj za "urehotany" vecer...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

skoro som sa po..ala
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Kazu, ty si raz dobra manzelka. Toho tvojho by Pan Boh musel potrestat, keby ti ublizil.
6 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Len či nie je potrestaná Kazu... Bo poviem Vám, taký turnaj sa ešte nehral, kvôli ktorému by som ja fašírky robila...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ved zato ju obdivujem, lebo ani ja so ziadnymi hokejmi pre manzela oracie nerobim. Ved ani on mne nepodstrojuje, ked mam program, ktory zaujima mna.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

že prečo do tejto témy kuknem každý večer?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Som ja ale provokatér. Navečer som špeciálne pre hokejový účel nasmažila malé fašírky, pekne som ich nakrájala, špáratkom pripichla aj s rajčinami na kúsky chleba, nachystala fľašku piva, položila na stolík pred televízor, manžel pohľadom vyjadril spokojnosť a venoval sa sledovaniu kecania predzápasového. O chvíľu som prišla znova, na tácke som niesla pohár vody, lyžičku a sódu bicarbonu. Kuky mu vybehli a ja vravím: To sem ti donésua prevenciju. Ket prohráme, aby to láchčej stroviu. Šak to máš jednoduchší, jak utekat s korčulama do Bratislavi, preca len, si už starší čovjek. Ešte že som o 30 kilo ťažšia, strach mu nedovolil to po mne hodiť Čestné pionierske, už s tým končím, lebo po majstrovstvách by som mohla mať "úsmjev kouem ceuej huavy.
..

..teda Zuza, ty si iný kaliber!!!...mi cvrklo...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Baby, šak mu nezáviďte. To ja som dnes len neskoro mleté mäso z mraziaka vytiahla a nestihlo sa rozmraziť k obedu Tak som mu k večeri narobila fašírky, nech sa to nepokazí Špeciálne na nich bolo len to, že som ich narobila malé, aby nemusel veľa odkusovať, lebo zubadlo mu vypadáva. Stihol by byť nával pred bránkou mohli by sa mu zuby v hube spriečiť a nemohol by ani nadávať
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ale taky je život....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Baby, šak mu nezáviďte. To ja som dnes len neskoro mleté mäso z mraziaka vytiahla a nestihlo sa rozmraziť k obedu Tak som mu k večeri narobila fašírky, nech sa to nepokazí Špeciálne na nich bolo len to, že som ich narobila malé, aby nemusel veľa odkusovať, lebo zubadlo mu vypadáva. Stihol by byť nával pred bránkou mohli by sa mu zuby v hube spriečiť a nemohol by ani nadávať
..

..mojuš, ty nemáš žiadnu úctu k jeho fanúšikovaniu...si čistý terorista!...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ako to, ze nema, ved mu robi, co mu na ociach vidi a este aj kusok viac,
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tak mojky, toto som ale riadne posjala. Aspoň vidieť ako málo rozumieme neverbálnym prejavom našich mužov. Ten manželov pohľad som si celkom, ale celkom zle vysvetlila. To bol pohľad plný údivu a opovrhnutia, ja som totiž nevedela, že dnes večer hraje Č e s k o
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
..

..teda Zuza, ty si iný kaliber!!!...mi cvrklo...
...a Ty druhá taká istá....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zajtra idú blahorečiť bývalého pápežka Jána Pavla II- ja síce som taký veriaci akože( chodím tak 3 krát za rok do kostola) ale bol mi veľmi sympatický a mal som ho rád,takže súhlasím s týmto aktom, len akosi nechápem prečo ho kvoli tomu museli vyberať z hrobky a ešte aj jeho krv nosiť na ten akt-čo ja viem, nezdá sa mi to moc etické, nech mu dajú pokoj a nie ho stále vyberať z hrobky...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

babenky, tu máte aktuálnu smernicu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
babenky, tu máte aktuálnu smernicu
..

..mojuš, moje decko sa pýta, či to má niekto patentované....že by sa prípadne mohlo za to aj niečo cvakať...(,lebo u mňa je hokej presne v týchto inštrukciách,ktoré som nariadila (aby mi každý dal svatý pokoj a nič odo mňa nechcel)....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Som uz len velmi zvedava, ktora narmalna zena tuto smernicu ukaze svojmu manzelovi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať