Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.lupomesky.cz/maj/
3 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
NB veru škoda, že nie je NB, ale je to len NB
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ešteže si mi to vysvetlila, už mi je to jasné...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 prekvapil - pozrimeže, aká poetická duša v tele stavbára skrytá...
Naposledy upravil Oliwa : 01.05.11 at 16:45
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kukučka Pozri príspevok
že prečo do tejto témy kuknem každý večer?
Že preto, lebo si kukučka...?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Dnes, 04:57 PM
Ale v pásikovom voľakedy bývali aj trestanci, nie...?
Lujzi, však pozerať môžeš, len skús teda neprepínať - aby sme neschytali...

Oli, ale ja nepozerám hokej, ja prepnem vtedy keď počujem na sídlisku gól a ako chvílku kukám tak hneď schytáme gol tak preto radšej nekukám

ale aj keď sa u nás nekuká hokej idem môjmu "pánovi bytnému" urobiť pudingové poháre s višňami a piškotikmi , on dal zase chladiť vínko
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Notybrďo! U nás sa tiež hokej nemusí /len od semifinále vyššie /, ale pudingové poháre sme zato mali tiež - aj s piškótkami, len namiesto višní som dala jahody...
Otázka: ak on je "pán bytný", Ty si čo: pani bytná, nedobytná, alebo nebodaj chyžná...?!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rodina1 Dnes, 05:28 PM
NB veru škoda, že nie je NB, ale je to len NB ..

..no mojuš, veru neviem, či si ty s tým Karlom aj Hynkom nemala nejaké pechtle...ospevuje ťa ako svoju)))
(citujem

Tiché jsou vlny, temný vod klín,
vše lazurným se pláštěm krylo;
nad vodou se bílých skví šatů stín,
a krajina kolem šepce: „Jarmilo!“
V hlubinách vody: „Jarmilo! Jarmilo!!“

Je pozdní večer první máj –
večerní máj – je lásky čas.
Zve k lásky hrám hrdliččin hlas:
„Jarmilo! Jarmilo!! Jarmilo!!!
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... dopekla, veď som mu hovorila: "reku, daj tam iné meno, možno lepšie by bolo Jiřinko!", ale on len o mne básnil, no čo som ho mala uškrtiť?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Dnes, 06:29 PM
Notybrďo! U nás sa tiež hokej nemusí /len od semifinále vyššie /, ale pudingové poháre sme zato mali tiež - aj s piškótkami, len namiesto višní som dala jahody...
Otázka: ak on je "pán bytný", Ty si čo: pani bytná, nedobytná, alebo nebodaj chyžná...?!

Oli, on vôbec nevie, že ho tak volám takže pššššt vzniklo to tak, že kolega sa mi vysmieval, za túto moju stránku na ktorej som už asi závislá teda za Porada.sk tak sa opýtal, že "čo nato pán bytný" /inak ho pozná/ no a mne sa to páči,lebo mi to je smiešne
no a čo som ja? no tak to veru niekedy sama neviem niekedy mám pocit, že otrok hlavne, že mám doma 19r starú kofu,keď mi s niečim pomôže tak to je výnimočný stav. dnes sa prekonala zafarbila mi vyrastené korienky vlasov
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Síce som neni moc na básničky ,a nebyť balád tak si nezapamätám asi ani jeden názov básne.Pod slovom Máj sa my vždy ako prvý vybaví Karel Hýnek Mácha a jeho máj.Inak môj najoblúbenejší mesiac.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
pravidiel ovláda asi toľko, že dúfam že vie kto je ten v tom pásikovom
Kedysi strýco Marcin (Milan Mlsna) to raz okomentoval, keď sa pýtala jeho stará, čo je to buly:
"Buly, to je ten štráfikavý! (pásikavý)"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...že hokejový ...

Príde róm ( cigán ) do krčmy , kde štamgasti sledujú majstrovstvá :

" Chlapi , jak hrajú naši ...??? "

" Vaši nehrajú vôbec ..."
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rodina1 Pozri príspevok
Som sa pred chvíľou vrátila z bicyklo ... vytiahla som môjho zákonitého (či zákonného ), reku niekde hádam objavím ten rozkvitnutý strom (teda tú čerešňu), aby som dodržala tie tradície ... ale tí naši predkovia akosi na nás, panelákových, nemysleli ... v celom meste tie stromy ako na potvoru už odkvitnuté , čo ešte kvitlo, tak v záhrade, za plotom ... no čo, mohla som tam toho môjho mng dotrepať? veď by na mňa hádam aj psa pustili, žeby si mysleli, že idem čosi ukradnúť ... už som si myslela, že teda budem celý rok škaredá a chudobná , keď som akýsi zakvitnutý strom objavila ... plot spadnutý, tak, reku, tam pôjdem splniť si svoju májovú radosť ... tak volám na toho "môjho", trúbim trúbkou ... ale ništ ... trochu hluchý , tak zosadnem zo svojho dvojkolesového tátoša a čakám ... čakám ... čakám ... po chvíľke sa "dotrepe", že čo mi je ... no veď treba ma tamto pod tým stromom "ocucať" ... kukal na mňa "ako puk", zistila som, že vie "prd", čo je to májová tradícia ... tak mu vysvetľujem, že reku, aby som bola krásna a zdravá (a ešte v duchu si myslím, no a samozrejme aj bohatá, nech mám toľko "fufňákov", čo má kvietkov ten strom) ... takže, sa mi to podarilo ...
... cestou domov, šľapem do pedálok ako o dušu ... fučí a fučí, ako keby sa všetci čerti ženili ... už som si myslela, že ma aj s tým mojím "tátošom" voľakde do vzduchu vyzdvihne ... ale našťastie mám kosti ako "mamut" ... bolo by to síce pekné, letieť si vzduchom aj s "bajkom", ale keď som si pomyslela, ako "tvrdo" by som dopadla na zem, tak som len šľapala a šľapala ... až som došľapala domov a už som zase pri NB
..

..teda mojuš, šak láskový ťa mohol cucnúť aj hneď ráno, aj pod kaktúsom, to je fuk, ide o ten cuc-vo nic jinýho nekráčí....ale že se nespomenul-za to by som ho vymenila za funkčnú veritasku...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
pepsikova Pozri príspevok
..

..teda mojuš, šak láskový ťa mohol cucnúť aj hneď ráno, aj pod kaktúsom, to je fuk, ide o ten cuc-vo nic jinýho nekráčí....ale že se nespomenul-za to by som ho vymenila za funkčnú veritasku...
... šak spravil raňajky "do postele" ... , obed si nachystal sám ... tak ten cuc-muc, že nebol ráno, bol odpustený ... kaktus nemám ... šak preto som ho hnala na bicykl, aby pod tým nejakým kvietkovým stromom tú cuc-muc pusu zo seba vysúkal ...
... on je funkčný dosť , spravil mi novú spálňu ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

rodina1 Pozri príspevok
... šak spravil raňajky "do postele" ... , obed si nachystal sám ... tak ten cuc-muc, že nebol ráno, bol odpustený ... kaktus nemám ... šak preto som ho hnala na bicykl, aby pod tým nejakým kvietkovým stromom tú cuc-muc pusu zo seba vysúkal ...
... on je funkčný dosť , spravil mi novú spálňu ...
Baby, ja sa z vás počúram Vidíš čo robí povera? Však len odpoludnia ťa ten tvoj kvôli bohatstvu pod čerešňou bozkával a večer ťa už Oliwa podozrieva, že nám z Národnej banky píšeš
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kazu, proti inkontinencii vraj dostať takú onú - dámsku hygienu v zdravotníckych potrebách... Len neviem, či to platí aj v prípade, ak je spúšťačom problémov - Porada...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Keď sa tu občas rozšantíme, ani dámska hygiena by nám nestačila
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ak je spustacom Porada, potom treba pocitac instalovat do inej miestnosti.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Dnes, 09:59 PM
Keď sa tu občas rozšantíme, ani dámska hygiena by nám nestačila


..no mojuš, ja som z teba bola včera len-len...čo už ty dokazuješ, akú lásku, len aby to nebolo veľmi chytľavé...alebo nedajbože, chronické..))))))))))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať