Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pýta sa Kohn Silbersteina:
Poraďte mi, kurva sa píše s jedným r, alebo s dvoma?
Ja neviem. Ja píšem "milostivá pani".
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mala som celkom fajn deň, až doteraz, kým som si neprečítala toto: http://www.topky.sk/cl/10/1274579/FO...-umucil-psika- Som totálne zhnusená, až už hodnú chvíľu rozmýšľam, ako k takému niečomu vôbec môže dojsť.
7 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Žabinka Pozri príspevok
Mala som celkom fajn deň, až doteraz, kým som si neprečítala toto: http://www.topky.sk/cl/10/1274579/FO...-umucil-psika- Som totálne zhnusená, až už hodnú chvíľu rozmýšľam, ako k takému niečomu vôbec môže dojsť.
božinku,až ma striaslo...keď si pomyslím na mojich miláčikov, koľko lásky a radosti rozdávajú,tak toto nepochopím.....
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

hnedoočka Pozri príspevok
božinku,až ma striaslo...keď si pomyslím na mojich miláčikov, koľko lásky a radosti rozdávajú,tak toto nepochopím.....
Tiež mám psíka, a úplne s tebou súhlasím. A nerozumiem, čo sa muselo porobiť v hlave toho chlapca, že bol schopný takéhoto svinstva. 14-ročný chlapec, akú ten má perspektívu v dospelom veku, čo z neho môže vyrásť?
Naposledy upravil Žabinka : 04.05.11 at 11:45
5 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Žabinka Pozri príspevok
Tiež mám psíka, a úplne s tebou súhlasím. A nerozumiem, čo sa muselo porobiť v hlave toho chlapca, že bol schopný takéhoto svinstva. 14-ročný chlapec, akú ten má perpektívu v dospelom veku, čo z neho môže vyrásť?
Buď sa zvrtli gény, alebo zlyhala výchova... Alebo obidvoje, ale rodičia to mali mať dávno zistené, že dieťa má problémy s emóciami.
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
potešilo ma,že naši hokejisti sa zachránili v A- kategorii MS...,už nemožme vypadnúť...
Stano, nás zachránili už rusi, keď porazili slovincov.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ako spieva Peter Vňať /tak ho volal môj syn/: Poďme sa zachrániť...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Naši môžu pomaly kričať: "My sme UŽ doma"...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Záhada NEMECKÉHO víťazstva vyriešená
Tak konecne sa to vyriesilo. Stary dobry Chuck. Nemali sme šancu


kuk.JPG  
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Žabinka Pozri príspevok
Mala som celkom fajn deň, až doteraz, kým som si neprečítala toto: http://www.topky.sk/cl/10/1274579/FO...-umucil-psika- Som totálne zhnusená, až už hodnú chvíľu rozmýšľam, ako k takému niečomu vôbec môže dojsť.
Tych pripadov ,kedy deti surovo utyrali psov, ci ine zvierata je v poslednom case dost vela. Vzdy sa v mediach urobi trochu rozruchu a max.oznamia, ze pachatelovi hrozi az 2 roky vazania...

Ale este som nepocula, ze by niekoho ozaj odsudili. Mozno by bolo nacase,aby niekto dostal surovo na tvrdo plny trest,aby taketo pripady boli vystrahou.
Ved ak niekto dokaze nieco take urobit zvieratu, nema daleko ani z zabitiu cloveka...mal by sa povinne liecit.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

arizona Pozri príspevok
Tych pripadov ,kedy deti surovo utyrali psov, ci ine zvierata je v poslednom case dost vela. Vzdy sa v mediach urobi trochu rozruchu a max.oznamia, ze pachatelovi hrozi az 2 roky vazania...

Ale este som nepocula, ze by niekoho ozaj odsudili. Mozno by bolo nacase,aby niekto dostal surovo na tvrdo plny trest,aby taketo pripady boli vystrahou.
Ved ak niekto dokaze nieco take urobit zvieratu, nema daleko ani z zabitiu cloveka...mal by sa povinne liecit.
No 14 ročný chlapec ťažko dostane exemplárny trest.Tak aspon hanbu na celú republiku.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Taki su s hanbou jedna ruka.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
No 14 ročný chlapec ťažko dostane exemplárny trest.Tak aspon hanbu na celú republiku.
Skôr vzorom pre seberovných ako hanbou.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

BXLmiami Pozri príspevok
No 14 ročný chlapec ťažko dostane exemplárny trest.Tak aspon hanbu na celú republiku.
Tak polepsovnu s psychiatrickym liecenim
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
arizona Pozri príspevok
Tak polepsovnu s psychiatrickym liecenim
Chudáci psychiatri ,čo by s ním robli.Na takých platila len šibenica.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

220870 Pozri príspevok
Chudáci psychiatri ,čo by s ním robli.Na takých platila len šibenica.
Súhlasím, len dodám, že aj keď niesom nejaký moslim ale tá šaríja má niečo do seba- v tom Iráne to celkom dobre robia-za opakovanú krádež odseknutie ruky, za drogy a vraždu trest smrti a verejný na štadione- niečo do seba to má...-už mi tá naša europska ľudomilnosť lezie na nervy, bránime len násilníkov a zlodejov- ten je mladistvý,tak mu dajme polovičku trestu a podobné nezmysly...-ma to fakt vytáča toto...

Jediné čo by som ako vraví rytmus "vypichol"-tak zasa nesúhlasím v tom iráne za cudzoložstvo,že dávajú ukameňovanie-to sa mi zdá troška prehnané, to sa mi nepáči-stačilo by len tých 10 rán bičom...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Súhlasím, len dodám, že aj keď niesom nejaký moslim ale tá šaríja má niečo do seba- v tom Iráne to celkom dobre robia-za opakovanú krádež odseknutie ruky, za drogy a vraždu trest smrti a verejný na štadione- niečo do seba to má...-už mi tá naša europska ľudomilnosť lezie na nervy, bránime len násilníkov a zlodejov- ten je mladistvý,tak mu dajme polovičku trestu a podobné nezmysly...-ma to fakt vytáča toto...

Jediné čo by som ako vraví rytmus "vypichol"-tak zasa nesúhlasím v tom iráne za cudzoložstvo,že dávajú ukameňovanie-to sa mi zdá troška prehnané, to sa mi nepáči-stačilo by len tých 10 rán bičom...
alebo opravujem- nie 10 rán- radšej by stačili len 2, pre istotu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka Pozri príspevok
Tiež mám psíka, a úplne s tebou súhlasím. A nerozumiem, čo sa muselo porobiť v hlave toho chlapca, že bol schopný takéhoto svinstva. 14-ročný chlapec, akú ten má perspektívu v dospelom veku, čo z neho môže vyrásť?
žabinka, aký chlapec?- obyčajny romsky,cigánsky vagabund- ja neviem, do tých romskych ghet by mali poslať armádu a zrovnať to tam so zemou, alebo ja už neviem...
a aj tohoto sopliaka mali policajti zobrať a poriadne ho na policajnej stanici strieskať a hotovo...bol by na týždeň od neho pokoj...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...fotečka do rodinného albumu...
imagejpeg952.jpg  
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

niečo zo života-aj vám sa to stalo?
pepo.jpg  
svetlo.jpg  
farar.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať