Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 Pozri príspevok
Maturovať môžete aj 80 ročná.Nieje to vekom ohraničené.
O.K. Ak sa jedná o univerzitu tretieho veku...
Ale povedať toto 17-ročnej Pepsi , 220870, "mi nepríde" veľmi zdvorilé, ani predvídavé...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nemyslel som to tak
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som dnes yasa yayivala sok v Kauflande,pri slovenskych cenach/drayoba neunosna,a ye v Rakusku je draho.tam si aspon yarobime,ale co tu.....som sklamana,ze platy nestupaju a niektore ceny predbehli uz aj zapadne staty.to sme dopadli!!!!

a milo som bola prekvapena zo salasa Zbojska,naozaj aj na Slovensku su chytri a zrucni ludia.krasna restauracia s typicky slovenskou krojovou obsluhou,len typicke slovenske jedla,vonku ovecky,v dalsej drevenici syry,zincicka,korbaciky......nadhera.
blissie info tuto>
www.zbojska.sk
2 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

osky Pozri príspevok
ja som dnes yasa yayivala sok v Kauflande,pri slovenskych cenach/drayoba neunosna,a ye v Rakusku je draho.tam si aspon yarobime,ale co tu.....som sklamana,ze platy nestupaju a niektore ceny predbehli uz aj zapadne staty.to sme dopadli!!!!

a milo som bola prekvapena zo salasa Zbojska,naozaj aj na Slovensku su chytri a zrucni ludia.krasna restauracia s typicky slovenskou krojovou obsluhou,len typicke slovenske jedla,vonku ovecky,v dalsej drevenici syry,zincicka,korbaciky......nadhera.
blissie info tuto>
www.zbojska.sk
Bolo skvelo? A dávajú do nich aj éčka?
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

katalóg Pozri príspevok
Bolo skvelo? A dávajú do nich aj éčka?
Resp. - Cudzie nechceme, do svojich korbáčikov si ich nedáme.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
O.K. Ak sa jedná o univerzitu tretieho veku...
Ale povedať toto 17-ročnej Pepsi , 220870, "mi nepríde" veľmi zdvorilé, ani predvídavé...
..


..nechaj tak, Oliw...dieťa tomu nemusí rozumieť, aj keď je múdre...
...ale moju susedu minule napadlo, že či tá poštárka nie je tak trochu "do mňa"...v občianke mám totiž neskutočne krásnu fotku...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Bŕ dnes idem na gastro. O 7:30. Nemôžem sa ani napiť no je toto život???
Aspoň pohár vodičky veď umriem od smäduuuuuuuuuuuuuu

pohar-vody.jpg  
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...napiť sa síce nemôžeš, ale v takom jazierku pod vodopádom si môžeš zaplávať...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Super až teraz som si všimla, že tam sa pusinkuje
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no vidíš!!..a prísun tekutín je zaručený...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.centrum.sk/sport/ms-...tml?id=1232724


...borci sa lúčia...dal by boh, aby zostali v našom hokeji a svoje skúsenosti dali mladým...a pretkali ich hrdosťou na svoj národ,na svojich fanúšikov, takou, akú cítili, keď boli majstri...

http://aktualne.centrum.sk/sport/ms-...tml?id=1232729
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja som bol včera večer úplne ale úplne zdrvený....

Vie mi niekto racionálne vysvetliť prečo zo superstar vypadla Betka Kolečkárová? Však tam bola úplne najlepšia- ja neviem, ľudia nemajú asi rozum, keď tam poJašeného Haricha nechajú a pravú vychádzajucu hviezdu dajú na vyhodenie...
Som zničený,zdrvený, šokovaný, smutný...

TERAZ BY SOM SEN DAL KLIP OD RYTMUSA, ALE NEBUDEM TO ROBIŤ,ABY SOM NEPOHORšOVAL, ALE TERAZ BY SEM BOL TEXTOVO IDEÁLNY...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja sice tu relaciu nesledujem, ale myslim, ze spevacka, ktora sa ti tak pacila a vypadla, sa nestrati a uplatni sa aj bez tejto propagandy v TV, ak ma taky talent ako hovoris.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hm na gastro mi dnes zistili vredy nielen na žalúdku ale aj dvanástorníku. Nem chápem. Stravujem sa rozumne a vôbec nie som nervák
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nieee, ty vôbec nie si nervák...len ráno máš stavy z toho, že sa nemôžeš napiť, lebo....
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Pepsi:

No veď mi hrozila smrť smädom predsaaaaaaaaaaaa. Musela som si niekde fňuknúť a dostať zo seba tú emóciu nie? Veď by som mohla mať žalúdočné vredy /aha tie už má / tak infarkt
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ale naozaj ma rozčúlila jedna vec. Šla som si kúpiť do Billy ťažkú diétu.. ovsené vločky a tak.. Kúsok od Billy som našla na zemi sedieť pána. S palicou nevládal. A vedľa neho staršia pani. Pozor žiadny ožran či bezdomovec. Vliekli sme ho s prestávkami až k nemu domov. Nik nám nechcel pomôcť každý nemal čas. Takže poučenie čo som si vzala nikdy nebudem stará ani bezvládna. Až už nebudem vládať pekne nasadnem na loďku a dám sa unášať z riečky do rieky potom do mora a potom do nekonečna tak. BODKA
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Konečne sa šťastie unavilo, minulý týždeň som vyhrala lístky na hokej a dneska zasa švagor netbook...
Bolo načase, aby prišla aj naša rodina na rad
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Konečne sa šťastie unavilo, minulý týždeň som vyhrala lístky na hokej a dneska zasa švagor netbook...
Bolo načase, aby prišla aj naša rodina na rad
Ale vieš ako sa hovorí, keď sa šťastie unaví, sadne aj na vol.. Takže sa veľmi netešte, MOžNO SA jednoducho LEN POMýLILO.-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať