Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
2009 Pozri príspevok
Hm na gastro mi dnes zistili vredy nielen na žalúdku ale aj dvanástorníku. Nem chápem. Stravujem sa rozumne a vôbec nie som nervák
Evika teraz už len odšťavovač a každé ráno odšťaviť surové zemiaky, aspoň dva-tri a vypiť nalačno. Je to balzam na vredy
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
2009 Pozri príspevok
Ale naozaj ma rozčúlila jedna vec. Šla som si kúpiť do Billy ťažkú diétu.. ovsené vločky a tak.. Kúsok od Billy som našla na zemi sedieť pána. S palicou nevládal. A vedľa neho staršia pani. Pozor žiadny ožran či bezdomovec. Vliekli sme ho s prestávkami až k nemu domov. Nik nám nechcel pomôcť každý nemal čas. Takže poučenie čo som si vzala nikdy nebudem stará ani bezvládna. Až už nebudem vládať pekne nasadnem na loďku a dám sa unášať z riečky do rieky potom do mora a potom do nekonečna tak. BODKA
No keď už nebudeš vládať, loďka nebude a Ty na ňu nenasadneš, lebo tak to chodí. Každému musí dohorieť do konca tá jeho sviečka.....
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

terezamaria Pozri príspevok
Evika teraz už len odšťavovač a každé ráno odšťaviť surové zemiaky, aspoň dva-tri a vypiť nalačno. Je to balzam na vredy
Vážne? Žiadny problém.. Zemiaky mám v špajzy idem na to.. .. Dík. Letí Ti najväčšia pusinka na sveteeeeeeeeeee. Vzala som si na dnes a zajtra voľno. Takže budem šťavičkovať. Pá kým si nevytlačím aspoň literr miznem
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
Ale vieš ako sa hovorí, keď sa šťastie unaví, sadne aj na vol.. Takže sa veľmi netešte, MOžNO SA jednoducho LEN POMýLILO.-
Nevadí, pri takom šťastí sa kľudne dám nazvať aj dobytkom
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Vraj je na vredy dobrá šťava na zemiaky Ten odšťavovač je fantastický.. Šup šup a mala som šťavičku. Nuž vyletela so mňa rýchlosťou blesku.

Ale skoro hodinku som sa trepala domou s jedným starčekom a o hlade a smäde. (Mojom samozrejme) Dokelu ľudia sú tak protivný nechcú pomôcť... Snáď by prekročili aj umierajúceho. Bol ťažký skoro 80 kg ale snažil sa. Býval ďaleko a bolo to do kopca. Stále si musel sadnúť. Ešte, že sú tam každých pár metrov lavičky.
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ak môžem písať ďalej.. Čo sme to za ľudia. Pokojne obídeme človeka ak mu je zle.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ten starček nevládal.. Na nohy. Volala som 112_tku a poslali ma.. kilometer som ho vliekla
Naposledy upravil 2009 : 10.05.11 at 13:59
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
2009 Pozri príspevok
Vraj je na vredy dobrá šťava na zemiaky Ten odšťavovač je fantastický.. Šup šup a mala som šťavičku. Nuž vyletela so mňa rýchlosťou blesku.
Myslím, že to nie je dobré veľa toho vypiť.
Zemiakovou šťavou som si vyliečila vred na žalúdku .Každé ráno som si vytlačila šťavu z jedného veľkého zemiaka a túto som si dala na lačno .Takto som postupovala asi pol roka .
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zita5 Pozri príspevok
Myslím, že to nie je dobré veľa toho vypiť.
Zemiakovou šťavou som si vyliečila vred na žalúdku .Každé ráno som si vytlačila šťavu z jedného veľkého zemiaka a túto som si dala na lačno .Takto som postupovala asi pol roka .
Určite to pomôže ale ja som nevládala.. Vliekla som domov jedného starčeka.. Do kopca a bolelo ma všetko.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

už mám Zrušili tam obchod a on hrdina šiel do Billy a bolo to preň ďaleko. Už som v kľude.. spravila som si vločky a tú zemiakovú šťavu skúsim zajtra. Juj mal 80 kg mám svalovicu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja som mal vredy na žalúdku dosť dávno, 5 krát mi ich vyliečili, ale vždy nabehli zasa- stále dokolečka Ranital, Ranisan, a tú gebuzinu( už som zabudol ako sa volala tá vodička), vyzerala dosť zvláštne...,velmi zvláštne...
Najhorší bol vždy ten týždeň na jar a na jeseň- to som sa inak teda zvýjal, bolesť až som škrábal steny- ale zaujimavé, že po týždni bolo polroka pokoj a potom zasa týždeň...
Ale už mám nejakých 10 rokov pokoj...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

2009 Pozri príspevok
Vraj je na vredy dobrá šťava na zemiaky Ten odšťavovač je fantastický.. Šup šup a mala som šťavičku. Nuž vyletela so mňa rýchlosťou blesku.

Ale skoro hodinku som sa trepala domou s jedným starčekom a o hlade a smäde. (Mojom samozrejme) Dokelu ľudia sú tak protivný nechcú pomôcť... Snáď by prekročili aj umierajúceho. Bol ťažký skoro 80 kg ale snažil sa. Býval ďaleko a bolo to do kopca. Stále si musel sadnúť. Ešte, že sú tam každých pár metrov lavičky.
si dobrá žena, pojdeš do neba, keď pomáhaš blížnemu svojmu...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

[QUOTE=katalóg;1738156]Bolo skvelo? A dávajú do nich aj éčka?[/QUOTE]

o tom pochybujem.nie su ani zabalene.syr "hvizdak" bol len nakrajany na pol kilove kusky a zabaleny do normalnej folie.dnes som ho jedla s tekvicovym olejom na ranajky a bol fantasticky,cerstvy,vonavy,ani nerazil siridlom.....mnam.
korbaciky takisto a parenice alebo kolibu maju vakuovo balenu ale bez nalepiek,to si balia vsetko tam sami.zosivackou na vrecka.ziadna chemia,vazne.vsetko cista a nefalsovana kultura z ovcieho mliecka.
za pol kila syra som dala 7 eur a za parenicu 1,70.ostatne si nepamätam,ale kupila som toho dost a platiila som 15 eur.
fakt a v tej restauracii,to je taka drevena mala koliba,ale je tam nadherne zariadenie,vsade plno zvoncov,kozusin z oviec,starodavnych nastrojov a valasiek,crpaky,da sa vyjst na poschodie kde je aj KOSIARIK PRE OVECKY-to je detsky kutik,no vazne,nadhera.a okolie ako v rozpravke.bola krasne byt zase doma.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Stanislav 1975 Pozri príspevok
si dobrá žena, pojdeš do neba, keď pomáhaš blížnemu svojmu...
Nepôjdem nie som veriaca. To ale neznamená, že som zlá.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Mňa dnes potešilo, že kontrola zo Soc.poisťovne dopadla nadmieru spokojne. A včera k spokojnosti som na SP vybavila veci, ktoré som myslela že budú problém. Musím pochváliť panie zo Soc.poisťovne - boli veĺmi milé. Bodaj by také boli všetky.
2 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Stanislav 1975 Pozri príspevok
si dobrá žena, pojdeš do neba, keď pomáhaš blížnemu svojmu...
Vieš k tomuto mám zvláštny prístup. Ak Boh existuje bude ma brať akú som. Nepotrebujem sa mu klaňať. Moc som bola ako malá bitá za tieto slová

Práve za tie výprasky v Boha neverím
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... ja sa už ničomu nečudujem, ja zas hovorím, na osratého aj záchod padne - takže 2009 netráp sa...
... ja keď som sa z najhoršieho ako tak dostala- a steperila sa k ďalšiemu doktorovi= niečo zas našli- poslali ma na predoperačné-lebo som toho mala "málo" treba ma aj uspať a porýpať = u ďaľšieho lekára- na predoperačnom zas našli niečo .... no ja ako zdravotník som mohla aspoň mať výhodu, že mi nič nebude! no keď vojaci a policajti majú výsluhové dôchodky- ja by som mohla mať doživotné zdravie ?? nie? a ešte mi povedali , že zvýšený cholesterol! tak to som bola už mimo a tiež sa zdravo stravujeme a nevyprážame event. 2x do roka - veľa zeleniny - no ale kašlem ja už na to.... dievčatá veď nepijem, nefajčím, nič nerobím a len mi stále niečo nájdu , keď navštívim doktora.... Jáj , aspoň, že mám tu kamarátky - hlavne Pepsi je hlavné antidepresívum ..... Vďaka !!!
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ale ak existuje.. som aká som a do pekla ma určite nepošle
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Bionda Pozri príspevok
... ja sa už ničomu nečudujem, ja zas hovorím, na osratého aj záchod padne - takže 2009 netráp sa...
... ja keď som sa z najhoršieho ako tak dostala- a steperila sa k ďalšiemu doktorovi= niečo zas našli- poslali ma na predoperačné-lebo som toho mala "málo" treba ma aj uspať a porýpať = u ďaľšieho lekára- na predoperačnom zas našli niečo .... no ja ako zdravotník som mohla aspoň mať výhodu, že mi nič nebude! no keď vojaci a policajti majú výsluhové dôchodky- ja by som mohla mať doživotné zdravie ?? nie? a ešte mi povedali , že zvýšený cholesterol! tak to som bola už mimo a tiež sa zdravo stravujeme a nevyprážame event. 2x do roka - veľa zeleniny - no ale kašlem ja už na to.... dievčatá veď nepijem, nefajčím, nič nerobím a len mi stále niečo nájdu , keď navštívim doktora.... Jáj , aspoň, že mám tu kamarátky - hlavne Pepsi je hlavné antidepresívum ..... Vďaka !!!
drž sa...,myslíme na teba...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

2009 Pozri príspevok
Vieš k tomuto mám zvláštny prístup. Ak Boh existuje bude ma brať akú som. Nepotrebujem sa mu klaňať. Moc som bola ako malá bitá za tieto slová

Práve za tie výprasky v Boha neverím
však ja sa tiež moc neklaňám, tiež chodím do kostola tak raz za rok,dva-aj to sa tam nudím a klaniam sa len občas- po fľaške hruškovice, nie často,ale za to poriadne potom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať