Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
však ja sa tiež moc neklaňám, tiež chodím do kostola tak raz za rok,dva-aj to sa tam nudím a klaniam sa len občas- po fľaške hruškovice, nie často,ale za to poriadne potom...
Práveže to nieje o chodení do kostola a o modlení sa- je kopu ľudí,čo sa modlia 3 krát za deň a robia zlé skutky a sú aj dobrí ľudia, čo sa neklaňajú 5 krát denne,ale robia to dobrými skutkami a o to ide...

Ja som voľakedy neveril vobec, bol som taký neveriaci tomáš, ale teraz už troška verím,ale zasa nie nejako extra moc...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Práveže to nieje o chodení do kostola a o modlení sa- je kopu ľudí,čo sa modlia 3 krát za deň a robia zlé skutky a sú aj dobrí ľudia, čo sa neklaňajú 5 krát denne,ale robia to dobrými skutkami a o to ide...

Ja som voľakedy neveril vobec, bol som taký neveriaci tomáš, ale teraz už troška verím,ale zasa nie nejako extra moc...
bolek polívka to pekne vysvetlil,či existuje boh...

0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Včera som bola v meste, tak som sa išla niečo spýtať na daňový úrad. Správkyňa dane mi dala tlačivo a na otázku odpovedať nevedela, poslala ma ku kontrolórom. Išla som teda . Mala som dve otázky na jednu som čakala odpoveď nie, ale dotyčný pracovník mi dal radu , ako to urobiť ,aby to bolo v súlade so zákonom. A na druhú otázku som nedostala odpoveď - vraj ,aby som si dala dotaz na DR. Potom ako robia tie kontroly?? Sa mi zdá, že niektorí pracovníci na DU majú menej vedomosti, ako niektorá účtovníčka tu na porade. Ale zas nemôžeme všetkých úradníkov sýpať do jedného vreca./Dotyčný pracovník ma poznal/

Majú super krátku pracovnú dobu, nenapísala ešte obedňajšie prestávky:
Strankové hodiny:
Po: 08:30-15:00
St: 08:30-16:00
Pi: 08:30-11:30
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
2009 Pozri príspevok
Ale naozaj ma rozčúlila jedna vec. Šla som si kúpiť do Billy ťažkú diétu.. ovsené vločky a tak.. Kúsok od Billy som našla na zemi sedieť pána. S palicou nevládal. A vedľa neho staršia pani. Pozor žiadny ožran či bezdomovec. Vliekli sme ho s prestávkami až k nemu domov. Nik nám nechcel pomôcť každý nemal čas. Takže poučenie čo som si vzala nikdy nebudem stará ani bezvládna. Až už nebudem vládať pekne nasadnem na loďku a dám sa unášať z riečky do rieky potom do mora a potom do nekonečna tak. BODKA

..

,...mojuš a tebe sa nevidí, že si sebecká?..pomohla si starému pánovi, ktorý nevládal a to práve vtedy, keď nikto nechcel, alebo nemal čas...bola si jeho dobrým anjelom, pomoc prišla z tvojich rúk...a aj ty raz budeš stará a nevládna a nemysli si, že sadnúť na loďku je také jednoduché..nie je, viem to...a aj ty máš svojich anjelov a tí budú pri tebe, keď spadneš a nebudeš vládať vstať...teraz o nich nevieš, alebo ich nevidíš, ale mala by si myslieť na to, že sú...možno by si ani gastro nepotrebovala...
..prepáč, ak som hnusná..
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Moja zásada je taká, že by nikto nemal prezentovať že verí, ani to,že
ďaľší neverí. Je to len a len záležitosť každého jednotlivca, ktorý
zodpovedá za seba či už pred Bohom, či pred sebou samým.
Každý z nás má svoje svedomie a to si určite v nejakej " slabej chvíli " prevetrá a určite aj porozmýšľa nad sebou.
Takže pokiaľ budeme robiť dobré skutky ďalej, v prvom rade budeme mať z toho dobrý pocit my.
11 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

a do kopca?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
http://aktualne.centrum.sk/sport/ms-...tml?id=1232724


...borci sa lúčia...dal by boh, aby zostali v našom hokeji a svoje skúsenosti dali mladým...a pretkali ich hrdosťou na svoj národ,na svojich fanúšikov, takou, akú cítili, keď boli majstri...

http://aktualne.centrum.sk/sport/ms-...tml?id=1232729
Já neviem, však keď sa ten Demitra tak lúčil, že až plakal, nemohli mu dať niečo na pamiatku, čo ja viem - napríklad hodinky...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

[QUOTE=osky;1738449]
katalóg Pozri príspevok
Bolo skvelo? A dávajú do nich aj éčka?[/QUOTE]

o tom pochybujem.nie su ani zabalene.syr "hvizdak" bol len nakrajany na pol kilove kusky a zabaleny do normalnej folie.dnes som ho jedla s tekvicovym olejom na ranajky a bol fantasticky,cerstvy,vonavy,ani nerazil siridlom.....mnam.
korbaciky takisto a parenice alebo kolibu maju vakuovo balenu ale bez nalepiek,to si balia vsetko tam sami.zosivackou na vrecka.ziadna chemia,vazne.vsetko cista a nefalsovana kultura z ovcieho mliecka.
za pol kila syra som dala 7 eur a za parenicu 1,70.ostatne si nepamätam,ale kupila som toho dost a platiila som 15 eur.
fakt a v tej restauracii,to je taka drevena mala koliba,ale je tam nadherne zariadenie,vsade plno zvoncov,kozusin z oviec,starodavnych nastrojov a valasiek,crpaky,da sa vyjst na poschodie kde je aj KOSIARIK PRE OVECKY-to je detsky kutik,no vazne,nadhera.a okolie ako v rozpravke.bola krasne byt zase doma.
Osky, to si asi nebola v slovenskej kolibe, ale - v nebi...
2 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Oliwa Pozri príspevok
Já neviem, však keď sa ten Demitra tak lúčil, že až plakal, nemohli mu dať niečo na pamiatku, čo ja viem - napríklad hodinky...
... možno, aby mu ich neukradli ako ostatné veci
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Práveže to nieje o chodení do kostola a o modlení sa- je kopu ľudí,čo sa modlia 3 krát za deň a robia zlé skutky a sú aj dobrí ľudia, čo sa neklaňajú 5 krát denne,ale robia to dobrými skutkami a o to ide...

Ja som voľakedy neveril vobec, bol som taký neveriaci tomáš, ale teraz už troška verím,ale zasa nie nejako extra moc...
trochu veriť alebo trochu neveriť je to isté ako keď povie žena že je trochu tehotná a to sa tiež nedá.
zatiaľ som sa stretol len s dvoma skupinami veriacich
jedna skupina verí že Boh existuje a všetko to tu nejak nastavil
druha skupina verí že Boh neexistuje
Ak tá prvá nemá pravdu tak sa nič nedeje, ale ak tá druhá zistí že nemá pravdu tak je v p..pekle. Ak niekto dokáže jedno alebo druhé to už nie je viera ale veda so svojimi axiómami.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

terezamaria Pozri príspevok
Moja zásada je taká, že by nikto nemal prezentovať že verí, ani to,že
ďaľší neverí. Je to len a len záležitosť každého jednotlivca, ktorý
zodpovedá za seba či už pred Bohom, či pred sebou samým.
Každý z nás má svoje svedomie a to si určite v nejakej " slabej chvíli " prevetrá a určite aj porozmýšľa nad sebou.
Takže pokiaľ budeme robiť dobré skutky ďalej, v prvom rade budeme mať z toho dobrý pocit my.
Keby sa tejto zásady držali dvanásti apoštoli tak Tak by bol márny pre kresťanov Veľký piatok. V Novom zákone som čítal že niečo iné.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pavol54 Pozri príspevok
Keby sa tejto zásady držali dvanásti apoštoli tak Tak by bol márny pre kresťanov Veľký piatok. V Novom zákone som čítal že niečo iné.
Je to môj názor, myslím si, že robiť dobré skutky nie je žiadna podpásovka a nepotrebujem si to najprv overiť v Novom zákone, či ich mám robiť alebo nie.
A to mi ver, že Nový i Starý zákon mám prečítaný.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
2009 Dnes, 05:55 PM
a do kopca?..

..a hnusná budem ešte chvíľu...vôbec si si neuvedomila, čo som vlastne chcela povedať...nevadí, to ani nie je dôležité,máš iné myslenie ako ja...
..ale ak by ťa to naozaj zaujímalo,tak ocenila som to, že sama chorá, dokázala si pomôcť starému človeku,ktorý ti môžno povedal iba "ďakujem...ale povedal to s vierou, že dobrí ľudia ešte žijú a pomáhajú...a to je ten dobrý anjel...ale ty vidíš iba seba, nie to, aký vďačný ti ten človek bude...
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dnes som sa zatúlala na nete a narazila som na .......
http://vas.cas.sk/clanok/3941/jazyko...-slovnika.html

Klikla som"Páči sa mi " a hneď ma to hodilo na facebok ........uvedený text sa mi automaticky prilepil na Faceboku do môjho profilu a začalo to kolovať po Facebooku ...tak som to po čase vymazala ....za dobu, počas ktorej som to mala v profile , si to tam všimla moja dcéra a vraví mi ......mamina , tak ja to nechápem, na facebok prídeš "raz za čas" a Ty taká slušáčka hneď musíš tam pricapiť takú neslušnú hovadinu ?Posúďte ....
4 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Takze ak nahodou moje dieta zase skusi pouzit v skolke nejaky ten vyraz, tak sa mozem ohradit, ze to len nastudoval zo slovnika
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nepotešilo.Do obývačky sa mi dostala ropucha a schovala sa pod palubovku ( podlahu) teraz mi tu krkoce a neviem ako ju vylákať von.Nevie niekto nejaký recept na ropuchy?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

220870 Pozri príspevok
Nepotešilo.Do obývačky sa mi dostala ropucha a schovala sa pod palubovku ( podlahu) teraz mi tu krkoce a neviem ako ju vylákať von.Nevie niekto nejaký recept na ropuchy?
Len takýto RECEPT sa mi podarilo nájsť, neviem či pomôže. Snahu mi však neupri.
Naposledy upravil Marína : 11.05.11 at 13:16
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Dobré ránko.

Včera som bola ozaj hnusná a protivná. Posielam Vám ako ospravedlnenie



Ja som Vás vlastne ani poriadne nečítala. Hneď ako som prišla domov som sa poriadne napila vody a potom to všetko so mňa lietalo von a nechcelo prestať. Ja som síce o tom, že mám vredy nevedela ale prirodzene som nezaťažovala žalúdok. Ráno vždy bylinkový čajík a každé 3 hodinky som niečo malé zjedla. Vôbec som si nemala sadnúť za PC a vykecávať sa najmä ak som blinkala aj keď už nebolo čo. Dokonca aj po lyžičke čaju. Takže vďaka za trpezlivosť. Žalúdok je už v norme a raňajky sú v brušku už hodinku takže
2 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

terezamaria Pozri príspevok
Evika teraz už len odšťavovač a každé ráno odšťaviť surové zemiaky, aspoň dva-tri a vypiť nalačno. Je to balzam na vredy

Aj keď som včera vyzerala nevďačne vďaka za radu. Ja som sa iba moc ponáhľala to urobiť.. Už som vlastne blinkala z tej vody, ktorú som rýchlo vypila hneď ako som prišla domov tak samozrejme, že to nemohlo zabrať. Dnes dám žalúdku klídek s ovsenou kašou a zajtra na lačno si to vyskúšam.
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
2009 Dnes, 05:55 PM
a do kopca?..

..a hnusná budem ešte chvíľu...vôbec si si neuvedomila, čo som vlastne chcela povedať...nevadí, to ani nie je dôležité,máš iné myslenie ako ja...
..ale ak by ťa to naozaj zaujímalo,tak ocenila som to, že sama chorá, dokázala si pomôcť starému človeku,ktorý ti môžno povedal iba "ďakujem...ale povedal to s vierou, že dobrí ľudia ešte žijú a pomáhajú...a to je ten dobrý anjel...ale ty vidíš iba seba, nie to, aký vďačný ti ten človek bude...
Áno mlela som si svoje. Ono to vyzeralo, že sa sťažujem ale opak bol pravdou. Bola som rada, že som bola práve v tej chvíľke tam. Bolo doobeda ktovie ako dlho by tam sedel. On si chudák snažil pomôcť tak, že si vzal vozík z Billy a tlačil ho pred sebou. Ale do kopca by mu to nešlo ten vozík by ho prevalcoval. Mňa hnevalo, že okolo nás šlo dosť zdravých silných chlapov a nepomohli. Pred bránou si ho prebrala susedka vraj mu chodieva nakupovať ale on je vraj taký tvrdohlavec. A jedna milá pani potom odtlačila ten vozík späť do Billy. Určite mi bol vďačný a aj by poďakoval ale ja som vlastne hneď ako si ho pred domom prebrala suseda a zistila som, že má kto vrátiť vozík do Billy utekala domov. Od smädu som už oči pučila a vypila na x aspoň liter vody. Veľmi inteligentne. Žalúdok ju okamžite odmietol. Čo už so mnou.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať