Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
220870 Pozri príspevok
Nepotešilo.Do obývačky sa mi dostala ropucha a schovala sa pod palubovku ( podlahu) teraz mi tu krkoce a neviem ako ju vylákať von.Nevie niekto nejaký recept na ropuchy?
čo tak skúsiť pobozkať? možno sa zmení na krásneho princa.
žaba.jpg  
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Alebo princeznú to by asi potešilo viac
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ani nepotešilo ani nerozčúlilo skôr to celé nechápem a nemôžem to stráviť ani febichol nepomohol
http://zahorie.sme.sk/c/5858094/z-or...-ekonomka.html
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 Pozri príspevok
Nepotešilo.Do obývačky sa mi dostala ropucha a schovala sa pod palubovku ( podlahu) teraz mi tu krkoce a neviem ako ju vylákať von.Nevie niekto nejaký recept na ropuchy?
1. rozobrať palubovku
2. pobozkať žabu
3. ak sa nepremení, použiť recept od Maríny
4. nabudúce lepšie položiť palubovku
5. sa mi nechce veriť, že sa to stalo práve Tebe
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som dnes za hviezdu!..zastavila som premávku na hlavnej ceste, kamiony v protismeroch stáli ako partizáni pod vlajkou...krásny pocit, ja v strede cesty zbieram zo zeme doklady, ktoré padli nejakému dobrákovi z auta...a potom som im zakývala (tým kamionistom na poďakovanie,že ma neprevalcovali)...
...prehrabala som papiere,od živnosteňáku po šeky a výpisy z účtov, konečne našla číslo na mobil a volám..dotyčná pani už bola nejakých 10km za mojou norou, vytešená a prekvapená sa vrátila-moja suseda z tretieho činžáku...waw, mám krásny deň dnes...
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
1. rozobrať palubovku
2. pobozkať žabu
3. ak sa nepremení, použiť recept od Maríny
4. nabudúce lepšie položiť palubovku
5. sa mi nechce veriť, že sa to stalo práve Tebe
..

..mojuš, no možno to bola princezná,zakliata na žabu a zistila, že jej flek je už obsadený nejakou krajšou a lepšou, tak si tam potichu nadávala..(akože kde v pekle som bola doteraz, tu mi mohlo byť tak dobre))))))


5. sa mi nechce veriť, že sa to stalo práve Tebe ...(ty nevieš,že sprostí majú šťastie?)

(a fčuľ som nijakovsky nechcela uraziť milého a múdreho chlapa)))))))))))))
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Maruška54 Pozri príspevok
ani nepotešilo ani nerozčúlilo skôr to celé nechápem a nemôžem to stráviť ani febichol nepomohol
http://zahorie.sme.sk/c/5858094/z-or...-ekonomka.html
Maruš, neblázni, Ty si tá ekonómka...???
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Oliwa Pozri príspevok
Maruš, neblázni, Ty si tá ekonómka...???
preboha niééééé len nechápem ako to tam fungovalo
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Však ja nič , no keď už si z tých Mauacék, tak mi to napadlo... A keď Ti ani ten febichol nezabral...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

to by som sa s tým nechválila ale tú osobku poznám preto mi to leží v žalúdku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moja spolužiačka mi poslala takéto...achjaj))))))))))
http://www.pluska.sk/slovensko/spolo...ospelosti.html
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...ja som dnes za hviezdu!..zastavila som premávku na hlavnej ceste, kamiony v protismeroch stáli ako partizáni pod vlajkou...krásny pocit, ja v strede cesty zbieram zo zeme doklady, ktoré padli nejakému dobrákovi z auta...a potom som im zakývala (tým kamionistom na poďakovanie,že ma neprevalcovali)...
...prehrabala som papiere,od živnosteňáku po šeky a výpisy z účtov, konečne našla číslo na mobil a volám..dotyčná pani už bola nejakých 10km za mojou norou, vytešená a prekvapená sa vrátila-moja suseda z tretieho činžáku...waw, mám krásny deň dnes...
Pepsi, čo Ťa život omrzel? Takto riskovať kvôli pár papierom... Však z Teba mohol zostať na tej ceste len mastný fľak! A ak si si náhodou "odběhla jenom tak od plotny" a nemala pri sebe vlastné doklady - si predstav, že by Ťa boli identifikovali podľa tých cudzích ... A nebodaj aj tak pochovali - ako cudziu ... Posmrtná zmena identity! Teda Pepsina, to by už nebola žiadna psina...! A vidíš, ešte si ani nezmaturovala - maturita predo dvermi a Ty takto riskuješ!
Ja síce tiež občas niečo podozrivé zdvihnem a doručím kam treba /napr. prepúšťaciu správu z nemocnice/, ale nie pred kolesami kamiónov...
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, čo Ťa život omrzel? Takto riskovať kvôli pár papierom... Však z Teba mohol zostať na tej ceste len mastný fľak! A ak si si náhodou "odběhla jenom tak od plotny" a nemala pri sebe vlastné doklady - si predstav, že by Ťa boli identifikovali podľa tých cudzích ... A nebodaj aj tak pochovali - ako cudziu ... Posmrtná zmena identity! Teda Pepsina, to by už nebola žiadna psina...! A vidíš, ešte si ani nezmaturovala - maturita predo dvermi a Ty takto riskuješ!
Ja síce tiež občas niečo podozrivé zdvihnem a doručím kam treba /napr. prepúšťaciu správu z nemocnice/, ale nie pred kolesami kamiónov...
Ááále, Oliw - Ty si to nepochopila, Pepsi chcela spáchať pred tou maturou samovraždu, preto tá ochota zachrániť papiere.....

A Pepsi, dávam Ti za pravdu : SI HVIEZDA ! A maturku zvládneš ľavou zadnou ... stačí, keď "zavalíš" svojim vycibrením jazýčkom čo len slovo a máš ju vo vrecku
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

evuš Pozri príspevok
Ááále, Oliw - Ty si to nepochopila, Pepsi chcela spáchať pred tou maturou samovraždu, preto tá ochota zachrániť papiere.....

A Pepsi, dávam Ti za pravdu : SI HVIEZDA ! A maturku zvládneš ľavou zadnou ... stačí, keď "zavalíš" svojim vycibrením jazýčkom čo len slovo a máš ju vo vrecku
Hi súhlas.. Pepsi to zvládne.. Ak by boli pochybnosti... /náhodou by niečo nevedela... ona profesorov prevalcuje/ Pepsi to je v dobrom Ty máš taký dar jazyka, že sa pred Tebou skláňam.
P.s. Ja som pravý opak.. Ak vysvetlujem zamotám sa.. Mne iba PC a makaj.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pochvala mi zdvihne sebavedomie až do siedmeho neba,mojenky...ďakujem vám..nepíšem sem preto, že by som chcela byť hviezda,iste to dobre viete...
..raz, je to už 9 rokov, som ležala v nemocnici s jednou pani,ona bola na vozíku,sama,bez pomoci, sestričky -nič moc,a tak som jej masírovala nožky masťami, pomáhala v plávaní vo vani a tak som ju obkecávala, že myšlienka na smrť ju potom už na ďaleko obchádzala..a ona mi vtedy povedala-ty, dievča, máš taký dar reči, že slovom môžeš liečiť...a ja mojím slovom dokážem ľudí rozosmiať a o to mi ide...uf, ste ma zamotali, potvory jedny-už aj robiť!!!...čočka, hrach, fazuľa a triediť!!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=evuš;1738983]Ááále, Oliw - Ty si to nepochopila, Pepsi chcela spáchať pred tou maturou samovraždu, preto tá ochota zachrániť papiere.....

...keby ste boli videli tých kamionistov, akí to boli veľkí a krásni chlapi- a v mojom veku obidvaja (len letmo som ich ošacovala), boli by ste aj vy hodili život do pľacu za čokoľvek))))))))
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dnes som bola na jednom pohovore, nebudem písať, kde to bolo, to vôbec nie je podstatné.
Bol to informatívny pohovor, kde nás dotyčný personalista oboznamoval s tým, čo by mal uchádzač o danú pozíciu spĺňať. Jednou z podmienok je vraj 100% zdravotný stav, teda žiadne okuliare. Keďže som ten "postihnutý" človek, ktorý, dá sa povedať, že skoro od narodenia, škuľky nosí, tak som po jeho prejave utrúsila, že zrejme budem z ďalšieho kola vyradená, nakoľko okuliare mám. Ešte podotknem, že dotyčný človek v ruke držal okuliare na čítane. On sa ma opýtal, že koľkátky mám dioptrie. Na jeho otázku som odpovedala, a nezabudla som sa ho aj ja spýtať, že teda koľkátky dioptrie má on? Na to mi bolo odpovedané, že on nemá žiadne dioptrie, on má len okuliare na čítanie! Tak z toho som teda jeleň, vôbec som nevedela, že na čítanie nie sú potrebné okuliare s dioptriami.
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale to bol dobrý dotyčný!!!..lebo normálne ľudia nedelia okuliare na dioptrické a obyčajné- nieee...to je len rozmar,na dotvorenie exterieru...achjaj...(dáky debo dôležitý)
..mojuš, len sa ty drž svojho, na čítanie sú veru potrebné dioptrické, aj keď len slabé, mínusky, plusky, sú to dioptrie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rodina1 Pozri príspevok
Dnes som bola na jednom pohovore, nebudem písať, kde to bolo, to vôbec nie je podstatné.
Bol to informatívny pohovor, kde nás dotyčný personalista oboznamoval s tým, čo by mal uchádzač o danú pozíciu spĺňať. Jednou z podmienok je vraj 100% zdravotný stav, teda žiadne okuliare. Keďže som ten "postihnutý" človek, ktorý, dá sa povedať, že skoro od narodenia, škuľky nosí, tak som po jeho prejave utrúsila, že zrejme budem z ďalšieho kola vyradená, nakoľko okuliare mám. Ešte podotknem, že dotyčný človek v ruke držal okuliare na čítane. On sa ma opýtal, že koľkátky mám dioptrie. Na jeho otázku som odpovedala, a nezabudla som sa ho aj ja spýtať, že teda koľkátky dioptrie má on? Na to mi bolo odpovedané, že on nemá žiadne dioptrie, on má len okuliare na čítanie! Tak z toho som teda jeleň, vôbec som nevedela, že na čítanie nie sú potrebné okuliare s dioptriami.
, no comment...
keď už niekto si dá do podmienok, že ani okuliare nemože záujemca nosiť,tak to už je čo?-ešte by som pochopil, keby to bola nejaká práca pri mikroskope alebo tak ale normálna práca a dajú si takú podmienku?ja už nechápem ničomu...
Ale možno som len zaujatý- ja som tiež postih, som ako vraveli už spolužiaci na zdš-ke okuliarnik indický...
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

[QUOTE=pepsikova;1739036][QUOTE=evuš;1738983]Ááále, Oliw - Ty si to nepochopila, Pepsi chcela spáchať pred tou maturou samovraždu, preto tá ochota zachrániť papiere.....

...keby ste boli videli tých kamionistov, akí to boli veľkí a krásni chlapi- a v mojom veku obidvaja (len letmo som ich ošacovala), boli by ste aj vy hodili život do pľacu za čokoľvek))))))))[/QUOTE

Pepsi, tak si konečne priznala farbu... Žiadny prvoplánový dobrý skutok, žiadna samovražda, ale normálna zoznamka...!
Síce trochu adrenalínová, ale na prvý pokus to nebolo zlé - prežila si...
A že boli veľkí - Pepsi, však kým si sa Ty motala v predklone /dúfam, že nie štvornožky / po ceste, tí pajkovia sedeli aj dva metre nad zemou - nemaj zas také veľké oči...
Naposledy upravil Oliwa : 11.05.11 at 15:25
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať