Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...keby ste boli videli tých kamionistov, akí to boli veľkí a krásni chlapi- a v mojom veku obidvaja (len letmo som ich ošacovala), boli by ste aj vy hodili život do pľacu za čokoľvek))))))))
Potvora ! A potom, že prečo toľko kamiónov na Slovensku havaruje, alebo sa vykotí do jarku.
Príčina je jasná - pepsikova na cestách, kamiónisti sledujú ju miesto vozovky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo si už ten prešovský podnikateľský vydierač Jarkovský dovoľuje, presahuje všetky medze:
http://korzar.sme.sk/c/5885928/jarko...3-miliony.html
Účelovo odkúpil pozemky (aj pod cintorínom) a hneď vyhlásil hroby a pomníky za čierne stavby. Vôbec ho v tej jeho chamtivej makovici netrklo, že tie náhrobky sa stavali, keď to nebolo ešte jeho, na základe nejakých povolení mesta.
A za druhé: absolútna neúcta k mŕtvym.
Jeho tvrdenie:
Jarkovský tieto tvrdenia vyvracia: „Je to nezmysel. Keď sa vyvlastňovalo, mesto malo za vyvlastnené pozemky zaplatiť. Mestský národný výbor v Prešove nezaplatil, lebo pôvodná vlastníčka bývala v zahraničí. Mali teda zložiť peniaze do súdnej úschovy. Od súdu som dostal potvrdenie, že tak neurobili. Čiže žiadne vyvlastnenie, je to neplatné. A toto je nemorálne. Užívať cudzí majetok bez zaplatenia.“
A nemorálne je potom zneuctenie miesta posledného odpočinku.
Prajem mu - Jarkovskému - aby jeho miesto posledného odpočinku sa stalo tiež takouto kauzou, aby nemal pokoj ani po smrti.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=Oliwa;1739351][QUOTE=pepsikova;1739036]
evuš Pozri príspevok
Ááále, Oliw - Ty si to nepochopila, Pepsi chcela spáchať pred tou maturou samovraždu, preto tá ochota zachrániť papiere.....

...keby ste boli videli tých kamionistov, akí to boli veľkí a krásni chlapi- a v mojom veku obidvaja (len letmo som ich ošacovala), boli by ste aj vy hodili život do pľacu za čokoľvek))))))))[/QUOTE

Pepsi, tak si konečne priznala farbu... Žiadny prvoplánový dobrý skutok, žiadna samovražda, ale normálna zoznamka...!
Síce trochu adrenalínová, ale na prvý pokus to nebolo zlé - prežila si...
A že boli veľkí - Pepsi, však kým si sa Ty motala v predklone /dúfam, že nie štvornožky / po ceste, tí pajkovia sedeli aj dva metre nad zemou - nemaj zas také veľké oči...
..

..mojuš, bolo ráno, teplo, ja len blúzku s kratučkým rukávom a výýýstrih!...a jeden z tých dvoch v protismere určite mal oči fššade...a môj výstrih je veru pekne vyplnený..no..neber mne iluzie((((
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
avatar misoft D..Príčina je jasná - pepsikova na cestách, kamiónisti sledujú ju miesto vozovky.

škoda, že si to nedal ako normálny príspevok...aspoň by som sa dozvedela, koľko národa s tebou súhlasí..))))))))))))))))))))))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Honza je holt Honza.

Princezna si umínila, že aby si mohla vybrat toho pravého, musí se s
ním
projít pri svitu měsíce zámeckým parkem. Potíž je v tom, že z
takové
procházky se vždy vrátí sama po princi vidu ani slechu. To se rychle
rozkřikne a další nápadníci se už nehlásí. Král tedy nechá
vyhlásit, že dá
princeznu za ženu a půl království kdo se z té procházky vrátí
živ a zdráv.
Přihlásí se jediný zájemce - Honza.
Jde tedy s princeznou do parku a když přijdou k jezírku s krokodýly,
princezna si sundá z ruky prsten a hodí ho do jezírka.
Nato se otočí k Honzovi a říká: "Vyndej ho!"
Honza si ho vyndá, princezna se radostně usmeje a říká: "No
vidíš, a ti ostatní blbci skákali do vody..."
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dnes potešilo:
profesionálny prístup a ústretovosť pracovníčky na úpsvr dolný kubín. vidno, že v menších mestách si ľudia viac vážia svoje pracovné miesto.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dostala som papier z poistovne s tym,ze mam zaplatit 240 eur.nebolo vsak uvedene,za co to chyba,preco tolko.....hned dnes som v praci nabehla za sefom a s vycerenymi tesakmi plna zlosti som mu s predstieranym kludom v hlase oznamila co sa mi stalo a ze to ma obhliadnut.
obhliadol.vysledok-ten jeden mesiac este z 2009 co som bola na rizikovom tehotenstve,mi vraj vyplacali prilis vela materskej,tak musim daco vratit!
v oktobri to budu uz dva roky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ja uz ani pomaly neviem ze som bola tehotna.tak myslim ze rakusky bordel sa ani slovenskemu nevyrovna!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a to si len my myslíme, že nikde nemôže byť väčší bordel, ako u nás na Slovensku...furt a fšade je voľačo...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To je ništ: volá mi dcéra:
-Oci, nájdi ústrižok šeku, ktorým si platil do školy pre združenie.
-Lenže ja platím prevodom cez internet.
-Tak papier o tom kedy a koľko si platil. V škole majú v tom bordel a nevedia, či za mňa bolo zaplatené.

Proste - krása. Zoberú peniaze, majú ich na účte a oni nevedia, kto a koľko platil. Môj zlozvyk: v príkazoch si píšem pre prijímateľa poznámku, takže vo výpise to mám tiež a vždy viem, za čo som zacvakal. A pritom rozdávajú tie smiešne poukážky s číslami účtov, variabilnými symbolmi a inými číslami, aby to rozlíšili - a oni to nemajú poznačené. Debilkovia.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ocí- urob, sprav, zariaď,pozri...
....mamí, nemohla by si?...
...dokedy ešte?...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Misoft, to je návod ako sa dá stratiť v sdku 20 melonov z pokladne účtovníčka si ich len tak mirnix tirnix vyberie. keby bol poriadok tak sa to nedá a na druhej strane sa zistí že nie je dosť peňazí a treba zdvihnúť podľa kompetencíí dane alebo poplatky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tu melón a 800litrov...páni, ani napísať o neviem...rozhajdákať by asik bolo ľahšie..http://aktualne.centrum.sk/domov/pol...tml?id=1232879
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa síce ani nepotešilo, ale ani nerozčúlilo, lebo som mega flegma a to čo je možno pre iného veľa, pre mňa je to ledva, ledva,ale zaujala ma určitá poraďáčka, ktorá už je tak sebavedomá, že ma vyzvala aby som nereagoval na príspevky,pritom to vobec neboli jej príspevky...,akože nechápem jej reakcii, ja by som si nedovolil, niekoho len tak kritizovať a zakazovať poradu...
A pritom to vobec nieje nejaké zaujímavé meno, pred takými mám padnúť na kolená? Zdenka, tváriš sa ako taký malý boss- zabudni na to, na kvalitu ja mám tu nos , keď ti niekto napíše niečo negatívne, tak je hneď príspevok vymazaný- kašlem na to, sám na seba klikať...
Zdenka, ja sa starám o seba, neriešim nikoho-pochop,že sa netlačím silou mocou do pozornosti,intrigy, predsudky,komplexy-to si ty, možeš školiť nových poraďákov-z nenávisti máš tituly za menom aj pred menom,som obrovský chrobák, ktorého nosiš stále v hlave
Energiu nemíňam, na to aby som preklínal-pokiaľ na mňa neútočiš,tak ťa ani nevnímam...
pre teba sú ľudia ovce, no ja som im vďačný- nemám predsudky a každého si vážim...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 12.05.11 at 07:43
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Vytočilo ma hned na ráno Sme a jeho diskusia o pohotovostiach.Tí ľudia zjavne netušia o akých pohotovostiach sa tam hovorí,ale čo je najhoršie netuší to ani ten novinár,alebo to naschvál tak podal.Alebo to bol článok na objednávku majiteľov pohotovostí.
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
...blahoželám, vnučka je je čosi úžasné aj ja mám vnučku ..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Komu pribudla vnučka? Nechápem...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

asi janka sa stala babkou..ked tak blahozelam tiez
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes ma rozhodilo to, ze sa uz 3 dni pokusam dovolat na endokrinologiu a objednat sa. nedari sa, ci rano, ci na obed, popoludni...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..a mna prave potesilo, ze mozem o tyzden prist k zubarke..takze do dovolenky by som mala mat krasne zubky..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

už keď niekto ukradne dresy z ministerstva-tak to už je poriadna sila...
inak šťastný ponúka 10 tisíc odmeny...

http://www.sme.sk/c/5889743/stastny-...ute-dresy.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať