Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Stanislav 1975 Pozri príspevok
už keď niekto ukradne dresy z ministerstva-tak to už je poriadna sila...
inak šťastný ponúka 10 tisíc odmeny...

http://www.sme.sk/c/5889743/stastny-...ute-dresy.html
Veď by bolo čudné,keby sa nekradlo tam,kde je najviac zlodejov...
0 0
vlastalc vlastalc

vlastalc je offline (nepripojený) vlastalc

Mňa dnes rozveselil "sčítací formulár - údaje o obyvateľoch " , ktorý sa vraj nedá identifikovať. Vyplním názov obce, pohlavie,dátum narodenia, podnikateľ so zamestnancami, názov zamestnávateľa - to sa týka mojej dcéry, ktorá tam napíše moje meno , ja vraj môžem napísať iba odvetvie a tak rozmýšľam či sa pod ten formulár rovno aj nepodpíšem , aby som im uľahčila prácu generovaním.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

vlastalc Pozri príspevok
Mňa dnes rozveselil "sčítací formulár - údaje o obyvateľoch " , ktorý sa vraj nedá identifikovať. Vyplním názov obce, pohlavie,dátum narodenia, podnikateľ so zamestnancami, názov zamestnávateľa - to sa týka mojej dcéry, ktorá tam napíše moje meno , ja vraj môžem napísať iba odvetvie a tak rozmýšľam či sa pod ten formulár rovno aj nepodpíšem , aby som im uľahčila prácu generovaním.
Toto je riadna hlúposť.Niekto potrebuje vedieť,koľko majetku kto vlastní.
Kto má väčší prehľad o počte obyvateľov ako štát,ktorý eviduje každé úmrtie,narodenie,má prehľad o migrácii,prisťahovalectve atď?
Takisto domy a byty má podchytené.Nič im nevyplním!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
už keď niekto ukradne dresy z ministerstva-tak to už je poriadna sila...
inak šťastný ponúka 10 tisíc odmeny...

http://www.sme.sk/c/5889743/stastny-...ute-dresy.html
to za koľko dresov? jeho dresy sa predávali v 2006 na aukcii za 2200 usd: http://www.classicauctions.net/Defau...d=26&lotid=253
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

srska Pozri príspevok
to za koľko dresov? jeho dresy sa predávali v 2006 na aukcii za 2200 usd: http://www.classicauctions.net/Defau...d=26&lotid=253
To je ale jeho minulosť,k tým dresom má vzťah.Naozaj ma mrzí,že o to prišiel.Asi by som také niečo nerozdýchala.
0 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

serus, poradte mi v tejto lamparni
zamestnala som sa v maličkej firmičke ako učtovníčka plat minimalka
robím tu všetko od A-Z pracujem tu už 9 mesiacov (predtým som nepracovala nikde) už som získala akú takú prax
šef vyrukoval s tým že mam robit 5 hodin v kancelarii a zvyšok v dielni na stroji s tým som nesúhlasila tak si začal hladať náhradu (bohužial zaujemkyne pracu nepriali lebo minimálna mzda je málo a to im povedal že budu robit len v kancelarii)

Je to podla Vás malo??? minimálna mzda vo firme kde sú na zmluvu 4 ludia a 2ja dohodáry?
podla čoho by sa mal odvíjať plat od množstva faktúr, tružby či ako?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alusa783 Pozri príspevok
serus, poradte mi v tejto lamparni
zamestnala som sa v maličkej firmičke ako učtovníčka plat minimalka
robím tu všetko od A-Z pracujem tu už 9 mesiacov (predtým som nepracovala nikde) už som získala akú takú prax
šef vyrukoval s tým že mam robit 5 hodin v kancelarii a zvyšok v dielni na stroji s tým som nesúhlasila tak si začal hladať náhradu (bohužial zaujemkyne pracu nepriali lebo minimálna mzda je málo a to im povedal že budu robit len v kancelarii)

Je to podla Vás malo??? minimálna mzda vo firme kde sú na zmluvu 4 ludia a 2ja dohodáry?
podla čoho by sa mal odvíjať plat od množstva faktúr, tružby či ako?
samozrejme, že minimálna mzda je málo- dnes už žiadna účtovníčka nemá minimum...
Inak to s tou prácou na stroji šéf fakt prehnal...- účtovníčko-robotníčka..., to bol asi žart...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
samozrejme, že minimálna mzda je málo- dnes už žiadna účtovníčka nemá minimum...
Inak to s tou prácou na stroji šéf fakt prehnal...- účtovníčko-robotníčka..., to bol asi žart...
stenly ahoj, to má ešte vlastne šťastie
0 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

Stanislav 1975 Pozri príspevok
samozrejme, že minimálna mzda je málo- dnes už žiadna účtovníčka nemá minimum...
Inak to s tou prácou na stroji šéf fakt prehnal...- účtovníčko-robotníčka..., to bol asi žart...
nie bohužial to nebol žart len skušal pokial mohol zajsť a prehnal to preto som mu povedala že končím... len je dako problém zohnať za mna nahradu
ale koľko si myslíte že by mala mať mzdu učtovnička u nas podla čoho by sa to malo odvijat????

a napísal si že žiadna nema minimum ja mám... dokonca 2 výplaty dozadu mi prerátal a strhol okolo 30e z každej!!!!! lebo že som si mala robotu spraviť nie za 8 hodin ale za menej
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly ahoj, to má ešte vlastne šťastie
Ahoj Vladino, pozdravujem ťa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alusa783 Pozri príspevok
nie bohužial to nebol žart len skušal pokial mohol zajsť a prehnal to preto som mu povedala že končím... len je dako problém zohnať za mna nahradu
ale koľko si myslíte že by mala mať mzdu učtovnička u nas podla čoho by sa to malo odvijat????

a napísal si že žiadna nema minimum ja mám... dokonca 2 výplaty dozadu mi prerátal a strhol okolo 30e z každej!!!!! lebo že som si mala robotu spraviť nie za 8 hodin ale za menej
kukám ( pozerám), že pán podnikateĺ ťa dobre zdiera...

a tých 30 eur ti mimochodom strhol protiprávne, ako ti može strnúť peniaze z minimálnej mzdy, keď máš riadny prac.pomer...
0 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

Stanislav 1975 Pozri príspevok

a tých 30 eur ti mimochodom strhol protiprávne, ako ti može strnúť peniaze z minimálnej mzdy, keď máš riadny prac.pomer...

som tu na dohodu... na HPP ma chcel ale ja som nechcela.... ako vo večine malych firmičkách tu neni všetko košer a nechcela som aby ma niekto nahodou za niečo nahanal ...

ale povieš mi už približne koľko si myslíž že by mal zaplatit niekomu kto by tu robil? aspon cca alebo od čoho by som sa vedela odraziť
Naposledy upravil alusa783 : 12.05.11 at 11:30 Dôvod: preklep
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alusa783 Pozri príspevok
som tu na dohodu... na HPP ma chcel ale ja som nechcela.... ako vo večine malych firmičkách tu neni všetko košer a nechcela som aby ma niekto nahodou za niečo nahanal ...

ale povieš mi už približne koľko si myslíž že by mal zaplatit niekomu kto by tu robil? aspon cca alebo od čoho by som sa vedela odraziť
no tak aby si mohla aspoň skromne žiť, tak aspoň 500 eur čistého..., prízvukujem aspoň...
0 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no tak aby si mohla aspoň skromne žiť, tak aspoň 500 eur čistého..., prízvukujem aspoň...
:-O spadla mi sánka a neviem ju zavriet
500!!!! tak to by som sa hanbila aj pýtať, asi som mala spomenuť že pracujem nie v Bratislave ale v takom menšom mestečku ako sú Levice
ale tak dakujem tak z toho mi vychádza že ak by som si pýtala 400 tak zo by už bolo asi akurát..
len škoda že mi ich aj tak neda ale aspon viem že si idem hladať inú robotu
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
alusa783 Pozri príspevok
som tu na dohodu... na HPP ma chcel ale ja som nechcela.... ako vo večine malych firmičkách tu neni všetko košer a nechcela som aby ma niekto nahodou za niečo nahanal ...

ale povieš mi už približne koľko si myslíž že by mal zaplatit niekomu kto by tu robil? aspon cca alebo od čoho by som sa vedela odraziť
Koľko by si mala dostávať za prácu účtovníčky? Ťažko povedať ... ja som robila účto tiež v jednej firme, okrem toho mzdy a personalistiku. Čo myslíš, koľko som mala mzdu? Naposledy to bolo 355 Eur v hrubom. Práca účtovníčky v malých firmách je nedocenená. Robíš doslova "dievča pre všetko", ale plat tomu nenasvedčuje. Ak by sme išli aspoň trochu podľa ZP, tak mzda účtovníčky by mala byť aspoň 1,4 násobkom minimálnej mzdy.
1 0
gzihlavnikova gzihlavnikova

gzihlavnikova je offline (nepripojený) gzihlavnikova

prosím Vás viete mi niekto poradiť či treba sčítacích komisárov prihlasovať do poisťovní???
0 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

rodina1 Pozri príspevok
Koľko by si mala dostávať za prácu účtovníčky? Ťažko povedať ... ja som robila účto tiež v jednej firme, okrem toho mzdy a personalistiku. Čo myslíš, koľko som mala mzdu? Naposledy to bolo 355 Eur v hrubom. Práca účtovníčky v malých firmách je nedocenená. Robíš doslova "dievča pre všetko", ale plat tomu nenasvedčuje. Ak by sme išli aspoň trochu podľa ZP, tak mzda účtovníčky by mala byť aspoň 1,4 násobkom minimálnej mzdy.
pravdu maš... človek tu robí všetko od A-Z učto, personalistiku, administrativu, dokonca aj kopu iných vecí čo nepratri do jej naplne a pan podnikateľ si myslí že aj tak hovno robí...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

rodina1 Pozri príspevok
Koľko by si mala dostávať za prácu účtovníčky? Ťažko povedať ... ja som robila účto tiež v jednej firme, okrem toho mzdy a personalistiku. Čo myslíš, koľko som mala mzdu? Naposledy to bolo 355 Eur v hrubom. Práca účtovníčky v malých firmách je nedocenená. Robíš doslova "dievča pre všetko", ale plat tomu nenasvedčuje. Ak by sme išli aspoň trochu podľa ZP, tak mzda účtovníčky by mala byť aspoň 1,4 násobkom minimálnej mzdy.
355 v hrubom je fakt málo.
ja som robil teraz jednorazovku - vybavenie komplet agendy ohľadom poskytnutia príspevku pri narodení dieťaťa z úpsvr - 160 eur
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

alusa783 Pozri príspevok
:-O spadla mi sánka a neviem ju zavriet
500!!!! tak to by som sa hanbila aj pýtať, asi som mala spomenuť že pracujem nie v Bratislave ale v takom menšom mestečku ako sú Levice
ale tak dakujem tak z toho mi vychádza že ak by som si pýtala 400 tak zo by už bolo asi akurát..
len škoda že mi ich aj tak neda ale aspon viem že si idem hladať inú robotu
A to akoze na 8 hodin denne 5x v tyzdni? Ja viem, ze je to s pracou v mensich mestach velmi zle a o ohodnoteni ani nehovorim. Aj ked v BA to tiez nie je vsade ruzove. V statnej sprave kde idu podla tabuliek je to na takychto obycajnych miestach hotova katastrofa, neviem si predstavit, ze by som s takymto platom mala zostat s detmi sama (co dnes nie je vobec ojedinele). Viem, ze drobni podnikatelia nemaju na vysoke platy zamestnancov, ale asi by mali potom uvazovat o tom co od nich pozaduju co sa tyka prace a casu.
Niekedy si myslim, ze sa oplati venovat sa upratovaniu, bez zodpovednosti, s rovnakym platom (ked nie vyssim) a este aj pohyb je zabezpeceny.
Naposledy upravil nika.sum : 12.05.11 at 12:29
0 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

nika.sum
ano 5dni v týždni 8 hodin denne prečo??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať