Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ale ved ja som ani nepotrebovala zrychlovat pocitac, len som bola zvedava, co nam to tu nas administrator ponuka.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

durisovad Pozri príspevok
Ale ved ja som ani nepotrebovala zrychlovat pocitac, len som bola zvedava, co nam to tu nas administrator ponuka.
.
Ja v takýchto reklamach neverim nikomu ani admin.
Teraz si trošku zažartujem na Tvoju zvedavosť, netreba chcieť všetko vedieť
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

durisovad Pozri príspevok
Ale ved ja som ani nepotrebovala zrychlovat pocitac, len som bola zvedava, co nam to tu nas administrator ponuka.
ked ten tvoj počítač zrýchli,tak ja tomu svojmu pc desiatu pripravím.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa včera potešilo, že som bol včera skoro 12 hodín u kamaráta na oslave jeho narodiek-napapali sme sa kačíčky, lokší, krémešov, obložených mís a aj sme popili toho dosť, ale nie o tomto som chcel písať, ale som rád, že ma zaučil do tajov chovania holubov, všetko poukazoval a najma som mu "pomohol" pripraviť sa na súťaž- dneska holúbkovia štartovali z Tachova z čiech - tak hádam vyhráme...-je to veľmi zaujímavý koníček inak...
3 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa včera potešilo, že som bol včera skoro 12 hodín u kamaráta na oslave jeho narodiek-napapali sme sa kačíčky, lokší, krémešov, obložených mís a aj sme popili toho dosť, ale nie o tomto som chcel písať, ale som rád, že ma zaučil do tajov chovania holubov, všetko poukazoval a najma som mu "pomohol" pripraviť sa na súťaž- dneska holúbkovia štartovali z Tachova z čiech - tak hádam vyhráme...-je to veľmi zaujímavý koníček inak...
A tiež nie najlacnejší...
A to môj muž ma presviedča, že aj on znovu začne chovať, a ja jeho presviedčam, že až v dôchodku...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa včera potešilo, že som bol včera skoro 12 hodín u kamaráta na oslave jeho narodiek-napapali sme sa kačíčky, lokší, krémešov, obložených mís a aj sme popili toho dosť, ale nie o tomto som chcel písať, ale som rád, že ma zaučil do tajov chovania holubov, všetko poukazoval a najma som mu "pomohol" pripraviť sa na súťaž- dneska holúbkovia štartovali z Tachova z čiech - tak hádam vyhráme...-je to veľmi zaujímavý koníček inak...
..

...Stanko, môj balkonový sused dávnejšie choval holúbky, potom predal chov a tie krásoty doteraz sem nalietavajú..tak ich kedysi naučil nejakým pískaním, že vedeli, kde býva...aj tie vaše iste trafia..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Gabi03 Pozri príspevok
A tiež nie najlacnejší...
A to môj muž ma presviedča, že aj on znovu začne chovať, a ja jeho presviedčam, že až v dôchodku...
No to je pravda, že sa na tom zarobiť nedá a len treba do toho investovať- on má okolo 100 holubov a stále čosi treba dokupovať,dotovať...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

...Stanko, môj balkonový sused dávnejšie choval holúbky, potom predal chov a tie krásoty doteraz sem nalietavajú..tak ich kedysi naučil nejakým pískaním, že vedeli, kde býva...aj tie vaše iste trafia..
pepsi, ale šak to niesú tie holuby od Tesca a z námestí...-ja mám tiež na balkone pár holubov, ale to sú tie odpadlícke, mestské...
0 0
3biq 3biq

3biq je offline (nepripojený) 3biq

klasický večne pracujúci a naháňajúci sa podnikateľ :) ...viac
Mna potesilo, ze mi zacali klicit citronove semiacka v kancelarii, ktore som zasadil asi pred dvomi tyzdnami a ze mata v crepnikoch stale krasne kvitne a vonia. Potesilo ma, ze kvetinarstvo v nasom zapadakove bolo otvorene aj po 12:00 a mohol som mame kupit kvety. A tiez ma potesilo ze nie je vonku aspon tak teplo dnes, ked uz clovek musi pracovat aj v sobotu.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsi, ale šak to niesú tie holuby od Tesca a z námestí...-ja mám tiež na balkone pár holubov, ale to sú tie odpadlícke, mestské...
..

..Stanko v mojej nore nie je námestie a Tesco je 14 km ďaleko..tieto sú domáce...ale nenosia IP adresu, tak neviem, kde domov ich)))...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som mala dnes krásny deň...bola som sa vytešiť s mojimi milencami....milujem môjho malého Tomáška, je neskutočný,normálne ma "pekačuje" (prekacuje)),bozkáva, stíska a ja mu jeho lásku opätujem ako len najviac viem...sme spolu šťastní...a salašník-tak jeho boškávačky sú tie najvernejšie, čo môžem dostať..a títo dvaja na seba žiarlia ako skutoční chlapi, ktorým záleží na mojej láske...Tomáško je "napučaný", keď láskam Hičinka, Hičík je zdutý, keď nosím Tomáška na koni...moje lásky, ktorým je hodno dať srdce...a som šťastná, že obaja majú dar lásky, Tomáško od svojich milovaných rodičov a Hičinko od svojich páničkov...a vďačná som, že môžem byť súčasťou tejto lásky aj ja...
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Poprosím zahlasovať za triedu môjho vnúčika, vraj sa dajú dať 2 hlasy, mne sa dal iba jeden, ďakujem Vám.
http://www.mackokubik-skoly.sk/detai...epsifotografie
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Dalo sa mi kliknúť 2x
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsi, ale šak to niesú tie holuby od Tesca a z námestí...-ja mám tiež na balkone pár holubov, ale to sú tie odpadlícke, mestské...
stenly a mňa teší, že čechom na ms 2011 zostali vrabci v hrsti a holuby v nose
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nedalo sa kliknúť dvakrát na jednu.Skúsim poobede.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
srska Pozri príspevok
stenly a mňa teší, že čechom na ms 2011 zostali vrabci v hrsti a holuby v nose
Ako málo niekomu stačí
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..evidenciu majú dobrú, z môjho počítača vraj už bolo hlasované 2x..viac nedovolia..potvory...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
Ako málo niekomu stačí
..

..vieš, nám stačí aj málo radosti...teda, nie že by sme boli fanúšikovia takí nejakí zákerní, šak sú to v podstate bratia...ale brat-nebrat, z čerešne dole!...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

pepsikova Pozri príspevok
..

..vieš, nám stačí aj málo radosti...teda, nie že by sme boli fanúšikovia takí nejakí zákerní, šak sú to v podstate bratia...ale brat-nebrat, z čerešne dole!...
Presne tak,dupľovane,keď sa má čerešňa oberať na Slovensku...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

čo ja viem, hmhm-ja sa priznám,že ja som tým čechom fandil ako naši vypadli- ja to beriem tak,že radšej češi ako nejakí švédi, čo ani neviem kto to je...
Voľakedy som fandil, keď som mal 15 rokov Sovietskému zvazu, najma 5-ke- Fetisov-Kasatonov- Makarov-Larionov- Krutov



A neskor Fínom- najma keď tam bol smrteľný útok- Saarikoski- Vitakoski-Peltomaa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať