Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Staník, však všetci máme svoje hity...ale ja som v hokeji hnusoba..keď nemôžem mať radosť ja, tak nech nemá ani brat))))))))))))))))...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som mala včera "piatok 13-teho" idem ráno na moju sobotnú brigádu o 08.15h prídem k mojej káre zaparkovanej na sídlisku /parkovanie katastrofálne/ a čo nevidím uchyláci mi capli papuču dvomi kolieskami som stála na tráve /zo šikma/ aby majiteľ garáže mohol zaparkovať.parkujem tam bežne,/ak ma náhodou niekto nabonzoval, zaparkujem tam znovu/ prišli uchyláci dali dolu botičku a fičala som na moju brigádu, keď som už bola kúsok od bodu "D" moja spoľahlivá kára, ktorá prežila moje šoférske začiatky skapala a už nešla naštartovať, ta som vyhodila 4blinkre a čakala na "pána bytného" aby ma prišiel otiahnuť k mechanikovi, ktorý našťastie býva v danom bode "D" nasrrrrrdená som bola ako hovado odtiahli sme moju káru ja som mechanika poprosila nech stým niečo urobí lebo ma rozšklbe pri myšlienke ako pôjdem zajtra na Kramáre, ako na keramiku a pod tak mi bolo do a vedela som že ak to neopraví tak sa zbláznim. poobede volal "pánovi bytnému" že kára naštartovala hneď ako ju išiel dať do garáže napichol na počítač, žiadna vada vymenil mi tam nejaké prkotinky čo usúdil, že môžu robiť šarapatu a dnes si idem pre ňu
a to som sa piatok 13-teho vytešovala ako som prežila deň,napriek tomu že doprava bola katastrofálna. išla som zo starého mesta/BA/ na Vajnorskú vyše hodiny a prešla som okolo xy dopr. nehôd a kde nebola, tak som novú videla v späťáku na budúce mám ponaučenie sa vytešovať "do predu"
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

trisestri Pozri príspevok
ked ten tvoj počítač zrýchli,tak ja tomu svojmu pc desiatu pripravím.
Už Ťa vidím - pripravíš ju /k/ počítaču - a zješ ju sám...
Čo tak radšej koze svadbu vystrojiť, autu sveter upliesť alebo nejaké pekné - tetovanie na chrbátik?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja som mala včera "piatok 13-teho" idem ráno na moju sobotnú brigádu o 08.15h prídem k mojej káre zaparkovanej na sídlisku /parkovanie katastrofálne/ a čo nevidím uchyláci mi capli papuču dvomi kolieskami som stála na tráve /zo šikma/ aby majiteľ garáže mohol zaparkovať.parkujem tam bežne,/ak ma náhodou niekto nabonzoval, zaparkujem tam znovu/ prišli uchyláci dali dolu botičku a fičala som na moju brigádu, keď som už bola kúsok od bodu "D" moja spoľahlivá kára, ktorá prežila moje šoférske začiatky skapala a už nešla naštartovať, ta som vyhodila 4blinkre a čakala na "pána bytného" aby ma prišiel otiahnuť k mechanikovi, ktorý našťastie býva v danom bode "D" nasrrrrrdená som bola ako hovado odtiahli sme moju káru ja som mechanika poprosila nech stým niečo urobí lebo ma rozšklbe pri myšlienke ako pôjdem zajtra na Kramáre, ako na keramiku a pod tak mi bolo do a vedela som že ak to neopraví tak sa zbláznim. poobede volal "pánovi bytnému" že kára naštartovala hneď ako ju išiel dať do garáže napichol na počítač, žiadna vada vymenil mi tam nejaké prkotinky čo usúdil, že môžu robiť šarapatu a dnes si idem pre ňu
a to som sa piatok 13-teho vytešovala ako som prežila deň,napriek tomu že doprava bola katastrofálna. išla som zo starého mesta/BA/ na Vajnorskú vyše hodiny a prešla som okolo xy dopr. nehôd a kde nebola, tak som novú videla v späťáku na budúce mám ponaučenie sa vytešovať "do predu"
..

..mojuš, očividne nebol na vine dátum...ale chuť káry na iné ruky..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moje decko mi šibrinkuje pred noštekom úžasne zaujímavým nápadom, kvoli ktorému potreboval byť včera na špeciálnom školení a teraz mieni zainteresovať aj mňa...ale ja sa nedám len tak ľahko...
..a pretože sa mi to nevidí na novú tému, ale nejaké poznatky okolo by sa mi zišli, pýtam sa tu, pri káve a len tak:...viete niekto niečo o spoločnosti TEAM ELITE GLOBAL ?...ako poslanie spoločnosti majú uvedené: (citujem) inšpirovať ľudí na vykonanie zmien v kvalite života, uvolnením a zvýšením potenciálu života, čím sa zvýši jeho vnútorná sebahodnota a schopnosť kreatívne tvoriť......ako cieľ spoločnosti - vytvoriť 5 nezávislých zdrojov príjmu (a blabla bla)
..o čom to je, máte niekto nejaké skúsenosti, poznatky?..aby som nebola dopredu pesimistická...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://36640891.obchodny-register.co...+GLOBAL,+s.r.o
vzhladom k tom, ze maju aj obchodnu cinnost, asi ti budu chciet predat nieco, co sice draho zaplatis, ale vehementne ti to zmeni kvalitu zivota.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

durisovad Pozri príspevok
http://36640891.obchodny-register.co...+GLOBAL,+s.r.o
vzhladom k tom, ze maju aj obchodnu cinnost, asi ti budu chciet predat nieco, co sice draho zaplatis, ale vehementne ti to zmeni kvalitu zivota.
pers. prepojenie na dominant s.r.o.(dlh v sp 3080)
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...moje decko mi šibrinkuje pred noštekom úžasne zaujímavým nápadom, kvoli ktorému potreboval byť včera na špeciálnom školení a teraz mieni zainteresovať aj mňa...ale ja sa nedám len tak ľahko...
..a pretože sa mi to nevidí na novú tému, ale nejaké poznatky okolo by sa mi zišli, pýtam sa tu, pri káve a len tak:...viete niekto niečo o spoločnosti TEAM ELITE GLOBAL ?...ako poslanie spoločnosti majú uvedené: (citujem) inšpirovať ľudí na vykonanie zmien v kvalite života, uvolnením a zvýšením potenciálu života, čím sa zvýši jeho vnútorná sebahodnota a schopnosť kreatívne tvoriť......ako cieľ spoločnosti - vytvoriť 5 nezávislých zdrojov príjmu (a blabla bla)
..o čom to je, máte niekto nejaké skúsenosti, poznatky?..aby som nebola dopredu pesimistická...
Já neviem Pepsi, mne sa to nezdá... nezávaňa to nejakou scientológiou alebo niečím podobným? Na Slovensku majú vraj už 14 centier a svoje siete rozhadzujú nenápadne... Osobne verím v Tvoj zdravý rozum a úsudok...
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veru, Pepsi, nikam nechod a drz sa svojho zdraveho rozumu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, očividne nebol na vine dátum...ale chuť káry na iné ruky..
pepsi, moja kára je teda pekná prostitjutka pri mechanikovi motor vydával zvuky takzv. "šepot kvietin" pred vjazdom do BA, ma už "pán bytný" ťahal na kábli. takže si to zase moja kára aj moja peňaženka užije u mechanika opäť ale už aspoň ukázala "farbu" svieti mi na palubovke motor. dúfam že to bude len elektrika.
no nič kúpim mladšieho japonca
takže ja mám predĺžený víkend piatka 13-teho
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...moje decko mi šibrinkuje pred noštekom úžasne zaujímavým nápadom, kvoli ktorému potreboval byť včera na špeciálnom školení a teraz mieni zainteresovať aj mňa...ale ja sa nedám len tak ľahko...
..a pretože sa mi to nevidí na novú tému, ale nejaké poznatky okolo by sa mi zišli, pýtam sa tu, pri káve a len tak:...viete niekto niečo o spoločnosti TEAM ELITE GLOBAL ?...ako poslanie spoločnosti majú uvedené: (citujem) inšpirovať ľudí na vykonanie zmien v kvalite života, uvolnením a zvýšením potenciálu života, čím sa zvýši jeho vnútorná sebahodnota a schopnosť kreatívne tvoriť......ako cieľ spoločnosti - vytvoriť 5 nezávislých zdrojov príjmu (a blabla bla)
..o čom to je, máte niekto nejaké skúsenosti, poznatky?..aby som nebola dopredu pesimistická...
ja som bola pesimistická hneď a to som ešte tvoj príspevok nemala ani dočítaný
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
pepsi, moja kára je teda pekná prostitjutka pri mechanikovi motor vydával zvuky takzv. "šepot kvietin" pred vjazdom do BA, ma už "pán bytný" ťahal na kábli. takže si to zase moja kára aj moja peňaženka užije u mechanika opäť ale už aspoň ukázala "farbu" svieti mi na palubovke motor. dúfam že to bude len elektrika.
no nič kúpim mladšieho japonca
takže ja mám predĺžený víkend piatka 13-teho
"Svetlá ktoré na palubovke svietia treba odpojiť aby nerušili vodičku pri jazde"
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
"Svetlá ktoré na palubovke svietia treba odpojiť aby nerušili vodičku pri jazde"
ja som "rada" že sa tá moja stará prostitjutka konečne vymáčkla
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
http://36640891.obchodny-register.co...+GLOBAL,+s.r.o
vzhladom k tom, ze maju aj obchodnu cinnost, asi ti budu chciet predat nieco, co sice draho zaplatis, ale vehementne ti to zmeni kvalitu zivota.
..

..mojuš, oni nevedia, že ja mám len sedemnásť...a pol...no...


..len vysvetliť to tomi môjmu **decku, bude panta...skúsim nejako rozumne...díky vám..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja som "rada" že sa tá moja stará prostitjutka konečne vymáčkla
..

..len jej zas nenadávaj, iste máte spolu krásny vzťah a spoločné spomienky...daj ju preliečiť, zaplať to a fičíte ďalej...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zastav sa na chvíľu...,

Keď som včera vystupoval z vlaku, predo mnou šla pomalým tempom stará babka.
Ponáhľal som sa a nevedel som ju predbehnúť.
Vytáčala ma do nepríčetna. Vtedy som sa zarazil a povedal som si:
"Kam sa ja vlastne ponáhľam?"


Ozvali sa vo mne výčitky svedomia, že som sa v duchu nahneval na babku, ktorá má dosť času a okrem toho nemôže za svoju pomalosť.
Celý život pracovala, možno veľa vytrpela. A možno všetko trpezlivo niesla.
A ja som netrpezlivý a malicherný. A to všetko len preto, aby som bol o 10 minút skôr doma.
Tých pár minút aj tak premrhám na internete alebo pri telke.
Alibisticky to zhodím na dobu, v ktorej žijeme. Všetci sa hrozne ponáhľame.
A večer zistíme, že sme zase toho veľa nestihli.
Frustrovaní ľahneme a zaspíme spánkom nepokojných.
Cez sms si vyznávame lásku, komunikujeme cez chat a do očí si nemáme čo povedať.
Trápia nás účty, kariéra. V schránkach sa nám hromadia maily, lebo "nemáme čas“ odpísať, na polici sa kopia knihy, lebo "nemáme čas“ čítať, nevieme ako vonia príroda, lebo "nemáme čas“ si k nej privoňať.
Ale dokedy to vydržíme
?
Čím chceme viac stihnúť, tým menej stihneme. Venujeme priveľa času veciam, ktoré si ho nezaslúžia. Nevieme sa zastaviť a uvedomiť si hodnotu vecí. Robíme veľa fotografií, ale už si ich ani neprezeráme.
Napálime ich na CD a tým to končí; počítače máme plné hudby,
na ktorú nemáme čas, množstvo televíznych kanálov, ktoré akoby jedna mater mala.
Namiesto zábavy stres. Stále kontrolujeme mobil, či nám niekto nevolal
Prestávame si vážiť krásne veci, kvôli ktorým sa oplatí žiť.


Môj dedko má 87 rokov. V živote nebol v zahraničí, nemá mobil, počúva jednu stanicu
na svojom starom rádiu. A napriek tomu si myslí, že prežil krásny život . S úsmevom spomína.

Teší sa z pekného dňa, z vône dreva, zo svojich vnúčat . Žil ťažký život, ale váži si ho.
To my dnes nevieme. A tak máme infarkty, rakovinu a depresie.
A možno by stačilo spomaliť. Tvrdenie, že sa to nedá, neobstojí. Zamyslime sa, koľko času venujeme nepodstatným veciam. Skúsme vypnúť mobily a počítače a porozprávať sa.
Snáď som si uvedomil môj rýchly život včas, aby som spomalil.
Kamarát má chalupu v malej osade obkolesenej horami, nie je tam signál, žiadna telka,
obchod otvorený len v utorok a štvrtok a jedna krčma 5x5 m.
Asi tam zabehnem, aby som spomalil a nehneval sa na starých ľudí,
ktorí si vážia zvyšok života a zbytočne sa neponáhľajú za smrťou, tak ako mnohí z nás!


Pekný deň... a spomaľ... žiješ len raz... a veľmi krátko...















10 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, oni nevedia, že ja mám len sedemnásť...a pol...no...


..len vysvetliť to tomi môjmu **decku, bude panta...skúsim nejako rozumne...díky vám..
Veronika, niečo som našla k tej synovej aktivite
http://www.google.sk/url?sa=t&source...22QfX0743sRm_w
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Pozri príspevok
Veronika, niečo som našla k tej synovej aktivite
http://www.google.sk/url?sa=t&source...22QfX0743sRm_w
.

..no , videla som to...jeden taký produkt by mi naozaj upravil život..na jeden mesiac za pajdu (50€)..potrebujem už len veľkého a bohatého milenca, čo mi to bude financovať, lebo štát nie je dojná krava a nepridá mi

..ďakujem Veronika...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Veronika, podľa mňa je to blbosť, nech dá od toho ruky preč (ak je to ešte možné) ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať