Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
strašne ma potešilo, že mi Veronku prijali na 8-ročné gymnázium...teda hlavne ju..keď som jej volala, tak nasledoval taký výkrik radosti, že som skoro ohluchla... takže som šťastná a napoly hluchá...
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Mám radosť, lebo dnes bolo u nás preberacie a odovzdávacie konanie na komplexnú obnovu bloku-zateplenie aj s novými výťahmi. A už si nebudem musieť so sebou nosiť kľúče ako Svätý Peter.
Naposledy upravil Zitulda : 18.05.11 at 13:57
8 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Včera ma pobúril svojou aroganciou fetak Sulík,ked namiesto toho aby sa zaujímal o problémy zdravotných sestier,tak ho zaujímalo parkovanie autobusu,lebo chudáčik mal zablokované služobné auto./nafukaný ignorant/
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Práve držím v ruke vyučtovanie zo Všeobecnej poisťovne a neviem,či sa mám smiať alebo plakať.Takmer každý pacient ktorý prešiel dvermi má o niečo zníženú uhradu.Na 4 strany.Ked len o 50 centov,ale nižšiu.A na kope vyšetrení,ktoré robím už asi 10 rokov a vždy boli hradené poistovnou bez problému mi svieti veta...nedostatočná odbornosť lekára.Tuším som od minulého mesiaca prišla o odbornosť alebo čo.No nech sa nečudujú,ked prestanú okrem štátnych už načisto robiť aj súkromní.Tuším sa rozhodli,že nie Fico,nie Trnka,ale zdravotníci zložia túto vládu.Ich voliči aj nevoliči spolu
7 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
Práve držím v ruke vyučtovanie zo Všeobecnej poisťovne a neviem,či sa mám smiať alebo plakať.Takmer každý pacient ktorý prešiel dvermi má o niečo zníženú uhradu.Na 4 strany.Ked len o 50 centov,ale nižšiu.A na kope vyšetrení,ktoré robím už asi 10 rokov a vždy boli hradené poistovnou bez problému mi svieti veta...nedostatočná odbornosť lekára.Tuším som od minulého mesiaca prišla o odbornosť alebo čo.No nech sa nečudujú,ked prestanú okrem štátnych už načisto robiť aj súkromní.Tuším sa rozhodli,že nie Fico,nie Trnka,ale zdravotníci zložia túto vládu.Ich voliči aj nevoliči spolu
Sa opakujem tých 160 melónov ušlého zisku akcionára sa musí niekde nahrabať, skončí to tak že platiť budeme povinne aj za vrznutie dverami, a všetkých lekárov odvolajú alebo zlikvidujú nebude mať kto liečiť tak sa neminú peniaze na liečbu zostane na vyplatenie zisku.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A kto nebude lekara potrebovat, zaplati do zdravotnej poistovne poplatok zo svojho zdravia. Ved o nas pripadny dobry zdravotny stav sa zasluzi vlada a parlament.
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

no mi sme sa dnes dozvedeli ze malej treba vybrat krcne mandle... chronicky zapal mandli stale rastuce ASLO bolesti klbov... Sme poisteni v Dovere ... hadajte kedy nam dali termin... na koniec oktobra 2011

a to nehovorim ze kolko platime zdravotne odvody a stale doplacame stovky EUR v tom rocnom zuctovani...
a ked potrebuje vase dieta zdravotnu starostlivost tak zabudnite.. pardon... ponukli nam v Dovere moznost vyuzit sukromne centrum / pentacke/ kde ju vezmu a urobia to do 2 tyzdnov.. ale zaplatit treba cez 200 EUR...

toto je stat na h...o len brat vie
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54 Pozri príspevok
Sa opakujem tých 160 melónov ušlého zisku akcionára sa musí niekde nahrabať, skončí to tak že platiť budeme povinne aj za vrznutie dverami, a všetkých lekárov odvolajú alebo zlikvidujú nebude mať kto liečiť tak sa neminú peniaze na liečbu zostane na vyplatenie zisku.
Lenže vieš,to schválenie zákonov a zákaze zisku bolo síce veľmi populárne a veľmi správne,ale spravili to neskutočne diletantsky.Až sa mi nechce veriť,že Fico ako právnik takéto niečo dovolil.Bud je z práva taký dobrý ako ja čiže o nom nič nevie,alebo to bolo prihratie kšeftov právnikom a poistovniam,ale zakamuflované.Ustavný sud nemohol nič spraviť, ak sa pozrieš na diskusie z toho obdobia,tak lekári upozornovali,že toto nás bude stáť kopu penazí.A tak aj je.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
Lenže vieš,to schválenie zákonov a zákaze zisku bolo síce veľmi populárne a veľmi správne,ale spravili to neskutočne diletantsky.Až sa mi nechce veriť,že Fico ako právnik takéto niečo dovolil.Bud je z práva taký dobrý ako ja čiže o nom nič nevie,alebo to bolo prihratie kšeftov právnikom a poistovniam,ale zakamuflované.Ustavný sud nemohol nič spraviť, ak sa pozrieš na diskusie z toho obdobia,tak lekári upozornovali,že toto nás bude stáť kopu penazí.A tak aj je.
ale zisk väčší ako základné imanie ?????? Že sú politici diletanti a a analfabeti to viem dávno, tiež je pravda kto sem tie poisťovne pustil že?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lienocka001 Pozri príspevok
no mi sme sa dnes dozvedeli ze malej treba vybrat krcne mandle... chronicky zapal mandli stale rastuce ASLO bolesti klbov... Sme poisteni v Dovere ... hadajte kedy nam dali termin... na koniec oktobra 2011

a to nehovorim ze kolko platime zdravotne odvody a stale doplacame stovky EUR v tom rocnom zuctovani...
a ked potrebuje vase dieta zdravotnu starostlivost tak zabudnite.. pardon... ponukli nam v Dovere moznost vyuzit sukromne centrum / pentacke/ kde ju vezmu a urobia to do 2 tyzdnov.. ale zaplatit treba cez 200 EUR...

toto je stat na h...o len brat vie
Čo má štát spoločné s Dôverou asi to isté ako s mojou firmou.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
lienocka001 Pozri príspevok
no mi sme sa dnes dozvedeli ze malej treba vybrat krcne mandle... chronicky zapal mandli stale rastuce ASLO bolesti klbov... Sme poisteni v Dovere ... hadajte kedy nam dali termin... na koniec oktobra 2011

a to nehovorim ze kolko platime zdravotne odvody a stale doplacame stovky EUR v tom rocnom zuctovani...
a ked potrebuje vase dieta zdravotnu starostlivost tak zabudnite.. pardon... ponukli nam v Dovere moznost vyuzit sukromne centrum / pentacke/ kde ju vezmu a urobia to do 2 tyzdnov.. ale zaplatit treba cez 200 EUR...

toto je stat na h...o len brat vie
Veď to je presne to , čo stále hovorím, že pracujúci by mali byť vo výhode a nie rovnocenní s tými čo nikdy neodviedli ani cent!!!
Nikdy sa zdravotníctvo nedostane z ho.. na , v ktorom je a ani zdravotníci nebudú môcť viac zarábať - ak sa toto nezmení - rovnako postoj a chovanie zdravotníkov voči tým čo do systému odvádzajú ....
Hold pracujúci odvedieme, ale minú za nás iní , ktorí nič nerobia - oni majú čas chodiť po lekároch ...
Ja som za osobné účty - aj pri odvodoch do ZP a pod. systém ako napr. v Taliansku - pri väčšej - nákladnejšej operácii - sa môžu v rámci rodiny brať do úvahy aj účty ostatných členov...
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes pri kosení záhrady mi môj synáčik skosil rebarboru v dobrej mysle, že to bol lopúch. Tak som sa tešila na koláč a už som sa najedla
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54 Pozri príspevok
ale zisk väčší ako základné imanie ?????? Že sú politici diletanti a a analfabeti to viem dávno, tiež je pravda kto sem tie poisťovne pustil že?
No,Mečiarovi sa nedá uprieť že bol geniálny a bez škrupulí.Vytuneloval uplne všetko.Zdravotníctvo cez poistovne samozrejme tiež.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lienocka001 Pozri príspevok
no mi sme sa dnes dozvedeli ze malej treba vybrat krcne mandle... chronicky zapal mandli stale rastuce ASLO bolesti klbov... Sme poisteni v Dovere ... hadajte kedy nam dali termin... na koniec oktobra 2011

a to nehovorim ze kolko platime zdravotne odvody a stale doplacame stovky EUR v tom rocnom zuctovani...
a ked potrebuje vase dieta zdravotnu starostlivost tak zabudnite.. pardon... ponukli nam v Dovere moznost vyuzit sukromne centrum / pentacke/ kde ju vezmu a urobia to do 2 tyzdnov.. ale zaplatit treba cez 200 EUR...

toto je stat na h...o len brat vie
Daj jej Streptococcinum 9CH 3 granule denne.A o 3 mesiace skontrolujte ASLO.
5 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

BXLmiami Pozri príspevok
Daj jej Streptococcinum 9CH 3 granule denne.A o 3 mesiace skontrolujte ASLO.
dakujem za radu ... zajtra kupim a vyskusame...
prosim ta este mi nieco porad na tie klby .. dost ju bolia davame zatial nurofen alebo panadol

diky moc
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
BXLmiami Pozri príspevok
Práve držím v ruke vyučtovanie zo Všeobecnej poisťovne a neviem,či sa mám smiať alebo plakať.Takmer každý pacient ktorý prešiel dvermi má o niečo zníženú uhradu.Na 4 strany.Ked len o 50 centov,ale nižšiu.A na kope vyšetrení,ktoré robím už asi 10 rokov a vždy boli hradené poistovnou bez problému mi svieti veta...nedostatočná odbornosť lekára.Tuším som od minulého mesiaca prišla o odbornosť alebo čo.No nech sa nečudujú,ked prestanú okrem štátnych už načisto robiť aj súkromní.Tuším sa rozhodli,že nie Fico,nie Trnka,ale zdravotníci zložia túto vládu.Ich voliči aj nevoliči spolu
Ja mam manželku sestričku v ambulancii a presne takto to funguje. Alebo kopec vratenych vyučtovaní, že chyba...a potom to už nikdy nedoúčtujú ani ked to opravia.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bionda Pozri príspevok
Veď to je presne to , čo stále hovorím, že pracujúci by mali byť vo výhode a nie rovnocenní s tými čo nikdy neodviedli ani cent!!!
Nikdy sa zdravotníctvo nedostane z ho.. na , v ktorom je a ani zdravotníci nebudú môcť viac zarábať - ak sa toto nezmení - rovnako postoj a chovanie zdravotníkov voči tým čo do systému odvádzajú ....
Hold pracujúci odvedieme, ale minú za nás iní , ktorí nič nerobia - oni majú čas chodiť po lekároch ...
Ja som za osobné účty - aj pri odvodoch do ZP a pod. systém ako napr. v Taliansku - pri väčšej - nákladnejšej operácii - sa môžu v rámci rodiny brať do úvahy aj účty ostatných členov...
Ako mám vedieť kto koľko do zdravotníctva odvádza?Za všetkých Vás poistovne rovnako ne-platia.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
BXLmiami Pozri príspevok
Lenže vieš,to schválenie zákonov a zákaze zisku bolo síce veľmi populárne a veľmi správne,ale spravili to neskutočne diletantsky.Až sa mi nechce veriť,že Fico ako právnik takéto niečo dovolil.Bud je z práva taký dobrý ako ja čiže o nom nič nevie,alebo to bolo prihratie kšeftov právnikom a poistovniam,ale zakamuflované.Ustavný sud nemohol nič spraviť, ak sa pozrieš na diskusie z toho obdobia,tak lekári upozornovali,že toto nás bude stáť kopu penazí.A tak aj je.
BXLmiami, urobili to diletansky. Treba to urobiť inak a zrejme zahajenim vystrelu z Aurory 2, zoštatniť všetko a zapadnych akcionarov zbavit vlastnictva akejkolvek firmy nad 50 zamestnancov. Len by to skončilo bombardovaním slovenskej republiky vojskami NATO. Scenar je napísaný a budeme sa diviť. Presne ako píše pavol54, lekarov prepustia, ludia nebudu ošetrovaní a kapital vyzbierany na odvodooch sa bude vyvážať do západnej europy. Živíme tučné západoeurópske zadky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som sa musel smiať i nadávať zároveň. Potreboval som nejaké €uráče z vkladnej knižky (založená dávno, dávno - sem tam sa niečo prihodilo, posledné roky len úroky ), tak som zašiel do finančnej inštitúcie Slovenská sporiteľňa, reku: potrebujem vybrať. Tu ma zaskočila pracovníčka otázkou, že kde mám založenú knižku (knižka založená v inom meste, ako teraz žijem). Keď som to povedal, odpoveď bola, že to bude problém. Ja sa pýtam, že prečo, veď takýto účet s týmto číslom je jeden, Sporiteľňa má pobočky skoro všade, takže naťuká číslo, vyplatí a padám. Jej vysvetlenie: Ale ten účet je v XX a vy ste v YY, takže tu nemáte účet. Skoro som spadol zo stoličky - to snáď nemyslia vážne - Sporiteľňa v XX, ale nemôžu vyplatiť, lebo účet založený v YY. (Toto som nezažil u žiadnej komerčnej banky - Dexia, ČSOB ... - prídem do akejkoľvek pobočky a vyberiem si peniaze zo SVOJHO účtu kdekoľvek na Slovensku). Takže volala do YY, aby sa mohla prepojiť na ich databázu účtov (neprepojené databázy jednej inštitúcie v dnešnej dobe - v 21. storočí krok späť) - trvalo to krátkych 45 minút, než sa dovolala, potom ďalších 10 minút, než sa dostala do ich databázy.
Peniaze som síce dostal, no trvalo to spolu presne hodinu. Takže v najbližšej dobe peniažky pekne vyberiem a presuniem do inej banky, kde sú služby pružnejšie.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lienocka001 Pozri príspevok
dakujem za radu ... zajtra kupim a vyskusame...
prosim ta este mi nieco porad na tie klby .. dost ju bolia davame zatial nurofen alebo panadol
diky moc
Calcarea Phosphorica 9CH 5 granulí 1x týždenne dlhodobe.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať