Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Bionda Pozri príspevok
Veď to je presne to , čo stále hovorím, že pracujúci by mali byť vo výhode a nie rovnocenní s tými čo nikdy neodviedli ani cent!!!
Nikdy sa zdravotníctvo nedostane z ho.. na , v ktorom je a ani zdravotníci nebudú môcť viac zarábať - ak sa toto nezmení - rovnako postoj a chovanie zdravotníkov voči tým čo do systému odvádzajú ....
Hold pracujúci odvedieme, ale minú za nás iní , ktorí nič nerobia - oni majú čas chodiť po lekároch ...
Ja som za osobné účty - aj pri odvodoch do ZP a pod. systém ako napr. v Taliansku - pri väčšej - nákladnejšej operácii - sa môžu v rámci rodiny brať do úvahy aj účty ostatných členov...
Bionda, len to by sa podla toho pravidla neošetrili kojenci, školkari, školaci, študenti. Ale suhlasím, že sa ten system zneužíva. Na jednej strane šklbú zo spoločneho kolača takí, čo prispievaju velmi malo, alebo budu prispievať malo a potom je to ten prechcaný zapadny kapital, čo je ako voš, či parazit prisaty na verejnych financiach - odvodov zdravotneho poistenia a tuneluju ho.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

duves Pozri príspevok
Bionda, len to by sa podla toho pravidla neošetrili kojenci, školkari, školaci, študenti. Ale suhlasím, že sa ten system zneužíva. Na jednej strane šklbú zo spoločneho kolača takí, čo prispievaju velmi malo, alebo budu prispievať malo a potom je to ten prechcaný zapadny kapital, čo je ako voš, či parazit prisaty na verejnych financiach - odvodov zdravotneho poistenia a tuneluju ho.
ahááá vrazi z wolstrítu? To som už niekde počula.Za chvilu na nás zhodia mandelinku a čo už potom bude s nami
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. deti spadajú pod účty rodičov Oki tento údaj som presne nešpecifikovala , ale pri tom systéme, by aj poisťovne nemohli šafáriť tak nezodpovedne...
.. a stále to býva práve štát ako najväčší dlžník ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

- Mňa už šokuje ako niektorí novinári to už preháňajú s tým údajným kanibalom - akože ešte ani nieje vobec isté, že niekoho zjedol a už sa z toho robí halooo a najnovšie ten prepis konverzácie s jeho údajnými obeťami je hlúposť- totiž človek napíše si takto s ľuďmi bársčo a niekedy aj zo žartu-napr. keby niekto niekedy náhodou detailne rozoberal moje všetky príspevky a ss-ky a pod., tak tiež by som z toho možno vyšiel ako taký mini- úchylak...-týmto som chcel povedať, že to čo si písal s obeťami vobec nemusela byť pravda...a možno sú úplne mimo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
- Mňa už šokuje ako niektorí novinári to už preháňajú s tým údajným kanibalom - akože ešte ani nieje vobec isté, že niekoho zjedol a už sa z toho robí halooo a najnovšie ten prepis konverzácie s jeho údajnými obeťami je hlúposť- totiž človek napíše si takto s ľuďmi bársčo a niekedy aj zo žartu-napr. keby niekto niekedy náhodou detailne rozoberal moje všetky príspevky a ss-ky a pod., tak tiež by som z toho možno vyšiel ako taký mini- úchylak...-týmto som chcel povedať, že to čo si písal s obeťami vobec nemusela byť pravda...a možno sú úplne mimo...
Ale zasa na 2 strane, ak ich fakt jedol,tak to sa nerobí- ženy by sa mali milovať a nie jesť- toto jednanie nieje OK...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
BXLmiami Pozri príspevok
ahááá vrazi z wolstrítu? To som už niekde počula.Za chvilu na nás zhodia mandelinku a čo už potom bude s nami
Hej, presne, vrazi a ešte sa im vraj máli, že mame zabíjanie, ich zabájanie lepsie finacovať.
http://spravy.pravda.sk/usa-slovensk..._sk_domace_p29
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

duves Pozri príspevok
Hej, presne, vrazi a ešte sa im vraj máli, že mame zabíjanie, ich zabájanie lepsie finacovať.
http://spravy.pravda.sk/usa-slovensk..._sk_domace_p29
Máš pravdu,tiež si myslím,že noviny ktoré vlastnia J and T hovoria pravdu a nič než pravdu
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
alebo: NATO: Nebudeme tolerovať zabíjanie civilistov v Líbyi a nastolíme demokraciu! Podarilo sa nam to v afganistane, v iraku, na balkane (ukradnute kosovo) a podarí sa nam to opäť!!! To by v tom bol pes zakopany, keby nie!
http://spravy.pravda.sk/nato-nebudem..._sk_domace_p23
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
ahááá vrazi z wolstrítu? To som už niekde počula.Za chvilu na nás zhodia mandelinku a čo už potom bude s nami
A jak je to vlastne s tými mandelinkami- tak zhadzovali alebo nie???- ja som sa učil že to američania zhadzovali z lietadiel...-a ešte to nikto nevyvrátil, že to nebola pravda ale len propaganda...-takže ktovie ako to bolo...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A najhoršie na to celom je to, že ľud nedrží spolu, ale za judašsky groš chcú byť niektorí pápežskejší, nemeckejší a komunistickejší....Vždy podla situácie, čo sa práve nosí.
Takové naše pěkné, české specifikum (slovenské tiež, pozn.duves). Naši umělci vždy uměli a umí i nadále, sehrát i ty nejsložitější role. Tyto jsou z dob 1942-1977
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Vrelo doporučujem blog pani Anky
V roku 1948 sme prebrali hospodárstvo v stave horšom, ako sa všeobecne predpokladá. Naše národné bohatstvo, teraz mám na mysli objem základných prostriedkov, činili v tej dobe 757 miliárd Kčs. Na konci vládnutia komunistov, teda hospodárenia zločinných komunistov vlastnila ČSSR 6000 miliárd Kčs. Majetok oproti obdobiu konca 40 rokov vzrástol sedem a pol násobne.
http://anka.blog.pravda.sk/2011/01/2...-gustav-husak/
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Hrdina opustí komunistické Československo a zjistí, že Západ není tak ideální společností, jak si ji představoval. Hned po přechodu hranice do „svobodného světa“ objevuje velmi rychle, že estébácké manýry nemají jen příslušníci československé tajné policie…

Jednou jsem nakupoval u nás v chudé čtvrti v supermarketu nějaké žrádlo. Stál jsem před policemi narvanými nekonečným množstvím jídelních variací téhož.

Nenáviděl jsem nekonečný výběr čokolád, káv, chlebů – protože mě nutil strávit p...řed policemi nesnesitelně dlouhý čas, který bych raději věnoval čtení knih. Nenáviděl jsem, že mě někdo nutí, abych přemýšlel a studoval nápisy na obalech a ceny, abych se konečně rozhodl, že si kafe koupím. Nenáviděl jsem jazyk na obalech zboží, používající jen nejintimnější, nejšílenější, nejemotivnější slova popisující výjimečnost a jedinečnost výrobků.
http://www.blisty.cz/art/56511.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
ahááá vrazi z wolstrítu? To som už niekde počula.Za chvilu na nás zhodia mandelinku a čo už potom bude s nami
Raz mlátil cigán cigánku na ulici a ja ako mladý som sa do nich zastarel a to som nemal tú cigánku brániť, ešte že som dobre behal ako sa na mňa vyrútili, povedal som nikdy viac, teraz sa zhodneme s duvesom že nie lekári sú nenažraní ale zdravotné poisťovne resp ich akcionári, lekár sa ich zastane to ti pekne dakujem. takže ten plač je len taký symbolický na oko len aby sa mohlo hovoriť "lebo Mečiar, lebo Fico"
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54 Pozri príspevok
Raz mlátil cigán cigánku na ulici a ja ako mladý som sa do nich zastarel a to som nemal tú cigánku brániť, ešte že som dobre behal ako sa na mňa vyrútili, povedal som nikdy viac, teraz sa zhodneme s duvesom že nie lekári sú nenažraní ale zdravotné poisťovne resp ich akcionári, lekár sa ich zastane to ti pekne dakujem. takže ten plač je len taký symbolický na oko len aby sa mohlo hovoriť "lebo Mečiar, lebo Fico"
Šikovní lekári maju dostat "svoje" a legalne. A nie že, slovač hrdlačí 10 hodin, platí odvody a u lekara cvaká ako besní. A kto necvaká? Každy cvaka. Strach o zdravie je velky strach, hlavne o našich blízkych. Tí, čo to takto vymysleli, museli byť "koumáci".
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto

Slovensko sme vytunelovali, tak sa tu majte......
0 2
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Všetko je na figu, len včely sú na med. Cítim sa hrozne, meriam tlak, 90/56, pulz 91, to je čo? Asi bude zemetrasenie. Sú tu ešte nejaké rosničky?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Tlak nizky, pulz vysoky, asi by poradil pan doktor. So zivelnou pohromou by som to nespajala, ta sa takto neohlasuje.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja sa poznám, tlak mávam nízky, ale ten pulz mávam trochu nižší. Ale zle mi býva len pri náhlej zmene počasia. Taký tlak mám na hrudi, asi bude niečo v "lufte".
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Niektori ludia si haklivi na spln mesiaca - ten je teraz. Odporucala by som pokoj v posteli a v pripade potreby telefon mat po ruke, aby sa dala zavolat pomoc.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No vidíš ho, mesiac, ani ma to nenapadlo, ďakujem za info.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať