Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...no hlavné je, že všetky poisťovne majú naslovovzatých odborníkov a tak sa aj tvária a vôbec sa potom nedivte, že dobrého lekára obvinia z nedostatočnej odbornosti, a okradnú nielen lekárov, ale aj pacientov. Im je jedno, či sa ideme pásť, že dieťa bude mať ešte väčšie následky z vysokého Asla, že lekári nám odídu za hranice, ľudíia čo sú chorí či starí by podľa nich nemali byť, len nech čím väčší zisk nech majú oni.
Nechápem mnoho vecí diania v našom štáte načo nám je toľko poisťovní? dokonca sa zlúčia a potom tá, ktorá ete prosperovala, po zlúčení pomaly ale iste ide dole vodou. A načo nám je toľko parlamentmých strán a mnoho poslancov iba bábok, alebo neodborníkov?! O tých stranách a počte poslancov sa už písalo mnoho, že je nepomer k množstvu obyvateľstva nášho Slovenska.
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zitulda Pozri príspevok
...no hlavné je, že všetky poisťovne majú naslovovzatých odborníkov a tak sa aj tvária a vôbec sa potom nedivte, že dobrého lekára obvinia z nedostatočnej odbornosti, a okradnú nielen lekárov, ale aj pacientov. Im je jedno, či sa ideme pásť, že dieťa bude mať ešte väčšie následky z vysokého Asla, že lekári nám odídu za hranice, ľudíia čo sú chorí či starí by podľa nich nemali byť, len nech čím väčší zisk nech majú oni.
Nechápem mnoho vecí diania v našom štáte načo nám je toľko poisťovní? dokonca sa zlúčia a potom tá, ktorá ete prosperovala, po zlúčení pomaly ale iste ide dole vodou. A načo nám je toľko parlamentmých strán a mnoho poslancov iba bábok, alebo neodborníkov?! O tých stranách a počte poslancov sa už písalo mnoho, že je nepomer k množstvu obyvateľstva nášho Slovenska.
Súhlasím, tých poisťovní je strašne veľa a zbytočne sa drobí aj tak malý slovenský trh...
Ja mám taký možno komunistický názor- byť po mojom, bola by tu len jedna poisťovňa, silná, štátna...
žiadny súkromníci, žiadne zisky do vačku...
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

duves Pozri príspevok
No ved keby sme nemuseli platiť najmy a nemuseli kupovať stroje a nehnuteľnosti,len by sme si ich vzali a niekto by dotoval až platil energie,vieš akí by sme všetci boli v podnikaní úspešní?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Súhlasím, tých poisťovní je strašne veľa a zbytočne sa drobí aj tak malý slovenský trh...
Ja mám taký možno komunistický názor- byť po mojom, bola by tu len jedna poisťovňa, silná, štátna...
žiadny súkromníci, žiadne zisky do vačku...
S tým by sa dalo súhlasiť,keby sme neboli na Slovensku.Ale kedže sme na Slovensku,jedna poisťovna je zlá voľba,bola by príliš ľahko tunelovateľná a jeden z najväčších hráčov na slovenskom distribučnom a farma trhu bol za minulej vlády a je aj teraz príliš vysoko.Preto sú lekári proti jednej ZP.Všetci vidíme tie zisky zo zdravotníctva putujuce do KE.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
S tým by sa dalo súhlasiť,keby sme neboli na Slovensku.Ale kedže sme na Slovensku,jedna poisťovna je zlá voľba,bola by príliš ľahko tunelovateľná a jeden z najväčších hráčov na slovenskom distribučnom a farma trhu bol za minulej vlády a je aj teraz príliš vysoko.Preto sú lekári proti jednej ZP.Všetci vidíme tie zisky zo zdravotníctva putujuce do KE.
To máš pravdu, že sme na slovensku a vždy by našiel nejaký "šikovný" manažer( i), ktorý by to tuneloval- a je jedno, či by bol premierom Fico, Radičová alebo ja...- inak toto majú veľmi pekne vymyslené a ošetrené napr. v Iráne a Číne, kde je za toto trest smrti,tam sa moc rozkrádať neopovážia, i keď aj tam sa to občas stane...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To máš pravdu, že sme na slovensku a vždy by našiel nejaký "šikovný" manažer( i), ktorý by to tuneloval- a je jedno, či by bol premierom Fico, Radičová alebo ja...- inak toto majú veľmi pekne vymyslené a ošetrené napr. v Iráne a Číne, kde je za toto trest smrti,tam sa moc rozkrádať neopovážia, i keď aj tam sa to občas stane...
chcem byť v dozornej rade a keď nie, tak aspoň hovorcom
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
BXLmiami Pozri príspevok
No ved keby sme nemuseli platiť najmy a nemuseli kupovať stroje a nehnuteľnosti,len by sme si ich vzali a niekto by dotoval až platil energie,vieš akí by sme všetci boli v podnikaní úspešní?
Neviem o tom, že by to tam bolo napísane. To su tvoje vízie?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

duves Pozri príspevok
Neviem o tom, že by to tam bolo napísane. To su tvoje vízie?
Moja prežitá skutočnosť a skutočnosť mnohých rodín ktoré poznám.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. v tomto hektickom svete ma potešila moja dcéra maturantka, ktorá dnes urobila poslednú skúšku .. ja sa tešííím .... a teraz nás čaká VŠ....!!
Gratulujem všetkým maturantom a držím palce do ďalšieho života!
5 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

[QUOTE=BXLmiami;1746039]S tým by sa dalo súhlasiť,keby sme neboli na Slovensku.Ale kedže sme na Slovensku,jedna poisťovna je zlá voľba,bola by príliš ľahko tunelovateľná a jeden z najväčších hráčov na slovenskom distribučnom a farma trhu bol za minulej vlády a je aj teraz príliš vysoko.Preto sú lekári proti jednej ZP.Všetci vidíme tie zisky zo zdravotníctva putujuce do KE.[/QUOTE]
Ja som Košičanka. Prosím povedz mi kde to tie peniaze nájdem idem hneď tam, aby sa aj mne dostalo niečo a nemusela za nutné lieky za mesiac calovať 36.40€.
Vari na pridelenú budovu ZP... a kto to umožnil a prečo?! sa nik nedozvie, tak ako pe pred pár rokmi kauza "Pendolíno"!
Alebo vari do košických nemocníc či polikliník? Figu borovú - aj tie pomaly a iste zaniknú-zlikvidujú sa " za korunu" niektorým ako penta a JaT
Neviem nájsť na klávesnici značku
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://ozene.zoznam.sk/cl/10181/2566...ste-pravu-kolu
ak kola takto rozozerie pripaleninu na hrnci, co spravi s nasimi vnutornostami?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Práve mi volal syn, už má poslednú maturitnú skúšku za sebou. Veľmi sa teším. Známky 2,2,1,1. Na VŠ do Brna ho už prijali, už len musí doručiť aj maturitné vysvedčenie.
Už sa teším, ako mu budem baliť koláče, slaninu, klobásky a iné dobroty na internát. A ten pokoj v dome, už sa synovia nebudú každú chvíľu hádať.

Gratulujem aj všetkým ostatným maturantom!
12 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

[QUOTE=Zitulda;1746173]
BXLmiami Pozri príspevok
S tým by sa dalo súhlasiť,keby sme neboli na Slovensku.Ale kedže sme na Slovensku,jedna poisťovna je zlá voľba,bola by príliš ľahko tunelovateľná a jeden z najväčších hráčov na slovenskom distribučnom a farma trhu bol za minulej vlády a je aj teraz príliš vysoko.Preto sú lekári proti jednej ZP.Všetci vidíme tie zisky zo zdravotníctva putujuce do KE.[/QUOTE]
Ja som Košičanka. Prosím povedz mi kde to tie peniaze nájdem idem hneď tam, aby sa aj mne dostalo niečo a nemusela za nutné lieky za mesiac calovať 36.40€.
Vari na pridelenú budovu ZP... a kto to umožnil a prečo?! sa nik nedozvie, tak ako pe pred pár rokmi kauza "Pendolíno"!
Alebo vari do košických nemocníc či polikliník? Figu borovú - aj tie pomaly a iste zaniknú-zlikvidujú sa " za korunu" niektorým ako penta a JaT
Neviem nájsť na klávesnici značku
Súdruh expreceda Nemáte tam v parku nejaké domčeky?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Jarka, ja sa zas až tak neteším, že bude preč.... .. ale viem, že musím prestať myslieť na seba - nech ide študovať to , čo chce! .... ale muž mi vravel, že asi budeme v Čechách často, aby sme sa išli za ňou pozrieť .... a plačeme , že v takom veľkom dome zostaneme len traja ( ako dobre, že ešte máme malinkú 5r. dcéru- boli by sme úplne sami...)
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Bionda, blahoželám Ti dcérke aj Vám rodičom...máte niečo už za. A držím palčoky na ďaĺšie úspešné roky na VŠ
Pred chvíľou ma potešil telefonát od správcu, že si mám prísť na budúci týždeň pre ročné vyučtovania potom ma čaká to 90-tim vlastníkom odovzdať oproti podpisu čím skôr a potom im ešte doručiť podpisovú listinu, či som to rozdala do termínu. Iba jedno mi nejde do gebuly starej, prečo platíme 7€ /mesiac im a nemôžu raz za rok to poslať poštou.
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj my sme uz roky vo velkom dome sami dvaja. Zvykli sme si a tesime sa, ked deti pridu na navstevu.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

JarkaL Pozri príspevok
Práve mi volal syn, už má poslednú maturitnú skúšku za sebou. Veľmi sa teším. Známky 2,2,1,1. Na VŠ do Brna ho už prijali, už len musí doručiť aj maturitné vysvedčenie.
Už sa teším, ako mu budem baliť koláče, slaninu, klobásky a iné dobroty na internát. A ten pokoj v dome, už sa synovia nebudú každú chvíľu hádať.

Gratulujem aj všetkým ostatným maturantom!
aj u nás býval občas nepokoj delili sa o detskú izbu vyvesenou značkou na dverách: zákaz vstupu pre ...., a my sme akceptovali značku: zákaz vstupu rodičom
2 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Bionda Pozri príspevok
Jarka, ja sa zas až tak neteším, že bude preč.... .. ale viem, že musím prestať myslieť na seba - nech ide študovať to , čo chce! .... ale muž mi vravel, že asi budeme v Čechách často, aby sme sa išli za ňou pozrieť .... a plačeme , že v takom veľkom dome zostaneme len traja ( ako dobre, že ešte máme malinkú 5r. dcéru- boli by sme úplne sami...)
Ja sa neteším, že bude preč, ale mu "závidím" tú mladosť, všetko čo ho čaká - spomínam si na svoje štúdium na VŠ a boli to krásne roky, nehovoriac o možnostiach, aké majú študenti dnes.

Určite však príde domov každý víkend, tak to nebude také hrozné odlúčenie.

Aj Vy máte študenta v Brne, alebo ešte ďalej?
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

durisovad Pozri príspevok
http://ozene.zoznam.sk/cl/10181/2566...ste-pravu-kolu
ak kola takto rozozerie pripaleninu na hrnci, co spravi s nasimi vnutornostami?
...aspoň nás bude potom menej tu na svete Nevidel si dávnejšie také vídeo, že čo urobí Cola s jednokorunáčekou do nej vhodenou? ak ho nájdem priložím.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

len sa veľmi neteš! Ja mám v Brne na VŠ obe dcéry, manžela na cestách a je mi veľmi smutno. ale taký je život...samozrejme ale gratulujem k maturite aj k prijatiu na VŠ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať