Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zitulda Pozri príspevok
...aspoň nás bude potom menej tu na svete Nevidel si dávnejšie také vídeo, že čo urobí Cola s jednokorunáčekou do nej vhodenou? ak ho nájdem priložím.
bolo to dávnejšie aj na blogu sme.sk
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

JarkaL Pozri príspevok
Ja sa neteším, že bude preč, ale mu "závidím" tú mladosť, všetko čo ho čaká - spomínam si na svoje štúdium na VŠ a boli to krásne roky, nehovoriac o možnostiach, aké majú študenti dnes.

Určite však príde domov každý víkend, tak to nebude také hrozné odlúčenie.

Aj Vy máte študenta v Brne, alebo ešte ďalej?
Iba v Trnave,aj ked na magisterske uvažovala o Brne,ale tam neviem či davajú štipendium,ale aj to je doma raz za čas alebo ked na dlhšie pred obhajobou bc,tak brigaduje-jedna je doma a už pracuje,dobre je ked sú doma,ale niekedy je aj kludnejšie ked sú na výlete,spolužitie ma svoje výhody i nevýhody.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zitulda Pozri príspevok
...aspoň nás bude potom menej tu na svete Nevidel si dávnejšie také vídeo, že čo urobí Cola s jednokorunáčekou do nej vhodenou? ak ho nájdem priložím.
coca-cola čistí
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ja zase nezávidím teraz život našim mladým pred zabezpečenímsa, či založením rodiny. Možná ich mladosť, štúdium va VŠ, radosť zo života, či smelé plány o čom snívajú...to im všetko prajem, ale prajem im naozaj lepšie výhľadky a možnosti uplatnenia sa tu, aby nemuseli opúšťať Slovensko a tu boli šťastní.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
JarkaL Pozri príspevok
Ja sa neteším, že bude preč, ale mu "závidím" tú mladosť, všetko čo ho čaká - spomínam si na svoje štúdium na VŠ a boli to krásne roky, nehovoriac o možnostiach, aké majú študenti dnes.

Určite však príde domov každý víkend, tak to nebude také hrozné odlúčenie.

Aj Vy máte študenta v Brne, alebo ešte ďalej?
... nuž na dve je prijatá FRJ/AJ a FRJ/TalJ. , ale ešte ideme na prijímačky do Prahy a do Ostravy .... na prekladateľstvo/tlmočníctvo FrJ a uvidíme ako sa mladá rozhodne ... no radšej by študovala to prekladateľstvo ako len filologiu ... som rada, že sa vyprofilovala, lebo naozaj ešte v tých 14-15r. nevedela čo chce robiť a študovať.... ( a to išla ako 5r do školy )
A tvoj mladý čo ide študovať? A ako bol spokojný s maturitami? Naša mladá bola rozčarovaná zo SJ nakoľko dostala presne to čo nechcela- rozbor básne - čo prudko nemusí a to nie je o učení- hoci sa všetci smiali, že ako je možné , že študentka , ktorá má najlepšiu prácu slohovú ročníka nemá rada básne... nuž tam dostala 2ku ... a B2 úroveň AJ 2ku, inak tiež ostatné jednotky ... takže až tak spokojná nie je, ale jedno jej vravím- má to za sebou a nie je to zlé, ja sa teším a som na ňu hrdá !
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zitulda Pozri príspevok
...aspoň nás bude potom menej tu na svete Nevidel si dávnejšie také vídeo, že čo urobí Cola s jednokorunáčekou do nej vhodenou? ak ho nájdem priložím.
Zitulda, zas never všetkému čo vidíš- to sú len také finty, fake...
Cola ti nič nespraví,určite od nej neumrieš...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zitulda Pozri príspevok
Ja zase nezávidím teraz život našim mladým pred zabezpečenímsa, či založením rodiny. Možná ich mladosť, štúdium va VŠ, radosť zo života, či smelé plány o čom snívajú...to im všetko prajem, ale prajem im naozaj lepšie výhľadky a možnosti uplatnenia sa tu, aby nemuseli opúšťať Slovensko a tu boli šťastní.
ťažko je im tu zostať a byť šťastní, keď je to tu tak ako je. slovami lukáča:"urobili ako urobili" (od 89-11). moji dvaja keď si odskočia do sk, tak mi stále hovoria, že keby tu nemali rodičov, ani sem nechodia - všetci ich rovesníci a kamaráti sú totiž tiež vonku a keď sú tu, nestretnú nikoho známeho.
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Jarkal moja tiež ako Bionde blahoželám aj z tvojmu synovi a Vám.
Blahoželám aj ostatním poraďákom a ich dietkam, ktorí zmaturujú a sú už, či budú prijatí na ďaľšie štúdium.
" Blahoželám všetkým maturantom k úspešnej mature!"
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Zitulda, zas never všetkému čo vidíš- to sú len také finty, fake...
Cola ti nič nespraví,určite od nej neumrieš...
Ja nemám boj, že umriem Nepijem Colu a asi neumriem, iba ma budú musieť odstreliť S tým, že nemám veriť všetkému, čo vidím tak potom čo?!...verila som že tu konečn rozum vo vláde bude vládnuť, že bude lepšie a vidím, že každá vláda na to kašle vidím, že jeden je devätnásť, druhý dvadsať bez jednej, že pred voľbami mali "jenom sliby sliby a skutek utek"....aj to je Fake?...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
http://ozene.zoznam.sk/cl/10181/2566...ste-pravu-kolu
ak kola takto rozozerie pripaleninu na hrnci, co spravi s nasimi vnutornostami?
Vieš čo spraví soľ so železom a my ju každý deň jeme, kolu aj tak nepijem len pravú kofolu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A jak je to vlastne s tými mandelinkami- tak zhadzovali alebo nie???- ja som sa učil že to američania zhadzovali z lietadiel...-a ešte to nikto nevyvrátil, že to nebola pravda ale len propaganda...-takže ktovie ako to bolo...
Ako znalý problematiky môžem povedať s odvolaním sa na oficiáne materiály, počas invázie NATO do bývalej jugošky doniesli spolu s materiálom ktorý neprešiel karanténou minimálne 4 druhy chrobákov napríklad taký kukuričiar sa šíri rýchlosťou 70 km/rok na sever pri jeho,likvidácii si už asi ťažko natrieš včelie hovno na chlieb, pretože každá chemická látka má na ne vplyv musím doplniť aby som bol v kurze: lebo mečiar lebo fico
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54 Pozri príspevok
Ako znalý problematiky môžem povedať s odvolaním sa na oficiáne materiály, počas invázie NATO do bývalej jugošky doniesli spolu s materiálom ktorý neprešiel karanténou minimálne 4 druhy chrobákov napríklad taký kukuričiar sa šíri rýchlosťou 70 km/rok na sever pri jeho,likvidácii si už asi ťažko natrieš včelie hovno na chlieb, pretože každá chemická látka má na ne vplyv musím doplniť aby som bol v kurze: lebo mečiar lebo fico
Nepreháňaj zase.Včeličky platia za chémiu,stačí čítať záhradu-posyp týmto,pohnoj tamtým,postriekaj hentamtým a najlepšie vylej na záhradnu totálny pesticíd-a že my už pomaly každý štípanec liečime antibiotikami na celý mesiac,pretože pomaly pol republiky reaguje nech ich uštipne čokoľvek,za to nik z nás veru nemôže.Človek je škodná a príroda si s ním musí poradiť.A aj si poradí,bohužiaľ.
vyzerá,že baliť sa budem v noci ak neprestanem s počítačom.Ach jaj.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

čo tak začat odznova a bez chémie,alebo z jej obmedzením na minimálnu mieru,dokial nie je neskoro-síce možno nájdu sposob umelého opelovania,ale ako to dopadne z nami je neisté.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
čo tak začat odznova a bez chémie,alebo z jej obmedzením na minimálnu mieru,dokial nie je neskoro-síce možno nájdu sposob umelého opelovania,ale ako to dopadne z nami je neisté.

každý by mal aspoň raz vidieť toto:

1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Nepodarilo sa mi vložiť obrázok - to má našvalo.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

........tak - slovencinu mame za 2 , aka som rada.Este nas dnes caka psychologia....... tak uvidime Prajem pekny dnik
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zitulda Pozri príspevok
Ja nemám boj, že umriem Nepijem Colu a asi neumriem, iba ma budú musieť odstreliť S tým, že nemám veriť všetkému, čo vidím tak potom čo?!...verila som že tu konečn rozum vo vláde bude vládnuť, že bude lepšie a vidím, že každá vláda na to kašle vidím, že jeden je devätnásť, druhý dvadsať bez jednej, že pred voľbami mali "jenom sliby sliby a skutek utek"....aj to je Fake?...
Zitulda, ako ty krásne vieš spojiť coca colu s vládou...,to vie málokto prejsť od jedného k druhému...

čo sa týka vlády, ja som pred voľbami aj tu viackrát opakoval, že ten Sulík s Miklošom sú jedna banda a bola by katastrofa keby boli vo vláde- no len ako som to dopísal, tak som tu bol blbec, hulvát a pomaly psychopat, čo som sem mesiac potom radšej nechodil, lebo som bola jedna zrúda pre mnohých...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Vieš čo spraví soľ so železom a my ju každý deň jeme, kolu aj tak nepijem len pravú kofolu
Pali, zober to tak, že nielen soľ ale aj obyčajná žalúdočná kyselina je aká sila...-však aj Muk tak zomrel, že vdýchol zvratky ale sa neudusil originál, ale pľúca mu rozožrala žalúdočná kyselina...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Vieš čo spraví soľ so železom a my ju každý deň jeme, kolu aj tak nepijem len pravú kofolu
Kofola je OK- ale najlepšie s rumom
to bola moja večera keď som chodil ako učeň na týždňovky do Ostravy a Brna- 4 horalky a kofča s rumom...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kofola je OK- ale najlepšie s rumom
to bola moja večera keď som chodil ako učeň na týždňovky do Ostravy a Brna- 4 horalky a kofča s rumom...
To si mal pásomnicu? vtedy ordinujú ten recepísek.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať