Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Ešte okrem toho mal aj 20 dkg tresky alebo vlašáku .......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kofola je OK- ale najlepšie s rumom
to bola moja večera keď som chodil ako učeň na týždňovky do Ostravy a Brna- 4 horalky a kofča s rumom...
Vieš čo bola na vojne jedna arma? 1 kofola, 1 marsky, tri rožky, 15 dkg vlašáku.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mňa nahnevalo,že som predvčerom vypil viac ako je zdravé.Včera,keď mi bolo zle a moja sa o mňa starala ako o chorého,tak som jej sľúbil,že už budem poslúchať.A to som nemal,dnes som si uvedomil význam tejto vety.
Ale aspoň viem,ako je to sľúbiť a po voľbách si robiť aj tak svoje....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Toto mi pripomenulo jeden vtip. Idú dvaja černejší po ulici a zrazu jeden z nich spadne do jamy, kričí na druhého, čo budeme robiť? No ty si strašný, dačo sa stane a ty hneď myslíš na robotu.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Ja to poznám takto:
Idú dvaja počernejší po ulici a jeden z nich spadne do jamy s vápnom, kričí na druhého, čo budeme robiť? a druhý na to, ty si strašný, ešte len chvíľu si biely a hneď myslíš na robotu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

babi2 Pozri príspevok
Ja to poznám takto:
Idú dvaja počernejší po ulici a jeden z nich spadne do jamy s vápnom, kričí na druhého, čo budeme robiť? a druhý na to, ty si strašný, ešte len chvíľu si biely a hneď myslíš na robotu.
ÁNo, takto to má byť. Marilo sa mi, že tam voľačo chýba.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mňa teší, že Sandra dnes zažije pekný večer
(je to dcéra mojej sesternice)


http://zenskyweb.sk/index.php/clanky...-len-par-rokov

http://www.amicitia.sk/projekty/upco...nych_priani_3/
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
marleau Pozri príspevok
Mňa nahnevalo,že som predvčerom vypil viac ako je zdravé.Včera,keď mi bolo zle a moja sa o mňa starala ako o chorého,tak som jej sľúbil,že už budem poslúchať.A to som nemal,dnes som si uvedomil význam tejto vety.
Ale aspoň viem,ako je to sľúbiť a po voľbách si robiť aj tak svoje....
Vieš kedy je Slovákovi dobre?Keď sa ožere a na druhý deň mu je zle
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
čo tak začat odznova a bez chémie,alebo z jej obmedzením na minimálnu mieru,dokial nie je neskoro-síce možno nájdu sposob umelého opelovania,ale ako to dopadne z nami je neisté.
Mám voľné motyky, treba okopať hektár papriky, hektár kapusty, dva hektáre zemiakov atď, môžeš začať s návratmi od znova .
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

220870 Pozri príspevok
Vieš kedy je Slovákovi dobre?Keď sa ožere a na druhý deň mu je zle
No ale toto?Veď ja som potom šťastný raz za dva roky.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Tweety Pozri príspevok
ÁNo, takto to má byť. Marilo sa mi, že tam voľačo chýba.
To vápno,že?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

durisovad Pozri príspevok
http://ozene.zoznam.sk/cl/10181/2566...ste-pravu-kolu
ak kola takto rozozerie pripaleninu na hrnci, co spravi s nasimi vnutornostami?
Tá kola nič,ale to varenie už asi aj hej...
0 0
sheida sheida

sheida je offline (nepripojený) sheida

Manžel išiel o piatej poobede vonku so psom. 15 metrov pred ním dopadol gauč (riadny dlhý), ktorý vyhodili magori cez okno zo 6!!! poschodia.
Polícia je oproti, tak sa išiel sťažovať
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marleau Pozri príspevok
No ale toto?Veď ja som potom šťastný raz za dva roky.
No vidíš, a v tom je tvoj problém- ja tiež ked som si volakedy občas vypil,tak mi bolo zle ako koňovi, ledva som sa doplazil domov- ale po nejakom treningu je to už lepšie- aj teraz čo som bol u kamoša pozvaný na kačičku,pečienočku,lokšíky a dal som si nejakých 10 poldecákov zlatých hrušiek a zapíjal to šampanským a nič mi nebolo- došiel som domov svieži ako rybička...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sheida Pozri príspevok
Manžel išiel o piatej poobede vonku so psom. 15 metrov pred ním dopadol gauč (riadny dlhý), ktorý vyhodili magori cez okno zo 6!!! poschodia.
Polícia je oproti, tak sa išiel sťažovať
To mi niečo hovor- raz sme boli sťahovať kamoša a mal takú starú skriňu na vyhodenie a tiež hovorím ,že nech to hodíme cez okno, ale sme poslali kamoša, nech dáva pozor na ľudí okoloidúcich a tolko pozeral pod oknom, že mu tá skriňa skoro padla na hlavu...- no veru, určite by ho to zabilo chalaniska jedného, nepodareného...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ja som sa večer vrátila z výletu,bolo mi fantasticky a bolo by mi ešte lepšie, keby som mala rozum...ale aj to hádam raz bude...

..a fčuľ zas budem tu...ako doma...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

online: jílková na čt1 jede pane předsedo, nemýchejte mi tady jabka s hruškama
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pavol54 Pozri príspevok
Mám voľné motyky, treba okopať hektár papriky, hektár kapusty, dva hektáre zemiakov atď, môžeš začať s návratmi od znova .
Skus oslovit HUBATU, svojho casu mala zaujem pracovat v zahrade. Ale na take velke plochy by asi bolo treba uz nejaku tu mechanizaciu.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

durisovad Pozri príspevok
Skus oslovit HUBATU, svojho casu mala zaujem pracovat v zahrade. Ale na take velke plochy by asi bolo treba uz nejaku tu mechanizaciu.
obrábať rodnú hrudu na bicykli
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Mám voľné motyky, treba okopať hektár papriky, hektár kapusty, dva hektáre zemiakov atď, môžeš začať s návratmi od znova .
..

..joooj...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať