Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

sheida Pozri príspevok
Manžel išiel o piatej poobede vonku so psom. 15 metrov pred ním dopadol gauč (riadny dlhý), ktorý vyhodili magori cez okno zo 6!!! poschodia.
Polícia je oproti, tak sa išiel sťažovať
Ked sme isli s malym zo skolky, pri skolke pred zadnou branou panelaku na zemi rozbity hrant s muskatmi. Nechcem si ani predstavit co by bolo keby tam prave niekto stal. A ked si tak vsimam balkony je to velmi casty jav, ze maju hranty a rozne kvetinace len tak bez uchytenia polozene na zabradli a pri tych vetroch co poslednu dobu byvaju je len otazka casu, ze to niekoho zabije.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ked sme isli s malym zo skolky, pri skolke pred zadnou branou panelaku na zemi rozbity hrant s muskatmi. Nechcem si ani predstavit co by bolo keby tam prave niekto stal. A ked si tak vsimam balkony je to velmi casty jav, ze maju hranty a rozne kvetinace len tak bez uchytenia polozene na zabradli a pri tych vetroch co poslednu dobu byvaju je len otazka casu, ze to niekoho zabije.
preto treba mať poistenie domácnosti a v nej zodpovednosť...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
preto treba mať poistenie domácnosti a v nej zodpovednosť...
ked ta to zabije, je asi jedno ci bol ten dotycny poisteny (aspon tej obeti). Hlavne by mali mat ludia aspon trosku rozumu a nenechavat takto umiestnene predmety.
3 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No vidíš, a v tom je tvoj problém- ja tiež ked som si volakedy občas vypil,tak mi bolo zle ako koňovi, ledva som sa doplazil domov- ale po nejakom treningu je to už lepšie- aj teraz čo som bol u kamoša pozvaný na kačičku,pečienočku,lokšíky a dal som si nejakých 10 poldecákov zlatých hrušiek a zapíjal to šampanským a nič mi nebolo- došiel som domov svieži ako rybička...
Jáááj,to sa pije,keď hruška do kačky a šampus do Stanka,žejo?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Bionda Pozri príspevok
Jarka, ja sa zas až tak neteším, že bude preč.... .. ale viem, že musím prestať myslieť na seba - nech ide študovať to , čo chce! .... ale muž mi vravel, že asi budeme v Čechách často, aby sme sa išli za ňou pozrieť .... a plačeme , že v takom veľkom dome zostaneme len traja ( ako dobre, že ešte máme malinkú 5r. dcéru- boli by sme úplne sami...)
No Bionda, len aby Vám do toho veľkého domu po sčítaní nenasťahovali nejakú rómsku rodinku ... Potom budeš plakať ešte viac...
0 0
dee987 dee987

dee987 je offline (nepripojený) dee987

Prosím Vás veľmi pekne mohol by mi niekto poradiť, či ma môže zamestnávateľ prepustiť za to, že počas mojej neprítomnosti si prečítal môj skype, ktorý máme povinný v práci na komunikáciu s kolegami a zapína sa automaticky pri zapnutí počítača. ale problém je že si prečítal rozhovory s mojou kamarátkou ktorú mám na skype súkromne? rozhovory boli dôverné a šéfovi sa nepáčil ich obsah a za to ma prepustil.. má na toto právo? prosím odpovedzte mi niekto neviem koho sa mám na to opýtať...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54 Pozri príspevok
Mám voľné motyky, treba okopať hektár papriky, hektár kapusty, dva hektáre zemiakov atď, môžeš začať s návratmi od znova .
Aha ho, veľkostatkár jeden...!
Ešteže sa sčítavajú len osoby, domy a byty - a nie aj role...
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Rozčuluje ma ten drevený hajzel hore - nielen dnes.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mária27 Pozri príspevok
Rozčuluje ma ten drevený hajzel hore - nielen dnes.
čo, kto, kde? ja moc nerozumiem, čo myslíš...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

dee987 Pozri príspevok
Prosím Vás veľmi pekne mohol by mi niekto poradiť, či ma môže zamestnávateľ prepustiť za to, že počas mojej neprítomnosti si prečítal môj skype, ktorý máme povinný v práci na komunikáciu s kolegami a zapína sa automaticky pri zapnutí počítača. ale problém je že si prečítal rozhovory s mojou kamarátkou ktorú mám na skype súkromne? rozhovory boli dôverné a šéfovi sa nepáčil ich obsah a za to ma prepustil.. má na toto právo? prosím odpovedzte mi niekto neviem koho sa mám na to opýtať...
Nie som pravnik, ale podla mna je to to iste akoby cital vasu sukromnu postu, ci SMS a to podla mna nie je v sulade zo zakonom, aspon casto bolo spominane postove tajomstvo. Ale k tomu by sa mohol vyjadrit pravnik. Ale ked bude chciet dovod tak si ho urcite najde. Od Vas bolo trosku nerozumne nechavat volne pristupnu historiu, ak ste si boli vedoma, ze pisete nieco co sa mu nemusi pacit. To ze je sef debil, ak nechcete prist o robotu, si treba len mysliet, nedavat to pisomne.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

priznám sa, ja som toto čistenie coca-colou vyskúšala
vôbec ale vôbec to tak nevyčistí...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
Skus oslovit HUBATU, svojho casu mala zaujem pracovat v zahrade. Ale na take velke plochy by asi bolo treba uz nejaku tu mechanizaciu.
Veď mám postrekovač, traktor, ale to je chémia.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

dee987 Pozri príspevok
Prosím Vás veľmi pekne mohol by mi niekto poradiť, či ma môže zamestnávateľ prepustiť za to, že počas mojej neprítomnosti si prečítal môj skype, ktorý máme povinný v práci na komunikáciu s kolegami a zapína sa automaticky pri zapnutí počítača. ale problém je že si prečítal rozhovory s mojou kamarátkou ktorú mám na skype súkromne? rozhovory boli dôverné a šéfovi sa nepáčil ich obsah a za to ma prepustil.. má na toto právo? prosím odpovedzte mi niekto neviem koho sa mám na to opýtať...
Asi závisí kedy si skypovala ak počas pracovnej doby tak neviem neviem či by sa u mňa zamestnakyňa udržala, ale ak cez prestávku tak je to v poriadku.neviem si predstaviť zamestnancov pri plnení plánu a súbežne telefonovaní alebo sms- kovaní. Ideálne tak vodič auta ten môže za jazdy sms - kovať koľko chce.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ja mám dobrého šéfa...dovolí mi telefonovať cez pracovnú dobu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Drahý, včera som mala nádherný sen.
Bola som v Tescu a mohla som nakupovať zadarmo...

- No ja som mal sen, že mám sex s dvomi ženami...
- A bola som pri tom aj ja?
- Nie, Ty si bola v Tescu....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Přijde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho
upozorní:
"Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí vás!"
Ježíš nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán.
Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou. Ježíš:
"Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!"
Dotkne se slepého, slepý vyskočí...
"Já vidím!"
Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí...
"Já slyším!"
Otočí se k cikánovi a ten na něho:
"Na mě nesahej, ty p*čo, já mám invalidní důchod!"
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pepsi, tvrdá realita,......
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pavol54 Pozri príspevok
Asi závisí kedy si skypovala ak počas pracovnej doby tak neviem neviem či by sa u mňa zamestnakyňa udržala, ale ak cez prestávku tak je to v poriadku.neviem si predstaviť zamestnancov pri plnení plánu a súbežne telefonovaní alebo sms- kovaní. Ideálne tak vodič auta ten môže za jazdy sms - kovať koľko chce.
Ja mám dobrého šéfa, sama sebe......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

MarcelkaT Pozri príspevok
Ja mám dobrého šéfa, sama sebe......
aj ja. ani sa nemôžem zdr.... lebo nemám skype. a porada si to nezaslúži a už by som ho ani nechcel bo už patrí billimu gatesovi
Naposledy upravil srska : 20.05.11 at 15:53
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mária27 Pozri príspevok
Rozčuluje ma ten drevený hajzel hore - nielen dnes.
Ja som ho už 17 krát natrel.A stále pýta...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať