Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo, kto, kde? ja moc nerozumiem, čo myslíš...
No tuším je len v poradách Domácnosť Stavba Záhrada - ale už tak dlho ... Otvor si to a hor uvidíš!
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dnes v televíznych novinách definítivne potvrdili šetrenie z Úradu o ochrane osobných údajov, že tým ako nalepíme identifikačný kód na sčítacie hárky sa úplne zverejníme štatistickému úradu. Štatistický úrad sa ešte nevyjadril k šetreniu a od zajtra sa vypĺňajú tlačivá aj elektronicky a to už vôbec nevedia, ako zverejneniu zabrániť, nakoľko sa tam uvádza tiež hneď pri vstupe kód.
Dobre, že tu o tom už dosť dlho píšeme, predsa sa to potvrdilo.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja by som povedala, ze vyplnim tlaciva, ale kod nenalepim, uvidim, co na to povie komisarka.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
durisovad Pozri príspevok
Ja by som povedala, ze vyplnim tlaciva, ale kod nenalepim, uvidim, co na to povie komisarka.
Ja včera, keď mi podávala tú obálku s kódom som jej hneď povedala, že nemusí mi ju dávať, že ho i tak nenalepím / a to som ešte nevedela o tomto výsledku šetrenia/. Povedala, že na to má každý právo - nalepiť alebo nenalepiť. Samozrejme mi ju dala, akurát že kód nepoužijem.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mária27 Pozri príspevok
Rozčuluje ma ten drevený hajzel hore - nielen dnes.
Prosím ťa používaj presné výrazy ako napr. : Suchý záchod alebo aspoň kadibudka, atď. Lebo každý kto má podriadených má takúto potencionálnu prezývku. Už som pretáčal mozgové závity že kedy som ťa na...l. ešte že si podala neskôr vysvetlenie, lebo neviem neviem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Doktor Oetker.

Manžel sedí u televize, sleduje fotbal.
Žena ho vyruší:"Môžeš spravit světlo na chodbě, už dlouho nesvítí."
"vypadám snad jako elektrikář?"
"nemohl by si aspoň dveře na lednici, nedají se otevírat?" ..
"Cože?..mám snad na čele napsáno PRACOVNÍK CALEXU?...
"tak aspon ty schody, celé se hýbou, deti se múžou zranit?..
..Jsem snad tesař?....jdu do hospody, tam bude aspoň klid!...
Po dvou hodinách se v muži hne svědomí a vrací se domú.
Schody se nehýbají, světlo svítí,z lednice jde vyndat pivo.
"Ty si ale šikovná, jak si to všechno opravila?..
"Já ne, já sedela na schodech, šel kolem borec a ptá se mne, proč brečím...tak jsem mu řekla...a on povědel, že mi to všechno spraví,když se s ním vyspím anebo mu upeču buchty...
"No a jaké si mu upekla?..
"A já mám snad na čele napsáno DR. OETKER?...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

durisovad Pozri príspevok
Ja by som povedala, ze vyplnim tlaciva, ale kod nenalepim, uvidim, co na to povie komisarka.
ÁNo, je tak, s tými kódmi sme úplne identifikovateľní a teda odhalení a ľahkým terčom zneužitia údajov, takže odovzdajme hárky bez nich.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mária27 Pozri príspevok
Rozčuluje ma ten drevený hajzel hore - nielen dnes.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo, kto, kde? ja moc nerozumiem, čo myslíš...
Stanko, hajzlov "hore" je vždy dosť - nielen dnes. Len ktorý je ešte k tomu aj - drevený...?
Buratino to asi nebude...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54 Pozri príspevok
Mám voľné motyky, treba okopať hektár papriky, hektár kapusty, dva hektáre zemiakov atď, môžeš začať s návratmi od znova .
pepsikova Pozri príspevok
..

..joooj...
Čo je Pepsi? Ešte si si to len prečítala a už Ťa kríže bolia?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

nika.sum Pozri príspevok
Ked sme isli s malym zo skolky, pri skolke pred zadnou branou panelaku na zemi rozbity hrant s muskatmi. Nechcem si ani predstavit co by bolo keby tam prave niekto stal. A ked si tak vsimam balkony je to velmi casty jav, ze maju hranty a rozne kvetinace len tak bez uchytenia polozene na zabradli a pri tych vetroch co poslednu dobu byvaju je len otazka casu, ze to niekoho zabije.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
preto treba mať poistenie domácnosti a v nej zodpovednosť...
nika.sum Pozri príspevok
ked ta to zabije, je asi jedno ci bol ten dotycny poisteny (aspon tej obeti). Hlavne by mali mat ludia aspon trosku rozumu a nenechavat takto umiestnene predmety.
Nuž, obeti aj muškátu to je fakt jedno - ale majiteľovi toho hrantu určite nie - hlavne v prípade, ak to nie je jedno pozostalým...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo, kto, kde? ja moc nerozumiem, čo myslíš...
Jasnačka že nerozumieš, keď toť nedávno si sa tuším v "sčítaní" chválil, že Ty máš splachovací...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

terezamaria Pozri príspevok
Dnes v televíznych novinách definítivne potvrdili šetrenie z Úradu o ochrane osobných údajov, že tým ako nalepíme identifikačný kód na sčítacie hárky sa úplne zverejníme štatistickému úradu. Štatistický úrad sa ešte nevyjadril k šetreniu a od zajtra sa vypĺňajú tlačivá aj elektronicky a to už vôbec nevedia, ako zverejneniu zabrániť, nakoľko sa tam uvádza tiež hneď pri vstupe kód.
Dobre, že tu o tom už dosť dlho píšeme, predsa sa to potvrdilo.
Ha, keby len štatistickému úradu... Firme IBM sa zveríme ako prvej - tá bude totiž tie údaje pre ŠÚ spracovávať! A ani to nebude veľa stáť - veď boli najlacnejší... Ale Infostat, ktorý spracováva všetky výsledky volieb a sú hotové v priebehu pár hodín, sa "výberového konania" nemohol zúčastniť - nesplňal totiž podmienky... Keď som si dnes toto tu na Porade prečítala, hneď sa mi zvýšil tlak. A potom sa zveríme každému, kto o ne požiada - SIS, polícii... - lebo taký je zákon, že štatistický úrad im musí vyhovieť...
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

durisovad Pozri príspevok
Ja by som povedala, ze vyplnim tlaciva, ale kod nenalepim, uvidim, co na to povie komisarka.
To nepomože,majú náhradný a dolepia oni.Jednoducho im nedať odpovede (súkromné informácie).
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

marleau Pozri príspevok
To nepomože,majú náhradný a dolepia oni.Jednoducho im nedať odpovede (súkromné informácie).
..to znamena, ze nas maju v sachu ? ..musime nieco vyhutat, ako z toho vykluckovat..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

marleau Pozri príspevok
Ja som ho už 17 krát natrel.A stále pýta...
Vidíš, a mňa to ani nenapadlo - natierať tú latrínu...
Ale v tom je to čaro osobnosti - každý sme iný...
Marleau, kocúrik môj zlatý, ale 17 latrín je málo - asi preto stále pýta ... Však len v osadách keď majú po jednej, to máš 1x koľko ich vlastne máme? Ahá, nevieme, preto sa ideme sčítať... - aby to aj v Bruseli vedeli...
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

adi11 Pozri príspevok
..to znamena, ze nas maju v sachu ? ..musime nieco vyhutat, ako z toho vykluckovat..
Netreba hútať,stačí NEVYPLNIŤ.
(zajtra ma postavia pohlavári k múru ako zločinca za poburovanie...)
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Oliwa Pozri príspevok
Vidíš, a mňa to ani nenapadlo - natierať tú latrínu...
Ale v tom je to čaro osobnosti - každý sme iný...
Marleau, kocúrik môj zlatý, ale 17 latrín je málo - asi preto stále pýta ... Však len v osadách keď majú po jednej, to máš 1x koľko ich vlastne máme? Ahá, nevieme, preto sa ideme sčítať... - aby to aj v Bruseli vedeli...
V Bruseli,keď sa dozvedia,že máme latríny natreté lakovou lazúrou,zas nám priškrtnú ventil...(ale ináč dobrá farba,túto používam)
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

marleau Pozri príspevok
Netreba hútať,stačí NEVYPLNIŤ.
(zajtra ma postavia pohlavári k múru ako zločinca za poburovanie...)
..no ved ja s tym vobec netrapim..pockam si na posledny den a ked bude komisar naliehat, dam si podmienku, ze zadarmo ani za svet..budem si moju robotu fakturovat..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Netreba hútať,stačí NEVYPLNIŤ.
(zajtra ma postavia pohlavári k múru ako zločinca za poburovanie...)
..

..neboj, budeme dvaja..tiež nevyplním...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Čo je Pepsi? Ešte si si to len prečítala a už Ťa kríže bolia?
..

..no najprv ma napadlo niečo úplne iné...ale potom som si predstavila Palina s motykou v ruke, ako sa zaháňa nad mojimi nápadmi a to bolo to " joooj"...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať