Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
konečne sa tu nás čosi deje ,dnes a zajtra tu máme relly Tribeč.V TO sa konajú preteky. Krásne rýchle autá spojené s rôznymi atrakciami.vyhliadkové lety vrtuľníkom , idem sa na vás pozrieť pekne zvrchu. Ak máte niekto záujem o 30€ zážitok na celý život tak rýchlo podte .
1 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

220870 Pozri príspevok
konečne sa tu nás čosi deje ,dnes a zajtra tu máme relly Tribeč.V TO sa konajú preteky. Krásne rýchle autá spojené s rôznymi atrakciami.vyhliadkové lety vrtuľníkom , idem sa na vás pozrieť pekne zvrchu. Ak máte niekto záujem o 30€ zážitok na celý život tak rýchlo podte .
Mňa vrtulník ani iná helikopotvora neudvihne.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Tak poletíš sám.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
konečne sa tu nás čosi deje ,dnes a zajtra tu máme relly Tribeč.V TO sa konajú preteky. Krásne rýchle autá spojené s rôznymi atrakciami.vyhliadkové lety vrtuľníkom , idem sa na vás pozrieť pekne zvrchu. Ak máte niekto záujem o 30€ zážitok na celý život tak rýchlo podte .
..

..počkaj ma, aj ja chcem ísť vrtulníííkooom!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Mňa vrtulník ani iná helikopotvora neudvihne.
..

ale neboj, fúkneme do vrtule, bude silnejší záber a poletíš až taká krása!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Neuveríš, ale najviac nápadov mám buď pri kopaní na poli, alebo pri šoférovaní na diaľnici,
..

..mohli by sme porovnať..tie nápady..niekedy.....teda..no..


(s motykou v ruke by som aj ja mala kopu nápadov..lepších!....ale ja mám aj bez motyky!!
Naposledy upravil pepsikova : 21.05.11 at 11:18
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pepsikova Pozri príspevok
..

..počkaj ma, aj ja chcem ísť vrtulníííkooom!...
Radšej nie ,lebo keď sa " skidneme" dolu tak bude na porade o plovicu menej príspevkov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
Radšej nie ,lebo keď sa " skidneme" dolu tak bude na porade o plovicu menej príspevkov.
.

..čo sa furt bojíš?..my sa neskydneme!...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

My dneska zasa ideme na túru na Kamzík, pozvali sme aj kmotrovcov a tam si dáme aj obed neskorý, čo mám ešte také 2 kúpony zo zľavy dňa, mám ich už asi 2 mesiace, najvyšší čas ich vyminúť...
2 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... keď sa tu tak pozývate - tak ak vás niekoho láka vôňa pušného prachu - tak v Novom Tekove bude zajtra súťaž IPSC - strieľanie 5 parkúrov aj pre neregistrovaných strelcov - aj diváci musia mať ochranu zraku a sluchu - bohužiaľ ja ešte nemôžem strieľať- vzhľadom k zdravot. stavu, ale už rada by som.... a aké pekné stage pripravili.....ach jáj....
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 Pozri príspevok
konečne sa tu nás čosi deje ,dnes a zajtra tu máme relly Tribeč.V TO sa konajú preteky. Krásne rýchle autá spojené s rôznymi atrakciami.vyhliadkové lety vrtuľníkom , idem sa na vás pozrieť pekne zvrchu. Ak máte niekto záujem o 30€ zážitok na celý život tak rýchlo podte .
marleau Pozri príspevok
Mňa vrtulník ani iná helikopotvora neudvihne.
220870 Pozri príspevok
Tak poletíš sám.
A ušetríš 30 euri...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
220870 Pozri príspevok
konečne sa tu nás čosi deje ,dnes a zajtra tu máme relly Tribeč.V TO sa konajú preteky. Krásne rýchle autá spojené s rôznymi atrakciami.vyhliadkové lety vrtuľníkom , idem sa na vás pozrieť pekne zvrchu. Ak máte niekto záujem o 30€ zážitok na celý život tak rýchlo podte .
No ďalší, čo sa chce na nás pozerať zvrchu Ešte že nie aj cez prsty Či ..... ????
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 ide asi vrtuľníkom zmonitorovať situáciu, ako prebieha sčítanie v TO...
Naposledy upravil Oliwa : 21.05.11 at 12:14
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..možno tie cigánske pajty a šopy na okraji TO...tie luxusné sedačky pred nimi...a exkluzívne smetné koše...
..ale myslím,že 220870 nie je taký obetavec..ide si pre pôžitok...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
marjankaj Pozri príspevok
No ďalší, čo sa chce na nás pozerať zvrchu Ešte že nie aj cez prsty Či ..... ????
Nóóó de ste boli paráda .Už som myslel ,že zas si nezalietam .pokiaľ som nabil baterky do fottoaparátu tak sa sem dokydala búrka a nechceli lietať.Ale nakoniec to prešlo a nebanujem ani jednu sekundu.Zážitok na celý život.
027 II.jpg  
069 II.jpg  
272 II.jpg  
284 II.jpg  
1/1
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

220870 Pozri príspevok
Nóóó de ste boli paráda .Už som myslel ,že zas si nezalietam .pokiaľ som nabil baterky do fottoaparátu tak sa sem dokydala búrka a nechceli lietať.Ale nakoniec to prešlo a nebanujem ani jednu sekundu.Zážitok na celý život.
však paráda - ja mám veľmi dávno za sebou 243 štartov a pristátí
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
Nóóó de ste boli paráda .Už som myslel ,že zas si nezalietam .pokiaľ som nabil baterky do fottoaparátu tak sa sem dokydala búrka a nechceli lietať.Ale nakoniec to prešlo a nebanujem ani jednu sekundu.Zážitok na celý život.
..

waw!..šak toto mesto vyzerá celkom ľudské, upravené, to určite nie sú TO...

(a nelepilo ti v tej výške)
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Počkaj keď tie videa a fotto spracujem.Ale každopádne máte pravdu .TO ako jedno z mála miest na Slovensku nemá dlhy a priamo v meste je to vidieť čistí sa upratuje sa stále .Ja tvrdím jedno ,ak by mali podviživené Slovenské domácnosti polovicu peňazí čo majú" Rakušáci" tak by to bolo naopak a Rakušani by sem chodili obdivovať naše vyčačkané a upravené dediny a mestá.
nelepilo ja sa takýchto vecí nebojím.Som skôr jeden z tých adrenalínových bláznov.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870 Pozri príspevok
Počkaj keď tie videa a fotto spracujem.Ale každopádne máte pravdu .TO ako jedno z mála miest na Slovensku nemá dlhy a priamo v meste je to vidieť čistí sa upratuje sa stále .Ja tvrdím jedno ,ak by mali podviživené Slovenské domácnosti polovicu peňazí čo majú" Rakušáci" tak by to bolo naopak a Rakušani by sem chodili obdivovať naše vyčačkané a upravené dediny a mestá.
nelepilo ja sa takýchto vecí nebojím.Som skôr jeden z tých adrenalínových bláznov.
Alebo by robili okolo seba viac bordelu a neporiadku, plná peňaženka k rozumu neprivedie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať