Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

duves Pozri príspevok
Musia tam byť na tom, oné...ministerstve uplne vyčerpany, ked si dopraju nadštandart. Ale páči sa mi, ako sa držia kréda: Šetriť sa musí....na druhých.
http://spravy.pravda.sk/mihal-plati-..._ekonomika_p01
a na základe výsledkov prehliadky im priklepnú príplatky za sťažené prostredie.

komplexné vyšetrenie:

Článok 5
Cena
1. Špecifikácia služby:
Kategória
Druhy komplexných preventívnych prehliadok
Cena za jednu osobu v eurách
1.
Zamestnanec – muž do 45 rokov 253,-
2.
Zamestnanec – muž nad 45 rokov 332,-
3.
Zamestnanec – žena do 45 rokov 292,-
4.
Zamestnanec – žena nad 45 rokov 355,-
Naposledy upravil srska : 24.05.11 at 06:27
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Kazu Pozri príspevok
Vraví sa, že starý človek, hotová opica. A keď je ešte aj slepý, okolie má o zábavu postarané. Včera som sa okúpala, vlasy mokré, okuliare zarosené tak som ich odložila a išla si umývať zuby "hore bez". Manžel má lepidlo na zubadlo v takej tube ako zubná pasta a bez škuliek som rada, že tubu vidím. tak som si hojne natlačila na kefku a drhla zuby. No fúúúúúj, rýchle som to chcela napraviť ale zabudla som kde som položila okuliare, tak som chytila prvú tubu, priložila k samému nosu, videla čosi modré, natlačila riadnu dávku a .......... kefku som pomaly ani od zubov odlepiť nemohla Nadávala som ako pražský dláždič, naťahovalo ma na dávenie ani som nadávať nestíhala, manželovi škodoradosťou skoro bok vyvalilo
Ja som na tom podobne so škulkami. Tiež som miesto fuky fuky pod pazuchy nastriekala lak na vlasy. Divila som saže ruky mi nejako divne sú od tela.Nemala som komu vynadať, lebo na poličke sú len moje veci. Manžel má inde, tak že mal šťastie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
Ja som na tom podobne so škulkami. Tiež som miesto fuky fuky pod pazuchy nastriekala lak na vlasy. Divila som saže ruky mi nejako divne sú od tela.Nemala som komu vynadať, lebo na poličke sú len moje veci. Manžel má inde, tak že mal šťastie.
to je ešte OK, pokiaľ si namiesto očných kvapiek nenakvapkáš do očí Savo- tak to sa dá ešte prežiť...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to je ešte OK, pokiaľ si namiesto očných kvapiek nenakvapkáš do očí Savo- tak to sa dá ešte prežiť...
stenly, tomu sa hovorí: vytrel si zrak
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

MarcelkaT Pozri príspevok
Ja som na tom podobne so škulkami. Tiež som miesto fuky fuky pod pazuchy nastriekala lak na vlasy. Divila som saže ruky mi nejako divne sú od tela.Nemala som komu vynadať, lebo na poličke sú len moje veci. Manžel má inde, tak že mal šťastie.
Keď u nás občas naše, vtedy ešte budúce nevesty začali používať kúpeľňu, tak si priniesli veci, ktoré môj manžel dovtedy nevidel ani v reklame a netušil na čo všetko sa tie čudne tvarované a farebné fľaštičky a sprejíčky používajú. Raz na také čudo ukázal prstom a ja som povedala, že to je spray. Medzičasom si tam niektorá budúca odložila lak na vlasy. My sme sa chystali na ples a manžel pre každý prípad "co kdyby" chcel byť voňavý a riadnu dávku toho laku doprial svojmu "spolubojovníkovi" To si mala vidieť ako jemu išli divne od seba Ples, neples, musel ísť domov a umyť svojmu kamarátovi zalepené očičká, lebo by ho oskalpovali vlastné trenírky
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
Keď u nás občas naše, vtedy ešte budúce nevesty začali používať kúpeľňu, tak si priniesli veci, ktoré môj manžel dovtedy nevidel ani v reklame a netušil na čo všetko sa tie čudne tvarované a farebné fľaštičky a sprejíčky používajú. Raz na také čudo ukázal prstom a ja som povedala, že to je spray. Medzičasom si tam niektorá budúca odložila lak na vlasy. My sme sa chystali na ples a manžel pre každý prípad "co kdyby" chcel byť voňavý a riadnu dávku toho laku doprial svojmu "spolubojovníkovi" To si mala vidieť ako jemu išli divne od seba Ples, neples, musel ísť domov a umyť svojmu kamarátovi zalepené očičká, lebo by ho oskalpovali vlastné trenírky
kto ,čo je to spolubojovník???
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
kto ,čo je to spolubojovník???
na odľahčenie:
do pisoárov si odľahčujú dvaja kolegovia. jeden klasicky a druhý drží "kamaráta" pinzetou.
klasik: prečo ho držíš s pinzetou?
odpoveď pinzetára: kto ma raz v živote sklame, tomu ruku nepodám
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pobúril ma návrh od lekárov platieb v hotovosti pre pacientov a to 2 eura za jedno ošetrenie a 4 eura za pobyt v nemocnici-ak už nejaké priame platby v zdravodníctve tak maximálne do výšky zajacoviek-zlá situacia v zdravotníctve sa ma riešit hladaním možnosti a rezerv vo všetkých jeho článkoch,nie iba na úkor pacientov,hlavne tých čo si hradia sami odvody.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

...som na veľkých pochybách, že by tie eurá skončili v zdravotníctve ... skončia tam, kam išli aj tie "zajacovky"... ....
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

ozaj čo je so s.r.o. "Veriteľ" ..... odskákala so Zajacom tiež do prepadliska dejín.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

prekvapilo:
množstvo zazmluvneného papiera na mihálovom ministerstve
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
ozaj čo je so s.r.o. "Veriteľ" ..... odskákala so Zajacom tiež do prepadliska dejín.
..

a čo si si myslela, mojuš?..voľakto s niekým sa dobre nabalili a je ticho po búrke...ako po sprenevere milionikov v BMG...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

No nie som ja truhlík. Už dlho som sľubovala bývalej kolegynke, že spolu pôjdeme na obed. Dnes som jej zavolala okolo 8:00 či sa jej nechce. Keď nedvíhala povedala som si, že je ešte v autobuse a zavolala som jej okolo 10:00. Prišla mi iba sms, že nie je v Európe ale ozve sa. Poobede mi napísala, že je v Peru. Takže najprv som ju zobudila o 3:00 ráno ich času a potom o 5:00. Chúďa
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

že je ešte v autobuse a zavolala som jej okolo 10:00. Prišla mi iba sms, že nie je v Európe ale ozve sa. Poobede mi napísala, že je v Peru. Takže najprv som ju zobudila o 3:00 ráno ich času a potom o 5:00.
Aspoň nezaspí na peruánsky autobus
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Keď sa nedočkala sľubovaného obeda do páru, tak išla naň sama - do Peru... Ktovie, čo si tak objednala...
Naposledy upravil Oliwa : 24.05.11 at 21:17
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Večer pri pozeraní správ som myslela, že zle počujem... Naši čestní policajti /lebo aj takí sa nájdu/ zasahovali pri nejakej bitke rómov... Na pomoc si museli napokon zavolať kukláčov, lebo rómovia boli v presile a jeden 15 ročný drzý sopliak mieril zbraňou na policajta /ako neskôr vysvitlo, bola len plynová, čo netušili/. Pointa - výtržníci boli napokon prepustení a najhoršie dopadol 50-ročný účastník incidentu, ktorému súd nariadil odpracovať 200 hodín manuálnej práce - tuším s lopatou... Keďže to isté počul aj môj muž, znamená to, že sluch mám v poriadku. Len s tým naším súdnictvom to nie je vonkoncom v poriadku - za pár dní kauza Melo, prepustenie drogových dílerov, a ešte aj takíto šráci budú robiť ramená... Sám policajt bol z toho znechutený, že čo oni chytia, iní pustia... Nie nadarmo sa hovorí - ryba smrdí od hlavy... Mám dojem, že na prokuratúre a v súdnictve treba poriadne vyvetrať...
Naposledy upravil Oliwa : 24.05.11 at 21:17
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď už sme pri tých drogových díleroch - majú predsa tu na Slovensku skoro raj - podľa týchto lapsusov v justícii nad nimi a im podobným drží ochrannú ruku sám veľký H****** - abso-lúúút-ne!
A to vyvetranie - najskôr by bolo potrebné vyhodiť na smetisko toho nejvyššieho JuDr. H****** - ten tam robí najväčší bordel.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak si niekto myslí ,že politci ,alebo súdy ,sú na Slovensku najväčšia žumpa .Tak sa mýli ďaleko nad nimi je prokuratúra.(osobná skúsenosť)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

220870: stačí napísať Judr - vo väčšine prípadov. Tí slušní a poctiví - tých je málo. Súdy a Prokuratúra - čert ako diabol.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať