Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mam dojem, ze som zarana pocula v radii na stanici Slovensko 1, ze knihu za prispevok do ankety vyhrala pepsi-Veronika. Podla toho, co bolo jej prispevkom v ankete, by som tipovala, ze je to nasa kamaratka z Porady.
Naposledy upravil durisovad : 25.05.11 at 16:28
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Xanti Pozri príspevok
No do mesta sa mi moc nechce aj ked slniečko svieti, lebo mám nos červený ako klaun aj taký veľký. A začala som mutovať a skoro nič nepočujem.

To prichádza na Teba druhá "puberta", a že skoro nič nepočuješ - má to aj výhody.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

K adrenalínovým športom som od nedele zaradila aj venčenie psa...
http://www.pluska.sk/slovensko/spolo...trhal-psa.html
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/2...a-medveda.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aluš:
Poslala som synovi do zahraničia cez Western union peniaze. Synátor ide do pobočky si vybrať peniažky a pani za okienkom mu peniaze nie a nie vydať lebo vraj musí predložiť pas. Milí chlapec jej tam šermuje pred očami občianskym preukazom aj vodičákom a ona len svoje: pas, pas. Dohadovali sa tam skoro 2 hodiny, ked konečne pochopila te občianka s ktorou cestuje po Europe je to isté ako pas. No darmo v niektorých krajinách sú ešte 100 rokov za opicami.
Ona to dobre vedela, len si myslela, že to my sme 100 rokov za opicami (považujú nás za menej hodnotných).
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Na sídlisku pristavený veľkoobjemový kontajner, na blízku pod stromami na dosť doničenej a labilnej drevenej stoličke sedí počernejšia spoluobčianka.
Idem okolo o hodinu: ona už sedí na koženom manažérskom kresle ...
Ktovie, čo ešte do večera získala z "výpredaja"?
1 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... ja som poriadne nasrdená, lebo mladšia dcéra bola deň v škôlke - po naozaj dlhšom čase a už jej zase niečo je- myslím po zdravotnej stránke a celkom sa mi zdá, že ju ani alergia neobíde... ach jáj, nie dosť, že nemá zdravé srdce a asi bude budúci rok operovaná , bude aj alergička ... ???? ... tiež by som občas niektoré mamičky zo škôlky "nakopala" , keď choré dieťa, čo mu soplík skoro oko vybije s očami ako neóny dá do škôlky a keď niečo poviem, všetci na mňa zazerajú.... ale aj ja pracujem - takže tento argument nie som ochotná rešpektovať a nemám k dispozícii ani babky ani dedkov....
Už som si zašomrala a idem heč Prajem pekný večer
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
durisovad Pozri príspevok
Mam dojem, ze som zarana pocula v radii na stanici Slovensko 1, ze knihu za prispevok do ankety vyhrala pepsi-Veronika. Podla toho, co bolo jej prispevkom v ankete, by som tipovala, ze je to nasa kamaratka z Porady.
Ja som na tom rádiu počul .......rozprávali o odovzdávaní prepáleného oleja z domácnosti na benzínových pumpách(nejaká nová recyklácia) na otázku či budú takýto olej brať aj v malých množstvách kompetentná zodpovedná osoba (žena )odpovedala že " aj poldeci vám na našej pumpe zoberú".Nevie niekto kde sa tá pumpa nachádza?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám len tak na čítanie...ku káve...dobré ráno vám a fajn deň tu...all..
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Aj čapované pivo sa vtedy ešte predávalo.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

K tej krupicovej kaši - jem ju doteraz.
K tomu 15.bodu - a spávali s vlastným mužom....(nie,že by dnes nie..)
0 0
korozia45 korozia45

korozia45 je offline (nepripojený) korozia45

Tak som sa poriadne nas..ala na istu slovensku firmu, dobre znamy T- mobile, ktory mi po uikonceni zmluvy o pripojeni kn 21.3.2011 po mesiaci ticha poslali elektronicku fakturu, ktora nema ziadny obsah ani po zadani hesla...no som zvedava,co ti haj..lici zase chcu...ja im uz nedam ani cent.!!!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozalka Pozri príspevok
Na sídlisku pristavený veľkoobjemový kontajner, na blízku pod stromami na dosť doničenej a labilnej drevenej stoličke sedí počernejšia spoluobčianka.
Idem okolo o hodinu: ona už sedí na koženom manažérskom kresle ...
Ktovie, čo ešte do večera získala z "výpredaja"?
a Kde je ten kontajner presne? Zišlo by sa pár vecí
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
One....tento ministerko by mal zakazať spievať na pracovisku. Všade, na poli aj v urade. Ani hudbu by nemal plebs počúvať. Počúvať ma príkazy drábov.
http://spravy.pravda.sk/zamestnanci-..._sk_domace_p58

1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Na sídlisku pristavený veľkoobjemový kontajner, na blízku pod stromami na dosť doničenej a labilnej drevenej stoličke sedí počernejšia spoluobčianka.
Idem okolo o hodinu: ona už sedí na koženom manažérskom kresle ...
Ktovie, čo ešte do večera získala z "výpredaja"?
Ale tak Rozálka, ja by som tú spoluobčianku nekritizoval, ja už som tiež pár vecí naložil domov od smetiaka, normálne namakané dobré 2 stoličky, ako nové...,mimo iného...
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

... ma práve rozčúlilo:
http://www.aktuality.sk/clanok/18763...-milionov-eur/

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ak uvediem do sčítacieho hárku že som Rómka, ujde sa aj mne niečo z toho balíka?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Rozalka, ja sa už nečudujem ničomu... Keď je v slovenskej nemocnici bitka o 40 vyradených švajčiarskych postelí /viď včerajšie TV noviny/ a pár stolíkov, prečo by sa rómska spoluobčianka nemohla usalašiť vo vyhodenom manažérskom kresle na ulici... Však jej súkmeňovci to dotiahli už aj vyššie - do kresla starostu! A keby len na jednom obecnom úrade...
Naposledy upravil Oliwa : 26.05.11 at 12:39
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A že vraj GP má povolené aby chodil do práce autom po dunajskej hrádzi ....... Čo keď sa tam zrazí s koňom?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hubatá Pozri príspevok
A že vraj GP má povolené aby chodil do práce autom po dunajskej hrádzi ....... Čo keď sa tam zrazí s koňom?
už sa aj tam trtoší a pregrciava?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá Pozri príspevok
A že vraj GP má povolené aby chodil do práce autom po dunajskej hrádzi ....... Čo keď sa tam zrazí s koňom?

A ešte sa nezrazil...?Viem, čo je práca, auto, dunajská hrádza aj kôň. Budem síce za nevzdelanú, ale kto je GP? Žeby generálny prokurátor...?
Žiaľ, intuícia ma nesklamala... Videla som dnešnú titulku SME...
Naposledy upravil Oliwa : 26.05.11 at 13:51
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať