Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..veríme...veríme...
...keď som ja chcela už konečne po 5 mesiacoch dostať od poisťovne vyrovnanie,pohrozila som im trestným oznámením a zrušením poistky u nich..skús,možno zaberie,pretože potom som do týždňa dostala peniaze...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Oni tvrdia, že na vybavenie škodovej udalosti nemajú stanovený termín... Skúsim popátrať ako to je a budeme konať...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Môj otec to riešil vyhrážkou, že zavolá nejakú televíziu a urobí im reklamu. Zabralo to s ospravedlnením, že doklady sa im kdesi zamotali cestou medzi pobočkou a centrálou v Bratislave.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mňa potešil v sobotu SUPER koncert Desmodu a Chinaski a Metropolisu v Nitre...
Tak som sa už dávno nenaškriekala, doteraz ma bolí hrdlo, ale neľutujem!!!!!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
AlaNR Pozri príspevok
Mňa potešil v sobotu SUPER koncert Desmodu a Chinaski a Metropolisu v Nitre...
Tak som sa už dávno nenaškriekala, doteraz ma bolí hrdlo, ale neľutujem!!!!!

Ala my ideme zajtra do Púchova, som to dala ako darček drahému k meninám. Takže sa máme na čo tešiť...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ZuzanaP Pozri príspevok
Ala my ideme zajtra do Púchova, som to dala ako darček drahému k meninám. Takže sa máme na čo tešiť...
A pozajtra nebudete rozprávať ani jedna Ešte dobre, že môžete aspoň na Poradu písať
Želám pekný zážitok.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ďakujem!!!!
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Nepotešilo ma, že o chvíľu /01.05.2008/ je v platnosti nový zákon o službách zamestnanosti a v práci máme len novelu bez úplného znenia zákona. Ani žiadne metodiky k zákonu... Ako mám klientom vysvetľovať postup, keď ho ani ja nepoznám???
Ako poznám postup..., metodiky budú niekedy v júli
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PC/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-38.jpg[/IMG]..nech sa vám koncert vydarí...[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PC/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-37.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PC/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-35.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PC/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-36.jpg[/IMG]
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..to som vám chcela popriať veselú zábavu na koncerte...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviem,kam pichnúť moju otázku,tak sa spýtam tu:"môže firma nútiť zamestnanca,aby si zriadil účet v banke,alebo môže vyplatiť výplatu na ruku?..




.................................................. .............

Milujem rozmanitosť života,každý deň ma nas..nahnevá niekto iný.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Troska mimo temy - myslim si, ze nutit nemoze snad moze len odporucit.[quote=pepsikova;703239]..neviem,kam pichnúť moju otázku,tak sa spýtam tu:"môže firma nútiť zamestnanca,aby si zriadil účet v banke,alebo môže vyplatiť výplatu na ruku?..




.................................................. .............

Milujem rozmanitosť života,každý deň ma nas..nahnevá niekto iný.[/quote]
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2



pepsikova Pozri príspevok
..neviem,kam pichnúť moju otázku,tak sa spýtam tu:"môže firma nútiť zamestnanca,aby si zriadil účet v banke,alebo môže vyplatiť výplatu na ruku?..
Ak je to dohodnuté v pracovnej zmluve, tak to treba rešpektovať.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Potešilo a zároveň aj nahnevalo:

objednala som si 4G internet od Tcomu. Prišli nám aktivovať zásuvku, ktorú sme však "zazdili". Mysleli sme si, že ju nebudeme potrebovať a museli sme rozbíjať obklad. Kuriér nám doniesol modem, pomyslela som si, že to pôjde hladko, veď som ho inštalovala mamine a všetko bolo OK. Ale u nás nebolo. Môj notebook mal antivírovú ochranu, ktorá nedovolila nasťahovať sa pripojeniu do PC. Aby som toto zistila, som pretelefonovala cca Sk 200 s technikom z Tcomu. Nakoniec sa nedal vypnúť tak, aby prijal pripojenie, tak som ho musela surovo odinštalovať a po zapojení znova nainštalovať, ale iný.

Všetko je už v pohode, ale nervov som si užila dostatočne....
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Potešilo a zároveň aj nahnevalo:

objednala som si 4G internet od Tcomu. Prišli nám aktivovať zásuvku, ktorú sme však "zazdili". Mysleli sme si, že ju nebudeme potrebovať a museli sme rozbíjať obklad. Kuriér nám doniesol modem, pomyslela som si, že to pôjde hladko, veď som ho inštalovala mamine a všetko bolo OK. Ale u nás nebolo. Môj notebook mal antivírovú ochranu, ktorá nedovolila nasťahovať sa pripojeniu do PC. Aby som toto zistila, som pretelefonovala cca Sk 200 s technikom z Tcomu. Nakoniec sa nedal vypnúť tak, aby prijal pripojenie, tak som ho musela surovo odinštalovať a po zapojení znova nainštalovať, ale iný.

Všetko je už v pohode, ale nervov som si užila dostatočne....
Žeby kvôli tomuto mi nefunguje internet na mojom notebooku?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ja som asi smoliarka, čo sa týka vecí okolo nášho obecného úradu. Dnes som si našla v pošte platobný výmer na daň z nehnuteľnosti za firmu a výmer na TKO za domácnosť.
Do TKO nám zarátali aj syna, ktorý je odhlásený z trvalého pobytu a u firmy výmer vystavili na RČ.
Reakcia pracovníčky: no musíte nahlásiť, že sa odhlásil ... matrika je jedna kancelária a hospodárske veci druhá
ale keď sa nasťahovala druhá nevesta a do rodiny im pribudla dcéra stačilo to vybaviť ma matrike, nič nebolo treba nahlasovať v druhej kancelárii, automaticky vedeli všetko vynásobiť s vyšším počtom rod.príslušníkov.

A výmer na IČO - no jej program nemá možnosť opravy ani mena, ani DIČ vôbec nič, dnes som bola už tretia FO, ktorá to reklamovala.
Ako-tak opravila výmer, aby tam dostala IČO.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
mirpo Pozri príspevok
Žeby kvôli tomuto mi nefunguje internet na mojom notebooku?

Bolo by dobré sa informovať u poskytovateľa netu, či to môže byť tým...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A už máme stavebné povolenie aj s pečiatkou. Už len makať a zohnať peniaze.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Gabi gratulujem. Mala by som dotaz na Teba: Ako je to teraz s prizývaním susedov k stavebnému konaniu, vyjadrujú sa k projektu a uloženiu stavby?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

VladoaKatka Pozri príspevok
Gabi gratulujem. Mala by som dotaz na Teba: Ako je to teraz s prizývaním susedov k stavebnému konaniu, vyjadrujú sa k projektu a uloženiu stavby?
Ďakujem. Som fakt rada, lebo už je na čase s tým začať.

My sme od susedov potrebovali len súhlas so stavbou. Manžel bol za oboma, povedal, ako budú situované okná, v akej vzdialenosti. Keďže s oboma sú dobré vzťahy, nebol problém s týmto súhlasom. Nedávno sme dostali stavebné povolenie, ale ešte plynula nejaká doba, kedy sa mohli účastníci konania (vrátane susedov) vyjadriť. Dnes tá doba uplynula a teda stavebné povolenie je právoplatné. Iné povinnosti so susedmi nepoznám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať