Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Odniesli alebo ukradli? Lebo aj také som počula - že zmizol celý kontajner...
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
naštvali ma plynári,najprv ráno oznam o vysokom nedoplatku a z vyučtovania v ktorom sa nevyzná ani svätý Peter,11 eur mesačne zálohy iba za varenie,takmer nepečiem ani plyn neuniká a potom oznám o drastickom zvyšení návrhu cien-dolár poklesol,ako aj ceny ropy a pokiaĺ viem ceny majú nakontrahované údajne až do roku 2014-naši mocipáni nielen sami nás zdierajú,ešte to dovolia kdekomu
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

vcielkaisr Pozri príspevok
naštvali ma plynári,najprv ráno oznam o vysokom nedoplatku a z vyučtovania v ktorom sa nevyzná ani svätý Peter,11 eur mesačne zálohy iba za varenie,takmer nepečiem ani plyn neuniká a potom oznám o drastickom zvyšení návrhu cien-dolár poklesol,ako aj ceny ropy a pokiaĺ viem ceny majú nakontrahované údajne až do roku 2014-naši mocipáni nielen sami nás zdierajú,ešte to dovolia kdekomu
Práve sa rozčuľujem nad tým.
Ja len čakám na ivanove (už menšie začiatočné "i" neviem bohužiaľ napísať) odborné vyjadrenia,podporené rozovretým ukazovákom a palcom a perom medzi ukazovákom a prostredníkom (tým jediným zdvihnutým ťa ivan m. pozdravujem),aké prospešné to pre občana bude,že v konečnom dosledku zaplatíme menej atď atď...
Neviem,ako Slovensko dopadne,ale fráza POSLEDNÝ NECH ZHASNE tu nebude platná,neverím,že elektriku neodpoja ešte skor,ako nastane ten koniec.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Asi sa pojdeme ucit od spoluobcanov v Slovenskom raji, ako sa da samozasobit drevom.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Regulačnom úrade a všetky štátne posty v SPP majú obsadené SMER,HZDS ,SNS.čo s tým má Ivan?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ved to je prave chyba, ze regulacny urad neriadia odbornici ale nominanti stran, ktori sa asi do veci nerozumeju a odsuhlasia aj naklady na prevadzku lekvarovej bane.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. no nakoľko mi bielejší diskriminujeme potmavších- ten v tom Slovenskom raji sa tak zásobovať drevom môže beztrestne a my by sme šli do basy..
... faktom je, že u nás je všetko oveľa drahšie ako v okolitých štátoch- platy nižšie ... asi skúšajú koľko toho zvládneme.. ale faktom je, že len povesia mnohí hlavičky a idú ďalej....
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ale co mame robit? Bit sa nevieme, kalasnikovy nemame a kradnut nas rodicia akosi zabudli naucit.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

keď už nie sú na čele štatných úradov odborníci,tak nech už sú tam koaličný nominanti-teraz to asi niekomu náramne vyhovuje-posúvanie zodpovednosti-Fico alebo Mikloš čert ako diabol-som strašne zvedavý ako sa zachová regulačný úrad a jeho šéf Holjenčík.Tu zostali Ficovi nominanti a sú z toho same natahovačky-ktovie či to všetko nie sú len jedne špinavé hrátky,aby zmiatli a ešte viac rozhádali občanov a mohli nás ešte viac šklbat-ak to schvália ,tak pre mna sú zodpovedný všetci bez výnimky-jedný majú moc,druhý majú kompetencie.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

janaGT Pozri príspevok
mňa dnes "potešil" nedoplatok na plyne 169,58 eur Prišla vyúčtovacia faktúra, skoro som odpadla ...
vcielkaisr Pozri príspevok
naštvali ma plynári,najprv ráno oznam o vysokom nedoplatku a z vyučtovania v ktorom sa nevyzná ani svätý Peter,11 eur mesačne zálohy iba za varenie,takmer nepečiem ani plyn neuniká a potom oznám o drastickom zvyšení návrhu cien-dolár poklesol,ako aj ceny ropy a pokiaĺ viem ceny majú nakontrahované údajne až do roku 2014-naši mocipáni nielen sami nás zdierajú,ešte to dovolia kdekomu
Juj,plynarov mi ani nespominajte! Som na nich taka nas*ata,az no!
Mne priiel sek pred vianocami na nedoplatok asi 1300€. Blby datum...tak som poziadala o splatkovy kalendar,nech si nepokazime vianoce.
Schvalili mi,ale za schvalenie si hned zauctovali 16,50€ !
Platila som seky,ale s jednym som sa oneskorila a platby prisla o 2 dni neskor.Bola som odcestovana, takze sek som platila neskor,neuvedomila som si nic zle.
Po par dnoch mi prisla od SPP upomienka,ze musim zaplatit zbytok do 3dni,inak ma odpoja od plynu a daju na exekuciu.
Darmo som argumentovala tym, ze platim pravidelne,ze mam zaplatene vsetko. Oni mali svoj argumet, ze platba prisla o 2dni neskor a basta!

Tak som to uhradila ,nech mam s nimi pokoj.Predtym som 2x telefonovala na zak.linku, ci je to v poriadku a ci je to vsetko.Ubezpecili ma, ze ano...
o par dni na to, mi prisla znovu vyzva , vraj na zaplatenie usleho ziasku 28 €!!!
Skoro ma porazilo! Pani na inf.linke mi stale dokola mlela, ze je to ich usli ziska, za tie 2dni omeskania...

Nenazrata banda!!!Ked som sa spytala na 6 novych poloziek,ktore nenapadne pribudli na vyuctovacej FA / vraj straty na ceste a podobne, mna sa netykajuce voloviny, tak nevedela vysvetlit. Zmohla sa iba na to, ze to maju vsetci,nielen ja/.
Preco je koncovy zakaznik povinny platit za ich straty po ceste a podobne straty? Maju stale malo?

Som tak nahnevana, ze hladam ineho dodavatela plynu,alebo plyn vypnem celkom a budem kurit iba krbom a chodit po dome vo svetri a cizmach!
To uz fakt si tieto "molochy" budu robit co chcu? Smutne, kde sme sa dopracovali...
7 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ano, mas pravdu, molochy si s nami budu robit co chcu. Ak si myslis, ze ini dodavatelia budu serioznejsi, mam dojem, ze sa mylis. Su to tiez molochy a co ma odradza od prechodu k nim, je to, ze s tym zatial nikto nema dlhsiu skusenost. Ak SPP zvysi cenu o 40 %, ostatni ich budu nasledovat a este budu pytat peniaze za prepajacie poplatky alebo si vymyslia nieco ine, aby sa mohli nabalit. Najvacsi vinnik tejto situacie je ten, kto povolil privatizaciu a predal za babku taky strategicky podnik. A dalsi vinnik je ten, ktory povolil, ze sa nesmie kompenzovat vynos z prepravy plynu s nakladmi, ktore ma podnik za nakup. A dalsi vinnik je ten, kto povolil davat do nakladov take polozky ako su nepr. konzultacie so zahranicnym partnerom, kadejake provizie a vysoke platy velkeho mnozstva manazerov-nenazrancov.
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Juj,plynarov mi ani nespominajte! Som na nich taka nas*ata,az no!
Mne priiel sek pred vianocami na nedoplatok asi 1300€. Blby datum...tak som poziadala o splatkovy kalendar,nech si nepokazime vianoce.
Schvalili mi,ale za schvalenie si hned zauctovali 16,50€ !
Platila som seky,ale s jednym som sa oneskorila a platby prisla o 2 dni neskor.Bola som odcestovana, takze sek som platila neskor,neuvedomila som si nic zle.
Po par dnoch mi prisla od SPP upomienka,ze musim zaplatit zbytok do 3dni,inak ma odpoja od plynu a daju na exekuciu.
Darmo som argumentovala tym, ze platim pravidelne,ze mam zaplatene vsetko. Oni mali svoj argumet, ze platba prisla o 2dni neskor a basta!

Tak som to uhradila ,nech mam s nimi pokoj.Predtym som 2x telefonovala na zak.linku, ci je to v poriadku a ci je to vsetko.Ubezpecili ma, ze ano...
o par dni na to, mi prisla znovu vyzva , vraj na zaplatenie usleho ziasku 28 €!!!
Skoro ma porazilo! Pani na inf.linke mi stale dokola mlela, ze je to ich usli ziska, za tie 2dni omeskania...

Nenazrata banda!!!Ked som sa spytala na 6 novych poloziek,ktore nenapadne pribudli na vyuctovacej FA / vraj straty na ceste a podobne, mna sa netykajuce voloviny, tak nevedela vysvetlit. Zmohla sa iba na to, ze to maju vsetci,nielen ja/.
Preco je koncovy zakaznik povinny platit za ich straty po ceste a podobne straty? Maju stale malo?

Som tak nahnevana, ze hladam ineho dodavatela plynu,alebo plyn vypnem celkom a budem kurit iba krbom a chodit po dome vo svetri a cizmach!
To uz fakt si tieto "molochy" budu robit co chcu? Smutne, kde sme sa dopracovali...
Za to, čo porobil Mikloš z SPP( okrem iných) mal už dávno sedieť v chládku a SPP by sa malo reprivatizovať, zoštátniť..., to už mal Fico urobiť za jeho vlády...
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Tu by mozno pomohlo, keby bola vyhlasena uradnicka vlada, ktora by nebola zavisla na ziadnej strane a mohla by robit tak ako treba. No, ale na to sa nikdy nenajde ta ich proklamovana POLITICKA VOLA a este povedia, ze neexistuje politicka objednavka. Kazdemu je jedno, co si narod mysli, ako zije, hlavne, ze oni /stranicki bossovia a ich nominanti/ maju plne kesene.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vcielkaisr Pozri príspevok
naštvali ma plynári,najprv ráno oznam o vysokom nedoplatku a z vyučtovania v ktorom sa nevyzná ani svätý Peter,11 eur mesačne zálohy iba za varenie,takmer nepečiem ani plyn neuniká a potom oznám o drastickom zvyšení návrhu cien-dolár poklesol,ako aj ceny ropy a pokiaĺ viem ceny majú nakontrahované údajne až do roku 2014-naši mocipáni nielen sami nás zdierajú,ešte to dovolia kdekomu
Naši mocipáni nás zodrali, keď spp predali, aj sa to rýmuje a oni sú za vodou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marleau Pozri príspevok
Práve sa rozčuľujem nad tým.
Ja len čakám na ivanove (už menšie začiatočné "i" neviem bohužiaľ napísať) odborné vyjadrenia,podporené rozovretým ukazovákom a palcom a perom medzi ukazovákom a prostredníkom (tým jediným zdvihnutým ťa ivan m. pozdravujem),aké prospešné to pre občana bude,že v konečnom dosledku zaplatíme menej atď atď...
Neviem,ako Slovensko dopadne,ale fráza POSLEDNÝ NECH ZHASNE tu nebude platná,neverím,že elektriku neodpoja ešte skor,ako nastane ten koniec.
Už povedali" Lebo Fico" júúj kto im dal toľko hlasov
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

220870 Pozri príspevok
Regulačnom úrade a všetky štátne posty v SPP majú obsadené SMER,HZDS ,SNS.čo s tým má Ivan?
To už dávno nie je o tom.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Tu nepomože len urobiť dve veci.
Verejne povešať všetkých,ktorí tento stav sposobili a zoštátniť všetky strategické podniky.Bez milosti,v skrátenom režime.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Len este najst toho, kto takyto zakon schvali.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ale kata už mám!
Aj lano...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Tu by mozno pomohlo, keby bola vyhlasena uradnicka vlada, ktora by nebola zavisla na ziadnej strane a mohla by robit tak ako treba. No, ale na to sa nikdy nenajde ta ich proklamovana POLITICKA VOLA a este povedia, ze neexistuje politicka objednavka. Kazdemu je jedno, co si narod mysli, ako zije, hlavne, ze oni /stranicki bossovia a ich nominanti/ maju plne kesene.
..


..ja im tie plné kešene doprajem..nech sa zadrhnú...lebo líhať večer a ráno vstávať s pocitom, že ma nenávidí 5 milionov ľudí tiež nie je bohviečo...a aj keď im teraz tie eurky mastia tie nenažrané črevá, zúčtovanie počká aj na nich...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať