Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..buch, tak fčuľ neviem, či to gesto patrí tým englišmanom, alebo mne)))...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....a ja viem ????....a poviem Ti ??????????.................či .....????

Stará páka a mňa nevie čítať ???????????????


0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

a tento
príde chlap do krčmy objedná si 20 poldecákov borovičky, prvý a posledný pohár vyleje, ostatné vypije.
pýtajú sa ho prečo tak robí
odpovedá prvý mi nikdy nechutí, po poslednom som opitý.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a tento?
príde anička do krčmy k baru. barman berco sa pýta: anička, borovičku?
anička: berco nie - rum!
berco: a prečo rum?
anička: no berco preto, lebo po borovičke ma strašne bolí ****
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....a ja viem ????....a poviem Ti ??????????.................či .....????

Stará páka a mňa nevie čítať ???????????????


...

..heš!..jaká stará páka?..jakáááá?..mám len osemnásť!!!..počkj, keď ťa dostanem do rúk!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://tv.sme.sk/v/20781/posledne-va...nescitali.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://trnava.sme.sk/c/5912627/winte...o-piestan.html

...aj to je dôkaz, ako sa u nás zachádza s ľuďmi...a neboli to iba Winterovci, ...
...na Winterovom námestí som sa narodila...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Trnka: Posledné varovanie tým, čo sa nesčítali
Posledné varovanie nesčítaným

Po desiatich rokoch
– ten moment musel prísť –
štatistický úrad
poslal reťazový list

Odovzdáš ho vyplnený
a splní sa ti prianie
neodovzdáš do siedmich dní
čakaj potrestanie

Nik ti nedá železá,
to by bolo mierne
keď zadáš bludy, nedáš hárok
následky sú nedozerné

Aj tvoj sčítací komisár
si to riadne vypije
že pokazil si údaje
o vývoji demografie

Tak počúvaj, hrdina,
právom na súkromie opitý
čo také sa prihodí
špekulantom jak si ty


Sára dala, že je Eskimáčka
odvčera sa v iglú so svojimi mačká.

Miro je opravár a doma je bez práčky?
V Nayi musel odovzdať všetky svoje visačky.

Budhistke Hanke dnes krst visí na vlásku
zajtra jej vezmú aj birmovnú retiazku.

Zatajili poschodie, štát to už vie
Aničke z Močenka stŕhajú podkrovie

„Rytier Jedi" zadal Paľko z Turej
no a dnes je brancom v Bajkonure.

Gergelyi smial sa, že hárok je len zdrap,
a miesto Týždňa chodí mu už Vasárnap


Teraz si hovoríš
no dajsamisvete
o desať rokov s tým
zase ma štvete

Veď počkaj, počkaj len,
kamoško prípad!
Buď ty rád, že úrad
chce iba sčítať

Štatistici učia sa
môžeš nám veriť
a raz sa isto naučia
odčítať aj deliť!

http://tv.sme.sk/v/20781/posledne-va...#ixzz1Nlj6wYvm
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Neskutočne ma potešila stretávka zo strednej po 15-tich rokoch.
Hlavnej organizátorke už začína v hlave vŕtať skrátenie intervalu na rok :-)) a ja by som to s radosťou prijala...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

My zatiaľ máme každých päť rokov stretnutie zo strednej, bol tiež návrh na skrátenie, ale neprešiel, vraj sme ešte "mladý" tak na čo. Vždy sa teším, lebo niektorých stretnem iba na stretávke.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Príde 15-nástka o polnoci domov a mamka ju hreší: Vieš koľko je hodín? Už si mala byť v posteli, tak rýchlo sa vyzliekaj a šúp do postele. A odpoveď: Už zase.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

V piatok som žhavila telefónne linky. Čo sa mi stalo? Doviezla som nové vozidlo r.v.2011 z NL. Potrebujem dostať technický preukaz z Obvodného úradu dopravy, a keďže sa tým už dáky rok zaoberám, nepredpokladala som žiadny problém. No ale predsa sme na Slovensku. Keďže žiadny ObÚ na Slovensku doteraz taký typ vozidla neschvaľoval, neboli pánovi úradníkovi dostupné žiadne údaje o takomto vozidle, a teda mi nevedel vystaviť TP. Iba ak donesiem COC. Takmer žiadny problém, až na to, že na Slovensku to trvá nejakú dobu, kým COC dostanem od importéra na Slovensku, samozrejme za mastný poplatok. A zatiaľ by mi prepadla kontrola orginality, čiže by ju bolo nutné robiť zase, a zase za poplatok. Tak som volala môjmu NL dodávateľovi, on to vytelefonoval so svojim importérom v piatok o 14,00!!, kedy už na Slovensku nevybavíte nič , a v pondelok to mám mailom doma, a zadarmo. Tak ja už neviem, kedy sa konečne aj my na Slovensku zaradíme medzi vyspelé krajiny, už je po revolúcii toľko rokov, vystriedali sa rôzne vlády, a ja mám stále pocit, že sme tu medzi opicami.
Toto ma vlastne ani nerozčúlilo, len tomu stále nemôžem uveriť, že ešte stále takto fungujeme.
5 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A hlavne to nezabudni oznámiť daňovému úradu Do 8 dní od dovozu!!!
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kazu Pozri príspevok
A hlavne to nezabudni oznámiť daňovému úradu Do 8 dní od dovozu!!!
Ja si veru svoje povinnosi plním poriadne , aj ako občan, aj ako podnikateľ. Ale akonáhle potrebujem pomoc od úradu, od štátu, teda celkovo od systému, tak narážam na neochotu, nezáujem, a nedajbože vyriešiť a pomôcť s problémom, vymykajúcim sa z normálu, najlepšie ruky preč od toho, nedá sa. A to ma teda ohromne štve. Už píšem v kľude, nenadávam, ale v piatok to bol iný slovník. Nerozumiem, ako je možné na západ od našich hraníc, vybaviť takmer všetko čo potrebujú takmer na jednom mieste a za jeden deň, a u nás to nie je možné. A s ochotou, a s úsmevom.
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nepotešilo ma vyučtovanie za bývanie-prvýkrat po rokoch bez preplatku,dva okna vymenené kde najviac prefukovalo a namiesto úspor,po prepočte na spotrebu tepla v kwh je to viac o 10 % oproti predchádzajúcemu obdobiu.
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Príjemne ma potešilo vyúčtovanie za bývanie,po dlhšej dobe mám preplatok 50.47 €.
2 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
No my sme mali dokafraný celý víkend....v piatok nám odišiel počítač, v sobotu práčka (síce ide len,len....len do kedy neviem), asi týžden predtým sa začal kaziť deťom tv v izbe....no "ked sa darí tak sa darí".....hádam sa už nič nepokazí :-(
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

katarina.j Pozri príspevok
No my sme mali dokafraný celý víkend....v piatok nám odišiel počítač, v sobotu práčka (síce ide len,len....len do kedy neviem), asi týžden predtým sa začal kaziť deťom tv v izbe....no "ked sa darí tak sa darí".....hádam sa už nič nepokazí :-(
Kati, neboj ništ - u nás sa vraví : po zlom čakaj iba horšie
Mne sa včera podarilo "ukaramelovať" hrniec, smrad bol hádam aj v druhej dedine ... Nebuď smutná, sú to len "veci", hlavné je, že máš chlapcov zdravých, ostatné je nepodstatné !
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Mna tiez potesilo vyuctovanie za byt a v nom preplatok 370,-..fajn bude nova kuchynska linka, stara ma uz 20 rokov.., dlho som sa netesila, lebo moj muz hned nabehol a hned chcel odomna inkasovat jednu tretinu..vobec mu nevadi, ze linka je stara, jemu je vsetko dobre.....tak mame co robit so synom, ako ho uzemnit..
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

adi11 Pozri príspevok
Mna tiez potesilo vyuctovanie za byt a v nom preplatok 370,-..fajn bude nova kuchynska linka, stara ma uz 20 rokov.., dlho som sa netesila, lebo moj muz hned nabehol a hned chcel odomna inkasovat jednu tretinu..vobec mu nevadi, ze linka je stara, jemu je vsetko dobre.....tak mame co robit so synom, ako ho uzemnit..
Dvadsať ročná? Nečudujem sa manželovi, že ju nechce vymeniť. Však to je v najlepších rokoch
Naposledy upravil Kazu : 30.05.11 at 15:30
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať