Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Impozantné, grandiózne, bravúrne, božské, neuveriteľné - toľká nádhera!
Tá dievčina je asi vykostená či čo, a pokope ju drží len ten dres.
Keď si predstavím tie stovky, možno tisícky hodín tréningu - klobúk dolu...
2009 - Tebe patrí tiež vďaka za tento umelecký zážitok...
a získaná hypermobilita
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nuž, to je už daň - za talent a úspech...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ánoale aj prežiť v krajine pôvodu
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nič v zlom, ale tá dievčina vyzerá ako anorektička.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám a fajn sobotu...niečo spomienkové ku káve dám...
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

...popoludňajší predspánkový kavík je na stole a takéto fajnovinky vám posielam...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a šlak ma ide trafiť, lebo môjmu počítaču tuším prepína a to riadne...zamrzne, odmrzne,a furt dookola...všetko fičí, ako treba, je čistý, vírus žiadny, degragmentacia ,disk,je oki,adaver poupratoval ,avast vyčistil čisté,a nič nepomáha...toto mi robí od rána...mám ho len vypnúť, alebo aj vyhodiť cez okno?...jáááááj...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Este nevyhadzuj, mozno chce mat tiez volnu sobotu, dopraj mu oddychu. A nezabudla si mu dat kavicku a kolacik, co si zarana nachystala?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Este nevyhadzuj, mozno chce mat tiez volnu sobotu, dopraj mu oddychu. A nezabudla si mu dat kavicku a kolacik, co si zarana nachystala?
..

..mojuší, keby som ja mala takú opateru, ako má môj počítač, nebolo by šťastnejšieho počítača!...teda- mňa...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsi, ale fakt to pomaha, ze vypnut a nechat ho oddychnut..aj mne to potvora robieva..a ja mu ziadnu udrzbu taku nerobim akop ty..ja antytalent na to..cakam do augusta na synatora..
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Trošku netradične a dookola vysvetlím výhodu bývania v rodinnom dome oproti bývaniu v byte s tenkými stenami a susedmi, ktorí majú radi nočný kľud tak, ako som ho aj ja svôjho času mávala rada...

Včera večer som zaľahla so sladkým pocitom, že nemusím ráno vstávať na zvonenie budíka 21.storočia - v podobe vyzváňajúceho mobilu, veď ako klasický budík zvoní, už ani neviem. Sladko som sa upelešila na svojom ešte sladšom vankúšiku a zaspala. Neviem, akým spôsobom môj muž vošiel do spálne vo chvíli, keď som už celkom dobre odfukovala, no zobudil ma. Tuším som aj pohundrala, či nevie vojsť tichšie, pomrvila sa a po chvíli sa nechala unášať báječným pocitom, že je víkend a budem spať, dokedy len budem chcieť.
Neviem koľko bolo hodín, bola tuhá noc, keď ma zas čosi vyrušilo a nebolo to veru hocičo, niekto ma z celej sily v tmavej spálni a v mojej posteli ťahá za vlasy!!! Kurnik šopa, za moje vlasiská ma driape môj muž v spaní, uvedomujem si to celkom jasne a nechápem tomu, veď nie je žiaden násilník, naopak je to veľmi dobrý človek, čo by mi ani slovkom neublížil . Kým som úplne precitla a vyprostila sa z pazúrov svôjho zákonitého, vyľakaná a nasrdená zároveň, dúfam, že aj chápete, že moja zlosť nabrala na poriadnej veľkosti, že už druhý raz som bola vyrušená vo víkendovom rozjímaní, vravím tomu môjmu : ,,Čo ti preskočilo, čo ma ťaháš za vlasy?"
Na to môj drahý zaspatý odpovedá: ,,Čo mojko, čo sa stalo, snívalo sa ti niečo mojenko?"
Tak si vravím, no počkaj ja ti dám zo mňa si tu nikto vola robiť nebude!
Viem, že je strašne šteklivý na rebrách, tak som mu po nich riadne prešla a neraz a začalo to...
Konský rehot nemal konca kraja a tuším bol rovnako zdesený, ako ja pri tom ťahaní za vlasy.
To už rehot pochytil aj mňa a pokúšala som sa mu vysvetliť, prečo sa deje to, čo sa deje. Keď pochopil, prišla druhá vlna obojstranného rehotu v tme, v našej posteli .
Odrazu sa zapálilo svetlo na chodbe a rozleteli sa široko dvere našej spálne a obe naše veľké deti čumeli na nás takto a nechápavo pozerali, či nám naozaj preskočilo, alebo sa im len sníva.

Nuž a teraz mi povedzte, keby sa také stalo v bytovke, no nepobudili by sme celý vchod?...asi áno.
Až ráno mi manžel vysvetlil, že naozaj sa mu snívalo, že niekoho naháňal a vo sne ho aj dolapil za pačesy. No nemal to ďaleko, veď som bola poruke . A vôbec nevadí, že si deti myslia, že sme na hlavu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojuš ale tato ťa statočne bránil pred potenciálnym nepriateľom...no čo za to nedáš?!!!!!...to nemá doma každá)))))no a že to bolo práve v noci- však bubkovia strašia práve v noci...a deti nech si myslia čo chcú, rodičia na "hlavu" sú dnes v móde!...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ahojte vsetci. Neda mi to nepodelit sa s Vami: s manzelom sme sa vratili vcera s vyletu z Prahy /zakupeneho na dobru radu Stankom/. Na Hradcanoch sme po celodennom chodeni po krasach Prahy pozreli este vymenu hradnej straze. Bolo to vecer o 18.00 h a asi od 15.00 h riadne pieklo priamo na straz. Ked sa straz menila tak vojak ktory preberal sluzbu musel vojst do straznej budky celom do vnutra a chrbtom k tomu ktory sluzbu odovzdaval. Ten odchadzajuci bol celom k velitelovi a nam vsetkym. V momente ked preberajuci sluzbu vosiel do straznej budky sa z nej ozvalo: "Kurva to je vedro." Moj manzel sa tak rozosmial a nevedel sa utisit a je naozaj obdivuhodne, ze to ta straz vydrzala a nezosmiala sa tiez. Vacsina turistov boli zahranicni, kt. pravdepodobne nerozumeli.

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  P6020599.jpg
Zobrazení: 21
Veľkosť:  85.3 KB
Naposledy upravil nika.sum : 04.06.11 at 21:35
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...mojuš ale tato ťa statočne bránil pred potenciálnym nepriateľom...no čo za to nedáš?!!!!!...to nemá doma každá)))))no a že to bolo práve v noci- však bubkovia strašia práve v noci...a deti nech si myslia čo chcú, rodičia na "hlavu" sú dnes v móde!...
aj mňa asi potom nedávno môj "pán bytný" bránil, keď som sa nad ránom zobudila nato ako do mňa kope nožičkami do mojich nožičiek
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
To mate vyhody spolocnych spalni.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

durisovad Pozri príspevok
To mate vyhody spolocnych spalni.
alebo postelí
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bola som prítomná:
http://video.sita.sk/videoservis/v-n...7962-play.html
4 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Pekne, a ktoraze si bola ty? A chutilo vinko, chutilo?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..urcite bolo rozumnejsie usporiadat taketo podujatie {my sme nan celkom zabudli, skoda, ze nemame namontovane na cinziakoch mestske rozhlasy}..ako to, ktore bolo dnes v BA..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať