Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
Ahojte vsetci. Neda mi to nepodelit sa s Vami: s manzelom sme sa vratili vcera s vyletu z Prahy /zakupeneho na dobru radu Stankom/. Na Hradcanoch sme po celodennom chodeni po krasach Prahy pozreli este vymenu hradnej straze. Bolo to vecer o 18.00 h a asi od 15.00 h riadne pieklo priamo na straz. Ked sa straz menila tak vojak ktory preberal sluzbu musel vojst do straznej budky celom do vnutra a chrbtom k tomu ktory sluzbu odovzdaval. Ten odchadzajuci bol celom k velitelovi a nam vsetkym. V momente ked preberajuci sluzbu vosiel do straznej budky sa z nej ozvalo: "Kurva to je vedro." Moj manzel sa tak rozosmial a nevedel sa utisit a je naozaj obdivuhodne, ze to ta straz vydrzala a nezosmiala sa tiez. Vacsina turistov boli zahranicni, kt. pravdepodobne nerozumeli.

Príloha 77007
..

..no ona to teda nie je žiadna sranda tam stáť, ti poviem,musia chlapci všeličo vydržať...a že vydržia, je fakt!..
..keď som dávnejšie mala tých naozajských osemnásť, boli sme s triedou na výlete preskúmať pamiatky matičky Prahy, jasné, že Hradčany sme skúmali veľmi pozorne, hradná stráž totiž boli chlapci presne podľa gusta mojej spolužiačky a mňa...boli sme kočky, máj piekol ako dnes, nôžky opálené, široké hrubé podpätky nás robili vysokými a štíhlymi kráskami a my sme sa patrične presmŕdzali pred fešákmi na stráži..a veru aj dosť dlho, naše komentáre si chlapci museli uvedomovať až v žalúdku, ale ani očkom nemrkli...statočne chránili vlastným telom krásne Hradčany...keď sme videli nezáujem, asi tak po 3/4 hodinke sme odkráčali na zmrzlinu,potom sme my dve potvory sedeli na takej lavičke-prepadačke s nôžkami pekne pred sebou a mne naraz slnko zatienil taký vysoký-až po nebo-vojak, feeešááák veľký a že "čo si to odo mňa chcela, moja"?......pokračovanie nabudúce...
Naposledy upravil pepsikova : 04.06.11 at 23:22
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

...sa vam dobre provokovalo a vtipkovalo,ked ste vedeli, ze ti chudacikovia nemozu ani brvou pohnut
1 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ona to teda nie je žiadna sranda tam stáť, ti poviem,musia chlapci všeličo vydržať...a že vydržia, je fakt!..
..keď som dávnejšie mala tých naozajských osemnásť, boli sme s triedou na výlete preskúmať pamiatky matičky Prahy, jasné, že Hradčany sme skúmali veľmi pozorne, hradná stráž totiž boli chlapci presne podľa gusta mojej spolužiačky a mňa...boli sme kočky, máj piekol ako dnes, nôžky opálené, široké hrubé podpätky nás robili vysokými a štíhlymi kráskami a my sme sa patrične presmŕdzali pred fešákmi na stráži..a veru aj dosť dlho, naše komentáre si chlapci museli uvedomovať až v žalúdku, ale ani očkom nemrkli...statočne chránili vlastným telom krásne Hradčany...keď sme videli nezáujem, asi tak po 3/4 hodinke sme odkráčali na zmrzlinu,potom sme my dve potvory sedeli na takej lavičke-prepadačke s nôžkami pekne pred sebou a mne naraz slnko zatienil taký vysoký-až po nebo-vojak, feeešááák veľký a že "čo si to odo mňa chcela, moja"?......pokračovanie nabudúce...


Pepsi, to je ako telenovela, tiež si prestala v tom najlepšom
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ona to teda nie je žiadna sranda tam stáť, ti poviem,musia chlapci všeličo vydržať...a že vydržia, je fakt!..
..keď som dávnejšie mala tých naozajských osemnásť, boli sme s triedou na výlete preskúmať pamiatky matičky Prahy, jasné, že Hradčany sme skúmali veľmi pozorne, hradná stráž totiž boli chlapci presne podľa gusta mojej spolužiačky a mňa...boli sme kočky, máj piekol ako dnes, nôžky opálené, široké hrubé podpätky nás robili vysokými a štíhlymi kráskami a my sme sa patrične presmŕdzali pred fešákmi na stráži..a veru aj dosť dlho, naše komentáre si chlapci museli uvedomovať až v žalúdku, ale ani očkom nemrkli...statočne chránili vlastným telom krásne Hradčany...keď sme videli nezáujem, asi tak po 3/4 hodinke sme odkráčali na zmrzlinu,potom sme my dve potvory sedeli na takej lavičke-prepadačke s nôžkami pekne pred sebou a mne naraz slnko zatienil taký vysoký-až po nebo-vojak, feeešááák veľký a že "čo si to odo mňa chcela, moja"?......pokračovanie nabudúce...
uz sa tesim na pokracovanie.Co sa tyka tych chalanov, je to naozaj strasne co musia vydrzat. Ze vraj je to cest bygt v hradnej strazi ale ja mam skor pocit, ze trest. Ja si to neviem ani predstavit ze by som tam tak stala co i len 20 minut.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
uz sa tesim na pokracovanie.Co sa tyka tych chalanov, je to naozaj strasne co musia vydrzat. Ze vraj je to cest bygt v hradnej strazi ale ja mam skor pocit, ze trest. Ja si to neviem ani predstavit ze by som tam tak stala co i len 20 minut.
za tie peniaze len stáť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes ráno chcem môj "pán bytný" na mne spáchať nejaký džihád nie fekálny, ale určite nejaký áno, keďže bol na nejakom chlapskom "výšľape" vytasil z chladničky obal na potraviny otvoril a pýta sa ma "dáš si tatarák" a ja že nie a on, že prečo aký srandista takže keď budú v správach 2 prípady z BA tak druhý gurmán je moje decko tá sa tiež s tým gniavila
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
.pokračovanie nabudúce...
Berie si príklad jednej (ne)menovanej (fekálnej) televízie - prvý diel pustí, ďalší o mesiac (možno rok).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lui, ten "pán bytný" to je manžel alebo platič nájomného?..(lebo ak je to manžel, prečo mu nepovieš "môj manžel"?,vedeli by sme hneď, kto je vrah...nemusí to byť vždy záhradník, no...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...lui, ten "pán bytný" to je manžel alebo platič nájomného?..(lebo ak je to manžel, prečo mu nepovieš "môj manžel"?,vedeli by sme hneď, kto je vrah...nemusí to byť vždy záhradník, no...
pepsi, nemám manžela, to bolo kedysi dávno toto je môj chlap-muž,ja ho len tak volám /raz ho tak nazval kolega a mne to bolo smiešne tak preto/
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..moj sb chodil aj v lete v dlhych gatoch, hanbil sa kratasy obliect kvoli krivym noham, az ho kamos prehovoril, ze on ich ma ako klaty a nehanbi sa..ze co si pari g..e .., tak snoril synom po skrinach az objavil jedny pekne blede balonove, lenze boli cele od hnedej farby.. to syn v nich maloval a nezislo mu to..nedalo mu to, ze taka kvalita a zahodit, tak cely tyzden ich drhol s kefou az teraz ich opigloval a su krasne bez farby.... cely stastny kolko mi usetril na kratasoch a cele poobedie je pred zrkadlom....hodi sa toto ci hento tricko k nim....no netes sa z takeho chlapa..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojuš, nezabudni ho odfotiť!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to fakt, foto by bodlo
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..jej, veru to som mala, bolo by srandy.. no a nakoniec si ich vyzliekol, lebo zacalo prsat a padal na futbal..a tolke chystacky jak na sobas..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..mozno bude foto, lebo ze ma ich dole siroke, jak potapky, ze musim mu ich zuzit..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no mojuš, keď sa už konečne odhodlal na krátke gate, tak mu ich urob podľa priania...a vysvetli, že nohy nie sú u chlapa dôležité)))))
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Áno, veď keby nosil minisukňu je to iné, ale do balónových kraťasov pasujú aj balónové nohy. By som povedala že sú aj sexi, lebo každá baba si pomyslí že jazdil na koňovi, alebo ako námorník nosil medzi nimi sudy s rumom.
1 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Psst.... ja som tiež tu a čakám pokračovanie Pepsíčky ako to dopadlo s tým hradným strážcom: vzali sa, otehotnela ešte pred svadbou, žijú šťastne až po dnes .... ?????
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... mňa to tiež dosť zaujíma, ale myslím si, že nás bude Veronika napínať čo najdlhšie ...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..pepsi len sa chcel odhodlat, lenze sa videl v zrkadle..aj tie jeho cintlicky co trcali z gati, tak neviem asik len na doma budu..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moj chlap má tiež krivé nožinky, ale ako bonus aj trošičku kratšieale v pohode na seba natiahne rifle pod koleno, tak ten tvoj sa vôbec nemusí ostýchať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať