Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..no ved ked sa za to hanbi, jeho chyba, nech sa pari..
no mozno ho prehovorim a nejake rifle mu skusim odstrihnut na probu..
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

No, kde je tá Pepsíková s tou telenovelou o hradnom strážcovi hmmm .....??????????????
Zatiaľ vám poviem že v Pezinku bola súťaž vo varení trojprdovej fazuľovice, takí čo ju neľúbia tak mohli aj vianočnú kapustnicu. Bola som tam ale skoro ráno, a vtedy ešte nič ani nesmrdelo, ani nevoňalo. A podvečer sa to zmiešalo so sopečným popolom, lebo bola veľká búrka a ten bordel čo mám na okne tak neviem odkiaľ pochádza či zo sopky či z fazule.
Idem to umyt, kým napíše Pepsíková ako to dopadlo s tým hradným zbrojnošom - tiež s tým robí tajnosti ako s voľbou generálneho p ..........a.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

dnes som dostala vyúčtovanie záloh za byt....uff,nič nedoplácam,dokonca mám preplatok...ale to len preto,že som si dala zálohy zvýšiť...odkedy máme vyregulované kúrenie,vždy som doplácala nehorázne sumy...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Dnes, 06:41 PM
..no ved ked sa za to hanbi, jeho chyba, nech sa pari..
no mozno ho prehovorim a nejake rifle mu skusim odstrihnut na probu..

..mojuš povedz tomu tvojmu chlapovi, že keď si to už doteraz vydržala s jeho cintličkami, tak že ešte nejakých pár rôčkov to v pohode zvládneš, či už bude nosiť dlhé, alebo krátke...a len tak jemne podotkni,že na nohách nezáleží,... ale sprav mu také zúžené, lebo široké pantalony na krivých nožkách nevyzerajú dobre...mohlo by ho podfúknuť a vieš-no)))...ale vážne, skôr zúžené...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ajk& Pozri príspevok
No, kde je tá Pepsíková s tou telenovelou o hradnom strážcovi hmmm .....??????????????
Zatiaľ vám poviem že v Pezinku bola súťaž vo varení trojprdovej fazuľovice, takí čo ju neľúbia tak mohli aj vianočnú kapustnicu. Bola som tam ale skoro ráno, a vtedy ešte nič ani nesmrdelo, ani nevoňalo. A podvečer sa to zmiešalo so sopečným popolom, lebo bola veľká búrka a ten bordel čo mám na okne tak neviem odkiaľ pochádza či zo sopky či z fazule.
Idem to umyt, kým napíše Pepsíková ako to dopadlo s tým hradným zbrojnošom - tiež s tým robí tajnosti ako s voľbou generálneho p ..........a.
..

..šmarjá a čo chcete vedieť?..že sa vrátil po pol roku z vojny,že sme sa ľúbili rok a pol, ale bol strašne žiarlivý a ja som odišla z PD robiť na periferiu a on to nevedel uniesť?..a rozišli sme sa, ale miluje ma dodnes, sem tam sa vidíme,ale žiarlivosť mu zostala a to ja teda vôbec nemusím mať na krku žiarlivého chlapa nuž tak ma ľúbi len spoza rohu....no a keď občas dáme spolu kávu, sa mám ja napočúvať tých spomienkových fráz, čo som tam s mojou spolužiačkou na neho nasypala!...spomienky sú krásne...aj on je fešák, taký zrelý, ale , no...nie!...
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dokonca vtedy fičala taká pesnička, kde sa spievalo:..na hradnom nádvorí, kapitán hovorí.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....aby nebolo iba Slovensko v hanbe pri okradnutí hokejistov, tak aj Česko -Praha má svoje mínus
http://dnes.atlas.sk/showbiz/750479/...kradli-mu-izbu
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...však aj vyzerajú všetci tak "chudobno"....
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes ráno mi zazvonili cudzí ľudia, že mi vedú môjho psíka, že mi asi ušiel. Ja som ale svojho mala doma. Cudzí psík sa mi v byte uvelebil ale môj ho nezniesol, tak ho začal hrýzť. Ten cudzí psík bol taká istá rasa ako môj aj bolo vidieť, že je udržiavaný a čerstvo ostrihaný. Zobrala som ho na vodítko a odviedla k najbližšiemu veterinárovi, či náhodou ho nepozná. Veterinár zistil, že sa jedná o fenku a ešte sa aj hárala. Tak si ju tam nechal v koterci a ja som volala na mestskú políciu aj do útulku, že ak by ho niekto hľadal, je u veterinára.
Dobre, že som ju odviedla k veterinárovi, to som mohla mať doma riadny harmatanec a ešte aj potomkov.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

verkaz Pozri príspevok
Dnes ráno mi zazvonili cudzí ľudia, že mi vedú môjho psíka, že mi asi ušiel. Ja som ale svojho mala doma. Cudzí psík sa mi v byte uvelebil ale môj ho nezniesol, tak ho začal hrýzť. Ten cudzí psík bol taká istá rasa ako môj aj bolo vidieť, že je udržiavaný a čerstvo ostrihaný. Zobrala som ho na vodítko a odviedla k najbližšiemu veterinárovi, či náhodou ho nepozná. Veterinár zistil, že sa jedná o fenku a ešte sa aj hárala. Tak si ju tam nechal v koterci a ja som volala na mestskú políciu aj do útulku, že ak by ho niekto hľadal, je u veterinára.
Dobre, že som ju odviedla k veterinárovi, to som mohla mať doma riadny harmatanec a ešte aj potomkov.
A možno nakoniec tá fenka aj dobre ku vám prišla, za svojím fešákom, či?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A verkaz sa dozvedela ako posledná, že bude prírastok v rodine... A tí cudzí ľudia možno ani neboli takí cudzí, ale budúci - svatkovci v utajení, hihi...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a mohli z toho byť krásne havkáčske bábetká,mamka s tatkom pod jednou strechou a možno by som sa dala ukecať na havkátko...achjaj...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Pepsi, viem, že smútiš stále za Pepsikoláčikom, ale nové havkátko by stratu trošku "ožiarilo" ...
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Robím kysnuté koláče už roky, ale poprosila som susedku , pani ktorá má 82 rokov, aby sme dnes urobili kakaové osie hniezda spolu. Na 700 g polohrubej múky len polovicu droždia, prilievala tam olej, podľa môjho odhodu 6-7 polievkových lyžíc. Vykysnuté cesto rozdelila na dve polovice,roztiahla rukou /valkať sa nesmie/ potrela roztopenou bravčovou masťou. Potom posypala kryštálovým cukrom cca 250-300g zmiešaným s tromi vrchovanými lyžicami kakaa.Pokropila masťou, zvinula.Skôr než odrezala kúsok cesta, potiahla cesto a dobre stlačila, aby plnka nevytiekla.
Bolo to fantastické. Síce najskôr o robote na miesenie nechcela ani počuť, nakoniec to pochvalovala. Upečené osie hniezda sme si pekne rozdelili a mám z toho veľkú radosť. Ona nebola sama a ja som sa zase niečomu priučila. Veď človek sa učí celý život. Nabudúce pečieme lekvárové buchty.
Naposledy upravil Katarina : 06.06.11 at 14:30
26 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... máš dobrú susedku, a veru, niet nad "staré matere", tie vedeli piecť koláče! ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám niečo k popoludňajšej káve...




(a dám si jednu Katarínkinu buchtičku)...
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Najlepsie recepty a postupy mam od nasej 80 rocnej tetusky. Jej rady su na nezaplatenie.
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..veru aj mne stacilo raz vidiet staru babku ako robi krumplove pagace z kysnuteho cesta a potom sa vyprazaju, alebo aj pecu..su mnamkove..nezabudnem do smrti
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

"Lepsie raz vidiet ako stokrat pocut"

v dnesnej PC dobe - niekde som citala:

Lepsie raz vidiet ako stokrat vygooglit ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať