Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Verkaz, niektore psiky su velki tulaci a skusaju, kde by im bolo lepsie. Obycajne im lepsie inde nebude, ale nedaju si pokoj, pokial to nevyskusaju. Aj niektori ludia mavaju taketo sklony, tak preco sa divit psikom.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Mňa práve potešil telefonát od syna, že úspešne zvládol štátnice na bakalára - A,A,A - som nesmierne šťastná a hrdá.
14 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Gratulujem !
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj ja gratulujeeem...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ľudia, som nešťastná !!! voľade mám potravinové mole a nemôžem na tie "svine" prísť, kde sú ... do skriniek som nalepila lepky, tie "hnusné mrchy" sa tam neprilepili ... stále boli po plafóne v kuchyni, tak reku, ešte skúsim poslednú skrinku, kde mám čaje a lieky ... pricapnem lepku a hneď tam boli asi štyri ... popozerám všetky čaje, otvorené - ništ, nové, ešte v celofáne - žiadne dierky, žiadne "pavučiny" ... na druhý deň zase dve ... už ma skoro porantalo ... vytiahneme tie čaje, dáme na stôl, šak uvidíme, či tie "pačmagy" budú lietať, či sa niekde na stenu, či plafón pricapnú ... figu borovú ... čaje v skrinke nie sú, ale mola zase prilepená ... hádam nie sú v liekoch!? ... v mede som tiež nič nenašla ... som na nervy, kde ich mám "vyhrabať"? ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

invest Pozri príspevok
Mňa práve potešil telefonát od syna, že úspešne zvládol štátnice na bakalára - A,A,A - som nesmierne šťastná a hrdá.
Gratulujem a čo študuje? /dcéra štatnicuje zajtra/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...



..páči sa!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

rodina1 Pozri príspevok
Ľudia, som nešťastná !!! voľade mám potravinové mole a nemôžem na tie "svine" prísť, kde sú ... do skriniek som nalepila lepky, tie "hnusné mrchy" sa tam neprilepili ... stále boli po plafóne v kuchyni, tak reku, ešte skúsim poslednú skrinku, kde mám čaje a lieky ... pricapnem lepku a hneď tam boli asi štyri ... popozerám všetky čaje, otvorené - ništ, nové, ešte v celofáne - žiadne dierky, žiadne "pavučiny" ... na druhý deň zase dve ... už ma skoro porantalo ... vytiahneme tie čaje, dáme na stôl, šak uvidíme, či tie "pačmagy" budú lietať, či sa niekde na stenu, či plafón pricapnú ... figu borovú ... čaje v skrinke nie sú, ale mola zase prilepená ... hádam nie sú v liekoch!? ... v mede som tiež nič nenašla ... som na nervy, kde ich mám "vyhrabať"? ...
Jarmilka, skús niektorú z týchto rád
http://www.porada.sk/t31565-potravinove-mole.html
http://www.tvojdom.sk/tipy-triky/pot...i-zatocit.aspx
4 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

trisestri Pozri príspevok
Gratulujem a čo študuje? /dcéra štatnicuje zajtra/
Ďakujem, v Nitre na UKF sociálnu prácu. Dcére držím palce.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

invest Pozri príspevok
Mňa práve potešil telefonát od syna, že úspešne zvládol štátnice na bakalára - A,A,A - som nesmierne šťastná a hrdá.
Ďakujem všetkým gratulantom.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Evička, ďakujem za linky ... dôležité je však tie mrchy nájsť, kde sa zdržujú ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Jarmilka, niekto tu spomínal, že tiež nevedel nájsť a nakoniec boli v navŕtaných dierkach v bokoch skriniek. Vieš, takých, čo sú navŕtané kvôli možnosti posúvať poličky. Skús pozrieť, či za nádobami nemáš nejaký zatúlaný orech alebo niečo iné.
Naposledy upravil Marína : 07.06.11 at 14:35
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som neúspešne likvidovala mole, niekoľko krát som vyčistila kuchynskú linku až som vytiahla poličky a na bočných stranách kde sa dotýkala polička stien skrinky mali tie potvory svoj úkryt.
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Evička, práve, že sme tú skrinku mali celú vyhodenú. Umytú, lieky a úplne nové (ešte neotvorené) fľaše medu vrátené do skrinky, na druhý deň tam pricapnutá moľa.
V skrinkách, kde mám múku, či orechy, nemám vôbec nič. Tak neviem. Myslela som si, či nie sú v liekoch, ale ani tam nič. Ešte uvidím zajtra a potom sa asi odsťahujem ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Jarmilka, radšej odsťahuj tie mole. Neboj, určite ich nájdeš.
Nám sa tiež raz stalo, že nie a nie ich objaviť. Dlho to trvalo, kým sa zadarilo, veď koho by aj napadlo, že .......... máme prastarý nemecký kufríkový písací stroj, kufrík je vo vnútri vystlaný filcom a tie potvory nenažrané si pochutnávali na tom filci.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nam sa raz stalo, ze mole lietali v chodbe. Mame tam taku skrinku, na nej byva krciaztek s granulkami pre psa. Par granuliek bolo spadnutych pod skrinkou a tie hnusoby vyletovali odtial. Odvtedy, ak spadne co len jedna granulka na zem, hned ju zdviham a hadzem von psovi.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dievčence, ďakujem za rady ... uvidím zajtra, potom vyhodím celú kuchyňu ... štve ma to, pretože zase jedna práca navyše
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nic nevyhadzuj, aj ked budes mat novu kuchynu a nakupis do nej nove potraviny, tie hnusoby sa po nejakom case zasa objavia. Nosime si ich za nase tazko zarobene peniaze z obchodov domov. Tes sa, ze nemame obrovske potkany ako v Afrike, ktore zeru deticky.
http://www.cas.sk/clanok/199744/zufa...ky-potkan.html
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Pošlem ti našu rýchlu rotu nebezpečných zabijakov. Keď uvidia tú zostavu, mole vám pokapú od smiechu. Dnes bolo dusno, mačky porozvaľované na trávniku, po kocúrovi manžel aj pivový dekel hodil, ani sa ten lenivec nepohol. Ešte tam jedna chýba, tá si pod šopou plní materské povinnosti. Keď som išla o pol hodiny okolo, kocúri si len miesta vymenili a chrápali odušu ďalej. Mačky v kostiach cítili, že bude pršať. Búrka si už kdesi na kopcom brúsi zuby, už aj nejaké kvapky padajú. Mala by som sa ísť pozrieť, či už sa prebrali
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Mačacia siesta 017.jpg
Zobrazení: 54
Veľkosť:  60.3 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Mačacia siesta 011.jpg
Zobrazení: 39
Veľkosť:  66.1 KB
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať