Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Kazu Pozri príspevok
Pošlem ti našu rýchlu rotu nebezpečných zabijakov. Keď uvidia tú zostavu, mole vám pokapú od smiechu. Dnes bolo dusno, mačky porozvaľované na trávniku, po kocúrovi manžel aj pivový dekel hodil, ani sa ten lenivec nepohol. Ešte tam jedna chýba, tá si pod šopou plní materské povinnosti. Keď som išla o pol hodiny okolo, kocúri si len miesta vymenili a chrápali odušu ďalej. Mačky v kostiach cítili, že bude pršať. Búrka si už kdesi na kopcom brúsi zuby, už aj nejaké kvapky padajú. Mala by som sa ísť pozrieť, či už sa prebrali
Príloha 77198 Príloha 77199
Zuzka, téééda, ty máš ale pomocníkov!!! Môj mng chce tiež mačku, ale ja som zásadne proti ... tvoje by som si aj požičala, aspoň by bola sranda ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

rodina1 Pozri príspevok
Zuzka, téééda, ty máš ale pomocníkov!!! Môj mng chce tiež mačku, ale ja som zásadne proti ... tvoje by som si aj požičala, aspoň by bola sranda ...
Pomocníci to sú, len čo je pravda ale musí byť čo zožrať. Manželovi som priniesla von guláš k obedu, mačky zaňuchali čosi k snědku a zostali v stave najvyššej pohotovosti. Sledovali pohyb manželovej ruky s vidličkou, pripomínalo mi to sledovanie tenisovej loptičky pri zápasoch Guláš bol horúci, tak manžel odsunul tanier, nanešťastie smerom kde mačky sedeli a kývali hlavami zo strany na stranu. Tento jeho pohyb si vysvetlili ako pozvanie k obedu a všetky tri ako na povel vyskočili na stôl. Tú najbližšiu manžel chytil a oblúkom letela až do neďalekých kríkov. Ostatné mačky videli, že situácia je vážna, zmizli zo stola tak rýchle ako sa objavili. Jedna z nich pravdepodobne jednou nohou skočila do taniera, lebo v bezpečnej vzdialenosti si dôkladne oblizovala labu. Ešte šťastie, že toho gulášu bol plný hrniec a mala som z čoho naložiť novú porciu, mačky pre istotu neprišli bližšie pokým sa manžel nenajedol, cítili, že si to u neho pokakali
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojuš však toto je čistý teror na mačkátka!...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Tetor, teror, aj macicky musia mat nejaky poriadok. Aj ked macku naucit poriadku je asi dost velky problem. Reaguje jedine na jedlo, ale nerozlisuje, ktore je urcene pre nu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://korzar.sme.sk/c/5925326/zames...-strajkom.html
Aj môj starší tam robí. Často 12-ky, nočné a donesie 360-370€, ak má normálne, tak 320€.
BTW: Buchač, pošli 10 kg T*T (vieš čo), mne sa minul, potrebujem urobiť poriadky (vyčistiť to tu).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ty to vyčistíš, majiteľ zruší firmu ako v PD a bude!...drina prejde na Ukrajinu...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ukrajina to stopla, pretože ich ponuka platov sa im málila.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mačky vedia, že na stôl nesmú, ale keď ten tanier posunul smerom k nim, no kto by odolal. Ale nie sú hlúpe, akoby rozumeli, že som sa ich zastávala a preto ani nechceli ísť k manželovi keď ich volal, sadli si ku mne a manželovi sa otočili chrbtom Keď sa im prihováral, len tak pootočili hlavu /akože vlez nám na chrbát/ a znova sa pozerali na mňa
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kazu Pozri príspevok
Pošlem ti našu rýchlu rotu nebezpečných zabijakov. Keď uvidia tú zostavu, mole vám pokapú od smiechu. .....
Príloha 77198 Príloha 77199
len ich nepodceňuj, mačky naozaj aj muchy chytajú .. a moľa je pre ne ešte ľahší úlovok...

pre rodina .. zaves do potravinovej skrine kytičku levandule (napr na dvierka) .. alebo sušenú v plátenom vrecúšku.
5 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Levandulu vesala uz moja stara mama do skrin na saty. Okrem toho, ze vsetko pekne vonalo, mole neboli.
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Katy a R Pozri príspevok
len ich nepodceňuj, mačky naozaj aj muchy chytajú .. a moľa je pre ne ešte ľahší úlovok...

pre rodina .. zaves do potravinovej skrine kytičku levandule (napr na dvierka) .. alebo sušenú v plátenom vrecúšku.
Katy, ďakujem. Len tá levanduľa je na šatové mole. Na hentie mrchy, potravinové, hádam len "ocot". Ozaj, neviete niekto, či potravinové mole neznášajú ocot?
Od rána zatiaľ žiadna neprilepená, zajtra uvidím ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Frantisek Salezsky povedal, ze viac much sa chyti na kvapku medu ako na sud octu. Mozno by to platilo aj na mole, dobre by bolo oprobovat. On to myslel nadnesene a na ludi, ale mozno to plati vseobecne.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže sa odbory a zamestnávateľ (Yazaki) nedohodli - odbory chceli min. 7%, šéfstvo 3% (smiešne = cca 10€ pre robotníka). Vraj pokračovanie 16.6. - opäť sa asi zaplní úrad práce (Yazaki má vo zvyku takých, ktorí "vyskakujú", vyhodiť - aj môj mladší syn takto dopadol).
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

rodina1 Pozri príspevok
Katy, ďakujem. Len tá levanduľa je na šatové mole. Na hentie mrchy, potravinové, hádam len "ocot". Ozaj, neviete niekto, či potravinové mole neznášajú ocot?
Od rána zatiaľ žiadna neprilepená, zajtra uvidím ...
.. ja práveže v kuchyni používam, pretože si myslím, že je vhodnejšia, ako nejaké technické insekticídy - odkedy som musela vyhodiť všetky potraviny (asi s múkou som si doniesla mole). Teraz mám pokoj - ale možno si dávam viac pozor, čo kupujem
aj do lekvárov je vhodná , aj iné ... http://wanda.atlas.sk/moda-a-krasa/p...dula-skrasluje ..
.. ten ocot možno skôr na plesne
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ak sa chcete zasmiať, pozrite si video

moderátorka
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Včera v Televíznych novinách /neviem ktoré/ davali, že sa znížuje "denný prídel vody" psom a koňom v polícii, aby sa ušetrilo.......Koho to bol nápad......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MarcelkaT Pozri príspevok
Včera v Televíznych novinách /neviem ktoré/ davali, že sa znížuje "denný prídel vody" psom a koňom v polícii, aby sa ušetrilo.......Koho to bol nápad......
Žeby nejakého koňa, ale dvojnohého?
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Vraj na potravinové mole je dobrá šupka z pomaranča alebo klinčeky. Suseda to vyskúšala a že je to dobré.
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Tweety Pozri príspevok
Žeby nejakého koňa, ale dvojnohého?

Asi áno
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Vhodné obutie premiérky pri návšteve zaplavenej časti obce.
radicova-galko-povodne-sita.jpg  
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať