Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Aspoň jej nenatečie voda. U nás sa hovorí, s kade núter tade von
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
"taky, taky"
Naposledy upravil erzet : 08.06.11 at 09:10
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mňa dnes veľmi, veľmi potešil raňajší pohľad na ručičku váhy, konečne po dlhej dobe zmizli 2 kilá . Hneď mám lepšiu náladu, aj napriek tomuto depresívnemu počasiu.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Žeby nejakého koňa, ale dvojnohého?
To zviera sa nevolá kôň ale osol po slovensky somár. Alebo že by kupovali fľaškovanú vodu pre kone?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
To zviera sa nevolá kôň ale osol po slovensky somár. Alebo že by kupovali fľaškovanú vodu pre kone?
Máš pravdu, kôň je predsa múdre zviera.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Vcera sme prvykrat boli dat ostrihat nasho havina. Drzal sa statocne, na to aky on je hyper. Trvalo to hodinu a ked sme vysli z ordinacie, tak prve bolo si trochu pobehat, otriast sa a ta ho za fenkou ukazat sa....lenze dcera zbadala, ze sme zasli do sukromnej ulicky, tak nas volala naspat, no bobyho dostat odtial bol umor...od jedu sa postavil k stlpu, na ktorom stalo - sukromny pozemok, zakaz vjazdu - a riadne ho ocural....dal mu najavo, ze ma ho na haku....vyzera trochu smiesne, ale aspon mu nebude tak teplo a bude po byte menej paperkov..
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety Pozri príspevok
Máš pravdu, kôň je predsa múdre zviera.
Kôň múdre, a osol užitočné... Na rozdiel od tých, čo tú haluz s vodou pre zvieratá vymysleli...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Oliwa Pozri príspevok
Kôň múdre, a osol užitočné... Na rozdiel od tých, čo tú haluz s vodou pre zvieratá vymysleli...
Resumé je teda jasné, zvieratá sú veľakrát múdrejšie a aj užitočnejšie, ako ľudia, bohužiaľ, nedá sa svietiť. Mnohí ľudia by si z nich mali brať príklad a celkovo zo života v prírode. Ja som ešte nevidela mačku, ktorá by odvrhla svoje mačence, ako peniektoré tiežmatky.
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

MarcelkaT Pozri príspevok
Včera v Televíznych novinách /neviem ktoré/ davali, že sa znížuje "denný prídel vody" psom a koňom v polícii, aby sa ušetrilo.......Koho to bol nápad......
... no ale ten kôň - že 40 l vody denne, tiež by sa mohol uvedomiť, že je kríza ...
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Zimama Pozri príspevok
Dnes by ma celkom potešilo, keby celý deň pršalo, nech sa to všetko vyprší , lebo zajtra je Medarda - a Medardova kvapka...
A je to v kýbli - u nás sa dnes ráno tak rozpršalo, že sme ešte v polospánku zatvárali okná a sťahovali žalúzie na balkóne... (Jedine že by to istilo globálne otepľovanie, vďaka ktorému už stáročné pranostiky neplatia tak presne ako kedysi... )
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a máne Bc-hoci iba na d /ace/
12 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Zimama Pozri príspevok
... no ale ten kôň - že 40 l vody denne, tiež by sa mohol uvedomiť, že je kríza ...
----------------------------------------------------
....a nemál by sa každý deň aj "sprchovať",.....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
trisestri Pozri príspevok
a máne Bc-hoci iba na d /ace/
Gratulujéééém ....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Resumé je teda jasné, zvieratá sú veľakrát múdrejšie a aj užitočnejšie, ako ľudia, bohužiaľ, nedá sa svietiť. Mnohí ľudia by si z nich mali brať príklad a celkovo zo života v prírode. Ja som ešte nevidela mačku, ktorá by odvrhla svoje mačence, ako peniektoré tiežmatky.
šak aj vraveli, že pes nahradí 20 policajtovv http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...e-noviny/64104
Naposledy upravil srska : 08.06.11 at 11:27
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

rodina1 Pozri príspevok
Gratulujéééém ....
dakujem
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aspirin
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
šak aj vraveli, že pes nahradí 20 policajtovv http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...e-noviny/64104
Idú dvaja policajti so psom na kontrolu, cestou sa zastavia v krčme, psa uviažu pred krčmou, po chvíli sa pýta jeden druhého ako ho spoznajú?, ten mu odpovedá: Ja ho spoznám náš pes má dva k...., a ako si na to prišiel? pýta sa prvý. No keď sme tu stáli tak jeden štamgast hovoril druhému: Čo tu robí ten pes s tými dvoma k....?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

trisestri Pozri príspevok
a máne Bc-hoci iba na d /ace/

NEROZUMIEM

To je nejaká zakodovana sprava ??

0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Katy a R Pozri príspevok
.. ja práveže v kuchyni používam, pretože si myslím, že je vhodnejšia, ako nejaké technické insekticídy - odkedy som musela vyhodiť všetky potraviny (asi s múkou som si doniesla mole). Teraz mám pokoj - ale možno si dávam viac pozor, čo kupujem
aj do lekvárov je vhodná , aj iné ... http://wanda.atlas.sk/moda-a-krasa/plet/38769/babickin-tip-–-levandula-skrasluje ..
.. ten ocot možno skôr na plesne
Ja všetko ako prídem s nákupom pre istotu preženiem cez mrazničku. Múky, strukoviny, ryžu, mak, orechy, a pod. min. 24 hod. Osvedčilo sa mi.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Indeed Pozri príspevok
NEROZUMIEM

To je nejaká zakodovana sprava ??

vlastne výsledne je c-iba zašifrované výsledky dcérinnho štúdia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať