Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

dnes: telefonat na danovy urad Bratislava 2, SR....zvoni zvoni...zdvihne danovacka: IGEN?.....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

katalóg Pozri príspevok
Ja všetko ako prídem s nákupom pre istotu preženiem cez mrazničku. Múky, strukoviny, ryžu, mak, orechy, a pod. min. 24 hod. Osvedčilo sa mi.
To som teda ešte nepočula, múku či ryžu dávať do mrazničky, olúpané orechy áno, hoci som to ešte neskúšala. No sorry, ale čiste hypoteticky: ak náhodou prinesieš z obchodu múku, ryžu... povedzme so zárodkami potravinových molí či inej hávede, ktorú voľným okom nemusíš vidieť, hrozí Ti, že ich predsa skonzumuješ, síce zamrazené, ale predsa!Nikdy sa z nich nevyliahnu originál lietajúce mole, ale Ty sa o ich existencii takto nikdy nedozvieš, či?
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

korduľa Pozri príspevok
dnes: telefonat na danovy urad Bratislava 2, SR....zvoni zvoni...zdvihne danovacka: IGEN?.....
ja bych opáčil: ní hau ma? hneď by prešla na slovenčinu
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

korduľa Pozri príspevok
dnes: telefonat na danovy urad Bratislava 2, SR....zvoni zvoni...zdvihne danovacka: IGEN?.....
Tak si si mohla pýtať rovno jej nadriadeného. Možno by sa bolo ozvalo: TEŠÍK... Volala si cez úradné hodiny, alebo po nich? Že či to nebola len náhodou okolo telefónu idúca teta upratovačka, ktorej to vyzváňanie išlo na nervy, tak to radšej zdvihla...
Naposledy upravil Oliwa : 08.06.11 at 14:16
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ále, však čo, možno sa rozprávala s kolegyňou a len nestihla prehodiť výhybku
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Odkedy sa na Slovensku prehadzujú výhybky po maďarsky...?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kazu Pozri príspevok
Ále, však čo, možno sa rozprávala s kolegyňou a len nestihla prehodiť výhybku
na dvojke? ešte tak v somorja város a ďalej na juh, to by som očakával
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Alebo je uz pripravena na to, ze uradnym jazykom bude madarcina na celom uzemi Felvideku.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..čím to je, že iní sú vždy o krok pred nami?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Aj mňa sa dotkla hospodárska kríza.


Jedávam plesnivé syry …



vysušené mäso…


pijem staré vína...



auto mám bez strechy…





a kúpem sa pod holým nebom!

>

Ale bojujem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mike Tysona pustili z basy. Nikto na svete s ním nechcel boxovať, lebo sa ho bál. Jeho manažér však našiel jedného východniara, čo by s nim zápasil. Tak s jeho manažérom dohodli zápas. Prišiel Tyson, veľká sláva a začínal veľký zápas. Tu príde manažér k Pištovi... a hovorí mu:
- "Piťu, vytrimeš perše kolo, ta maš milion, znaš keľo to peneži?"
- "Znam..."
- "Piťu, vytrimeš druhe kolo, ta maš dva miliony, znaš keľo to peneži?"
- "Znam..."
Začne druhé kolo...
Keď skončí, Piťo sedí dobitý a krvavý v rohu a manažér mu hovorí:
- "Pišta, vytrimeš trece kolo, ta maš pejc miliony, znaš keľo to peneži?"
- "Znam, znam, ta toto kolo ešče vytrimem, ale potom mu jednu taku pri*ebem ...“
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Musím sa niekomu pochváliť - toho psíka, o ktorom som už písala skorej som dnes zachránila pred utratením. Poobede mi volal zverolekár, že čo má s tým psíkom robiť, že nikto sa už tretí deň o neho nehlási, že ho musí utratiť. Hneď som k nemu šla a psíka zobrala a zaniesla do útulku (je tam katastrofálny stav, existuje len na dobrovolnosti mladých ľudí pracovať, bez financií len z darov - a mesto nič. V kotercoch sú umiestnený dvaja psíkovia).
Šťastie nám však prialo. Na príspevok na Face sa hneď ozvala jedna pani a prišla si pre psíka zatiaľ do dočasnej starostlivosti.
Taký mám dobrý pocit.
Ešte v piatok má vnuk prijímacie skúšky na VŠ, dúfam, že ma šťastie neopustí a dobre mu to dopadne.
18 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

durisovad Pozri príspevok
Alebo je uz pripravena na to, ze uradnym jazykom bude madarcina na celom uzemi Felvideku.
Budem ja kritizovať feferónov? Však ja tiež slovenčinu používam len tu na Porade ..... a ešte sa snažím na stretku, taký pozor dávam aby som po slovensky hovorila, že mi až utečie to, čo chcem povedať
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojušík, ale však ty rapoceš celkom dobre...som si nefšimla,že aj po čemegovsky vieš...no...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mojo, enem po záhorácky. Ale drží sa ma to ako kliešť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale však záhoráčtina je krásna...a kedy dáme kafu?..nepôjdeš okolo?..
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Keď ten môj menší polovičiak ma ubehol, Ale teraz ubehnem ja jeho a príííídem.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

korduľa Pozri príspevok
dnes: telefonat na danovy urad Bratislava 2, SR....zvoni zvoni...zdvihne danovacka: IGEN?.....
O M G
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kazu, pepsikova: rozlúštite tento problém - matka z východu Slovenska (alebo aj Prešov - Eperjes ), otec zo západu Slovenska (blízko Trnavy a žiari to tam ) - čo vlastne som - východniar, západnár, alebo stredoslovák? Rozumiem (a aj ovládam - niekedy čiastočne) všetky tri jazykové mutácie
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ak si chcete pozrieť, koho som zachránila, kliknite na face "Útulok Tuláčik"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať