Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

veronikasad Pozri príspevok
Zdenka, moje baby dnes obidve cestujú do Španielska ...
Moji rodicia su prave tam a brat tam zije....Treba dodrziavat hygienu, poriadne umyvat ruky a zeleninu a ovocie. Pri tepelnom spracovani bakteria vraj neprezije. Nie je vraj prvykrat co tato bakteria bola aj na Slovensku, nie je to nic prijemne ale myslim, ze netreba sirit paniku
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....hm....







..a ty čo máš, aký problém?:.poď von!...môžme si to rozdať na piesku!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..a ty čo máš, aký problém?:.poď von!...môžme si to rozdať na piesku!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
..

..no, s takou riťou byť tebou sa moc nevytŕčam..vieš, viem dobre mieriť aj nôžkou))))))))))))))))))))))))))))))))

(čo sa neotočíš odpredu?..sa bojíš, že by som mala nočné mory?..
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, s takou riťou byť tebou sa moc nevytŕčam..vieš, viem dobre mieriť aj nôžkou))))))))))))))))))))))))))))))))

(čo sa neotočíš odpredu?..sa bojíš, že by som mala nočné mory?..
som sa pobavila
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, s takou riťou byť tebou sa moc nevytŕčam..vieš, viem dobre mieriť aj nôžkou))))))))))))))))))))))))))))))))

(čo sa neotočíš odpredu?..sa bojíš, že by som mala nočné mory?..
...radšej len nejasné kontúry ....aby Ťa zrádnik nechytil ...šak by si mohla ešte štartnúť auto a dobehnúť .......nie som samovrah ...

0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...radšej len nejasné kontúry ....aby Ťa zrádnik nechytil ...šak by si mohla ešte štartnúť auto a dobehnúť .......nie som samovrah ...

To je typické pre mužské pokolenie, rečí plno, ale keď ide do tuhého, to už takí hrdinovia nie sú. A to je tak vo všetkom.
0 0
Veronika Richterová Veronika Richterová
Mňa naštvali na úrade práce, čo ich to trápi že som prišla na posledný siedmi deň a nestihnem sa zaevidovať ako nezamestnaná do siedmich dní?! Ved to poistné si zaplatím sama a je to na moju škodu. A tie múdre za tými stolíkmi sa ešte budú rozkrikovať na človeka. Si myslia že sú viac ako tí čo si hľadajú robotu?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Veronika Richterová Pozri príspevok
Mňa naštvali na úrade práce, čo ich to trápi že som prišla na posledný siedmi deň a nestihnem sa zaevidovať ako nezamestnaná do siedmich dní?! Ved to poistné si zaplatím sama a je to na moju škodu. A tie múdre za tými stolíkmi sa ešte budú rozkrikovať na človeka. Si myslia že sú viac ako tí čo si hľadajú robotu?
Veronika a aký mali problém ? Veď ak si stihla 7. deň, všetko je OK - či nie ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, s takou riťou byť tebou sa moc nevytŕčam..vieš, viem dobre mieriť aj nôžkou))))))))))))))))))))))))))))))))

(čo sa neotočíš odpredu?..sa bojíš, že by som mala nočné mory?..
Tweety Pozri príspevok
To je typické pre mužské pokolenie, rečí plno, ale keď ide do tuhého, to už takí hrdinovia nie sú. A to je tak vo všetkom.
...nie každá je vyvolená ...


P.S.:
A tým uzatváram hentú debatu ....teda z môjho pohľadu ...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Dozrieva mi prvá malina a ostatné ju nasledujú huráááááááááááááá .
Fm len čí prežijú zimu mám ich na balkóne v kochlíkoch?!?!?
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..furt si cestou do obchodu hovorim, nezabudni davat pozor pri pokladni..vcera rano sa mi to vyplatilo....predavacka mi namiesto 2,29 vydala 1,29..akoze trochu je mala ta 2-eurovka..pani sa omluvila..a je ze stava sa..a uz frcala
..lenze poobede v tescu pri pokladni bolo dost vela ludi a zabudla som na ten pozor pokladna....a tak balzam na vlasy ma vysiel 4,31 a nie polovicku ..zevraj 50% zlava, reku zide sa..no vsimla som si to az doma..moja chyba
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

adi11 Pozri príspevok
..furt si cestou do obchodu hovorim, nezabudni davat pozor pri pokladni..vcera rano sa mi to vyplatilo....predavacka mi namiesto 2,29 vydala 1,29..akoze trochu je mala ta 2-eurovka..pani sa omluvila..a je ze stava sa..a uz frcala
..lenze poobede v tescu pri pokladni bolo dost vela ludi a zabudla som na ten pozor pokladna....a tak balzam na vlasy ma vysiel 4,31 a nie polovicku ..zevraj 50% zlava, reku zide sa..no vsimla som si to az doma..moja chyba
Tiež som zistila, že v tých obchodoch je to niekedy akokeby na striedačku, raz vyhráva zákazník ,inokedy predavajúci. Takže raz je radosť na jednej, inokedy na druhej strane, ale ak je to vyvážené, je to celkom príjemné.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

adi11 Pozri príspevok
..furt si cestou do obchodu hovorim, nezabudni davat pozor pri pokladni..vcera rano sa mi to vyplatilo....predavacka mi namiesto 2,29 vydala 1,29..akoze trochu je mala ta 2-eurovka..pani sa omluvila..a je ze stava sa..a uz frcala
..lenze poobede v tescu pri pokladni bolo dost vela ludi a zabudla som na ten pozor pokladna....a tak balzam na vlasy ma vysiel 4,31 a nie polovicku ..zevraj 50% zlava, reku zide sa..no vsimla som si to az doma..moja chyba
ja si tiez kontrolujem, aj zlavy a aj pripisane body v tesco. Minule bola nejaka akcia, ze za niektore vyrobky bolo o 10 bodov viac. Patrili tam aj kuch.utierky a pretoze sme doma neboli, tak som zobrala 2 baliky a samozrejme pri plateni mi ich nepripocitali. Ked som bola reklamovat, chcela ma pani presvedcit, ze to sa tej akcie netyka a az ked som jej doniesla cedulku kde boli este aj vyfotene a napisane, ze 10 bodov naviac, tak mi to musela uznat. Dnes idem do Tesca tak som zvedava, ci mi to tam pripisali,odlozila som blok aby som to vedela porovnat. Nejde o vela, ale o princip. Nepaci sa mi ked sa nas snazia takto oklamat....a byva to dost casto a nielen v Tesco ale aj v inych retazcoch
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Som na ďalekom východe na oslave,vypil som litrovku hruskovice a idem spat,tak adieu...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

2009 Pozri príspevok
Dozrieva mi prvá malina a ostatné ju nasledujú huráááááááááááááá .
Fm len čí prežijú zimu mám ich na balkóne v kochlíkoch?!?!?
Si sikulka, ja som rada ked mi preziju aspon okrasne rastlinky, lebo aj tym dava zabrat nas kocur.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som na ďalekom východe na oslave,vypil som litrovku hruskovice a idem spat,tak adieu...
Pekné sníčky.
0 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

adi11 Pozri príspevok
..furt si cestou do obchodu hovorim, nezabudni davat pozor pri pokladni..vcera rano sa mi to vyplatilo....predavacka mi namiesto 2,29 vydala 1,29..akoze trochu je mala ta 2-eurovka..pani sa omluvila..a je ze stava sa..a uz frcala
..lenze poobede v tescu pri pokladni bolo dost vela ludi a zabudla som na ten pozor pokladna....a tak balzam na vlasy ma vysiel 4,31 a nie polovicku ..zevraj 50% zlava, reku zide sa..no vsimla som si to az doma..moja chyba
fuuu - no to ja ešte za starej meny som dala v potravinách uzatvoriť pokladňu - síce nebola som v kolektíve obľúbená, ale ... panej vystávalo mojich 30 korún
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Pekné sníčky.
dik,fesanda,tu na východe sa skoro vždy strieskam,hihi
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
dik,fesanda,tu na východe sa skoro vždy strieskam,hihi
..aspon budes mat naco spominat..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať