Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j Pozri príspevok
To nieje zlé ale dobré.Hypotéku si už bral každý somár na dovolenku.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Adi11 však na kom ušetria, keď nie na " chudobe" ?
..len koho budu potom sklbat, ked im mladi ludia poutekaju odtialto..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..za par rokov tu budu zit len cigani a dochodcovia..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Je to uz starsie, dnes som na to znova narazila.

Ja som sice neni rasista, ani nehadzem vsetkych do jedneho vreca, ale na takychto nemam vrucnejsich slov ako "Strielat!"

http://tivi.cas.sk/video/923337/ake-...vych-ludi.html

http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/9477...novej-vsi.html
5 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... súhlasím ... a hlavne, keď si predstavím, že za pár rokov tu bude väčšina takýchto ... no neviem, neviem, ako tento štát dopadne ...
... hlavne, že sa predstavitelia Európskej únie starajú, akí sme k tejto našej "menšine", ale ani do jedného štátu ich nechcú ... ktohovie asi prečo ...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ved to. Uz su dediny kde su mensinami prisposobivi obcania. Za par rokov budeme jednou velkou ciganskou oblastou, kam sa budu bat dovazat vodu vobec..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Potešila včerajšia návšteva u svokrovcov - dozreté čerešne, hrášok, jahody - samozber pre seba aj svokrovcom - hrášok vylúskaný, domov som doniesla cca 1,5 kg (hneď putoval do mrazáku), večer (3,5 hodiny) som odkôstkovávala čerešne (pol 15 litrového vedra) a dnes z toho vyšli 2 ks 7-decové poháre a 8 ks pol litrových pohárov kompótu...
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

calawen Pozri príspevok
Potešila včerajšia návšteva u svokrovcov - dozreté čerešne, hrášok, jahody - samozber pre seba aj svokrovcom - hrášok vylúskaný, domov som doniesla cca 1,5 kg (hneď putoval do mrazáku), večer (3,5 hodiny) som odkôstkovávala čerešne (pol 15 litrového vedra) a dnes z toho vyšli 2 ks 7-decové poháre a 8 ks pol litrových pohárov kompótu...
Hrasok do mraziaku? Taketo tyranie mojich chutí.
Dokazem zjest 4kg hrachu na posedenie pred telkou. Neverila by som ze sa da byt zavisly na zelenine...
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
calawen Pozri príspevok
Potešila včerajšia návšteva u svokrovcov - dozreté čerešne, hrášok, jahody - samozber pre seba aj svokrovcom - hrášok vylúskaný, domov som doniesla cca 1,5 kg (hneď putoval do mrazáku), večer (3,5 hodiny) som odkôstkovávala čerešne (pol 15 litrového vedra) a dnes z toho vyšli 2 ks 7-decové poháre a 8 ks pol litrových pohárov kompótu...
nepodelíš sa?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zk24 Pozri príspevok
Hrasok do mraziaku? Taketo tyranie mojich chutí.
Dokazem zjest 4kg hrachu na posedenie pred telkou. Neverila by som ze sa da byt zavisly na zelenine...
aj mne chutí, ale ja som sa ho doslova obžrala v nedeľu, do mrazáku som ho dala, aby som mohla robiť malému zdravé polievočky - svokra na to nedáva žiadnu chémiu, takže všetko z jej záhradky je zaručene bio... ešte aj kozie mlieko by sme vzali, keby kozy neboli momentálne pn...
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

vcielkaisr Pozri príspevok
nepodelíš sa?
o čo konkrétne? kompót (skúšala som prvýkrát a hneď so štipkou soli miesto cukru, tak uvidím, či bude chutiť)? či hrášok?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

calawen Pozri príspevok
aj mne chutí, ale ja som sa ho doslova obžrala v nedeľu, do mrazáku som ho dala, aby som mohla robiť malému zdravé polievočky - svokra na to nedáva žiadnu chémiu, takže všetko z jej záhradky je zaručene bio... ešte aj kozie mlieko by sme vzali, keby kozy neboli momentálne pn...
Ťažko bio. Čo si vlastne predstavuješ pod pojmom bio, a čo skutočne bio je?
Ten hrášok ktorý si vysiala ako osivo bol bio produkt už len táto skutočnosť vylučuje že potravina z neho vypestovaná je bio., pôda bola vyšetrená či nemá určité množstvo ťažkých kovov a iných rezudií (ktoré môžu pochádzať napr aj z prirodzeného spadu z ovzdušia). mám známeho ktorý veľmi chcel pestovať bio zeleninu, tretí rok bol v prechodnom období a za nič na svete nemohol dosiahnuť požadované výsledky, nakoniec akreditačné laboratórium zistili, že pôda na niekoľko km prirodzene obsahuje nejaké neprípustné ťažké kovy, ktorých prítomnosť v určitom množstve vylučuje aby vyrábala biopotraviny. Aj biopotraviny možno striekať určitými schválenými prípravkami v schválenom čase.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

zk24
Hrasok do mraziaku? Taketo tyranie mojich chutí.
Dokazem zjest 4kg hrachu na posedenie pred telkou. Neverila by som ze sa da byt zavisly na zelenine...
eeee.... a potom.... konkurencia SPP?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pavol54 Pozri príspevok
Ťažko bio. Čo si vlastne predstavuješ pod pojmom bio, a čo skutočne bio je?
Ten hrášok ktorý si vysiala ako osivo bol bio produkt už len táto skutočnosť vylučuje že potravina z neho vypestovaná je bio., pôda bola vyšetrená či nemá určité množstvo ťažkých kovov a iných rezudií (ktoré môžu pochádzať napr aj z prirodzeného spadu z ovzdušia). mám známeho ktorý veľmi chcel pestovať bio zeleninu, tretí rok bol v prechodnom období a za nič na svete nemohol dosiahnuť požadované výsledky, nakoniec akreditačné laboratórium zistili, že pôda na niekoľko km prirodzene obsahuje nejaké neprípustné ťažké kovy, ktorých prítomnosť v určitom množstve vylučuje aby vyrábala biopotraviny. Aj biopotraviny možno striekať určitými schválenými prípravkami v schválenom čase.
Kuuurňa, vieš o tom, že si mi práve pokazil radosť? Aj ja som sa tešila, že máme doma bio a vďaka tebe máme len produkt
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
eeee.... a potom.... konkurencia SPP?
dobre horia
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
U nás sa začína povrávať, že asi nie všetky bociany odletia na zimu do teplých krajín
Potvrdené... že ak bude všetko, ako má byť, bude u nás zásielka doručená 14. decembra....
4 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanko, to si nemohol povedať, kade chodíš? Ja som si BŠ + SV. Anton pozrela v sobotu .... mohli sme dať malé rande.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som si dnes splnila sen a mohla som si skúsiť robenie keramiky na hrnčiarskom kruhu, no poviem vám vôbec to nie je jednoduché,ako to vyzerá vo filme chce to teda riadny cvik a potom tie profi grify, takže zostávam pri tej mojej ktorá sa modeluje ručne-patle sa ručičkami
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Potešil ma tento email, nikdy by som neverila, že kaktusy sú také nádherné, všímala som si len tie:
5 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Terezka, aj kaktusy boli nádherné, ale nádherné boli aj tie myšlienky ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať