Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kazu Pozri príspevok
Kuuurňa, vieš o tom, že si mi práve pokazil radosť? Aj ja som sa tešila, že máme doma bio a vďaka tebe máme len produkt
To ma mrzí, aj tí nemčúri si mysleli že tie klíčky sú bio a neboli vďaka doktorom ktorí povedali pravdu alebo novinárom ktorí ju rozšírili? Ale poznám aj jednu rozprávku o cisárovi a jeho nových šatoch.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
To ma mrzí, aj tí nemčúri si mysleli že tie klíčky sú bio a neboli vďaka doktorom ktorí povedali pravdu alebo novinárom ktorí ju rozšírili? Ale poznám aj jednu rozprávku o cisárovi a jeho nových šatoch.
Tí nemčúri majú tých šírení akosi veľa, aj dioxínové vajcá boli od nich, aj šalené kravy, v rozhlase vravel odborník, že si musí na nich posvieť únia.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Nemci zo zmyslom pre poriadok majú taký bordel v potravinách,už ani eko produktom nemožno verit,eko nie eko verím vlastnému nosu a vlastnej chuti.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

trisestri Pozri príspevok
Nemci zo zmyslom pre poriadok majú taký bordel v potravinách,už ani eko produktom nemožno verit,eko nie eko verím vlastnému nosu a vlastnej chuti.
Ak chceš zakryť bordel musíš v tom mať poriadok
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Inak sa aj divím, že tie sparené klíčky zavreté vo fólii niekto aj považuje za zdravé a kupuje to do šalátov. Ak sú ešte pestované zo živných roztokov (veď ako inak v zime) tak nechápem ako môžu byť bio, veď je to samá biochémia.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ajk& Pozri príspevok
Inak sa aj divím, že tie sparené klíčky zavreté vo fólii niekto aj považuje za zdravé a kupuje to do šalátov. Ak sú ešte pestované zo živných roztokov (veď ako inak v zime) tak nechápem ako môžu byť bio, veď je to samá biochémia.
Vidíš, že je to bio ... ?!?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nuz, ste ma nepotesili, tiez som si myslela, ze pestujem v zahradke bio
Ludia, ja som za tyzden dokazala zjest vsetky ceresne zo stromu t. j niekolko kilov denne
Nepotesilo ma, ze dnes som dozbierala posledne...
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

A ešte si nepraskla? Lebo ja, keď zjem pol kila, tak mám brucho ako balón. Aj vzlietnuť by som mohla.
Ale ľúbim ich.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Potešilo .Bude siedmi zápas NHL.Zas budem ponocovať a držať Chárovi a spol .
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

220870 Pozri príspevok
Potešilo .Bude siedmi zápas NHL.Zas budem ponocovať a držať Chárovi a spol .
dobrá správa poránku
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pavol54 Pozri príspevok
Ťažko bio. Čo si vlastne predstavuješ pod pojmom bio, a čo skutočne bio je?
Ten hrášok ktorý si vysiala ako osivo bol bio produkt už len táto skutočnosť vylučuje že potravina z neho vypestovaná je bio., pôda bola vyšetrená či nemá určité množstvo ťažkých kovov a iných rezudií (ktoré môžu pochádzať napr aj z prirodzeného spadu z ovzdušia). mám známeho ktorý veľmi chcel pestovať bio zeleninu, tretí rok bol v prechodnom období a za nič na svete nemohol dosiahnuť požadované výsledky, nakoniec akreditačné laboratórium zistili, že pôda na niekoľko km prirodzene obsahuje nejaké neprípustné ťažké kovy, ktorých prítomnosť v určitom množstve vylučuje aby vyrábala biopotraviny. Aj biopotraviny možno striekať určitými schválenými prípravkami v schválenom čase.
pod tým pojmom si predstavujem prírodne pestované ovocie a zeleninu...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som si včera kúpila odkôstkovávač čerešní, parádny, kôstky padajú do nádobky a čerešne to vyhadzuje do misky. Tak som bola zvedavá ako sa s ním robí, že som o pol šiestej naoberala 2 kilá a o šiestej som už búchala mašinkou a teraz sa vytešujem, že mám 3 trojdecové poháre džemu. Vyhnala som manžela na čerešňu nech naoberá do košíka a popri varení obeda budem zase vyrážať kôstky. Ohromne sa mi to páči, tento rok sa ani prejeme čerešňového džemu
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zuzi, keď sa prejete džemu, tak ich také odkôstkované "fikni" do veľkého pohára, zasyp kr. cukrom, dolej vodku a čakaj - výborná skoro griotka - hoci lepšie sú višne ....

ozaj, nenapísala som, že je lepšie robiť na tzv. "vrstvu" - vrstva čerešní, vrstva cukru, ...... zaliať vodkou
5 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

evuš Pozri príspevok
Zuzi, keď sa prejete džemu, tak ich také odkôstkované "fikni" do veľkého pohára, zasyp kr. cukrom, dolej vodku a čakaj - výborná skoro griotka - hoci lepšie sú višne ....

ozaj, nenapísala som, že je lepšie robiť na tzv. "vrstvu" - vrstva čerešní, vrstva cukru, ...... zaliať vodkou
No, vidíš, aj toto môžem skúsiť. A potom to nastrkám manželovi do tých guličiek, čo sa robia zo zvyškov piškótového cesta. On to zbožňuje, je to sladké a s tými jeho rozoberacími zubami nemá problém to pokúsať
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Kazu Pozri príspevok
No, vidíš, aj toto môžem skúsiť. A potom to nastrkám manželovi do tých guličiek, čo sa robia zo zvyškov piškótového cesta. On to zbožňuje, je to sladké a s tými jeho rozoberacími zubami nemá problém to pokúsať
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

evuš Pozri príspevok
Zuzi, keď sa prejete džemu, tak ich také odkôstkované "fikni" do veľkého pohára, zasyp kr. cukrom, dolej vodku a čakaj - výborná skoro griotka - hoci lepšie sú višne ....

ozaj, nenapísala som, že je lepšie robiť na tzv. "vrstvu" - vrstva čerešní, vrstva cukru, ...... zaliať vodkou
si mi pripomenula mladé časy - do 2l sklenenej nádoby sme do polovičky dali višne aj s kôstkami a zaliali do plna 99,99% etylalkoholom. po 3 mesiacoch zostal lieh krvavý a z višní len scvrknutá kožka na kôstke. a potom sme riedili
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dr sr v bb končí (ta3 - 09:00) - v bb bude vzbura
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

srska Pozri príspevok
si mi pripomenula mladé časy - do 2l sklenenej nádoby sme do polovičky dali višne aj s kôstkami a zaliali do plna 99,99% etylalkoholom. po 3 mesiacoch zostal lieh krvavý a z višní len scvrknutá kožka na kôstke. a potom sme riedili
Višne sú vynikajúce s rumom, len čo hlava na to potom ...
Ja sa čerešní bojím, odkedy sa na mňa z krásnej červenej čerešne kukal tučný červík. Odvtedy len višne. A len mi teraz nenapíšte, že aj vo višniach sú červíky. Pre istotu aj tie rozpitvávam, ale keď v desiatich nič nenájdem, tak sa rozhodnem, že tam nie sú.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

srska Pozri príspevok
dr sr v bb končí (ta3 - 09:00) - v bb bude vzbura
Boooožinku, si ma vydesil už som sa naľakala, že na celom Slovensku?
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

evuš Pozri príspevok
Zuzi, keď sa prejete džemu, tak ich také odkôstkované "fikni" do veľkého pohára, zasyp kr. cukrom, dolej vodku a čakaj - výborná skoro griotka - hoci lepšie sú višne ....

ozaj, nenapísala som, že je lepšie robiť na tzv. "vrstvu" - vrstva čerešní, vrstva cukru, ...... zaliať vodkou
robila som niečo podobné - višne, cukor, voda, rum.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať