Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kazu Pozri príspevok
Boooožinku, si ma vydesil už som sa naľakala, že na celom Slovensku?
šak možno sa niekto pridá ako v 44-tom
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No mňa potešilo, že vlastne ešte žijem, lebo som si chcel splniť dávny sen a ísť niekedy do originál romskej osady- nikomu som nič nepovedal včera večer a išiel som sám večer tam kam sa ani policajti neodvážia- keď som to potom rozprával že kde som bol, tak mi bolo povedané, že som vlastne prežil pokus o samovraždu...
Ale fakt to bolo dosť drsné- prišiel som tam a hned 50 romov okolo mňa, a ich hovorca mi hneď vysvetlil, že tam nemám čo hladať a vyskakovačky už povyskakované, deti ma drápali zo šatov, psy vyskakovali- a pohnúť sa ani dozadu ani dopredu ani doboku-totálná blokáda- tak som ich chcel oklamať že som zablúdil a dostal som lehotu 3 min. na opustenie osady...
už nikdy viac...
ale už aspoň viem, čo to je pravá východniarska romska osada...
Ty máš teda sny! Hotové Modré z neba! Nabudúce sa radšej infiltruj do Vilovho štábu, keď pôjdu nakrúcať niekde do osady, bude to istejšie, že sa z nej aj vrátiš... Ale inak to vysvetľuje, prečo si predtým stiahol tú fľašu hruškovice - evidentne Ti pridala na odvahe, aj keď ubrala na rozvahe...Mimochodom, existuje aj taká poistka: na prežitie návštevy rómskej osady?Asi nie, tak Ti ponúkam tip na nový produkt...
Ďakovať nemusíš!A ak máš ešte nejaké iné samovražedné sklony, o ktorých si nikomu /ani vlastnej žene/ nepovedal, bolo by s tým načim niečo robiť. Škoda by Ťa bolo...
Smajlíkovci mi nefungujú, doplňte si ich podľa vlastného uváženia, hihi...
Naposledy upravil Oliwa : 14.06.11 at 09:25
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

čo do Porady investujem- vráti sa, som všade aj v tvojom meste za internetom bavíš sa? Vrátim sa... Lebo mne máli sa byť ihla v kope sena, ja chcem byť ihlou ktorá šije, to čo sa nazýva poraďácka scéna
Kašlem na mudrcov z podzemia, ktorí si myslia,že všetko vedia pritom vedia,že nič nevedia,málo do porady dali ale moc chcú
Poradu využívam ako bič, ktorým ťa hladkám ,milujem , teším a aj fackám,
Poradu potrebujem k životu ako nymfomanka klacka- áno- Stanislav 1975 a Porada sa rovná veľká láska...
Byť stále vo svojej koži a strániť sa od horších,Porada je ako droga s ktorou sa mi nedá skončiť.Každý moj príspevok je zločin, lebo znásilňujem slová- starám sa o ne ako predavač o svoj tovar...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 14.06.11 at 09:49
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kazu Pozri príspevok
Ja som si včera kúpila odkôstkovávač čerešní, parádny, kôstky padajú do nádobky a čerešne to vyhadzuje do misky. Tak som bola zvedavá ako sa s ním robí, že som o pol šiestej naoberala 2 kilá a o šiestej som už búchala mašinkou a teraz sa vytešujem, že mám 3 trojdecové poháre džemu. Vyhnala som manžela na čerešňu nech naoberá do košíka a popri varení obeda budem zase vyrážať kôstky. Ohromne sa mi to páči, tento rok sa ani prejeme čerešňového džemu
Zuzi, aký je to odkôstkovač? Približne napíš, koľko stál....názov asi nebude mať...ja som mala taký malý a nebol dobrý, preto sa pýtam, ďakujem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mám podobný odkôskovač ako budú mať od štvrtka v LIDLi. V sobotu som robila džem zo 4 dávok - robí sa s ním perfektne ...

http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl...fferdate=15952
5 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
U nás búrka, lejak ...
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Občania eurozóny môžu hlasovať za motív, ktorý má niesť pamätná 2-eurová minca určená do obehu, ktorú v januári 2012 vydá všetkých 17 členských štátov eurozóny pri príležitosti 10. výročia prvého uvedenia eurobankoviek a euromincí do obehu.

Kliknutím zväčšite motívy. Hlasujte tak, že kliknete na hlasovacie tlačidlo pod motívom, ktorý sa vám páči.

http://www.eurocoin-competition.eu/sk/vote
4 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Vonku je pekný deň,ani parlament ešte nehlasoval,vláda nezasadala, paradajky po 50 centov,je po sčítani aj po zúčtovaní energii aj bývania,nebeží futbal ani hokej,takže celkom pohoda.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

veronikasad Pozri príspevok
Mám podobný odkôskovač ako budú mať od štvrtka v LIDLi. V sobotu som robila džem zo 4 dávok - robí sa s ním perfektne ...

http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl...fferdate=15952
Ja mám ten z letáku, tiež stál okolo 6 eur. Super vecička
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

terezamaria Pozri príspevok
Zuzi, aký je to odkôstkovač? Približne napíš, koľko stál....názov asi nebude mať...ja som mala taký malý a nebol dobrý, preto sa pýtam, ďakujem.
Je to ten ako v letáku z Lidla.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kazu Pozri príspevok
Ja mám ten z letáku, tiež stál okolo 6 eur. Super vecička
môj má ešte naspodu takú kluku na prisatie, ako býva na makovom mlynčeku. Kupovala som ho minulý týždeň u nás v PRIORe, stál 4,94€ (už sú vypredané).
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

po vašich referenciách si ho idem kúpiť vo štvrtok, bude dobrý aj na višne
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

nápodobne... o chvíľu svokre dozrejú aj višne...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

doporučujem - kilo čistej váhy čerešní "vypeckovaných" za cca 10 min.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..vyborna vecicka, tiez behnem kupit, len aby sa uslo..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
arizona Pozri príspevok
Nuz, ste ma nepotesili, tiez som si myslela, ze pestujem v zahradke bio
Ludia, ja som za tyzden dokazala zjest vsetky ceresne zo stromu t. j niekolko kilov denne
Nepotesilo ma, ze dnes som dozbierala posledne...
Dobehni ku mne, práve mi doniesli zo 6 kg, asi by som praskla, keby som ich zjedla.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

aj mne doniesli, sice chutila som si na krvave druzgavice, a oni su blede, ale daju sa..nieco som hodila do mrazaka a nieco zajtra na kolac..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Moje sú presne také, na aké si si robila chúťky. Tvrdé, červené, sladunké.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

arizona Pozri príspevok
Nuz, ste ma nepotesili, tiez som si myslela, ze pestujem v zahradke bio
Ludia, ja som za tyzden dokazala zjest vsetky ceresne zo stromu t. j niekolko kilov denne
Nepotesilo ma, ze dnes som dozbierala posledne...
.. nuž kočka, my dve by sme nemohli byť v jednej záhradke ... a ja nielen čerešne, ale všetko môžem
.. však škoda ničiť vitamíny zaváraním ...
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veru, treba sa dobre najest ovocia aj zeleniny, ktora sa nam urodila, zasobit si organizmus vitaminmi a posilnit si imunitu prirodzenym sposobom. Cez zimu budeme jest to, co sme si namrazili no a prirodzene kapustu zo sudka. Tak to robili nasi rodicia aj prarodicia a velmi nechoreli. O umelych vitaminoch sme ani nechyrovali.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať